Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Na jednym forum znalazłam info "jeżeli jest napisane że przeciwciał nie stwierdzono to znaczy że jak na tę chwilę konfliktu serologicznego nie ma, jest tylko zagrożenie konfliktem." Nudno mi bez was :( halo, co porabiacie :) u mnie już szaro, smutno tak jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek jestem:-) Ano musiałam nakarmic synka i pobiegliśmy na spacerek. Zakupy zrobione wiem co jutro na obiad. Ale smerf zaraz znowu będzie coś jadł..rety on jest wiecznie głodny i ciągle coś futruje i tylko rośnie... Własnie od Mikolaja dostanie od nas kolejny fotelik bo ze starego wyrósł. Rety następny fotelik jest niby do 4 roku życia i do 18 kg...A mój synek waży już 12 kg. W parę m-cy rośnie mi np. po 3-4 cm... A tak poza tym to czekam aż m wróci z pracy i mnie odciąży. Staram się oszczędzać bo wczoraj postałam przy garach i już myślałam że kręgosłu mi pęknie. Ale synek jest zabawny-jak czegoś mu nie wolno to mówię: "nie wolno, be" . Teraz jak coś robi czego nie powinien, np. zjada paproch z ziemi to sam oznajmia że " be be";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goye, cieszę się, że lek. Ci uspokoił ! To naprawdę ważne :) A ja przed chwilą kupiłam 20 sztuk body za 60 zł :D także body mam już pod dostatkiem he he, dziś jeszcze poluję na kołyskę - oczywiście na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek wszytskko bedze dobrze zobaczysz;):):) Nika z moim bylo podobnie hehe i co najlepsze napierw mu wpajasz ze kwaitek musi stac na parapecie i nie mozna go ruszac, nastepnie po jakims czasie M musial kwiatka przestawic i postawil go na komodzie, przychodze do pokoju a on sie nie bo tata zly bo kwiatek na parapecie musi stac i mu sie tlumaczy ze na razie musi tam bo zaluzje trzeba naprawic to niee on wie lepiej ehhh tak samo ze wszytskim innym;) teraz jak ma juz 3 lata to potrafi sie strasznie uprzec jak sie cos przestawi na inne miejsce hehe a my juz ubralismy choineczke w niedziele ..mielismy ubaw z malym bo wieszal babki w jednym miejscu haha i taki grono babek powstalo no i co najlepsze tak musza wisiecc, jak nie widzial to podla mama je poprzewieszala ehhh;) dzisiaj zalozyl buciki a ja tylko zdazylam krzyknac a kurtka i juz go nie bylo, na ogrodek polecial bo kotek do niego przyszedl taki wieklii bialo rudyy (chcialabym zwierzatko ale ze wzgledu na nasz powrot nie mozemy miec buuuu:(:(:(:() polazil za nim poglaskal kotek polecial i przyszedl mowiac ze juz kotka nie ma... co do pasow nie uzywalam ale brzusio bardzo ladnie i szybko mi sie wchlonal ale za to mysle teraz nad zakupem, mozna by sprobowac;) bo tak zachwalacie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno bonda to badami zaszalałaś :) a jakie kupiłaś? Fajnie macie z tymi waszymi bąblami :) ja po wczorajszej nerwówce z wynikami stwierdziłam jedno maleństwo mi wystarczy...ciąża to spory wydatek nerwów, nie wiem może przy kolejnej ciąży jest się spokojniejszą...póki co mam dość stresów i niepewności. Bo właśnie najgorsza jest ta niepewność, bezradność i czekanie na jaką opinię lekarzy, bliskich. Z miłych rzeczy dziś mam zamiar robić placki dyniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja mam ostatnio takie bule kręgoslupa, że to jest normalnie masakra - przed komputerem ciężko mi wysiedzieć ;( od dwóch tygodni jestem na L4 bo w pracy to normalnie płakać mi się chciało, nie dawałam rady wysiedzieć 8h przy biurku. Ciesze się, że u was wszystko ok - widze, że okres zakupów się zaczoł ;) my póki