Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Nika wlasnie, tak myslalam, ze malenstwo ma jeszcze czas na zmiane ulozenia;) Badka dziekuje za wyjasnienie, Ja mam 3 dni nie jesc slodkiego i powtorzyc badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - wydaje mi się, że po 50 po 1h jest podobnie 140-180 to granica kiedy występuje nietolerancja glukozy a po 180 cukrzyca. Może ktoś mnie poprawi jak się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja w pasie mam 95, a jestem bardzo niska, także brzuchol mam okropnie duży. Mała ja byłam teraz w środę u gina i mój mały ma 563g powiedział mi że wszystkie pomiary sa prawidłowe jest idealnie jak na 22tydzień i 5 dzień. Mogą byc wahania to zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, Cichutko dzisiaj tutaj. Wpadłam się tylko przywitać. Przypominam o programie na Zone Reality "Opowieści o narodzinach" od godz. 11 do godz. 13. Odzywać się brzuszki, odzywać, bo kafe nam biednieje. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej badka, cichutko to fakt :) ja pamiętam napewno będę oglądać :) ja ogólnie siedzę, mam odżywkę na włosach, maseczka na buzi, wyszywam sobie a w między czasie net :) życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almeria czyli nasze malenstwa maja podobna wage, mi gin tez powiedzial, ze jest ok, ale jak sie czlowiek naczyta to potem ma metlik w glowie;) Badka dziekuje, czyli Ja rozumialabym to w ten sposob, ze nie masz cukrzycy tylko nietolerancje glukozy, ale na diecie i tak musisz byc. We wtorek mam badanie i wieczorem juz bede miala wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stęskniłam się za wami tak dawno nie czytałam was ani nie pisałam ale nadal pracuje i jeżeli będziemy się tak dobrze czuć jak do tej pory to na wizycie w styczniu zejdę na l4. robiłam w 25tc wynik obciązenia glukozą pobrała mi krew z palca i wyszło 139 poniewą od 140zaczyna się cukrzyca ciążowa to zadzwoniłam do lekarza ale on powiedział że jest ok. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki :) rzeczywiście tu jakoś cicho, stronka jakoś nie może przeskoczyć... ja od rana leze przy laptopie i wystawiam aukcję niepotrzebnych rzeczy, fajna sprawa-zamiast do kosza ktoś zawsze kupi :) a mężuś szykuje mi właśnie frytki własnej roboty mniam wogóle dostałam od maleństwa od wczoraj popalić, nóżki ma idealnie na ujściu szyjki i tak mnie kopie,że az czasem mam wrażenie,że zaraz tą nóżkę mi wypchnie na świat i nie mam nawet jak siedzieć...kurcze obracam się na różne strony, ale mały zbój nie chce się obrócić..az mnie wszystko boli na dole i już dostaje schizy,że mam bardzo krótką szyjkę - mimo,że dwa tygodnie temu miała prwie 5cm...a wizyta dopiero w piatek, no nic mam nadzieję,że wszystko jest ok, a Synuś sie zaraz zlituje nad mamą i się w końcu obróci :) jak tam był u Was dziś mikołaj? mi przyniósł tusz do rzęs hihi trochę pomylił markę,ale to i tak sodkie :) a no i zapomniałam o tym programie na zone :( jak zwykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane Brzuszki! Oj żeby nie bylo tak pusto to coś popisze:-) Widzicie żalicie się że wasze dzidzie tak biją w pęcherz czy szyjkę...a ta mała odwrotnie kopie wysoko i boli mnie tak zaraz pod biustem. Saskina pisała że moze żebra się rozszerzają, no może dodatkowo jakieś zaczepy się rozciągają;-) No więc moja mała to chce mi chyba pod gardło podejść;-) Mój mikołaj to zrobił nalesniki na śniadanie;-) Ale wybieramy się dziś dopiero po jakies prezenty na święta, nie ma rady bo jedziemy w bożonarodzeniowe tournee po dziadkach. No i nadal się często łapię na tym że jednak śpię na wznak...chyba niedobrze ale jakos nic mi nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) niestety nie mam tutaj tego programu, wiec nie ogladalam:(((ale jak tylko wroce to mam nadzieje, ze jeszcze bedzie!!! Wczoraj wieczorem mierzylam sie w pasie i mam 91 cm, zmierze sie z rana to pewnie bedzie spora roznica...bo moj brzuszek to rano jest na maxa malenki, a wieczorem jak malszek sie rozbuja to i wychodzi 91cm...pozniej napisze jaka jest roznica i mam nadzieje, ze to normalne, ze i Wy macie wieksze brzuszki wieczorem. Ja tez Nika bardzo czaesto budze sie na wznak, jakos na boku mi sie pasuje...ale jestem an maxa zdziwiona, bo ja tak nigdy nie lubilam spac, za cholere bym kiedys tak nie usnela...no ale coz, mnie juz nic nie zadziwi:)))moje upodobania kulinarne sie zmienily, a co dopiero pozycja spania, ech samo zycie:) u moich rodzicow spadl pierwszy snieg:)jest bialo:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam w obwodzie brzuszka 88 no i stopke musze poprawic, kg