Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość Bisc
powiedzcie mi czy ból jajników to dobra oznaka ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj znów urwało to co do WAs pisałam ahhha tyle tego było w skrócie: oczekującym życzę cierpliwości i ujrzenia 2 kreseczek :) Co do sukienki wybieraj jak Ci się spodoba ,na pewno będzie pasowała a jeśli się zaokrąglisz można ją zawsze poszerzyć :):) A ciotki i tak będą gadać , taka już ich natura :D:D Manie ostatnio męczą straszne zawroty głowy , i odruchy bellllllleeeeee ale samego bleeeeee nie ma :D:D Jutro wybieram się na kuj-kuj-kuj :D:D czytaj do laboratorium :D Nic mi się nie chce a ja już bym chciała ,żeby był 27 - zaczynam wtedy mój upragniony urlopik :) no a co do jedzenia otwieram lodówkę ....i nie mam na nic ochoty!! odrzut od ulubionych słodyczy i coli --> z tego to ja się cieszę :) No tyle u mnie a jak u was?? Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tak:) Wzięły się ostro do roboty :) Niebezpieczny może byc tylko taki typowo skurczowy ból całego podbrzusza, ja dostałam na to Duphaston :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny 12345
kiedy najlepiej wybrać się na pierwsze usg ??? dodam że licząc od ostatniej @ dziś jest 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przed Dziewczyny12345 było do BISC :) dziewczyny12345___ przeczytaj mój post trochę wyżej i niespiesz się za bardzo na to USG ( myślę że najwcześniej koniec 7 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
ja jestem w5tyg i ztego co wiem to mozna juz usłyszec bicie serduszka... wiec moge isc do gina juz chyba ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak się robi te ładne kwiatuszki i serduszka w waszych postach bo aż tak się na kompie nie znam a też bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Czesc dziewczyny ja niedwno wstalam tak mi sie fajnie dzisiaj spalo.Musze Wam nap.co mi sie snilo.Snilo mi sie ze urodzilam 2dziewczynki:)Ale niestety lekarz nic niemowil o blizniakach.Ta jedna dziewczynka to taka sliczna byla boze jak ja sie cieszylam:)Sama niewiem co bym wolala chlopca czy dziewczynke.Wazne aby zdrowe bylo.A wy sie moze zastanawialyscie co byscie chcialy.Bo ja sie ostatnio dowiedzialam od mojego taty ze faceci to maja na to sposob.Jak chca miec chlopca to kobiete maja pinowac zeby duzo odpoczywala,a jak facet chce zeby byla dziewczyna to od poczatku kobiete maja do roboty gonic:) BISC nic sie nieprzejmuj ja tez mam 20 lat i prawie rok jestem mezatka.Nawet tak niemysl ze mozez poronic!!Wszystko bedzie dobrze przyjmuj leki uwarzaj na siebie i wszystko bedzie ok. Mnie tez brzusio pobolewa jeszcze troszke 4 i 5 tyg.to bolal strasznie a teraz te bole sa raz na jakis czas. Dobradziwczyny ide robic sobie sniadanko i potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. 😭 Płacz, łzy, żal. :classic_cool: Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. 🌼 🌻 Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. 🖐️ Przywitanie, przyjazny gest. ❤️ 😍 Gorące uczucie. 😴 Spioch, senność, jeszcze ranek. 👄 😘 Pocałunek. 😠 Jestem taki zły. 😡 Wściekły. I to jak. 💤 Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy! http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Bisc nie martw się na pewno będzie wszystko dobrze. Bóle brzucha nie są oznaką niczego złego o ile nie są to silne bóle całego podbrzusza, ja niestety miałam właśnie takie w pierwszej ciąży i pani położna ze szpitala powiedziała że w takim przypadku trzeba od razu jechac do szpitala. Jeszcze zanim dowiedziałam się ze jestem w ciazy to tak mnie bolal brzuch ze budzilam sie w nocy i musialam posiedziec przez kilka minut na lozku, wtedy troche ustepowalo i znow moglam spac Inne bóle są bezpieczne ale lekarze czasami dają nospe albo duphaston. Na pewno troche za bardzo sie schizujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
