Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

a co do tabelki, to jakie macie zdanie? tak oglądam ją i jest tam tyle nicków, któych wogóle nie znam....a jestem tu codziennie niektóre dziewczyny dawno się nie odzywały, ale pamiętam,że takie były...a te które nigdy z nami nie piszą, to chyba nie powinny się tam znajdowac Tylko jak to zrobić, by nikogo nie pominąć i nie obrazić? Może poprostu stwórzmy ją na nowo, żeby ktos nie poczuł się odtrącony? i wpisujmy się od początku? jak myślicie? poniżej zaczynamy od nowa, a jesli uważacie,że powinna zostać stara- to niech zostanie... NICK.............WIEK.........OM......TERMIN.....SKĄD... --------PŁEĆ Mamula28 ......28.........10.06......16.03.....lubuskie....dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki ;) Zaczne od tego, że wczoraj rozmawiałam z koleżanką która jest lutówką. Miała 2 usg w Angli w których lekarz potwierdził płeć... dziewczynka, wybrali już imie Amelka. No a teraz będąc w Polsce poszła do naszego lekarza i on jej na to, że na 99% chłopak bo widać... siusiaka! heh ale w szoku jest, zreszta ja też ;) Jeśli chodzi o USG to moja mama jest pielęgniarką, długo pracowała na ginekologii i mówi, że USG nie jest niebezpieczne dla maluszka można je powtarzać ile razy trzeba nie mniej jednak jest ono drażniące dla niego dlatego często maleństwo zakrywa się lub bardzo wierci. Ja póki co miałam 3 no i już z niecierpliwością czekam na kolejne ;) Mamula28 myśle, że dobry pomysł z tą tabelką no i że żadna z nas się nie obrazi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzuszki:-) kolejny pochmurny dzień:-) za to spanie dzisiaj było mmm aż do siódmej;-) Widze że się rozpisujecie ładnie od rana:-) fajnie siąść z kawką i mieć co poczytać. inowa może się zechcesz zaczernić? :-) albo może wpiszesz się do tabelki? :-) Hm nigdy nie spotkałam się z odmową obecności tatusia na usg, może spytaj lekarza dlaczego sobie nie życzy? W sumie to wielka radość móc razem pooglądać dzidzię i naciskałabym na to. Olenka nie wiem jak Cię uspokoić. W ciązy kobiety faktycznie się martwią, ale na pewno nie wszystkie jednakowo. To chyba troszkę zależy od charakteru. Bardziej marwtią się te które w całym życiu są bardziej zapobiegliwe, a minus ciązy jest taki że polega na oczekiwaniu. Można dbac o siebie ale nic poza tym nie można zrobić. Ja się bardzo martwiłam w poprzedniej ciąży, jakoś bardzo nerwowo to przeżywałam. Najpierw się martwiłam że pewnie jestem bezpłodna, bo wcześniej się staram długo o dziecko i nic. Potem pierwsza myśl to było przerażenie żeby to nie była ciąża pozamaciczna. Dalej miałam często skurcze, juz w 4 m-cu mi twardniał brzuch i panikowałam... Troche mi się świat zmienił po porodzie. Naprawdę badania prenatlane mogą (ALE TYLKO MOGĄ) wykryć jakąś chorobę. Wszystko okazuje się po porodzie. Wtedy dopiero człowiek zaczyna się martwić. Musieliśmy biegać z dzieckiem na echo-bo podobno słychac szmery. Robiliśmy pełne usg bo podobno w ciązy miał coś nie tak z nadnerczem itd.... Olenka więc może poczekaj z obawami, teraz tylko mogą Wam zaszkodzić, naprawdę zbadacie dzidziusia jak się urodzi. Lekarze jesli tylko mają jakieś obawy i tak wysyłają na badania. Wtedy się będziesz martwić. To taki przekaz dla pierworódek. Macierzyństwo ma taki wieeeelki minus. Odkąd się zostaje mamą to juz całe życie się martwimy o swoją pociechę. W każdej chwili myslę co to za kaszel, albo że znowu się przewócił. Jejku żeby nie wypadł z balkonu, nie spadł z kanapy. Albo że kupka nie taka, a czy nie za mało je? A co będzie z jego przyszłością? A czy nie ma za mało miłości? Rety oszaleć można. Dlatego w tej ciązy staram się nie martwić na zapas, często się martwiłam i nic z tego się nie spełniło, ile można? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i tabelka... hm możemy spróbować. Faktycznie nie chce mi się wierzyć że tak dużo nas tu jest, nawet pomijając osoby które pamiętam, bo czytam od początku. A co myśli reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie.....chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) a u mnie sliczna pogoda, wiec przesylam Wam troche slonka :-) :-) Mamula, przykro z powodu psiaka. ale moze faktycznie byl chory albo slabiutki?? olena, mysle ze skoro lekarz Cie uspakajal, to nie masz sie czym martwic. a na pewno gdyby ta wada byla niebezpieczna, to by cie skierowal na dalsze badania albo by ci to powiedzial. a skoro tak sie zdarza czasem w ciazy to jeszcze nie powod do zmartwien, raczej oszczedzaj sobie i dziecku stresu. ja zanim sie przeprowadzilam tutaj chodzilam do gina, z ktorego bylam bardzo zadowolona i on mial taka zasade ze jaj cos tam wyszlo nie do konca dobrze ale np. bylo to cos co sa szanse ze sie samo "naprawi" albo na danym etapie nie jest zagrozeniem i nie da sie tego wyleczyc, nie mowil o tym pacjentkom. kolezanka ciaze u niego prowadzila bo jej poprzedni lekarz wciaz tylko jej mowil ze na usg to niedobrze i tamto, a ten moj stary ja uspokajal ze to niepotrzebne stresowanie pacjentki i na kazdej kolejnej wizycie sie okazywalo, ze faktycznie wszystko sie unormowalo. to taka moja mysl bardziej ogolna, bo lekarze czesto cos tam pwoeidza, sami wiedza ze niepotrzebnie nas stresuja a wiele z tych dolegliwosci mija :-) inowa, dziwne bardzo. u nas nie ma problemu z obecnoscia meza na usg. pogadaj z lekarzem czemu tak i powiedz ze wam na tym bardzo zalezy. nika, niestety taka prawda ze wiekszosc z nas okres ciazy zamiast jako najpiekniejszy przechodzi jako najbardziej stresujacy ... nawet wczoraj to samo powiedzialam Mamie. wiadomo, ze sie bardzo cieszymy ale chyba strach przeslania wiele. przynajmniej u mnie.. ja juz nie moge sie doczekac 3 listopada, wtedy mam polowkowe i mam nadzieje ze juz poznamy plec na 100% :-) troche sie tez oczywiscie boje, czy dzidzia bedzie zdrowa i badanie serduszka czy wyjdzie ok... no ale mam nadzieje ze tak. motylek, moze twoja kolezanka byla za wczesnie zeby stwierdzic plec na 100%. a swoja droga fajna niespodzianka :-) ;-) co do tabelki ja jestem za nowa. chetnie sie wpisze ale niestety nie moge co chwila zagladac na kafe, poniewaz musze lezec a komp jet stacjonany ale dwa-trzy razy dziennie postaram sie na pewno. mam nadzieje ze to mnie nie wyklucza z grona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka? summer ........28 .........04.06 ....11.03 .... Katowice ..... ?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do usg, to rzeczywiście przewidziane są tyle 3-4 przez PTG Ja w szpitalu miałam co drugi dzień!! a u ginki na każdej wizycie...już chyba z 10 razem... wogóle to nie wyobrażam sobie iść a wizytę do lekarza i nie zrobić usg- dla mnie ta wizyta nie miała by wogóle sensu...bo jak nie zobaczę i nie usłyszę serduszka- to tylko się stresuję Piszecie,że płacicie za usg osobno, ja akurat się z tym niespotkałam...wizyta zawsze kosztuje 100zł a przy dodatkowych badaniach, cytologi, nagrywaniu cd itp. nawet do 200zł Z synkiem jak chodziłam do innego lekarza to kosztowała 60zł, nawet jak tylko szłam po zwolnienie...a jak było usg to też 60....więc nie można było powiedzieć,ze lekarz robiąc usg-naciąga... W sytuacji, gdy za usg płaci się osobno, to rzeczywiście można mieć dylemat :) Ja za leki i wizyty zapłaciłam juz ok.800zł..a gdzie jeszcze do końca, jak teraz muszę co 2 tygodnie chodzić -ale cóż zrobić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ< br /> motylek_85....23..........06.06...12.03......śląskie..... chłopak? eluśka85........24..........07.06...14.03.....Szczecin...??????????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki jeszcze ... to ja sie wpisalam jako pierwsz bo moze ustawimy sie "po kolei" w tp?? bedzie czytelniej, a skoro i tak od nowa sie wpisujemy to latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ< br /> Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br /> summer ........28 .........04.06 ....11.03 .... Katowice ..... ?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? Olena119.......24.........19.06......26.03....