co mamy łóżeczko i fotelik samochodowy, musze zacząć kupować ubranka w końcu ;) Izabel super, że już z malutką wszystko ok, a jak święta? wyjdziecie do domu? u nas dziewczyny jeśli chodzi o seks, no to powiedzmy 2-3 razy w miesiącu - wiem ciężko ale ja kompletnie ochoty nie mam, mam nadzieje, że po porodzie to się zmieni ;) ja chyba też kupie sobie ten pas - pamiętam, że moja kuzynka go używałam, w wakacje miała już super figure, a rodziła w lutym, chodź zdaje sobie sprawe, że to pewnie nie tylko od pasa zależy ;) brzuszki a jak u was sprawa z rozstępami? macie coś? ja mam jutro test na glukoze, mam od razu zrobić 75- masaka, na samą myśl mi słabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek - ja mam czerwone kropeczki na brzuchu i zastanawiałam się co to może być;/ Jaśli chodzi o koszule to też taką oglądałam - mojemu b. się bardzo spodobała, heh ;) ale w rezultacie zamówiłam taką na guziczki: http://www.allegro.pl/item819738684_koszula_do_karmienia_i_porodu_100_baw_s_m_niebies.html a drugą to sobie chyba zamówie tą różowa - do której badka link podała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1ek
Ale jestem szczęśliwa :) Szyjka mi się wydłużyła już o 0,5 cm, rozwarcie też się zmniejszyło ale nadal jest niewielkie. Moje leżenie jakiś efekt jednak przyniosło. Za dwa tygodnie znowu mam iść na kontrole i chyba wyjdzie na to, że te wizyty będą do końca ciąży dwa razy w miesiącu :) 18 grudnia mam usg i będzie to mój ok 30 tydzień (3 usg). Mam też zrobić badanie krwi i moczu. Ja mam na razie jedną koszule do karmienia. I ona jest podobna do tej co Goeyk pokazałaś, czyli jakby na zakładki dzięki czemu można szybko pierś wyjąć. Tyle, że ja taką kupiłam w zwykłym sklepie po cenie hurtowej od kuzynki mojego m :) Zastanawiam się nad drugą właśnie rozpinaną taką jak motylek pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odradziły znajome tego rodzaju koszulki własnie z powodu ze cos moze sie pokazac ;) trzeba miec zawsze szlafrok do takiej koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ta koszulka co pokazałaś to idealna dla facetów he he, jakoś mi się tak kojarzy :) a co do body, to kupiłam takie: http://www.allegro.pl/item837392370_firmowe_body_duzo_20_szt_boy_0_3.html ja wybrałabym taka wersję z guzikami lu coś takiego: http://www.allegro.pl/item836369586_taro_koszula_do_karmienia_s_36_38_szara.html lub http://www.allegro.pl/item843251066_m_koszula_nocna_ciazowa_do_karmienia.html Kasiek super, że idzie ku dobremu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body
nawet połowy nie wykorzystasz, po co ci tyle????????????????i to w takim malym rozmiarze hahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bylam dzis powtorzyc badanie na glukoze i po 50 gr po godzinie mialam 128:) Kas1ek super, ze jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jeden dzień nie zaglądałam i już tyle do nadrobienia no no :) cieszę się,że same dobre informacje - Izabell i Kas1ek - super :) goyek - dobrz,że lekarz Cię uspokoił koszule co pokazujecie ładne :) ale do szpitala między ludzi to niezbyt wygodne - trzeba pamiętać,ze jak się lezy na sali z innymi-to przychodzą tabuny ludzi - i co chwile pilnować,czy cycki nie wychodzą to niezbyt dobra sprawa hihi ja leżałam z synkiem prawie 2 tygodnie w szpitalu i najlepiej sprawdził się dresik z dodatkiem lycry, bluza na zamek, a pod nią koszulka też rozciągliwa i bez problemu od góry wyciagałam pierś i jakoś tak lepiej się czułam, bo za wiele nie było widać.. Wiecie co mam ogrooooomny brzunio