Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

mi test wyszedł negatywnie ale okresu jak nie było tak nie ma.. już 8 dni spóźnienia.. bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki.. czekam nadal.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Witam przyszłe Mamusie Ja dziś też mam różne zachcianki, zjadłam pizze i czereśnie a teraz mnie mdli:-( Weekend w miarę szybko minął i wtorek juz tuz tuz. Ciezko macie dziewczyny z tymi lekarzami zagranica. Ale jak lezalam w szpitalu to slyszalam najrozniejsze wersje na temat usg. Jest jeszcze masa lekarzy którzy twierdza ze przed 12tygodniem nie powinno sie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamuśki :) Ja za chwilkę zjem sobię krówkę ,nie będe taka podziele się ,,wirtualnie,, :P sorry.Smaka narobiła och niedobra jestem. Ja też zjadam wszystko co popadnie i tak samo mam apetyt na cos a gdy to biore juz mam ochote na cos innego. Pobolewa mnie brzuch,delikatnie ale biore no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówkę.. no właśnie przecież ja lubię krówki.. a teraz czytam "krówka" i myśle: "bleh.." chyba już się wkręcam powoli... chciałabym juz zobaczyc te cholerne dwie kreseczki... okres sie spóżnia, cysie bolą, temperatura podniosła się.. czuje to no czuje że to już to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwilą też jadłam ciacho u teściów -ale po dwóch łyżeczkach całkowicie straciłam apetyt na nie...a niby nie mam mdłości...jak pomyśle o nim, to mi ciarki przechodzą.... na szczęśćie mój synuś mnie wyręczył i zjadł je do końca :) a dzięki temu nikt nie zauważył, że coś ze mną \"nie tak\" Troszke mnie brzusio pobolewa i chyba jednak umówię się na wizyte w tym tygodniu... Już zapomniałam jak to było z tą nospą, ile można było jej brac i wogóle to dopiero 2 lata od porodu, a ja już zielona jestem haha jeszcze ciemniejsza, niż wtedy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jak mam smaka na cos slodkiego, to po jednym gryzie mnie odrzuca, w sumie to ciesze sie z tego hehehe bo inaczej to bede kupowala ubrania o 5 numerow wieksze hahaha. Oj ale sie tego boje, moje siostry i mama strasznie tyly w ciazy. Ale juz bym chciala miec usg a tu jeszsze jakies 7 tygodni czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Ambaje musisz spokojnie czekać, u mnie też późno wykazało i to dopiero za trzecim razem z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test wyszedl pozytywny juz 8 dni przed planowanym okresem, ale wiele kobiet widzi druga kreseczke dopiero kilka dni po okresie. takze trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test 3 dni przed @ i wyskoczyło ,,Pregnant 1-2,, jaka szczęśliwa byłam i w szoku do dziś.Jeden cykl starań i udało się :D Co do krówki ja zjadłam jeden kawałeczek i pozniej musiałam zjesc tosta z ketchupem :P teraz zjadłabym sobie coś kwaśnego hehehe ale już nie jem bo bede gruba jak orka jak tak dalej bedzie.Zreszta niedziela zawsze taka jest.Jutro poniedziałek do pracy i nie bede myslec o żarciu. Własnie dostałam wiadomość,ze koleżanka urodziła synka.Jak jej zazdroszcze tez chciałabym byc po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nospę mozna brać 3 razy dzienni po 1 tabletce. Ja też bym wciąż tylko coś jadła, a to dopiero zaczęty 6 tydzień, ale zachcianek żanych nie mam-po prostu o czymkolwiek pomyslę, to juz mi sie tego chce. A Wy mi tu o jabłkach, brzoskwiniach, krówkach-noz dopiero co kolację zjadłam, a już mi sie tego wszystkiego chce. Co do USG też słyszałam, że nie jest najzdrowsze dla dziecka, bo po nim zwalania proces rowijania się i rośnięcia, ale i tak wolałam zrobić USG, by być pewną w 100%, ze udało się (szczególnie po tych latach starań). Czy Was też od czas do czasu boli brzuch, bo ja jak tylko coś porobę, oprócz leżenia, zaraz mnie brzuch boli :( A mój mąż do kuchni? niestety, jak ja do igły, czyli nic nie potrafi-kanapkę zrobi i jajko ugotuje, ale nic poza tym. Za to jest świetną złota rączką i teraz mi mieszkanie remontuje tak, jak sobie wymyśliłam :) Sypialnia i łazienka już jest, teraz