Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Jak pusciutko. Mdlosci mecza mnie na maksa, obawiam sie ze dzis moze byc ble choc mam nadzieje ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj natka mnie tez męczą i to straaaasznie:( patrze szybko na Twoj termin i masz tydzien wczesniej i jeszcze zle sie czujesz, o maj got, ile jeszcze to bedzie trwalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin ostatnio mnie dobil i powiedzial ze moga trwac do konca ciazy ale po chwili sie poprawil i powiedzial ze ma nadzieje ze po 12tygodniu mina wiec czekam z niecierpliwoscia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spotkaniu z midwife (polozną) przyszła ze studentką.Studentka zapytała czy zgadzam się ,by ta uczestniczyła w spotkaniach :) zgodziłam się,bardzo miła dziewczyna. Rozpisały mi co ,kiedy jakie badania beda robic i jednak dbaja o ciezarne.Tylko gdyby tak dbali od poczatku ciazy. Siedziały 1,5h tak czas szybko zleciał,a im chyba dobrze się siedziało przy polskich cukierkach (mieszance wedlowskiej) :P Wzięły moje siuśki a krew pobiorą w szpitalu gdy pójde na usg. Dostałam mase nr tel gdyby cos się działo. No jak narazie zadowolona jestem.Teraz na dniach dostane list z terminem na usg i bede usatysfakcjonowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam o najwazniejszym :) nie mam już mdłości i czuje sie super.Oby nie wróciły ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Maleństwo ma 4 cm i 39 milimetrów. Strasznie sie rusza-USG nie lubi-kopało i waliło piastkami, żeby dać spokój. Wszystkie narządy ma w normie, symetryczne, zbadano tez Dzieciątku karczek i już wiemy, ze nie ma Downa :D Wszystko super-było tylko zdenerwowane i serduszko biło mu 160 uderzeń na minutę, ale pewnie dlatego ze ja się strasznie zdenerwowałam bo w czesie zwykłego badania ginekolog powiedziała mi, ze mam zbyt małą macicę jak na ten tydzien i koniecznie robimy USG-myślałam, ze sie udusze ze stresu, ale podczas badania wyszło, ze wszystko oki, więc powiedziała, że jestem filigranowa, więc dziecko tez nie jest wielkoludem,ale rozwija sie prawidłowo i nie ma powodów do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek, jestem z Poznania i obie córeczki rodziłam w szpitalu na Mickiewicza (im. F. Raszei) POLECAM. Za pierwszym razem nie miałam nawet nacięcia, a za drugim, jak była potrzeba, to przetrzymali mnie na porodówce dwa dni (po porodzie). Personel przemiły. Mają też salę do porodów w wodzie. Warunkiem, aby z niej skorzystać jest poród rodzinny. P.s. Do końca nie byliśmy pewni, czy mąż zdecyduje się na pomoc przy porodzie, bo już na widok USG robiło mu się słabo :) Ale wziął się w garść i teraz każdemu poleca! Dzisiaj była u nas znajoma, (matka czwórki dorosłych już dzieci) Jej rekord wagowy to... 5300g!!! SIŁAMI NATURY!!! w 4 godziny! Nie uwierzyłabym, ale potwierdza to moja mama, która to pamięta! Przepis na krokiety: Paczkę pieczarek podsmażyć z cebulką, dodać drugie tyle pasztetowej i wymięszać Usmażyć naleśniki i pozawijać w nie farsz. W wersji cięższej można opanierować w jajku i bułce i podsmażyć. Jak je zrobię, to wszyscy myślą, że jestem doświadczoną kucharką hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) Figleaves cieszę się ,że udała ci się wizyta :):):) Mówisz przekupujesz położną mieszanką wedlowską :D:D:D:D: spryciara :classic_cool: Lulu jak ja ci zazdroszczę i reszcie dziewczyn po USg również ,że już wiecie ,że wszystko jest w porządku :):):):):) Zobaczymy co ja dzisiaj usłyszę :) POzdrawiam buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hello 🌻 Ja dziś strasznie sie denerwuje,spac nie mogę i nie śpię od 5 !!! Mój szef mnie dobija i nie chce już opowiadac co i jak,ale w każdym razie za 2 h mam wizyte znów u prawnika.Tym razem ide do angielskiego i składamy pozew do Trybunału. Trzymajcie kciuki za mnie :) Mówię wam mam łeb jak sklep i czekam kiedy to się wkońcu skończy. lulu też bym się stresowała,najwazniejsze,że wszystko dobrze. Mam pytanie odnośnie Dawna czy to się sprawdza tylko z przezierności karku? Bo usg mam w 12 tc ale ok 15-16tc musze iśc na pobranie krwi własnie w kierunku Dawna.Jeśli wynik wyszedłby nieprawidłowy zrobią drugie badania i pózniej amnipunkcje (czy coś takiego). Ja już zgłupiałam,dla mnie to czarna magia pomimo,ze to moje trzecie dziecko,ale wszystko na nowo się dowiaduje. Miłego dnia marcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Lulu ale duzy juz ten Twoj dzieciaczek :) Nie przejmuj sie macica napewno sie rozciagnie jak tylko bedzie trzeba. Blask daj zanac jak po badaniu :) Figleaves ,mi tez juz mdłosci przechodza i czauję że zaczynam żyć.Jeśli chodzi i downa to wiem ze baraja przeziernosc karku i jesli ona wychodzi nieprawidłowa to zlecaja dalsze bardania,ale moze w Angli jest inaczej. Zreszta napewno bedzie wszystko ok! Ja już zyje urlopem jeszcze jutro i wolnośc!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Znow narobilyscie smaku na jedzonko:-) tez bym zjadła krokiecika:-) Wczoraj caly wieczor czułam sie masakrycznie, ale obylo sie bez ble. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Lulu gratulacje oj duża ta Twoja dzidzia i fajnie masz że już wiesz że wszystko ok,. Figleaves , fajna ta wizyta położnej , dobrze że miałaś mieszankę wedlowską , chyba będą Cię częściej odwiedzać :D . usg masz w 12 tyg wszystko będziesz wiedzieć , super że robią tak dokładne badania , ale usg w 12 tyg da już chyba cały obraz , mój gin powiedział że jak przeziorność kręgosłupa wychodzi ok to u nas nie robią dodatkowych badań , czyli z krwi , ale koleżanka z łodzi miała i to badania prenatalne , lekarka jej stwierdziła że Łódź jest tak zanieczyszczonym miastem że trzeba , co kraj to obyczaj . Blask jak będziesz po wizycie to dawaj informację . Ważka masz suuuper męża , mój to nawet nie przewijał , bo mówił że zwróci , ale kąpał do 6 m-c później wynikły sprawy w firmie i do późna pracował , jak będzie teraz to nie wiem . życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Właśnie wróciłam z porannych zakupów na które wystartowałam już o 7 rano żeby zdążyć przed tłumami w markecie:) Śniadanko zaliczone (buła i pyszny kabanosik, który do teraz mi się odbija-przepraszam), na piecu gotuje się wspominana przez Was kilka dni temu zupka ogórkowa.... Chyba będzie piękny dzień:) Gdyby jeszcze tylko nie trzeba było iść na 2 zmianę do pracy :( Weszłam tu dziś specjalnie wcześniej, żeby doczytać Wasze posty od wczoraj, bo zazwyczaj robię to po 16 i nigdy nie mogę nadążyć:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wszystko bedzie ok :) Nie mozesz się bac ,daj znać jak bedziesz po :) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismann no wiem wiem , tak go tesciowa wychowala, czyli pranie swoch gatek, robienie sobie samemu sniadania jak trzeba, jak trzeba to przygotowanie obiadu i pozmywanie po sobie(stad to wszytsko umie, czasem zrobi lepszy obiad odemnie tylko ze