Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Ja -mała-ja _- strasznie Ci gratuluje i witamy w naszym gronie. A skoro juz masz dwie córki to zawsze nam poradzisz i wytłumaczysz (szczegolnie tym w pierwszej ciązy) jak to wszystko ma hulać. Wpisz sie do tabelki i zagladaj do Nas czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe współtowarzyszki :D czy was też tak boli brzuch? ja-mała-ja dobrze, że zostawiłaś te drzwi otwarte ;) witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie już tak brzusio nie boli jak na początku , choć czasem pobolewa...mnie teraz męczą inne dolegliwości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez chwilami brzuch pobolewa ale to taki słabszy ból niz na @. dziś najgorsze że spać mi sie chce non stop ledwo w pracy wytrzymuje. A gdzie reszta naszych marcówek ,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten paskudny żołądek... boli jak się najem a jak jestem głodna to wręcz trawi się od środka - straszny ból:( W poniedziałek, czyli 06.07 wybieram się do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko Ok! PS. Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie mam dolegliwosci tylko bol brzucha, ale pewnie niedlugo sie zacznie :) juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne kupowac ciuszki oczywiscie moj maz \"krzyczy\" ze jeszcze za wczesnie hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie załamałyście mnie boli brzucholek :/ ale może to też przez noszenie małego jak chwilę poleżę to mi przechodzi no i cycki bolą zobaczcie jaka fajna stronka http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=31&dzien=21&miesiac=5&rok=2009&bg=000 co do wizyty u gina to sama nie wiem kiedy się wybrać jak byłam poprzednio 8 tyg od okresu to na usg pokazało 5 tydzień, więc jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny? bierzecie jakies witaminy i minerały? ja do tej pory brałam tylko kwas foliowy ale dzisiaj kupilam sobie Prenatal classic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore caly zestaw witaminek od pierwszego dnia jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. Dziewczyny boli Was dalej brzuszek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinska30
Hej! My się staramy od 3 miesięcy. Ostatnia @28.05 i czekam... Tyle że brzuszek coś mnie dzisiaj zaczął boleć i obawiam się, że jutro dostanę okresu... Cóż... W każdym razie serdecznie gratuluję wszystkim już zaciążonym marcówkom 2010! Pozdrówki dla Was i maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natluk
Witam i ja się dołączę :) Zrobiłam 2 testy i 2 pozytywne więc będe marcóweczką 2010. To moje 3 dziecko.Juz mam 9 letnią córeczke i 3 letniego synka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Natluk witam i zapraszam do tabelki kasinska30 trzymam kciuki za brak okresu elakl jak wcześniej pisałam mnie boli brzuch lily white nie biorę nic jedynie kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Moze i ja dołącze do was. To moj trzeci miesiąc starań. Boje sie robic test bo w zeszlym miesiacu robilam 4 i za kazdym razem bylam pewna na 90% ze wyjdzie pozytywny, czułam wszystkie objawy jak podczas pierwszej ciazy (mam 3 letniego synka) a tu klapa :( No nic ,mam nadzieje ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA81
HEJ dZIEWCZYNY :) I ja do was dołączam. Od 1,5 roku stramy się z mężem o dzidziusia, w poprzednim cyklu przeżyliśmy ciążę biochemiczną-samoistne poronienie po tygodniu, i jak daliśmy spokój w tym miesiącu, nie myśląc juz o tym to w środę zauważyłam cudowne 2 kreski na teście. Zrobiłam w środę betę 1410 a w piątek 3137 :) Mam nadziję że teraz się uda?! :) Mój lekarz jest teraz na urlopie więc musze czekać na wizytę 2 tygodnie, ale chociaż potwierdzi mi wtedy na 100% :) Bolą mnie tylko piersi i biegam do toalety często poza tym żadnych objawów. Cieszę się bardzo że mogę do was dołączyć :) To moja pierwsza ciąża więc napewno wasze rady będą pomocne ... nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! Spokojnych 9 miesięcy 🌻 milo widzieć ,że jest nas coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie mam ternim na 7 marca 2010:)))))))))))))))))))))) nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcia233
