Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hm mój brzuszek nie jest za wielki ale ja tez jestem drobna. Wygląda teraz jak piłeczka. W sumie jak ktoś mnie nie zna to pewnie by się nie domyślił ale jak ostatnio zobaczyłam się z panią, która mnie nie widziała 1,5 m-ca moze nawet 2 mce to od drzwi juz widziała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co dziś na obiad serwujecie? ja nie mam weny, nawet jeszcze mięsa z zamrażarki nie wyciągnęłam bo nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra, moja dzidzia z kwietnia jest już w niebie. Niestety poprzednia ciąża zakończyła się w trzecim miesiącu. Na obiadek zrobiłam kurczaka po meksykańsku z ryżem i znów zupkę grzybową, bo ostatnio nie zdążyłam się nasycić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzuszki juz maja prawo sie ladnie zaokraglac... wczoraj bylam z rodzinka u znajomej ktora mieszka z inna moja znajoma i tamta powiedziala ze mam cos za male brzucho jak na ten okres :O:O haha po tym co mi powiedziala przy tym jak zaszlam(ze mam przejebane:O) to sie tym gucio przejmuje..zreszta siedzialam i brzucha nie wywalam, ja wiem ze jest wiekszy niz we wczesniejszej ciazy co mnie zdziwilo ze tak szybko mi wylazl ehhhh przykre bardzo ale to nie moja wina ze ma problemy i na mnie nie musi sie wyzywac... ja robilam dzisiaj ziemniaczki, piersi z kurczaka i surowka z kapusty kiszone, przed wczoraj robilismy bigos (dwie porcje obiadowe zostaly do tego zamrozone , bedzie dodatek do obiadku) i sobie troszke kapusty odlozylam ....eh jakie dobre wogole zawsze mam zapchana zamrazarke bo tydzien do przodu miecho kupuje i co by w tyg, na obiady robic a mam jeszcze zapas miesa z polski:) brzucho swedzi jak chorobcia:O a wogole znalazlam wozek quinny buzz z drugiej reki w swietnym stanie za jedyne 110f (bez gondolki ale mozna tez za niska cene dokupic (60f)w razie co jakbybyla potrzebna i pokrowiec na nozki mam) i maz mnie namawia aby go wziasc, jak cos to sie odsprzeda bo to jest naprawde niska cena a jak malec bedzie mial wiecej jak pol roku to w polsce mamy inny wozek spacerowy takze chyba dzisiaj zadzwoni i zarezerwuje chodz wiem ze to za wczesnie ale co tam...z tysiaka bysmy zaoszczedzili a to juz do lazienki by sie doliczylo hehe i po co ja wlazilam na tamta strone hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe marcoweczki, szkoda ze zadna z was nie mieszka tam gdzie ja, to na kawce bysmy sie spotkali hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia tez myslalam dzisiaj o mizzeri bo ogorek lezy i balam sie aby sie nie popsul ale maz chcial kiszona dzisiaj wiec ogorek bedzie na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) My mamy wczorajszą karkówkę z kaszą i surówkę, więc dziś mam wolne w kuchni. A ja jeszcze wciąż leniwa jestem... Ostatnio dla rozruszania, wybrałam się na lekki joging, ale to chyba jeszcze za wcześnie, bo źle się potem czułam. Już sama nie wiem, czy jeszcze mogę sobie pozwolić na lenistwo, czy wrócić do normalnego tempa (jak oczekuje ode mnie otoczenie). Dziewczynki dzisiaj trochę przeziębione i marudne. W piątek znalazłam pogryzionego pieska. Najpierw obejrzał go weterynarz i pozwolił nam wziąć go do domu. Najgorsze dni już za nami i piesek wraca do zdrowia. Jest bardzo przyjazny i wdzięczny. Potem poszukamy jego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
czesc dziewczeta:) wstalam rano z okropnym bólem glowy, pozniej wybralam sie do kosmetyczki na peedicur i wiecie ze pomoglo:) skąd: wielkopolska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
no i witam Zosie:) skąd: wielkopolska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelruda uratowalas istnienie, bardzo mnie to cieszy, ja uwielbiam zwierzeta:) i jak ogladam na Animal jak zwierzeta cierpia przez ludzi ehhh tak bym chciala pieska u nas w domu, takiego zycia by wpadlo a tak nie chce, zabrac byly by trudnosci, po tym jak przeczytalam ze jakies babce zdechl pies w luku bagazowym to raczej wole nie miec na razie a zostawic bym w zyciu nie zosatawila....strasznie sie przyzwyczajam;/ mam to po tacie hehe a M sprzata z malym:) a ja szperam w necie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala niezle lekarstwo, ja dzisiaj wlozylam nogi do takiego masazera z woda, woda bulgocze i takie tam....nawet fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda witaj:) Za mną karkówka chodzi już od dawna, muszę się w weekend zaopatrzyć;) Daj sobie jeszcze trochę czasu Dojdziesz do siebie i powrócisz do normalnego tępa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rundelduda, od razu wiedziałam, że masz dobre