on jakos dluzej to wszytsko prszysmaza i wogole :O:O moze dlatego), jedynie czego mi brakowalo do szczescia z nim to jego palenie, ale rzucil jakis rok naszej wspolnej znajomosci i do dzisaj mam spokoj, chociaz sie nie uzaleznil i sam nienawidzi tego smrodu w domu, wogole to on taki pedant czystosci jest, krismann sero ci mowie az bys sie czasem przerazila:O wczoraj mi powiedzial ze jak wroci z pracy to posprzata w szufladach:O mowie dobra dobra zrobie to jak cie tak raza te szyflady o maj gad no i co jak powiedzialam to musze zrobic, z reszta i tak malam sie kiedys za nie zabrac hehe ale juz wole to niz uciekac z pokoju bo moj brat wrzucil smierdzace skarpetki za lozko bo do lazenki do kosza ma za daleko :O:O powiem ci kirsman ze moj maly juz ze mna zmywa hehe a tata sie smieje ze bedzie takim pedantem jak on co do sprzatania haha o wlasne umyl swja butle po mleku(tyle ze ja musze potem poprawic hihi) fgleaves bardzo fajnie masz, ja dopiero jutro sie dowiem co i jak, wogole do lekarza tutaj ide drugi raz od 2 lat tutaj:O i pierwszy raz w zwiazku z ciaza:O Qanachita ja to musze dzisiaj cos z makaronem upichcic, moze lasane bo mam te platy albo cos innego ale z kluchami ,mam tak przykazane Nkamo tylko nie szalej za bardzo na tym urlopieee hihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka to masz dobrego eMa ,ciekawe czy mój sie nie zmieni po slubie ,bo teraz to też i posprzata i wypierze .Zaobaczymy jak bedzie dalej . Ale co prawda to prawda jak męzczyzna jest w domu nauczony przy mamie taki tez bedzie w domu dla zony... No ja na urlopie bede szaleć...najpierw z przygotowaniami so slubu a potem z pedzlem w nowym mieszkaniu ha ha ,zamiast lezeć na plazy i pis drinka z parasolką...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak fajnie, że już te nasze dzieciaczki takie duże i badania wychodzą ok, dziewczynki które są przed wizytą trzymam kciuki figleaves super, że położna fajna, szkoda, że szef taki baran, jak trzeba do sądu to trzeba POWODZENIA ogórkowa już mi wychodzi bokiem jaką dzisiaj zupę robimy?? paszteciki mniam muszę coś wykombinować ale co na obiad ;) co do mężów to mój jest taki nawet, ale nie, żeby był jakimś ideałem ;) jesteśmy razem 7 lat a od ślubu będzie 5 we wrześniu. co do porodu to nie zapomniałam bólu i strasznie panikuje ale jeszcze mam czas :D głodna jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo kochanie klotnie zawsze sa i beda, chodzbysmy nie wiadomo jak sie zgrali z charakterem upodobaniami, wazne aby sie jakos dogadac cos probowac zmienic itd, a co do pedzla , super sprawa wlasnie mieszkanko ehh ja to dopiero za rok wezme taki pedzel w dlon juz sie tego doczekac nie mozemy, wyboru mebli itd....takze wszytsko ci sie udklada jak najlepiej:) :)::::🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka to tez nie nasze własne ale wynajęte,w przyszłym roku myslimy o kupnie małego domku niestety na kredyt!! Moj tato troche sie na nas obraził ze poslubie nie chcemy z Nim mieszkać ale nie wyobrażam Sobie zycia z rodzicami pod jednym dachem bedziemy sie bardziej kochac jak zamieszkamy osobno... To przynajmniej moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niakomo nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem, ja np. bardzo kocham swoja rodzinke ale zycie pod jednym dachem nie wchodzi w gre, maz jest pedantem sprzatania ja po troszku i nerwicowalo mnie wszystko czego nie mozna bylo zrobic po swojemu, nie ma to jak