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,ze też jestescie ZA nową tabelką - to chyba najlepsze rozwiązanie... wpisujcie się - a potem na końcu ułożymi datami porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poprawka NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ< br /> summer ........28 .........04.06 ..11.03 .... Katowice ..... ?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24..........07.06...14.03.....Szczecin.. .??????????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br /> Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wstawiam kwitki zeby bylo wiadomo ze ta jest poprawna :-) 🌻 NICK....WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ 🌻 summer ........28 .........04.06 ..11.03 .... Katowice ..... ?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24..........07.06...14.03.....Szczecin.. .??????????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka? Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki- kopiujcie zawsze tą ostatnią tabelkę- by nie pomijać nikgo... NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ summer ........28 .........04.06 ..11.03 .... Katowice ..... ?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24..........07.06...14.03.....Szczecin.. .??????????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka? Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie..????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer - gdzieś uciekły mi te kwiatki.....ok nieważne na końcu się ją poukłada i upiększy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula :-) trudno jakos przezyje brak kwiatkow :-) :-) wazne zebysmy byly wszystkie :-) uciekam polezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się dopisuję: NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ nika34..........34..........01.06...08.03....Warszawa.....?????? summer ........28 .........04.06...11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin.......????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka? Olena119.......24.........19.06...26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam dzis cala noc jakies koszmary wiec sie ciesze, ze juz ranek. Zjadlam sniadanko, juz 2 dzien z rzedu pije kawke. Ale sie zdziwilam jak dostalam serie malych kopniaczkow, tak wyraznie je czulam, moze male jest duze, ze tak je czuje sama nie wiem a moze to ta kofeina. Popieram pomysł z tabelka, zawsze mozna sie dopisać, a tyle osob tam jest wpisanych a w ogole tylko raz napisalo- przy wpisywaniu sie. Mysle, ze nikt nie bedzie mial pretensji. Jesli chodzi o USG, to mam co 4 tygodnie. Wtedy dobrze widac, jak dziecko szybko rosnie i sie rozwija-szok. Za tydzien w piatek mam wizyte u gin, czas tak szybko mi leci na zwolnieniu. Ciekawe ile czasu po wyczuwaniu przez nas maluszkow, beda mogli poczuc te ruchy ich tatusiowie. michalka26- ja mialam do ok. 13-14 tygodnia wstret do jedzenia. Teraz sie jakby unormowalo, czasami mam wiekszy apetyt a czasami mniejszy. Najbardziej teraz mam ochote na warzywa wlasnie. Do tej pory nie zjem kiełbasy, do miesa tez mnie nie ciągnie. Ja ubolewam tylko, że nie można jesc wędzonych wędlin i serków pleśniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzis jakas zmarnowana wstalam, jakos mam stresa przed wieczorna wizyta. Prawidlowo u swojej gin. mam wizyte za tydzien, ale ide dzis do innego lekarza na badania genetyczne (18-22 tydz.) tak dla siebie - wiem ze to dodatkowy stres ale moja sama mi proponowala bo nie robi tych szczegolowych. Olena, nika ma racje nie ma sie co na zapas przejmowac ale ja tez taka panikara jestem i widzisz ide dodatkowo... Moze jak Twoj stres ma Cie zżerac to umow sie do innego gin. tak dla siebie - i zapytaj co o tym sadzi? Ja tez mam USG co miesiac przy wizycie - fajnie jest zobaczyc malenstwo ale nie wiem czy to konieczne co 2 tygodnie, wiadomo kaske sie placi dodatkowo a u mnie prywatnie nie malo, dzis rano robilam jakies rozne badania m.in na HIV i zaplacilam 110 zl wiec ja nawet kwoty dotychczasowej nie pisze a dopiero 