Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Krismam link nk wysłałam na mail. Niestety badania są naprawdę drogie, ja robiłam grupe przy pierwszej ciąży, toksoplazmoze też, w czerwcu robiłam TSH, Progesteron, a w pn ide zrobic podstawowe badania. U mnie w tym miesiacu wizyty, lekarstwa witaminki i badania kosztowaly prawie 600zl ale czego nie robi sie dla malenstwa:-) Mnie caly czas mdli, chwilami troche mniej ale jednak ciagle jest to uciazliwe. Tabelka rzeczywiscie sie nam rozrosla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka dzięki :) spadam dziewczynki do domu jeszcze kilka pierdół do zrobienia i 16.00 home sweet home :) a raczej rowerek z młodym , lub zabawy w podgrupach w piaskownicy babki i podjazdy samochodowe , do zobaczenia wieczorkiem lub już jutro , miłego popołudnia dziewczynki duuużo odpoczynku i radości , uśmiechu , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno przepraszam że czasami bezosobowo si e zwracam ale mam problem z Waszymi nikami , sklerozum mi doskwiera muszę na kartce sobie zapisać to może zapamiętam , i jak już jakąś odpowiedź przygotuję to później staję przed faktem że nie pamiętam niku i wszystko a piać od nowa. to papapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ważkę co do farbowania są farby bez amoniaku więc nie widzę problemu co do gr krwi z tego zwykłego badania na kartce szpital zazwyczaj i tak robi swoje badanie bo możliwa jest pomyłka w laboratorium i szpitale muszą ponownie analizować, wydaje mi się, że jak masz kartę to w razie "w" szybko podają krew Figleaves smutne to co piszesz :( gonek super prezent ślubny sobie zrobiliście :) Latte no faktycznie 300 zł ale badanie na hiv wow, ja się zastanawiam, bo mi nie dał na toxo, ale robiłam wcześniej myślicie, że to trzeba powtarzać przy każdej ciąży? dziewczyny idę was szukać na nk uwaga na zaproszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka u GP byłam 3 tyg temu.Z połozna jestem umówiona na 11 sierpnia i przyjdzie do domu na wywiad.Pozniej usg tak jak u elakl 12-14 tc i badania przy tym. elakl ale jak ja nie jestem nigdzie do dentysty zapisana to czy tez za darmo? Co do brzuszka z dziewczynką to nie sprawdza sie tak samo jak z apetytami.np słodkie na dziewczynke,kwasne na chlopca (ja akurat tak mialam) ale nie ma reguły.tak samo z brzuchem ja mialam takie same czyli ja nie mam spiczastego brzucha tylko idzie wszystko wokół mnie.No moze z mala roznica,ze z synkiem mialam pepek wystajacy a z córeczka miaąlm pepek schowany ;) Ale uwazam ,ze nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja byłam robić wyniki wczoraj. i za mocz, morfologię i glukozę na czczo zapłaciłam 35 zł. grupy krwi nie musiałam robić bo jestem dawcą krwi :) Trochę się ostatnio martwię bo boli mnie brzuchi biorę no-spę. No i wybieram się na zwolnienie - moje blee trwa przez cały dzionek :/ dzisaj w pracy wytrzymałam 3 godzinki i poszłam do domku :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi w którym tyg mozna juz określic płeć dziecka? I czy chcecie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves to chyba bez roznicy czy jestes zapisana czy nie. Ja tez nie mam tutaj jeszcze dentysty. Wydaje mi sie ze NHS odsyla jakies papiery i wtedy mozesz isc do dentysty i sie zarejestrowac. Zreszta mysle ze w systemie NHS juz bedzie widnialo ze jestes w ciazy. Jak tam wogole samopoczucie???? U mnie odpukac super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo róznie.Czytałam,że tutóweczki niektóre znają płeć przypuszczalnie,ale najwiarygodniejsze jest w 20tc chyba ,ze się zakryje maluszek to do porodu nie pokaze swoich skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl dziś troche lepiej radze sobie z mdłościami,ale jeszcze to nie to co chciałabym.Pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu. Pogoda barowa i doła złapałam.Brzuch mi wysadza.Jak się położe to najlepiej widać heheh Ja wczoraj dostałam list z NHS czy to mój aktualny adres,miałam potwierdzic i odesłać spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves z tym dentysta to tak jak mowi elakl, wysylasz ten papier wypelniony i idziesz do dentysty najblizej miejsca zamieszkania (tak moja kolezanka zrobila), na drzwiach byl napis NHS i tam leczyli jej zeby za darmo. ja tez dostalam potwierdzenie adresu od lekarza, chyba wszyscy to dostaja teraz:) karolajna to chyba od Ciebie mam zaproszenie, dzięki:) znam Twoje miasto, niedaleko Kluczborka, a stamtąd ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie polozna sie pytala: czy dostala juz pani ten i ten papier od gp? a ja mowie nie. No wiec ona mi przyniosla na nastepnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciumeczki Babeczki :) Ide nareszcie pomieszkac w domku. Do jutra i udanego wieczorka bez mdłosci i rigoletta :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was nie da sie nadrobić :) u nas dzień powoli mija - ciągle leże, plamienia zniknęły, Szkoda mi tylko mojego mężulka, bo przychodzi z pracy padnięy - a tu odpoczynku ni hu hu- nasz 22 miesięczny szkrab go "atakuje" :) a potem kąpiel, kolacja.... Na szczęście do 17 narazie zajmuje się nim moja siostra z mamą, a tak to nie wiem jakbym miała niby leżeć... Dziewczyny założyłam póki co stronkę na NK -dodawajcie tam zaproszenia to będziemy wszystkie razem widoczne - będzie prosciej, niż te linki na gg. login to - 2010marzec potem Wam podam hasło meilowo - jakby któraś miał chęc tam coś umieszczać znikam dalej do wyra.. buziaki i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
ech widze ze lista mnie zgubiła po drodze wiec wpisuje sie jeszcze raz NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka.........29...........01.06.2009.....08.03.2010.. ......Gdańsk lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30..............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.2009.....24.03. 2010 ..podlaskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy aaaaat..............26...............28.05...........06.03..ok.Zamościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiszmy się troszkę tam proszę o krótkie cv ;) ja je tam wsadzę z danymi np nk, mail gg tak jak opisałam siebie na próbę :D no i mam już 2 koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prywatnego forum to mogę coś zaproponować, ale poczekajmy, aż się zbierze cała grupa, my zaczynałyśmy też tutaj jako październikówki 2006 a po 1,5 roku wspólnego pisania gdzie były nasze porody i pierwsze chwile z dziećmi cała ciąża ktoś usunął nasz topik i nie dało się go odzyskać, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra konto mam i co dalej?Gdzie macie to forum marcówek? Gubie się na tej NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaula28
bloga trzeba zrobić tak- aby każdy logował się jednakowo, wtedy każda będzie mogła dokonywać zmian - nie wem jak karolajna to zrobiła??czy właśnie tak? figleaves - na nk poszukaj tam gdzie jest t"woi znajomi", daj szukaj znajomych i wpisz 2010marzec i wyślij zaproszenie. Dziewczyny wysyłajcie zaproszenia- bo narazie ciszaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×