Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Agula, ja ze Śląska jestem. :) Byłam w tabelce, ale ktoś zrobił porządek i jeszcze od nowa się nie wpisałam. :) Ale zaraz to zrobię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn . niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.... .nie wiem Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, zmieniłam Ci miejsce w tabelce, bo wpisujemy się po kolei wedle daty porodu. :) Almerio, dopiero teraz zauważyłam, że idziemy łeb w łeb. Widzę, że Ty już wiesz co będzie, więc teraz to już naprawdę postanowiłam w piątek zmolestować lekarza o płeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa - jak dzieciak będzie się tyłkiem odwracał, lub ze skromności się nie odsłoni, to i molestowanie lekarzanic nie da, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulagulaga - wyrazy współczucia ja w ogóle nie wiem co to jest jakies wymioty czy coś, na samiutkim początku parę razy czułam się niewyraźnie....ale żeby zwracać? To mnie ominęło :D Na szczęście. W sumie i Tobie powinno już mijać....wszak chyba jesteś już w II trymestrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna ja po prostu należę chyba do tych 'szczęściar " co całą ciążę mają tę przyjemność. 26.10 ide do lekarza, zobaczymy co powie. dalej mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - czarna, mam kurde nadzieję, że się pokaże, bo na zakupy chcę już iść. :) Już mnie rwie strasznie. :) Co do pawi to ja z początku też często rozmawiałam z porcelaną. Teraz jest już dobrze, czasem tylko mnie zmuli trochę. :) No i apetytu nadal brak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepmpa - ja mam wizyte we wtorek i liczę na to co Ty :D Tez mam nadzieje poznać płeć dziecka. I mam nadzieję, że ukaże się wyraźnie, że lekarz powie 80-90 % a nie, że np na 60% Bo wtedy to znów na dwoje babka wróżyła. A propos wróżenia, ciotka na obrączkę mi wrózyła...i wyszło mi, że będę miała dwójke dzieci....i pierwszy syn druga córka. Zobaczymy, czy te jej wrózenie jest coś warte hehehhe Mojej bratowej też wróżyła i pierwszy ma być syn...no i u nich lekarz to potwierdza. Moja bratowa rodzi miesiąc przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa , bialo-czarna ja też bym chciała wiedzieć. ale na zakupy jeszcze nie idę. zreszta u nas na zadupiu coś kupić trudno. trzeba się wybrać do miasta, a to poważniejsza wyprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miejmy nadzieję, że nam się dzieciątka pokażą. Kurde, fajnie by było. :) Co do zakupów to ja pracuję na giełdzie hurtowej, więc same rozumienie. Nie dość, że mam taniej to jeszcze mnóstwo rzeczy do wyboru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to zaczęliśmy remont i mam zdartą tapetę w sypialni i gołe ściany. :) I tak se siedzę w łóżku z kompem i czuję się jak Fiona w wieży. :D Ale za to potem jaki ładny pokój będę miała. :) Po sypialni będziemy robić w pokoju szafę z drzwiami przesuwnymi. Zrobi ją Mąż z Teściem. :) Jedną już nam zrobili i normalnie Komandor może się schować. A cenowo wyszło ponad połowę taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, brr ale paskudnie czesc agulagulaga no i jestem ciocia :) szwagierka urodzila Juleczke o 1 w nocy - moze zostanie nauczycielka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julię mówisz.....kurczę strasznie dużo tych Julii :O:O Nam tez to imię się podoba, ale nie wiem :O ...strasznie popularne to imię :O swoją drogą gratuluje siostrzenicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan gratuluję dzidziusia. Ale co to Julii to fakt, strasznie ich dużo. I za każdym razem gdy słyszę o nowonarodzonej zastanawiam się, czemu ludzie nadal nadają tak popularne już imię. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale takie moje zdanie. A jak wiadomo, zdanie jest jak dupa, każdy ma swoją. :) Mnie Mąż naciąga na Maję. Podoba mnie się, ale nie ma bata, abym tak nazwała córkę. Muszę Mu to z głowy wybić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki! No i mamy zime...no damy jakoś radę, ale nie do końca wiem jak;-)śnieg wali, wichurzyca jak ja się będę przeciskac z wózkiem? moze skończy się na wyniesieniu smieci ;-) Napisałam się tyle o skurczach ale jeszcze się napiszę żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli...Napiszę co ja przezyłam: w poprzedniej ciązy od 4 m-ca macica mi sie stawiała jak wściekła. Do tego miałam do końca mega szyjkę 5 cm. Ale mimo to lekarce bardzo się to nie podobało. Tym bardziej że zawsze po wysiłku (spacer do learza) no i stresie z tym związanym na wizycie brzuch się prezentował jak kamień. Jak poczułam parę razy cień bólu skurczowego-żaden mocny ból to ginka się zbuntowała i mi przepisąła w 6-7 m-cu leki na powstrzymanie skurczów. O nospie nawet już nie wspominała...Także dziewczyny skurcze są zawsze niebezpieczne, zawsze trzeba o nich mówić lekarzowi. Ale nie ma co panikować jak raz nam się zdarzy...Jednak gdy się kilka razy przydarzy, a już w ogóle jak ktoś ma do tego krótką szyjkę...wtedy lepiej od razu to sprawdzić. A w ogóle to znak że się czas oszczędzać. Tzn. poleżeć i odpocząc... Ale każda ciąża jest jednak inna bo teraz nic a nic mi brzuch nie twardnieje, najchętniej śpię lekko na brzuchu... No i nie wiem jak pomóc szczęściarom które nigdy nie cierpiały na bóle przy menstruacji, kurcze ja miałam takie bóle że teraz mogę je porównac do porodowych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś mam wolne bo to moje swięto. Jeśli chodzi o pokoje to ja mieszkam w swoim domku, więc i pokoi mam trochę luźnych, ale ten przeznaczony dla dzidziusia to też graciarnia. Klempa lekarz u mnie płec określił w 13 tygodniu także nie wiem czy to takie wiarygodne ale pożyjemy zobaczymy. Ciekawa jestem która z nas pierwsza urodzi. Klempa ja takie szafy mam dwie to jest świetna sprawa wszystko się w nich zmieści. Nie możemy z m dojśc do porozumienia co do imienia. A u mnie zima na całego sypie śnieg i wszystko białe, ciekawe jak ja dzisiaj do lekarza pojadę na letnich oponach, będzie jazda bez trzymanki. Wczoraj zakupilam kozaczki, oczywiście oficerki bo w innych nie wyobrażam sobie chodzic w zimie, do tego m zrobił mi niespodziankę i dokupił torebkę w tym samym kolorze. Ale mam nosa jakbym wiedziała że od dziś zima!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w zimie:) Kurcze tragedia,zasypało nas na maxa! Dziewuszki mma pytanie jeśli ichodze prywatnie do lekarza i dzis ide tylko po zwolnienie to tez się płaci? Bo nie chce popełnic jakiejś gafy a ja nigdy w życiu nie byłm na zwolnieniu lekarskim...... Kurde taki jestem super pracownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie duzo tych Julci -czytalam ranking imion i najwiecej dziewczynek to Julcia a chłopaczkow- Kubusiow, no ale co zrobic jak babcia sie jej przysnila, ze ma byc Julcia (imie po babci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o bóle i skurcze to też to odczuwam ale dopiero teraz tak od kilku dni. Dzisiaj idę do gina to zapytam o to ciekawa jestem co mi powie.Jak na razie to nic nie brałam na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to super że mąż znalazł obrączkę, to zawsze smutek i kłopot. Sama bym się zapłakała;-) Witam nową Marcówkę:-) Oj sporo nas