witam serdecznie wreszcie was znalazłam chyba ze 3 posty są z marcóweczkami2010ale widzę że ten działa najprężniej więc kilka słów czemu tu jestem staramy się od 2 miesięcy o dzidziusia spóźnia się mi 2 dni okres niestety test robiony tydzień temu wyszedł negatywnie mam ochotę jechać teraz do apteki i zrobić jeszcze jeden mam w domku 2 letniego synka byłam również marcóweczką 2009 niestety poroniłam we wrześniu ubiegłego roku mam nadzieję że to z wami przeżyję 9 miesięcy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminki12
Dziewczyny, uważajcie z witaminami w pierwszym trymestrez ciąży, zapytajcie lepiej lekarza czy je brać. Mój lekarz zalecił mi witaminy dopiero od 4 m-ca. Mówił, że wcześniej dziecko ich nie potrzebuje, a ich nadmiar może mu wręcz zaszkodzić. Urodziłam zdrowiutkiego synka:) Pamiętajcie tylko o kwasie foliowym!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Babolki a szczególnie nowe :) Wpisujcie sie do tabelki ,a za pozostałe trzymam kciuki zeby do Nas dołączyły. Dziewczyny jesli chodzi o witaminy to nie zażywajcie na własna rękę,poczekajcie az Wam lekarz zaleci.Kwas foliowy tak a reszzta po konsulacji ,zreszta teraz jest tyle owóców i warzyw ze lepiej z tego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Witam Dziewczynki Czy mogę się do Was przyłączyć ? Mam synka 3 letniego , tak ok 3 m-c staraliśmy sie o baby , i jest w piątek robiłam 1 test a w sobotę 2 i są dwie krech , chyba jeszcze do mnie nie dociera , bo ogólnie ten miesiąc spisałam na straty , ogrom infekcji grypowych a tu taka niespodzianka, M miał niezły prezent imieninowy :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mała-ja
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03............ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam gratulacje!!!! Dołączaj do Nas i wpisz się do tabelki.Super ze się tak powiększa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a specjalnie :) nowe mamusie 🌻 GRATULACJE Dziewczyny co u WAS słychać???Jak się czujecie ?? Bo ja ostatnio zaczyna sie martwić i łapie dołka może się poprawi po wizycie , którą mam w czwartek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA81
Hej Dziewczyny! Właśnie wróciłam od ginekologo potwierdził ciążę :) estem taka szczęśliwa, po tych wszystkich zawodach wkońcu było widać pęcherzyk ciążowy, za 2 tygodnie będzie już widać płód ;) Co do dolegliwości to tylko bolące piersi i częste wizyty w toalecie nic poza tym. A kiedy zaczynaja się mdłości i ewentualne wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mdłości bywa różnie...... niektóre mają od np.8tyg do końca ciązy inne od 8-12 a jeszcze inne nawet nie wiedza co to mdłości Więc obys była tym ostatnim przypadkiem :):):) Jeszcze raz GRATULACJE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Szczęśliwa 81 no to super !! Bardzo sie ciesz e ze wszystko ok,ja dopiero jutro mam pierwsza wizytę u gina i tez mam nadzieje ze cos zobaczę. Pytasz o mdłosci i wymioty. Ja niestety juz je mam mdli mnie cały dzień co prawda nie wymiotuje ale drze mnie na nie...Czuje sie fatalnie od paru dni,ale coz jak pomysle że to przez fasolke to zniose wszystko:) A co u pozostałycz marcówek ??? Odzywajcie się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja nie mam w ogóle mdłości... :( kurcze, niby wiem że to nie jest reguła, ale jednak chciałabym je miec. Może jeszcze za wczesnie? od OM to już 8 tydzien a wg USG zaczynam 5 tydzien (czyli wczesnie jeszcze) a różniaca jest taka spora bo ja miałam 34 dniowe cykle :) szczęśliwa 81 - też bardzo się cieszę :) w którym tygodniu jesteś wg USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×