Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość kamia220579
Hej :) Ale pospalismy ,zaczyna sie kolejny dzien gdzie mi sie nic nie chce :( Zjadlam tylko jedna kromke chleba ,a czuje sie jakbym byla strasznie pelna .Wczoraj wieczorem tez tulilam kibelek :( Mam uczucie takiej sytosci ,dziewczyny tez tak macie ? Popijam kawke ale jakos nie wchodzi nie smakuje jak kiedys :( blee Wszystko takie bleeeeeeeeee Maz w pracy a ja mam obiad robic ,bleee wszystko mi smierdzi i nic mi sie nie chce ,bym tylko spala caly dzien spala :) No ale samo sie nic nie zrobi ,dlatego juz pranko wstawilam a to wielki sukces bo od srody je wstawialam a dopiero teraz sie udalo :-D Len sie ze mnie zrobil :(kiedys gotowalam ,sprzatalam ,prasowalam wszystko naraz dzisiaj za jedna rzecz sie wziasc to wyczyn . Chwilke posiedze i biore sie za kurczaka .Od jutra maz ma 14 dni urlopu :) jupiiiiiiiiiii a w srode jedziemy na 5 dni nad jeziorko :) A potem jeszcze pare tygodni i waksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Tak czytam i ja też się zrobiłam okropny leń, zastanawiałam się co się ze mną dzieje? Ale dobrze że to normalne. Zrobię coś i już sobie odpoczywam i jakoś nic mi się nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moj mezus tez w pracy wiec jestem sama jak palec:( ale niestety nic nie zrobie bo nadal leze w lozku i mecze sie (a wiadro obok mnie:( ) mam pytanie do dziewczyn, ktore wymiotują, czy macie jakies przygody z mlekiem, na przyklad ja nigdy nie zwracam mleka tylko robi mi sie z niego ser i w tej postaci zwracam... czy to powszechne czy tylko ja moze jakas goraczke mam w zoladku? przepraszam za szczegoly ale moze jednak ktos mi cos powie na ten temat, bo dosc mnie to niepokoi. milej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmila220579
Almeria35 to witaj w klubie :) Mam nadzieje ze kiedys nam to przejdzie ,bo pamietam jak kolezanki byly w ciazy i to chyba tak pod koniec ,przychodzi taka faza ze sie sprzata i robi od rana do wieczora ,pamietam jak moja kuzynka szorowala ,czyscila i konca jej nie bylo :) Teraz leniuchujemy a potem bedziemy rekawy podwijac :) Ziemniaczki juz obrane ,miesko doprawione a mi zle bleeeeeeeeeee,moze szklaneczke zimnego mleka :) piersi mnie bola ,bardzo bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona ginekologa to może dopisz sie do tabelki :) Jak sama widzisz w naszej tabelce są też lutóweczki :) Ja wysłałam męża z dziećmi na basen,mam teraz wolne i zastanawiam się co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Lulu pytałaś o upławy tak pojawiły mi się lekko brązowe lekarz kazał brać duphaston i nospe :( i zabronił panikować bo to nie plamienia tylko upławy eh pocieszenie :) i brzuch mnie pobolewa :( ja miałam zachcianki :) i zmiany nastroju ale odkąd przestraszył mnie lekarz to już myślę tylko o jednym i zachcianki odeszły na bok :D dobrze dziewczyny piszecie od usg do usg :( teraz masakryczne czekanie do 11 września uciekam dalej leżakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Latte :) Kamila chusty mi sie podobają,ale u kogoś.Wolę wózek a dla męża kupie nosidełko.Zarzuci na plecy bądz z przodu i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell to normalne z tym mlekiem ;p też tak mam. Na obiad zjadłam pyszne racuchy i niestety nie dotrwały... Coraz gorzej z tym jedzeniem. Po 17 już czuje się taka wypruta, że nic mi się nie chce. Co do chust to zależy od wagi dziecka. Dużego bym w tym nie nosiła :) Jak byłam niania to miałam taką chustę i nosiłam 7 mc dziecko w niej jak schodziłyśmy na spacer. Wygoda bo ręce wolne były. Ale tamta chusta była taka zwyczajna jakby na boku się dziecko nosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za dobre slowo:) mimo rzygu-rzygu chodzą za mną różne smaki. na przyklad chce mi sie prażuchów z surowych ziemniaków, jakis smak z dziecinstwa mi sie przypomnial. Ale nie ma mi kto zrobic, ja od kuchni z daleka uciekam, a nawet nie wiem jak sie robi:( za to odkryłam nareszcie coś, co mogę jeść i mnie nie odrzuca, a są to... dziecięce owocowe deserki w sloiczkach:) np starte czerwone owoce albo starta gruszka. naprawde smaczne, troszke je zwracam, ale zawsze cos zostanie:) cicho tu