do dziewczyny 12345 i bisc Mała Ewa ma rację nie ma co spieszyć się z usg ja byłam w na usg w zeszłym tygodniu i lekarz dopatrzyl sie tylko malenkiej kropeczki a to byl 5/6 tydzien i ide na ponowne usg jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee olkggaa czy jakoś tak gdzie to jeszcze wkleisz?? spadówa ze spamem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, czy to rzeczywiście prawda, że jak kobitkę w ciąży ciągnie do kwaśnego choc wsześniej to był z niej łasuch jakich mało, to to znaczy że będzie chłopak a jak na odwrót do dziewczynka? Ja tak właśnie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Moja koleżanka z pracy przez trzy miesiące jadła same śledzie i ogórki kiszone i urodziła dziewczynkę więc wydaje mi się że to tylko przesąd. Słyszałam że największe prawdopodobieństwo na chłopczyka jest jak kochacie się dokładnie w dni płodne bo plemniki zawierający hromosom (tak sie to chyba pisze:-) ) zyja tylko 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Chromosom Y:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! Śledziki mniam mniam:) Ciekawe jak będzie, choś po cichu marzę o chłopaczku bo kochaną córcię już mam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa __- ja mam to samo przedtem dzien bez słodyczy był dniem straconym a teraz sie patrzec na nie nie mogę:) Ale ja bym chciała córeczkę choc z drugiej strony oby zdrowe było! Bisc -----b ołe brzucha na poczatku ciazy sa normalne ,ale jesli sa naprawde intensywne i nie daj Boze wystepuje plamienie to biegnij do lekarza .Ale wierze że wszystko bedzie dobrze. ja własnie siedze w pracy i wcinam serek żólty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam dodatkowe opakowanie no-spy :) Już spokojniejsza jestem :) Ja z córka miałam ochote na słodkie a z synkiem na kwasne,ostre,pikantne.Teraz to jem wszystko (będą blizniaki :P) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo Mieszkam w Anglii i tu nawet jak sie plami to u nich normalne.Do 12 tc nie ratuja ciazy :( Dlatego biore no-spe i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem własnie :( To lepiej takie leki miec w zanadrzu ,oby Ci nie były potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi się podoba w UK to po porodzie wychodzi sie w kilka godzin po urodzeniu :) jeśli jest oczywiście wszystko dobrze. I połozna przychodzi do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam Duphaston 2x1 i dorażnie NO-SPE i łykam jak kazali, ale nie wiem czy to dobrze bo to jednak chemia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest.. jesli chodze do gina prywatnie to jak wyglada sprawa ze zwolnieniami L4 czy moze mi wystawiac i jak z podstawowymi badaniami czy tez musze je prywatnie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Nikamo jak byłam w pierwszej ciąży to lekarz przy pierwszej wizycie zaproponował zwolnienie ale nie wzielam ze wzgledu na prace, ale nie masz co na to patrzec bo u mnie tego nie docenili i po powrocie ze szpitala po poronieniu dostalam wypowiedzenie. Duphaston ja tez biore, jak to moj lekarz powiedzial jest to "straznik ciazy" zawiera syntetyczny progesteron wplywajacy na zagnizdzenie sie zarodka, w szpitalu podaja go na podtrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Nikamo a jesli chodzi o badania to niestety mozna je zrobic tylko prywatnie poniewaz w przychodniach rodzinnych nie realizuja skierowan z prywatnych przychodni, u mnie nawet wywiesili taka tabliczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pierwszą ciąże poroniłam i kolejne byłam na podtrzymaniu czyli na duphastonie.Teraz planujac ciaze zaopatrzyłam sie w Duphaston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×