Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

malawronka ja biorę 3 razy dziennie mg z witaminą B6 i jest o niebo lepiej Zdarzają się noce, że nogi dają znać o sobie ale już nie z taką częstotliwością Ciasto wyszło pyszne więc polecam ;) http://www.smaczny.pl/przepis,murzynek_z_pysznym_kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki:) kamelle-to chyba ty ostatnio pisalas o tej krwi pepowinowej-ze podpisalas kontrakt na oddanie krwi. pamietam,ze pisalas cos ,ze w kazdym szpitalu mozna podpisac kontrakt-jutro ide z m.do mojej kliniki i nie wiem dokladnie o co sie spytac. napisz bitte-cos wiecej na ten temat-albo podrzuc stronke jak masz cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna próbowałaś spać z poduszką między nogami? mi to bardzo pomaga I musi mi być bardzo ciepło w nocy bo inaczej "pulsujące" łydki nie dadzą mi za nic spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka ja juz za wczasu probuje zapobiec temu wiec jak zasypiam na boku to miedzy nogami mam zrulowany kawalek kołdry :P nie zawsze mnie to uchroni... całe szczescie nie mam tak codziennie ale tak ze dwa razy w tygodniu. nie mniej jednak jest to wkurzajace i jak mnie zlapie to wiem ze sie "wyspie" i w ciagu dnia jestem zombie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a odnosnie kosmetyków to co bedzie jeszcze potrzebne bo kupiłam żel z szamponem do kąpieli,puder,oliwkę i sudokrem czy jeszcze cos ? Jesli chodzi o wymoty to u mnie dzis ok ,choc mdłosci mam dalej fujjj!! Kurcze u mnie jeszcze 3 tyg wiec chyba musze być przygotowana na rózne "niespodzianki" :) Tyrolia widzę że Ty tez w Rzeszowie bedziesz rodzic ,tyle że ja wybrałam Szopena. I jeszcze mam pytanko ,jak wasze brzuszki opadają? Bo mój dalej wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja kupiłam jeszcze kremik "Na każdą pogodę" na wyjścia :) co do brzusia to ja nie widze, ale czuje że opadł. Ale nie ma się czym przejmować bo na przykład mojej mamie opadł przed samiutkim porodem jak wody jej odeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze malenstwa tez sa takie aktywne?? Mam wrazenie że mój w ogóle nie śpi, a jak już śpi to chwilkę i zaraz znowu zaczyna rozrabiać... Jejuuu żeby tylko tak mu nie zostało po porodzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna mój ma to samo :) Już się smiejemy że pewnie da nam zdrowo popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Witam, czy odczuwacie jakby skurcze w dole brzucha? mnie ciągle kłuje. Bo prawdziwe skurcze to chyba od góry brzucha czyli od dna macicy , prawda? Jeśli się mylę dajcie znać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
engine30 z tego co wiem to pierwsze skurcze juz te właściwie własnie sa w dole brzucha badz w krzyzu i przypominaja te miesiaczkowe, a te przepowiadajace to nie wiem ja w ogóle ich nie mam... Dzisiaj jedynie coś tam poczułam ale czy to było to czy bardziej zadziałała tu moja wyobraźnia to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki My jak zwykle nie śpimy , młody piętami i kolanami jeździ , a mnie jest ciągle duszno, dzś jeszcze wchodzą malarze ,M patrzy tylko i błaga abym nie rodziła jeszcze , ciągłe przenoszenia pierdół dają znać w dole brzucha i po bokach tak na wysokości wiązadeł ni to skurcze , nie wiem co to jest , zobaczymy , co ma być to będzie . Dziewczynki ile wasze ,maleństwa ważą ? Malenstwu ciuchy poprałam poprasowane w komodzie w poszwach leżą , z kosmetyków brakuje mi emulsji czy oliwki do ciała i pieluch , a i wacików , i sprytu do pępka, i wózek do odbioru w sklepie. a dla mnie do torby muszę łapcie kupić , koszulę do karmienia , klapki pod