Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

sorki uściślę: m wyczytał że można je czuć od skończonego 16 tygodnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Dzieki nika:)uspokoilas mnie troszeczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala,z tego co sie orientuje to jest bezpieczna, ja pije raz na kilka dni.mam meliske z cytryna,bo czystej bym nie wypila.podobnie pije miete,jak mnie zoladek bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - fajny ten kalkulator. Ja też się mieszczę idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Zdrówka życzę wszystkim podchorowanym :).Dziękuję za powitania.Ale macie tempo pisania :).Kilka godzin,a już sporo do czytania.Moje chłopaki teraz w przedszkolu,szkole i pracy-a do kota już mi zbrzydło gadać...Wiem,że mam bliźniaki jednojajowe(jednokosmówkowe dwuowodniowe)-i dlatego nie liczę na parkę.Ale najważniejsze,żeby zdrowe były i spokojnie rosły-żeby dotrzymać do terminu,bo z wcześniakami to wiadomo,że dużo więcej zachodu i ryzyka.A ostatnio ponoć sporo bliźniąt sie rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczescie ze taka faza 'wieloryba' jest szybko odwracalna hihi a to osscilo...cos tam tez bralam w poprzedniej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu dziś wesoło:) Witam wszystkie brzuchatki jeszcze z łóżka;) Mała z tego co wiem to można pic melise Dziś rano waga skoczyła już na 64,5 wow widzę,że szybko zaczynam nadrabiać;) Gosia ja bym liczyła 3 na minusie Nika ja też nic nie czuję, maluszek chyba poszedł po tatusiu, leniwiec mały;) Wydra zazdroszczę możliwości umebowania tak pięknie pokoju dziecinnego My wynajmujemy umeblowany, trzeba będzie wszystko poprzestawiać żeby zmieścić dzidziusiowy sprzęt;) ale tylko łóżeczko się zmieści i może jakiś przewijak;( asiulek szybkiego powrotu do zdrowia Długotrwały katar jest taki męczący:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakieś zachcianki takie typowo ciążowe? tyle się o nich słyszy, każdy ciągle mnie pyta na co mam zachciankę, co jest strasznie irytujące no i standardowo czy "pochłaniam" ogórki kiszone! A ja jem normalnie, nic szczególnie się nie zmieniło Mam tylko wstręt do jogurtów z owocami w środku-wcześniej je uwielbiałam no i warzywa nie za bardzo mi smakują a poza tym jem to samo tyle,że częściej i mniej na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zauwazylam zebym na cos miala szczegolna ochote, z wyjatkiem tego ze mieso mi nie smakuje, czasem zjem ale wole wszelakie zupy i potrawy bezmiesne a przed ciążą to miesko uwielbialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja wczoraj byłam na wizycie, Maluszek ma 9cm, a lekarz stwierdził że coś mu wystaje ;P, także prawdopodobnie będzie chłopak. Ale na razie to nic pewnego, poczekamy aż Maluszek będzie większy wtedy badanie będzie bardziej wiarygodne. Zawsze gdy myślałam o dziecku to tak po cichu marzyła mi się córka. Ale wiadomo, jak to faceci pierwszego chcieliby mieć syna i mój m nie jest wyjątkiem. Ostatnio nawet mi mama tak przekornie powiedziała że skoro obie tak chcemy dziewczynkę to pewnie będzie chłopiec. Jeśli chodzi o wagę to na razie +1. Mój M uważa że to mało, ale ja się cieszę że na razie tak niewiele. Jeszcze zdążę nabrać masy ;P Jeśli chodzi o zachcianki to jeszcze żadnych u siebie nie zauważyłam. Mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki Nikamo jestem , ale kurcze nawet Was nie doczytałam nie daję rady , w ubiegłym tygodniu miałam lekkie zawirowanie bo były chrzciny moje chrześniaczki , więc moc przygotowań , ale się wszystko udało pogoda piękna młoda spokojna wszystko gites , mój młody za to szalał , że się z niego lało , łącznie z łażeniem pod stołem i kuciem wykałaczkami gości , dobrze że nie gryzł ludzi po kostkach . a teraz przytyłam z 2 kg , co mnie nie cieszy choć po mnie nie widać podobno w swoje jeansy wchodzę z swobodą czasami mnie wzdyma jak się zdenerwuję jest ok , choć dziś mam do d**y dzień rzygam jabłka mi się zachciało i mam rozmowy z muszlą . jutro idę do gina ciekawe co mi powie, może dowiem się co się kryje pod sercem zobaczymy. to narazinek wracam do roboty Witam serdecznie nowe mamy , Aga gratulacje dwóch serduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja w tamten czwartek bylam u gina i sie wazylam. Teraz weszlam na wage i ponad pol kilo mniej.. a jem juz czesto, tylko ze mniej. Martwi mnie troszke, ze poszlo w dol. Mila mialam sytuacje dzisiaj. Poszlismy z M do nowego mieszkania (bo sie przeprowadzamy) sprawdzic wymiary w kuchni no i jak wychodzilismy byla wlascicielka do mnie " o