dzięcięcy i kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pobolewa brzuch,właściwie po lewej stronie. zawsze kłade sie na chwilke i przechodzi no i no-spe. Mam zwykłą niestety bo forte na recepte a recepty nie wykombinuje sobie :( łykam wtedy 2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03......... .. MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03.. lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Ale dawno mnie tu nie było ( urlop :) ) Bardzo się cieszę że wciąż przybywa dużo nowych dziewczyn, będzie z kim pogadac, poradzic się i razem cieszyc tymi wspaniałymi miesiącami :) Przed urlopem byłam u gina bo już nie mogłam się doczekac żeby zobaczyc moje maleństwo. I to był wielki błąd :( Lekarz stwierdził, że i owszem, to może byc 6 tydz, na USG widac jajo płodowe, może trochę płaskie, i natym koniec ! :( :( Więc albo za wcześnie... albo puste jajo płodowe :( Kazał czekac. Przeczytałam w necie wszystko co się dało na ten temat i wciąż umierałam z lęku i niepewności. Najgorszy urlop mojego życia. Po powrocie pobiegłam prosto do lekarza... JEST! MÓJ SKARB,MOJA KRUSZYNKA :) :) :) Śliczna, duża fasolka z biącym serduszkim :) co za ulga ! Dziewczyny- nie popełniajcie mojego błędu, nie śpieszczie się na 1 USG , lepiej poczekac niż potem zamartwiac się jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wow ale dołączyło nowych marcówek witam wszystkie cieplutko:) Super! Ja nie pisałam cały weekend bo mam przygotowania do slubu !,Boze nie wiedziałam ze tego tyle jest.... Jeszcze orkiestra i sukienka.Dziewczyny jaką sukienke wybrac ,slub mam 12 wrzesnia to bedzie początek 4 m-ca ,mój gin niby mówi ze jeszcze specjalnie brzuszka nie bedzie widac . Ale nie mam pojecia jaki fason sukienki bedzie mi pasował... U mnie mdłosci dalej sa no i tylko bym sledzie jadła:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdańsk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03.. lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Nikamo, moja przyjaciółka brała ślub u 7 misiącu więc brzuszek był spory, w takim wypadku miała suknię całą odciętą pod biustem i naprawdę pięknie wygladała. W czwartym miesiącu pewnie bedziesz miała mały brzuszek więc wydaje mi sie ze spokojnie mozesz zaloyc dwu czesciowa z gorsetem, jak bedzie miala rozkloszowany dół to odwróci uwage od ewentualnego brzuszka. Śniło mi się ze się obudziłam i był już wtorek:-) chyba za duzo o tym mysle:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że w czwartym miesiącu możesz sobie pozwolic jeszcze na właściwie każdą sukienkę :) odradzałabym nawet takie typowo ciążowe bo w oczach gości będziesz jeszcze bardziej w ciąży niż naprawdę. Och te szepczące ciotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całą noc mi się ta krówka śniła :P Mała Ewa cieszę się, że wszystko ok z dzidzią :D Nikamo dziewczyny mają rację jeszcze będziesz mogła włożyć każdą suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :):):):) Jak miło słyszeć ,że z fasolusią wszys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy was tez boli brzuch? Mnie pobolewa i przestaje za chwile znów i przerwa.Czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Podpisuję listę obecności:) Jak Wam mija dzionek?:) Mój mężulek już mi popsuł informacją,że jutro może będzie miał na 8 do pracy i podrzuci mnie na pobranie krwi:(:( mnie tam się wcale tak nie śpieszy, bo tego nie znoszę... Marzy mi się wyjazd na wczasy...rok temu byliśmy w Egipcie..było bosko:) a w tym roku chyba nici z wyjazdu,bo ciąża zagrożona:( figleaves mnie czasem coś zaboli, właśnie tak jak Ciebie chwilę poboli i za chwilę przestaje,ale niby tak ma być bo macica się rozciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
hej kochane ja jestem w5tyg prawdopodobnie i niedlugo ide do lekarza,zwyliczen wyszlo mi ze rodze w marcu ale boje sie ze poronie itp.Jestem młoda mam 20 lat od niedawna mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną mamusie :) Jesteśmy w ty samym tygodniu ciazy. Dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×