w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wlasnie wrocilam z pracy i nic mie sie nie chce :( a wczoraj caly dzien w lozku lezalam normalnie masakra. Teraz tez mam klucia w brzusiu wiec wzielam no spe i ide sie klasc. Milego dnia i wieczorka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzis no-spe wzięłam.Pobolewa mnie brzuch i ciagle latam siku. Rodzinka wróciła z basenu wykończona.Właśnie wszyscy zasnęli a ja znów nie mam co z sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila chetnie :) tu większość znajomych wyjechała do Polski i wrócą dopiero na początku wrzesnia.TV oglądam non stop,książki żadnej dobrej nie mam :( Jest piekna pogoda i ciągle mi duszno,nie mogę sobie miejsca znalezc.Marudze jak baba w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamla z tym nbrzuchem to ja tak mam czasem , nby glodna jestem ale brzuch wydety, wem ze to przez te wzdeca chodz juz praktycznie m przeszly tylko co jaks czas tak mi sie zrobi ciezko w brzuchu hehe figleaves czytalam Alchemika, moj kolega uwielbia czytac w olnych chwlach tak co i rusz powiedzialm ze bede mu ksiazki podkradac hihi dzisiaj wlasne bylsmy w duzym labrynce, w pewnym ogrodzie roznych gatunkow zielonych, jakis zamek tez byl ale wejsc nie mozna:( z reszta juz bylam taka glodna ze brzuch malam jak balon:O:O:O po tym od razu do tesco, teraz ugotowalam ogorkowa na szybkiego mniamm znow mam zachcianki na zupyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo... Juz w sumie koniec weekendu, a ja jakas depresje mam moze dlatego ze jutro do pracy ale tez do gina ide i sie jak zwykle stresuje. W sumie nie ma powodu,ale bede spokojniejsza jak bede widziala to bijace serduszko. Zazdroszcze wam dziewczyny ze mozecie gotowac, macie zachcianki :( Ja nie moge do kuchni wchodzic, o gotowaniu to moge zapomniec a ochoty nie mam na nic, jem bo jem ale żebym na cos miała ochote to nie :( Do tego ogarnia mnie jakis brak zycia, spałabym cały czas, nic mi sie nie chce. Normalnie porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhallo
Kamila-co ty wygadujesz?ze z mleka w zoladku robi sie ser czy maslanka? to czym wymiotuje kolezanka to mleko w stanie rozkladu spowodowanego kwasami zoladkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam wam wszystkim pozdrowienia od Marcóweczki 2009 :) Kochane nie martwcie sie mdłościami, za rok nie będziecie tego pamiętać a to ani się nie obejrzycie jak szybko przeleci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila wdze ze ty jak ja uwielbiasz zupki, ja to jakos na ten okres jak wczesniej tak teraz mnie dopadlo ale mne to ciesz bardzoo:) i z checa cie zupka poczestuje:) przyznam sie ze juz 3 talerzyki wszamalam:O ale na bank juz koniec, reszte zostawilam na rano hihi szczesliwa to mnie zobaczysz, tez tak mialam ze zapachy mne odzucaly, w tym okrese kaurat bylam na garnuszku mamy wiec mialam luz co do tego , teraz gotujac znowu sama czuje sie o niebo lepiej co do mdlosc smakow i wymiotow bleee ale na szczescie sprawdza sie to ze im blizej II trymestru tym lepiej dla zoladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeejku, jak ja nie mogę się doczekać pierwszych wieści z brzuszka... zamiast usg podglądam zdjęcia płodów w 10 tyg i wyobrażam sobie jak wygląda nasze dziecko i czy przerosło już truskawkę :) Właśnie gdzieś wyczytałam, że już ma kubki smakowe na języku! A nastroje w ciąży? Wydaje mi się że teraz można mnie nawet zdenrwować :P i chyba nawet budzi się we mnie pewien egoizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhalo
kamila- oczywiscie,ze wydzielina z zoladka przypomina sfermentowane mleko-ale to nie dzieje sie pod wplywem ciepla,tylko z powodu kwasow zolad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! parę dni mnie nie było a tutaj juz tyle do czytania... Ja mam dziś na południe wizytę u gina dzis zobacze pierwsze bicie serduszka. bo jak byłam ostatnio to powiedziałże jestem w ciaży ale serduszko nie biło jeszcze a to był dokładnie5 tydzień a dziś wg moich wyliczeń jest 6tydzień5 dni... Wiecie trochę się denerwuje przed wizytą... jak wrócę to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki po weekendzie. Ja po piatkowej wizycie u gina! Widziałam fasolke ma 3,84cm kreciła sie okrutnie ,machała nozkami i raczkami,lekarz zbadał przeziernosc karkowa i jest wszystko dobrze ,niunia zdrowa dobrze sie rozwija ,serduszko bije 170 popłakałam sie ze szcęscia. Niestety wykrył u mnie niedoczynnośc tarczycy,mówił ze w ciazy to troche niebezpieczne..Wiecie cos na ten temat.Musze brac leki na tarczyce i badac krew . mam nadzieję że bedzie ok. No i opitolił mnie za 3 kg do przodu....