do przodu:(ale to nic, jakos mi to nie zepsulo humoru:) wczoraj kupilam laktator i juz probowalam na 'sucho' no i ciagnie:)wiec chyba dziala, jak dla mnie to to urzadzenie wyglada jak z innej planety milej nedzieli ja zaraz spadam cos kupic dla maluszka mojego brata, przy okazji pewnie dla swojego tez cos kupie,myslalam ostatnio o jego pierwszej zabawce pluszaku...no i chyba padnie na cos z typu krolika lub innego zwierzatka, byle tylko takiego milusinskiego....zreszta bardzo jestem ciekawa co sobie upatrzy moj maluszek, narazie jeszcze nie mam zadnej zabawki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek napisz co tam u Ciebie...bo Ty masz krew ujemna i mialas ten test robiony coombsa, a ja tez jestem w podobnej sytuacji, tylko ze nie wiem jaka grupe krwi ma moj maz...no i mi lekarz nie kazal robic tych badan...miala tylko sprawdzane przeciwciala no i nic nie wykrylo. Z tego co wiem to tylko po urodzeniu mam dostac immunoglobine czy cos takiego:), ze przy pierwszej ciazy nie ma zagrozenia. A jak dostane ten zastrzyk to i przy kolejnej tez nie bedzie. No ale nie wiem...piesz jak tam u Ciebie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalczego kobieta w ciazy powinna spac tylko na lewym boku a nie mmoze na plecach i na prawym (ten bok jest poyzcja przyspieszajaca porod)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, a jak u was z uplawami? Bo ja jestem w 27tyg i ostatnio zwiekszyly mi sie dosyc znacznie, jutro mam wizyte wiec zapytam, ale chcialabym tez zapytac inne brzuchatki w tym miesiacu ciazy. Poza tym nadal jestem najlepsza z obwodem w brzuchu, mam108cm:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przeskoczyłam na nastepny tydzien :) juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie 7miesiac i IIItrymestr, bo dzidzia bedzie miala coraz wieksze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula, ja mam podobne odczucia odnosnie kopania jak i Ty ... albo obrywam po pecherzu, albo po ujsciu szyjki macicy ... czasami mam wrazenie ze zaraz wszystko ze mnie wyleci. mam nadzieje, ze niedlugo dzidzia sie przekreci i nie bedzie tak tej szyjki maltretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki hej :) mój dzidziuś też czasami kopie tak nisko, że dostaje dziwnych myśli , widzę nie jestem jedyna i tym się pocieszam, pływa sobie raz góra raz dół i czasami tak mi na pęcherz naciska :) no ale takie uroki i na nic bym tego nie zamieniła co do konfliktu krwi, my też z mężem mamy, lekarz mówił, że przy pierwszej ciąży nie ma to znaczenia, miałam badane przeciwciała i będę miała pewnie robione raz jeszcze - tak mówił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa - ciesze się,że nie jestem sama.....w pierwszej ciąży tego nie miałam, a teraz to już się zaczęłm bać, że dzidzia się pcha na świat-że tak nisko czuje ją przy ujściu, dziwne to uczucie... na szczęście z 2 godziny temu się obrócił , zobaczymy na jak długo :) tak samo jak Ty odliczam czas do 7 miesiąca, kiedy są już coraz większej szanse wrazie przedwczesnego porodu martwię się o naszą Izę -czemu sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tez mialam konflikt serologiczny w pierwszej ciaży dlatego też mój dawidek urodził sie taki mały ale naszczescie zdrowy nie martwcie sie bedzie dobrze...ja mam grupe krwi A plus a mój m 0 minus i synuś ma krew taty i dlatego miałam przeciwciała. a co do tego kopania to mnie tez czasami bombarduje maluch po pęcherzu ze co chwile musze chodzić siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wybaczcie, że znowu zamilkłam, ale musiałam się oswoić z dietą cukrzycową i tak po 1,5 tyg mam nawet cukry ok, jutro idę do lekarza, zobaczymy co mi powie. Powiem szczerze, że mam napady na słodkie aloe jakoś to zwalczam i tylko czasem ulegnę ;) no i leżę dalej przez tą moja szyjkę :o a jak tam wasze samopoczucie czujecie już zmęczenie ;) mnie znowu na spanie bierze, w dzień marzę o drzemce a wieczorem spać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam program na szczęście nie zapomniałam. Ja też mam grupę krwi rh - badanie combsa robiłam na początku i teraz znowu mam skierowanie na to badanie. Po pierwszym dziecku dostałam immunoglobinę. Pamiętam,że z pierwszym dzieckiem też miałam robione to badanie ale nie wiem ile razy. Ale nie ma się czym martwic wszystko będzie dobrze. Jeśli chodzi o kopniaki w szyjkę to ja też tak mam czasami aż boli i się martwię czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie gin nawet nie pytal o grupe krwi , Ja mam plus, a m minus, czy powinnam zrobic jakies badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×