widze ze dzidzius w drodze".. czyli juz widac brzuszek i nie tylko ja to widze :) tak mi sie fajnie zrobilo :) DZisiaj senna jestem, bo od 7 na nogach. Snilo mi sie ze jakies jakies dziecko i to chore chcialo mnie zabic jakims tasakiem,ale w pore zauwazylam i udalo mi sie ujsc z zyciem a potem patrze i z nozem do mnie. ehh ale mam sny, ale nie pozwole sobie, zeby nam ktos chcial krzywde zrobic w moim snie, ja tam panuje, a co 8):D wydaje mi sie, ze cos tam na dole zaczyna sie dziac, poczekamy-zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka ja tak samo jak ty zrem czesciej a mniejsze porcje...a co do zachcianek hmm moze i jakies sa..ostatnio mialam straszna ochote na loda na PAtyku Magnum ale maz i tak kupil w takim wiaderku toffi tez smakowal ale zebym cale na raz zjadla to nieee po troszku bo za slodkie hehe a ogorki konserwowe od zawsze mi smakowaly i nadal smakuja tak jak kapusta kiszona...wydaje mi sie ze jem wszystko jak jadlam tylko ze glod szybciej lapie i jakis taki dotkliwszy i zarlo bardziej mi smakuje mniam...wczesniej od sniadania o 9 rano moglam spokojnie do 15 na obiad wytrzymac a teraz nie dam rady..musze cos wciagnac wczesniej....a i na slodycze mam mniejsza ochote, czasem wieksza czesciej mniejsza.... Zosia no to super ze wszytsko wyszlo ok, i ze dzidzia juz taka spora:) a i gratuluje chlopczyka..chodz jeszcze do konca nie wiadomo:) ja musze do 21 tyg czekac az dowiem sie czy to chlopiec czy dziewczynka bo teraz za chiny nie chcialo malenstwo pokazac, jestem bardzo ciekawa;) wogole to mojemu M wrocily nadgodzinki wiec do 18.30 jestem sama z malym ehh NUDAA sie wdziera , i tym bardziej ze na dalsze eskapady (na miasto 40min piechotka) nie mam sily sie z malym wybierac bo jak wracam to jestem istny zgonnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczone dziewczyny a czy te pierwsze objawy ruchów to takie gilgotanie w brzuchu? bo ja dziś coś takiego czuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam raczej dziwnych zachcianek nie mam, jedyne co się zmieniło to to, że na słodkie nie mam takiej ochoty za to słone wchodzi rewelacyjnie zwłaszcza wieczorem. Właśnie sobie włoski zrobiłam, cała pokręcona teraz jestem, szkoda że za dwa dni nie będzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek bardzo mozliwe:) Natka ja wlasnie musze wyprostowac wlosy a nic tylko do kompa zagladam, obiad juz zrobilam, cos tam sprzatnelam chodz molabym wziasc sie za jakies wieksze poradki u mnie w szafie na gorze hehe wlasnie pochowac to w co juz nie wjede, bo po co mam miejsce zajmowac i spadac mi z wieszakow bo ciasno ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja ciuchy wczoraj przebrałam i poszedł kolejny karton samych bluzek do piwnicy (spodnie już z miesiąc w piwnicy). Troszkę się luźniej zrobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciuchy bede segregowac pewnie w nastepnym tygodniu, jak sie przeprowadzimy. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha z mojej szafy to juz prawie nic nie zostało,juz nowe rzeczy w niej zawitały bo zrobiłam kompleksowe zakupy:) Wiecie co cały dzien mi dzis w brzuszku "bulgoce" super uczucie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest taki fajny sklep ciazowy, widzialam wystawy, po prostu sliczne ciuszki, ciekawe tylko jaka cena, pewnie tez super. Od tygodnia sie tam wybieram i jakos nie daje rady. Moze wkoncu jutro pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff smażę mielone zaraz będzie mniaaaaam:-) A wiecie coś ostatnio słabnę na spacerach, ledwo sie wlokę-nie wiem co się dzieje? Mimo że posiedzę na ławeczce to jakoś mi się tak słabo robi i to chyba nie o jedzenie chodzi. Jakby ciśnienie, albo brakuje mi tlenu bo zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia fajnie że usg zakończone sukcesem:-) Chłopak to też małe szczęscie:-) Michałka pytałas o zachcianki, raczej odwrotnie zaczęło mnie odrzucać, np. od jogurtów ale już mi przeszło i jem wszystko- dobrze bo potrzebujemy teraz wapnia. No i jadłabym dużo i najlepiej tłusto, normą jest wieczorne marudzenie że coś bym pochrupała-często kończy się więc popkornem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to ja mam tak samo ,mam zachcianki na to co niezdrowe. A najbardziej na chałwę!!! Eluśka ciuchy ciazowe są rzeczywiscie bardzo drogie ja tylko kupiłam spodnie w sklepie ciazowym natomiast jesienna moda jest idealna dla Nas pojawiło sie duzo tunik ,szerokich sweterków więc zaopatrzyłam sie w taie rzeczy że jeszcze i po ciazy bede mogła w nich chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×