prysznic , reszta jest czyli chusteczki do pupy maleństwa , dwie wody mineralne zdziubkiem , rivanol do higieny intymnej po, tylko papier toalet muszę zapakować itp A Wy już pakujecie torbę do szpitala ? pozdrowionka i do zobaczenia o późniejszej godzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie zamelduje z rana-kolejna bezsenna noc:( od 4 jestem na nogach i nie wiem co z soba poczac. krisman-moja mala w 31 tc wazyla 2100. dzis mam wizyte u gina,ale chyba ja przeloze na jutro,na popoludniowa godzine bo juz widze moj wyraz twarzy dzis o godzinie 10. tez jestem ciekawa ile teraz mala wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też tak z rańca spać nie mogę jak Krismam :-) Chciałam Wam podziękować za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona, mimo, że tak późno się odezwałam. Dziś ważny dla mnie dzień, bo jadę na zakupy!!! Z jednej strony nie mogę się już doczekać(bo i tak zwlekałam z tym długo) a z drugiej strony jestem już tak "ociężała", że mi się po prostu nie chce. Jak tak czytałam w Waszych wcześniejszych wypowiedziach to co niektóre z Was już na 100% są przygotowane. A ja taka sierotka że wszystko na ostatnią chwilę. Zostało mi jeszcze ok.5-6 tygodni(o ile Dzidziuś się nie pospieszy;-) ) a mam tylko ciuszki (jeszcze nie poprane i nie poprasowane :-( ) i łóżeczko. Dziś mam nadzieję kupić materac, pościel, pieluszki, kosmetyki i jakieś akcesoria dla Maluszka a dla siebie koszule i biustonosze do karmienia. Ciekawe ile z mojego ambitnego planu uda mi się zrealizować. A tak z innej beczki: czy którąś z Was bolą może palce u rąk? Bo mi jakiś czas temu popuchły paluchy i jak zginam je w piąstki to odczuwam taki lekki ból. Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę. Zaglądnę do Was wieczorkiem i zdam relacje z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszkki :) przyłączam się - też nie mogę spać :( i mały szaleje :) byle mi się nie odwrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej BABECZKI :) ja na sczęście śpie do 8, ale za to z wieczora nie mogę zasnać, bo mój mały brykacz daje popalić :) wczoraj jak zaczął o 19 tak grubo po północy się uspokoił.. Brzuch ajkoś nie zauważyłam by mi się obniżył, ale pewnie tak, bo łatwiej mi się oddycha i od tygodnia nie mam juz zgagi. Torba do szpitala spakowana :) Mój synuś w 33tc ważył 2300, dziś wizyta to zobaczymy ile mu po dwóch tygodniach przybyło :) taka jedna ciężarówka - dosłownie od wczoraj tak mam, palce mi spuchły i przy zginaniu tak dziwnie bolą - ciągną. No i powodzenia w zakupach, ciężko się za nie zabrać- ale jak już człowiek ma wszystko to robi się spokojniejszy ;) Ja mam dzisiaj tyle spraw na głowie...nie wiem jak dam rade, bo nic mi się nie chce..od marca mąż rozszerza działalność i wszystko na jego głowie-musze mu jakoś pomóc dopiąć wzytko na ostatni guzik-póki mam czas :) ale niestety sił to już nie wiele.... aaa wiecie co ten szampon jest całkiem całkiem-kupiłam palette bo nic innego nie było i nawet jestem zadowolona, odrosty mi rozjaśnił,a włosy przyciemnił -bo były wręcz białe i wyglada teraz prawie jak mój naturalny blond -no najwazniejsze,że odrostów nie ma. Milego dzionka Wszystkim życzę- pewnie odezwę się dopiero po wizycie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey brzuszki :) Krisman to udanych zakupków Ci zyczę :) ja już torbę spakowałam całą 2 dni temu, ubranka poprałam i poprasowałam z tydzień temu także też się nie spieszyłam za bardzo :P aaa i nadal nie mam łóżeczka i wózka :D tzn w tym tygodniu z niemiec przyjada te dwie rzeczy to już będę spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też nie mogę