hihi, w piatek wziyta ciekawe ile na plusie kg, no i zobacze nareszcie małego rozrabiake któraś pisała,że kupiła 20 body - o matko :) ładny zapasik.. pamiętajcie,że te rzeczy od 0 do 3 miesiące szybko stają się za małe, tymbardziej, że rozmiar rozmiarowi nie równy i dużo firm r. 56 oznacza na 0-3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i oczywiście zmiana tygodnia dzisiaj :) czytam własnie,że maleństwo w 26 tc zaczyna otwierać oczka :) a od 28 tc powinno się już liczyć ruchy - wiecie o tym? w największej aktywności powinno być ich conajmniej 10 na godzine, jeśli tak nie jest trzeba to zgłosić lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, miałam dzis zrobić test z glukozą i d..a, bo moja gin nie wpisała ile mg glukozy, a w laboratorium domysłów snuć nie chciały.... co raz bardziej wkurza mnie ta baba, nawet nie mam do niej numeru, żeby zadzwonić i sie dopytać, musze jutro ją ścigać w innej przychodni, żeby łaskawie wpisała ilość....wrrrr chętnie zmieniłabym lekarza, ale chodzę na ubezpieczenie z pracy prywatnie i w tej klinice wszyscy się znają, więc mogę trafić jeszcze gorzej...więc chyba już dotrwam przy tej.... z miłych rzeczy, to się pochwalę, że dziś w nocy moja kruszynka dała mi takiego kopniaka, że aż się obudziłam... hmm baletnica? pozdrawaim i całuje w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, wiesz mamula ja niewiem jak to będzie z liczeniem tych ruchów, chyba bym dostała do bani jakbym miała tak liczyć, dla mnie jak mały baraszkuje kopie itp to znaczy, że wszystko ok, i nie będę liczyć bo wtedy zwariuje po prostu :) tym bardziej że jedne maluszki są bardziej aktywne a inne mniej :) co do body - faktycznie ładny zapasik ale jaki śliczne, oglądałam :) tak w sumie ja też mam sporo ale taki już uśrednione od 0-6 bo jak mały będzie za tatusiem może 56 cm okazać się malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyno bonda-ale zrobilas zapas body:) do pomaranczki-za ta cene,pomysl,to sie oplaca kupic tyle sztuk. no mogla przeciez kolezanka za 60 zl kupic 6 sztuk,prawda? wiec co sie lepiej oplaca 20 czy 6 za 60 zeta? olena-ja tez chyba bym w glowe dostala jakbym miala liczyc kopniaczki:) moje malutkie wczoraj na yodze pierwszy raz szalalo:)zawsze siedzialo cichutko jak myszka,ale wczoraj....no nie moglam sie skupic i ciagle smiac mi sie chcialo a widze,ze tu temat koszulowy poruszony.....jesooo jeszcze to mnie czeka-wybor pizamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jakby co bede miała w czym piecu palić lub uszczelnię okna na zimę :P ale te pomarańcze złośliwe. Jeśli zużyję tylko część i i ja dalej sprzedam, nic w przyrodzie nie ginie :) Obym tylko takie problemy z synkiem miała :) Zresztą nie raz nie dwa na własnych błędach człowiek będzie się uczył, a 60 dych to nie jakaś duża kasa. A wczoraj kupiłam kołyskę, sztuk 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:)albo ubierzesz i wyrzucisz,jak ci sie prac nie bedzie chcialo gdybym miala taka okazje to tez bym tyle kupila-od przybytku glowa nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy nie macie czasami wrażenia, że pomarańczki to niestety któraś z nas? tak się zastanawiam, bo te złośliwe komentarze są dosyć często więc oznacza to, że cały czas jesteśmy czytane, to tylko moje odczucie, może mylne sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena-mozliwe,ze to ktoras z nas. albo jestesmy podczytywane przez kilka osob z innych topikow i nasze wypowiedzi sa komentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×