4 miesiac sie konczy i odpukac wszystko w porzadku. Te wszystkie badania dla ciezarnych mamus powinny byc bezplatne! a tu witaminy feminatal 49-56 zl w zaleznosci gdzie sie kupi. Mamula z ta tabela spoko, wg mnie lepiej niz kogos niechcaco usunac jak summer, co nie? NICK.............WIEK.........OM......TERMIN.....SKĄD... --------PŁEĆ megan990.......27.........02.06......09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka Mamula28 .......28.........10.06......16.03.....lubuskie....dziewczynk a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki tak szybko piszecie hehe NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ nika34..........34..........01.06...08.03....Warszawa... ..?????? megan990......27.........02.06....09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka summer ........28 .........04.06...11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin... ....????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br /> Olena119.......24.........19.06...26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Marcys.......21.........??........03.03....Irlandia-Malbork...?? nika34..........34..........01.06...08.03....Warszawa... ..?????? megan990......27.........02.06....09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka summer ........28 .........04.06...11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin... ....????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br /> Olena119.......24.........19.06...26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula wlasnie o tym pisze, jak usg bylo wliczone w cene 60zl to bylo ono mi odradzane bo po co, jak czuje sie malenstwo i po co je stresowac jak to mowila:) teraz 60zl plus 40zl za usg ale on ai tak ma malo:) wiec pewnie sytuacja sie troszke zmieni no i pamietajmy my tylko LUdzie i kazdy robi dla siebie jak najlepiej;) usmiech jest bo kase dajesz, bylam u gina nie raz na kase chorych , nam poczatku pierwszej ciazy tez i jest calkiem inaczej;) I przykro mi pieska, jak mi zdychaly (tylko jeden z 3 sie odchowal) to ryczalam ehh zreszta jak mi perelke zagryzl pies bydle (jechalam z nia do weterynarza z otwarta rana na brzuchu, cos strasznego) to powiedzialam sobie koniec , nie chce wiecej zwierzat (strasznie sie przywiazuje tak samo jak moj Tato) ale zalamie ta zasade jak tylko wrocimy do Polski... Olenka wiem ze latwo pisac , nie martw sie to napewno nic powaznego o tak samo jak sama czytalas w necie ze wszytsko sie dobrze konczylo, takze MIEJ nadzieje, badz dobrej mysli bo musi byc dobrzee i BEDZIE🌼 Nika co do zamartwiania sie, to tak martwimy sie i to bardzo, teraz maly ma biegunke juz drugi dzien(biegunke to juz nawet nie pamietam kiedy mial a zatwardzenia nigdy) i tak mi znajoma napisala ze gdzies tutaj zmarlo troje dzieci na swinska grype i sie o swoje martwi bo jesc jej nie chce ani pic i ta grypoa jeszcze.......tak sie zezlilam ze hoho jak ja z dzieckim e teraz czesciej w domu siedze i je i pije, wczoraj na raz 4 nalesniki zjadl i wez mu nie daj jak on przyjdzie i placze mamo jescieeee (normalnie wydzielam mu co ma zjesc czy to serek, chcialby ze 3 na raz ale ja uparta i ma byc 1, w koncu ladnie wazy bo 19 kilo i potrafi naprawde ladnie obiadki zjadac i czy to mleko, nie ma zadnego problemu ) takze teraz mysle czemu wczoraj przez niego lecialo i dzsiiaj z rana tez, podalam mu smecte ale kurcze nie zjadl nic nowego, wszystko w normalnych ilosciach, bo jak tylko zjadl na raz do 3 bananow to mial male rozwolnienie badz wiecej serkow hehe zobaczymy i wez sie czlowieku nie martw jak to samo do lba wlazi bo kochasz ta istote najbardziej na swiecie a co do ciazy i zamartwiania o nia, pierworodki maja czas na to no chyba ze zatraca sie w pracy, ja mam jeszcze malego o ktorego dzien w dzien trzeba sie martwic wiec czasem jak malnestwo nie kopnie to zapominam ze ja w ciazy haha tak mnie dzien zajmie jak ten wczorajszy np.:) ale powiem wam dziewczynki jeszcze bedziecie sie tak martwicccc ze wam glowa bedzie puchnac od zamartwiania bo