spać, zasnęłam dopiero o 4 nad ranem buuuu teraz to moze nawet bym pospała ale muszę zapisać sie na seminarium dyplomowe a że decyduje kolejność zgłoszeń to siedzę i czatuję kiedy udostępnią zapisy. Taka jedna... ja mam coś takiego od jakiegoś czasu, jak budzę sie w nocy na siusiu to mam paluszki jak paróweczki że aż cieżko je zgiąć. Skurcze w łydkach pojawiają sie sporadycznie i biorę tylko jeden magnez na dzień, zawsze wieczorem przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula trzymam kciuki za wizytę:-) Ja lecę jutro obejrzeć małego szkraba i jak się nie odwróci tyłkiem to może jeszcze z jedną płykę mi nagra, zresztą za chwilę będę mogła na niego patrzeć godzinami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki to zastanawiam się nad tym czy ktoś przy przyjmowaniu do pracy zwraca uwagę na to na jaki temat pisało się pracę dyplomowa, czy to ma w ogóle jakieś znaczenie. Może wiedzą te dziewczyny które już mają mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ze nie czuje ruchów mojej małej 4.02, o 14:00 żeby się uspokoić poszliśmy z mężem do przychodni posłuchać tętna. W przychodni (prywatnej) nie było akurat nikogo kto umialby obsluzyc sprzęt, wiec pojechaliamy do szpitala. Okazało się, ze córeczka zmarła w nocy, przeżyłam koszmar!!!! Noc musiałam spędzić z nią w brzuchu. Następnego dnia miałam wywolywany poród, urodzilam siłami natury... Nic gorszego w życiu mnie nie spotkało. Jestem zalamana? To był koniec 35 tc. Mała wazyla 2670g, 50 cm nie ogladalam jej-nie byłam w stanie.. Wczoraj wróciłam ze szpitala... Do domu, w którym czeka na nią cały urzadzony pokoik... Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak bardzo mi przykro, wiem że słowa za dużo nie pomogą bo sama to przezyłam, teraz potrzebny jest Ci czas, dużo czasu by to zrozumieć, zaakceptować, będę trzymała kciuki za to żebyś była silna. Wklejam Ci link do strony która mi bardzo pomogła w tamtym okresie http://www.poronienie.pl/ Bądź dzielna (*) światełko dla Twojego Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie wierze własnym oczom w to co czytam.. Strasznie mi przykro :( Mam nadzieję, że razem z mężem to dzielnie perzetrwacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zamelduje poniedziałkowo ;) mi bezsenność przeszło od kiedy kupiliśmy porządny materac od razu lepiej się śpi biodra tak nie bolą !! co do opuchniętych dłoni i nóg to mi nie puchły aż się dziwiłam bo strasznie przytyłam ponad 20kg i mam co dźwigać no ale zaczęło się od momentu remontu biegamy po sklepach i dupa teraz nawet leże cały dzień i nogi opuchnięte :( ;( oby to nie były leukocyty :( dziewczyny myślicie o Monice bo ja tragicznie często :( i w takich chwilach żałuję że nie znamy się na tyle aby się powymieniać tel :( !!!! powodzenia na wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a ja nawet wieczorem myślałam co u ciebie... straszne to co przeczytałam ... ;( współczuje wam bardzo - bądź silna kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - przyjmij głębokie wyrazy współczucia! 3maj się i bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ogromne wyrazy współczucia. Każda strata boli a taka pod koniec ciąży to już serce pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 673 musisz się teraz mocno trzymać razem z mężem ja tez to przezyłam w 38tc straciłam wtedy synka miał 3550 i 60 cm dł najważniejsze to żebyś nie uciekała od tego musisz postawić temu czoła , módl się do córci mów do niej kiedy poczujesz taka potrzebę ona teraz jest przy Was jak Anioł stróż ściskam Cię serdecznie i witaj w gronie aniołkowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×