swoje smieci brudy itd. powiem ci ze fajnie jest leciec do polski w odwiedziny ale gryze mnie to ze siedzimy u mamy i wszytsko jakby jest do gory nogami, maly robi co chce, bo babce pozwalaja, a tak za rok jak wrocimy to na swoje ehh juz inaczej to wszytsko widze, jakby moj wewnetrzny spokoj...a co do kredytu lepiej sie na to jak najszybciej decydowac niz wydawac kase za wynajem, mam duzo w rodzince osob z takim kredytem no coz takie jest zycie w polsce, takie ze tutaj za dwie tyg. kupisz auto a tam nie uzbieralbys w ciagu roku ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ważka ja właśnie szamam banana i pogryzam winogronem :D:D:D Wróciłam d gina i jestem zła i zniesmaczona :(:(: aż się poryczałam ............ Weszłam nie wiem po co!!! najpierw mnie umawia ....a potem traktuje jak nie wiem co , więcej dla mnie dziś zrobiła położna . Przebieg wizyty : Zapytał jak się czuje?Ok To wyniki ostatnie były dobre więc następnych nie zlecam....cytologia była pobrana ...a jak wyszła? .......hym.....ok Ale ja a kiedy USg to 12 tyg.?? Teraz ide na urlop!nie zdążę , niech pani przyjdzie na początku września. To nie za późno????nie ..... Kaj tam to bezie 14 tyg i będzie po zawodach .......jestem taka nabuzowana ,że szok . Wszystko we mnie się gotuje........chyba zmienię lekarza ..... A tak liczyłam ,że będę miała dziś usg , em ma urodziny i to miał być jeden z prezentów :;(;(;(:(:(:(:(:( U mnie na obiad dziś roladki i kluski śląskie :):):) Ważę kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask co to za lekarz????? Ty chodzisz prywatnie czy na NFZ? Taka wizyta nie ma sensu,zmień lekarza koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do mieszkania z rodzicami to sobie tego nie wyobrażam. Przeprowadziłam sie z lubelskiego do zachodniopomorskiego (spory kawałeczek) mimo prosb zebysmy zamieszkali z rodzicami M postanowilismy wynajac mieszkanie. Wzielismy kredyt i od ok 25. wrzesnia bedziemy sie tam przeprowadzac:)) Własnie wkraczam w 10 tc a jak nie mialam wiekszych problemow z bee, tak wczoraj caly wieczor w kibelku, masakra :-/ wspolczuje dziewczynom, ktore to przezywaja codziennie, 3majcie sie niedlugo bedzie lepiej a za tydzien wizyta u gina, stresuje sie Blask -normalnie noz sie otwiera.. brak slow, zmien lekarza jak masz taka mozliwosc i tylko sie nie stresuj zbyt mocno , 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badana nia
Przezierność karkowa ma niby wykluczyć downa..u mojej koleżanki coś się lekarzowi nie podobało , to wysłali ją na setki badań do kliniki- stwierdzili tam,,ze wszystko jest w najlepszym porządku- niestety po narodzinach okazało się,że dziecko ma downa :( więc niestety badania nie zawsze wykazują- ale zawsze trzeba byc dobrej mysli,że będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Widzę że niektórym już mdłości przechodzą a mi jeszcze niestety nie. Ale chociaż tyle dobrego że nie wymiotuję tylko mnie mdli. Apetytu za bardzo nie mam. Męża mam cudownego jesteśmy ze sobą 16 lat a po ślubie 13 i na 13 rocznicę ślubu zobaczyliśmy 2 kreski na teście. Mąż nie pozwala mi nic robic mam tylko odpoczywac. Wczoraj kupiłam sobie 3 bluzeczki takie luźniejsze, bo brzuszek zaczyna mi byc widac a jeszcze nikt nie wie o ciąży. Blask wydaje mi się że powinnaś pomyślec o zmianie lekarza on teraz myśli o swoim urlopie a nie o pacjentkach.Ale nie denerwuj się bo nie warto. A mieszkanie osobno to najlepsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×