Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hej brzuszki :) jeny jak mi się też nic nie chce, mały tak kopie wysoko, że tylko pozycja leżąca jest wygodna, idę spać, nic się nie chce wszystko mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) zaraz po napisaniu posta wczoraj znowu mi neta wylaczyli az do teraz :o juz mija dokladnie tydzien od kiedy zaczela sie ta rzekoma awaria wrrr... Goyek kosmetyki kupiłam nie wg listy tylko kiedyś na pierwszej wizycie u gina kiedy stwierdzil u mnie ciaze (jak to dawno bylo...:D ) dostałam przy kasie ksiazeczke z filmikiem z Nivei. Pare dni temu zaczelam sobie ja czytac i wlasciwie zasugerowałam sie tym co tam polecali. Czyli generalnie kupiłam tak na "czuja" :) to co wg mnie jest potrzebne :P Caly dzien dzisiaj jezdziłam i byl taki moment ze sie przestraszyłam... siedze sobie w samochodzie i nagle taki dziwny ból w podbrzuszu (chyba skurcz - bo ja ich jeszcze nie rozpoznaje), uczucie mdłości i uderzenie gorąca... bałam się że się to bardziej "rozwinie" i skończe w szpitalu :D ale juz jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja wizualnie w ogóle nie zauważyłam żeby mi się brzuszek obniżył, ale wiem po tym na przykład, że: -zgaga mi całkowicie ustąpiła (a miałam straszną), -jak się położe na wznak to mogę swobodnie oddychać a wczesniej było to nie do pomyślenia bo "coś" mne przyduszało :) -no i chodzę częściej do wc, zaczełam w nocy wstawać a przez cała ciaże w ogole mi sie to nie zdarzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo przeraziłas mnie tymi wymiotami, czy to jeszcze nas czeka? :( Natka23 hehe ja kupiłam Tako ale żaden z niego jumper:) kupilismy tanszy model drifter hehe, pewnie juz nikt nie kupuje takich przedpotopowych wózków:) :) :) dziewczyny przeprowadzamy sie dzis, siedze z kompem na kolanach i czekam na meża, czeka nas ostatnia rundka do nowego domku, ciesze sie ale jestem wypompowana. Zanim zamowimy internet i zacznie hulac to pewnie jakies 2 tygodnie, cholerka akurat teraz kiedy wszystko moze sie zaczynać!! nie chce zeby mnie jakies wiadomosci ominely... w kazdym razie u mnie jeszcze zadnych symptomow, nie martwcie sie jak nie bede pisac bo bede czekac na ten internet. Mam nadzieje ze jak wróce na orbite, to uslysze jakies wspaniale wiadomosci:) a raczej przeczytam. powodzenia dziewczyny, gdyby cos sie dzialo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda izabell :( no nic trzymam kciuki :) i powodzeniaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) kupiłam własnie szampon na 24 mycia i zaraz działam,albo bede zadowolona, albo, bede jutro szukać fryzjera buahaha Nikamo74 - wczoraj tez miałam straszne mdłosci, skąd to się berze na koniec ciąży? mi jeszcze zostało 38 dni....alez ten czas pędzi :) Goyek - ja wcinam asmag 2x2 i na szczęście skurcze mnie nie łapią, a w pierwszej ciąży ginka nic mi nie mówiła o magnezie,to wtedy końcówka ciąży to była makabra-tak mnie łydki bolały, prawie co noc skurcze..... natka- te wózki jumper różnią się tylko wielkością kółek, jumper był pierwszym wypustem tej serii a jumper x są o model nowsze..Prowadzi się je tak samo. ja mam jumper z małymi kółkami-bo kupowałam go dla pierwszego dziecka jak jeszcze nie było tych X. Zwróć uwagę na to,że te najnowsze modele mają dodatkowo w gondolce regulację-że dziecko nie musi leżeć całkim na płasko, tylko pod lekkim kontem-to tez dobra sprawa... Izabell1982 -no to nareszcie odetchniecie z ulgą Kurcze mam dziś wysoki puls 110, a przez to jakoś dziwnie w głowie mi dźwięczy, dobrze,że ciśnienie w normie... jutro wizyta - ciekawe co tam nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, tak jak pisze mamula, TAKO JUMPER mają małe te kółka z przodu, a TAKO JUMPER X mają większe ... no i te z X mają możliwość podnoszenia dzieciaczkowi troszkę pozycji leżącej. Na żywo widziałam tylko JUMPER X i na niego się zdecydowaliśmy ... tylko jeszcze nie wybraliśmy wzoru :) Tyrolia, ja w Rzeszowie nie będę rodzić ... ja jestem z północnej części podkarpacia i do Rzeszowa mam godzinę drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiego czasu powinno wogóle brać się magnez? ja słyszałam, że do 37 tc bo potem może spowolnić akcję porodową, ale niewiem ile z tego prawda. dziewczyny do którego tygodnia zamierzacie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam natka23 u mnie ta wanienka sie nie sprawdziła bardzo cieszko jest opukać dziecku główke w tej pozycji nie lejąc dziecku po oczkach. ja Filipka musze przekrecać w tej waniennce i wtedy płucze włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89 weś jeszcze sobie chusteczki nawilżające dla dziecka na pewno przydadzą ci sie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam brać jeszcze przynajmniej tydzień, za tydzień skończę już 35 tygodni i zacznie się 36, albo przeciągnę do skończonego 36 ... okaże się jeszcze ... a pewnie tydzień