tyle tego bedzie(zalezy co dziecko bedzie przechodzic) trzeba bedzie sobie z tym jakos radzic:) co do tabelki, summer nie gniewaj sie na nikogo bo jesli cie ktos wykasowal to napewno przezprzypadek bo nikt specjalnie nikogo nie wykasowuje stad, i co do tej nowej tabelki to jest dobry pomysl bo wielkie bydle jest a moze mniejsza polowa z tego pisze, jak sie tkos zglosi do pisania to sieponownie wpisze:) i bedzie bezl lametow nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Marcys.......21.........??........03.03....Irlandia-Malb ork...?? nika34..........34..........01.06...08.03....Warszawa... ..?????? megan990......27.........02.06....09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka wazka85.......24..........03.06....10.03.....NI............??????? summer ........28 .........04.06...11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin... ....????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?Olena119.......24.........19.06...26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide jakas zupke ugotowac, maly zupy lubi i zjada bez szemrania to bede mu ladowac wiecej tej wody coby ta biegunka szybko odeszla, ale mysle czy jemu bez smietany zrobic bo ze jak jest biegunka to trzeba mleko wykluczyc, on juz swoja porcje wypil bo przeciez mleko mama mleko mama mleko i mowie aaa dopiero 2 dzien ta biegunka wiec chyba nie musze juz mu wszytskiego wykluczac....zobaczymy czy ta smecta na to pomoze dozobaczyskaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ nika34..........34..........01.06...08.03....Warszawa... ..?????? megan990......27.........02.06....09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka summer ........28 .........04.06...11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin... ....????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?< br /> Olena119.......24.........19.06...26.03.....pomorskie asiulek29 .......29.........19.06.........26.03......Białystok....??? zaczęłam od tabelki:) bardzo dobry pomysł z wpisaniem się na nowo:) czytam Was codziennie, ale ostatnio taka zabiegana jestem (korzystam z tego, że dobrze się czuję), więc angielski, spacerki, sprzątanie, dziś idę na zakupy z inną przyszłą mamą, bo jesień i trzeba się w coś twarzowego zapopatrzyć:) gin mi poleciła na moją anemię sok z buraków, więc wczoraj mój M mi przygotował...okropieństwo straszne, a jaką zgagę miałam, paliło mnie żywym ogniem.... no i jak tu poprawić wyniki? (żelazo w tabletkach przyjmuję cały czas) ok, lecę, miłego dzionka, buziaki w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, widze ze termin zmienilas bo z tego co widzialam mialas na ten dzien co ja, aa i przycielas olene ale poprawiam szybciutko :) NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Marcys..........21............??......03.03....Irlandia-Malb ork...?? nika34..........34..........01.06....08.03....Warszawa... ..?????? megan990......27.........02.06.....09.03.....śl ąskie.---- niespodzianka wazka85.......24..........03.06....10.03.....NI......... ...??????? summer ........28 .........04.06....11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06...14.03.....Szczecin... ....????? Mamula28 ......28.........10.06...16.03......lubuskie...dziewczynka?O Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi w takim tempie się dopisujecie że jedna o drugiej nie wie;-) NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁEĆ Marcys..........21............??......03.03....Irlandia- Malbork...?? nika34..........34..........01.06....08.03....Warszawa.....?????? megan990......27.........02.06.....09.03....śląskie....niespodzianka wazka85.......24..........03.06....10.03.....NI......... ...??????? summer ........28 .........04.06....11.03.... Katowice......?????? motylek_85....23..........06.06...12.03.....śląskie..... chłopak? eluśka85........24.........07.06....14.03.....Szczecin.......????? Mamula28 ......28.........10.06....16.03......lubuskie...dziewczynka? Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×