serduszko, kiedy pisałam, że jesteś dobrym duszkiem tego forum:):) my z M tez uwielbiamy zwierzątka, nie mamy, ponieważ mamy za małe mieszkanie, ale gdybyśmy mieli domek.... kotek piesek, może nawet koń... ale to marzenia:) witam, nowe mamuśki:) ja dziś mam wolne od kuchni, mąż zabiera mnie na kolację służbową ( bardzo sztywno nie będzie, bo większość jego współpracowników znam:), a on zawsze będzie mógł zwalić na mnie, że musimy wcześniej wyjść;)) pospałam sobie 2 godzinki i czuje się lepiej, choć ćmienie pozostało, no nic umówię się neurologa, to będę spokojniejsza:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie dziewczyny :-) super ze jest nas tyle :-) ja niedawno wrocilam do domu, bylam u dentysty. nie uwierzycie, ale po raz pierwszy wyszlam bez niczego, wszystkie zeby mam w porzadku. pan doktor mnie pochwalil, ze dobrze czyszcze to dobrze wyglada :-) normalnie szok. myslalam ze w ciazy mi sie zeby posypia.. ale nie chwale dnia przed zachodem slonca. powiedzial zeby pod koniec ciazy przyjsc i ze wtedy moze sie robic jakies odwapnienie... a jak wyszlam, to sobie pomyslalam, ze skoro na dentyscie zaoszczedzilam, to sobie kupie cos ladnego i kupilam dzinsy :-) aaa. jak wychodzilam od dentysty to pielegnierka mowi "no tak sie zastanawialam odkad pani weszla tak patrzylam ale mialam racje" :-)czyli musiala cos wypatrezc po brzuszku :-) badka 🌻 na przeziebienia to najlepiej duzo pic herbaty z malinowym sokiem, cytryna albo miodem, na wieczor cieple mleko z miodem i czosnkiem, a na gardlo sok z cebuli :-) otgarsc babcinych rad prosto od summerki :-) u mnie na obiad pomidorowka, tak chodzila za mna ze szok. drugie gotuje Ł. pod wieczor a co bedzie to nawet ja nie wiem :-) mnie dzis po tych wyprawach brzuch cisnal na wysokosci prawego jajnika, ale polezalam i juz jest ok. jednak sie juz rozleniwilam i bez takiego odpoczynku ceizko mi funkcjonowac przez caly dzien. dziewczyny, wiecie co ja sie ostatnio bardzo latwo wzruszam.. wystarczy ze cos smutnego mowia w tv- placze. jak pokazuja dzidziusie - placze. szok :-) ktoras z Was pisala o tych skurczach Bragstona czy jakos tak :-) ja gdzies czytalam ze one sie pojawiaja po 20 tc, wiec my chybamamy jeszcze czas... co do ruchow, mi ginka wyliczyla, ze powinnam zaczac czuc regularne od polowy pazdziernika/pocztaku listopada.. ale nie wiem, moze juz wczesniej cos poczuje. tylko ona mowila o takich jz codziennych. dziewczyny, ogladacie Brzydule? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co prawda rzadko pisze ale za to czytam Was bardzo regularnie i cieszę się że tak dużo piszecie. Hmmm Tez już zauwazyłam, że urósł mi nieco brzuszek. Właściwie w zwykłych jeansach jest mi nie wygodnie. Musiałam chodzić z rozpiętym guzikiem, wie wybrałam sie z mężem na zakupy i zaopatrzyłam się w jedną parę spodni ciązowych. W H&M maja super wybór!! Brzusio w niech wygląda ślicznie. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. Jutro ide do gina na wizytę i mam troche stracha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koja, ja w H&M kupilam spodniczke ciazowa, jest ok ale po spodnie trafilam do super sklepu z ciuchami ciazowymi i tam dopiero kobieta mi pokazala jak sie prawidlowo kupuje spodnie. dobieralam z 20 minut. pisze o tym, bo wiem ze w H&M sa fajce ciuchy, tylko jak ktos nie wiem jak kupowac (np ja :-)) to moze cos zle kupic i potem przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, ja tez ogladam :-) heh juz sie nie moge doczekac tej jej przemiany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez czasem ogladay razem :-) najbradziej mi sie tam podoba paulia, tzn ta aktorka tam super jest zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co do tej aktorki ja swego czasu straciłam mnóstwo czasu aby się dowiedzieć czym i jakim kolorem maluje usta miała taki zajebisty kolor ust :) eh świra dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer, masz rację. Wybrać odpowiednie spodnie to wcale nie taka sprawa. naprzymierzałam sie uch dośc duzo. Wprawdzie nie doradzała mi zadna profesjonalistka, ale czuje sie w nich super, nic nie ugniata, nawet podczas jazdy samochodem, więc myślę że jest ok;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
:( czy któras z Was wie co mogą oznaczać zielonkawe upławy bez zapachu? wizyte mam dopiero w piątek.. skąd: wielkopolska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała tylko spokojnie pewnie nic groźnego może jakaś mała bakteryjka się zaplątała u nas teraz to normalne :( kobiety w ciąży mają inne ph obserwuj a najlepiej jak możesz to zadzwoń do swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×