później odstawię no-spę ... i niech się dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje do skończonego 37tc, tak od marca jakoś na początku, nie chciałabym urodzić wcześniej gdyż macierzyński miałabym wtedy całe wakacje hehe + zaległy urlop :) a że mamy domek nad jeziorem to tym bardziej :) ale co ma być będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcellina te siwe włosy to mi też sie genetycznie trafiły, długo malowałam szamponami ale teraz zaczynąją sie więcej przebijać więc robię pasemka a potem tylko odrosty. Mnie jutro przed południem odwiedza położna, porozmawaimy sobie o porodzie, mój M. też bardzo ciekawy a, że ma dopiero na nockę to też skorzysta ze spotkania. Moja szkrabusia dała mi dzisiaj nieźle pospać, obudziła mnie kopniakami dopiero po 10 co się jeszcze nigdy nie zdarzyło. Zawsze o 8 dawała o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka dzięki za info, nie byłam do końca przekonana ale wydawało mi się ze będzie łatwiej kąpać, najwyżej kupi się zwykłą:-) Ja widziałam i Jumper i Jumper X tylko nie mogę sie zdecydować który sie lepiej prowadzi. A tak w ogóle to nie wiem jak u Was ale u mnie w okolicy znalazłam taniej w hurtowni niż na necie, do tego mam kupon 10% zniżki na zakup ze szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Olena właśnie też się zastanawiam kiedy przestać brać magnez, mam już skończony 36 tydz i nie wiem co robić, boję się tylko, że jak go odstawię to dopiero łydki i stawy dadzą mi popalić Izabell udanej przeprowadzki ;) chociaż Ci serdecznie współczuję, nienawidzę tego W ciągu 4 lat 3 razy przeprowadzaliśmy się z całym naszym majdanem uff pakowanie i rozpakowywanie masakra Wazka ja też nie wiem czy mi się brzuchol obniżył ale fakt nie mam już zgagi i lepiej mi się oddycha Co do lenia ostatnio systematycznie mnie dopada;) Dziś mam zwariowany dzień Obudziłam się pierwszy raz z bólem bioder i szczerze współczuje dziewczynom które to od dawna męczy bo jest okropny! no więc po śniadaniu stwierdziłam, że jak nie zjem dziś jakiegoś ciasta to padnę chyba Zakasałam rękawy i wyszedł piękny murzynek przekładany masą śmietankowo-kokosowo-bananową mniamm Na razie dochodzi do siebie w lodówce ale jak się do niego dopadnę...;) w ogóle od kilku dni mam dziwne zachcianki, śmiesznie tak na sam koniec ciąży Najgorzej, że dopada mnie głód o 23, 24 i nie mogę sobie z tym poradzić, jestem taka głodna aż trzęsą mi się ręce i muszę coś zjeść ;( dopiero mi doopsko urośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michałka to zjedz za mnie jeden kawałek:-) a mam pytanko do dziewczyn które zaszły w ciąże na macierzyńskim, Wy teraz jesteście na zwolnieniu lekarskim i dalej na macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka26 ja do końca brałam magnez , nawed nie myślalam zeby szybciej odstawić tak bardzo skurcze w nogach dawały o sobie znać jak nie brałam to czasami płąkałam z bolu. nie wiem czy to prawda ze spowalnia akcje porodowa mi o 23:30 odeszły wody o 0:30 byłam w szpitalu o 1godzinie porodówka a po 6 pare minut urodzilam Filipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka a po urodzeniu Filipka od razu po dwóch dniach wyszliście do domku bo widzę że w 36tc rodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka wyszłam na 3 dobe tak jak inne maluszki. maly jest wcześniakiem ale urodził sie duży jak dziecko urodzone w terminie. wyszedł do domu z minimalną żółtaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula o wychowawczy:-) moje otępienie ostatnimi czasy nie zna granic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nie ma sprawy ;) Maławronka właśnie te stawy dają popalić nawet przy braniu magnezu więc chyba jednak będę go brała Za dwa tygodnie mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego to się poradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 - :) ja byłam na wychowawczym, ale jak się dowiedziałam o ciąży, to zgodnie z prawem napisałam pismo,że za 30 dni wracam do pracy i skracam wychowawcze i wtedy zamiast do pracy-to w pierwszy dzień zaniosłam zwolnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tak też myślałam ale wolałam sie upewnić, wielkie dzieki za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka mi tylko pomagał magnez forte raz dziennie jak łykalam jak tylko zapomniałąm raz to odrazu odczułam to w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem z nogami w nocy, ale one po prostu mnie bolą... sa takie ciezkie i tak cholernie bolą że nie mogę zasnąć. Budzi mnie to jakos ok 2 i wtedy mam juz noc z glowy :( chyba to wynika z krazenia :o albo nie wiem z czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka ja w nocy jak mnie to dopada to pod nogi podkładam poduszki tylko ze na wznak jedynie odczuwam ulge a w takiej pozycji nie potarfie zasnac :P ale to juz ostatnie tygodnie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×