się porobiło - temat na czasie się zrobił;-) He he piszecie o warunkach mieszkaniowych...oj oj. No gdybym czekała na własne M4 to do 40stki pewnie bym dzieci nie miała. Więc cóż było robić. Zamieszkujemy nie nasze dwa pokoje, a w zasadzie salon z kuchnią+ sypialnię. I spodziewam się czwartego członka rodziny. Także mogę zapomnieć o urządzaniu pokoiku dziecięcego, poprzestawiamy tylko łóżeczka dzieciece i tyle...Ale da się z dzieckiem żyć nawet w kawalerce...no do czasu jak zaczną się foteliki do karmienia, kojce i tony zabawek walających się po podłodze;-) Niestety tego tematu nie da się przeskoczyć-tzn. mieszkaniowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ale ma fajnie ta twoja szwagierka:):):):) Bialo czarna co do mieszkania, byle swoje a to juz duzo, wlasny kat wlasne problemy wlasne klotnie..to sie nazywa wolnosc a ze 3 2 pokoje to huk idzie sie przyzwyczaic... co do klucia, jak kichne to tez musze sie zginac hehe..przygotowac na kichniecie badz kaszelek:) co do twardnien brzucha i moze lekkich skurczy....cos tam mam w czasie s..u;) ale zaraz po tym jest normalnie, czyli brzusio miekki jak policzek hihi (ale i tak z jednego org.... zrezygnuje;)) a malec tak bryka w brzuszku ze hoho , czasem zasnac trudno bo ciagle o nim mysle haha..wogole osttanio ujowo mi sie spi bo M mnie wieczorami meczy, a to film a to cos tam ...:( dzisiaj moj maly sie ubral sam i mnie po glowie myzial o 8 rano, mama chodz.mlekoo.... boziuu a ja tak chcialam dalej spacccc ehh dobrze ze juz tak duzego mam tego brzdaca:) i dobrze ze chciaz nie wstaje o 6:O:O:O:O a wloski tez mi M zrobil z tydzien temu, henna....jasny braz:) od razu lepiej bo tez juz mialam z deczka jesniejsze wlosy przy nasadzie glowy...ale wogole to musze sie obciac bo mam juz za dlugie te wloszyskaaaa na glowie hehe i wczoraj tez tak z kumpela gadalismy o laserzee..moze jak kaska bedzie to sie czlowiek kiedys zdecyduje na miejsca intymne bo teraz to juz wogole mnie wnerwiaja te iglyy...czy macie wzmozony wzrost tego cholerstwa przez ciaze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, niektórzy lekarze wyciągają łapy po kasę za zwolnienie, ale na szczęście nie ma ich dużo. Jak Twój jest normalny to da Ci l - 4 normalnie w ramach ceny za wizytę. :) Almeria, no zobaczymy, która wcześniej się rozpakuje. :) A co do szaf to ja też już mam dwie i teraz będę miała trzecią. I naprawdę jest to fajna sprawa. Wszystko pomieszczą, a nie trzeba co chwilę kurzu ścierać tak jak w przypadku meblościanki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym tak nie nazwala córci bo kiedys w klasie to bedzie zamet z tymi imionami Klempa - Maja tez popularne :) jak Zuzia czy Oliwia ale co zrobic ja sie wiekszosci podoba heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna z tym kichaniem to juz tak jest-biedna macia nie daje rady. Przyciśnij poduszkę do brzucha....no i dobrze że moczu nie puszczasz;-) mi się zdarzało;-) USG: wiecie dziecko się odwraca bo nie lubi tych fal, lekarz najpierw wszystko sprawdza, mierzy itd. a potem dopiero patrzy na płeć. A dzidziolek ma juz dośc i ucieka w kąt, niestety najlepiej by było z zaskoczenia podglądnąc płeć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, no właśnie Maję też można spotkać na każdym kroku. Dlatego chcę to Mężowi wybić. No chyba, że syn będzie to wtedy problem z głowy. :) Ja se już wymyśliłam imię dla córki i jest chyba rzadziej spotykane. :) Może go przekonam. :) Niko, ja też się cieszę z tej obrączki. Wczoraj mi było tak żal męża, ale go pocieszałam, bo cóż innego mi pozostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×