że to za dużo! Dziewczyny czy wy juz macie widoczne brzuszki bo mi cos ostatnio sie powiększa... choc mam nadzieje ze jeszcze miesiąc wytrzyma i za duzy nie bedzie( po slubie niech rosnie jak szalony:)) No i aktualizuje tabelke NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa agneskapineska......24............23.05..........02.03.. .....Toruń Nikamo74..............35............26.05.........03.03. .. .Rzeszów savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton wazka85................24...........3.06............9.03 .......NI badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin Qassandra............29............08.06...........15.03 .......woj.Małopolskie LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy kamila 220579........30............07.06..........16.03...Niemcy< br > figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 24.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard Almeria35............35..............24.06..........30.0 3...świętokrzyskie kubeczek80..........29............25.06...........31.0 3....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no to superr ze wszystko ok:) a co do tarczycy to ni w zab nic nie wiem...byle bylo wszytsko ok trzymam kcuczki:) moja znajoma miala chora nerke, cala ciaze plakala z bolu tej nerki jakies tam leki brala i maly zdrowy sie urodzill::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kubeczek daj znac jak po wizycie :) nikamo gratuluje 3,84cm fasoleczki :) co do ciuszków ciazowych ja mam kupione spodnie i bluzke jak narazie,ale jeszcze nie ubieram.Jeszcze mieszcze się w swoich starych,ale juz ledwo-ledwo. Wiecie co tak czytałam na kafe,ze smieja sie z jakies dziewczyny bo kupiła w 8tc spodnie ciążowe,ze pewnie w 9 miesiacu bedzie wygladac jak słoń ok 130kg.Ja tak sie zstanawiałam,bo tez wczesnie kupiłam,ale nie pomysla te ,,madre,, damy. Ja kupiłam spodnie rozmiar 12 (nie wiem jaki to polski rozmiar) przed ciaza nosiłam 8-10 w zalezności od spodni,ale widzialam tez ubrania ciazowe rozmiar 8 !!! Głupia metalność ludzka,ze jak juz ciazowe to wygladaja jak worki i rozmiary XXXXXXXL Ja dzis mam rozmowe z radą prawnym-trzymajcie kciuki :) Miłego poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
hej juz jestem dlugo sie nie odzywalam bo niemialam dostepu do neta,teraz jestem wpracy tzn pilnuje dzidzi imam dostep do neta.Bylam na usg tarczycy jakies2tyg temu,ikolezanka mamy mezA zrobila mi szybkie usg by sprawdzic czy sie zagniezdila dzidzia,ibyla taka tyci ok1cm ponoc,dzis mam normalna wizyte u gina ktory juz porzadnie zrobi mi usg i sie wszystkiego dowiem.Na poprzednim usg dziecko bylo zagniezdzone po prawej stronie brzucha tak przylepione do sciany,czy tak powinno byc?jestem taka ciekawa co sie dzis dowiem,dodam ze teraz liczac od daty ost mies.zaczynam 9tydz,brzuch jakby sie zaokraglał ale jeszce jet malusi,moze dlatego ze szczupła jestem(waga52-54kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves -ja już trzymam za ciebie kciuki... Wiecie co dziewczyny teraz doczytałam strony na których mnie nie było i chce wam powiedziec że moj synek nic jeszcze nie wie że bedzie miał rodzeństwo ale nie wiem czy dziec przeczuwają ostatno i chce żebym go nosiła na rączkach jak małą dzicię... a przecież on waży ok 17kg , nie wiem właśnie jak to bedzie jak bedzie 2 dziecko co bedzie ze starszym a moj synek ostatnio sie zrobił "mamy synuś" czy niespełna 3 latek moze cos przeczuwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wróciliśmy z mężem z krótkiego urlopu...biedniejsi ale szczęśliwsi ;) Pogoda nam morzem jest teraz super, chociaż starałam się nie wystawiać juniora na zbyt intensywne słońce...zresztą wstyd mi, bo brzuch mi rośnie a na razie jeszcze nie widać że to ciążowy:/ Nikamo 74... piszesz ze lekarz Cię wyzwał za +3 kg... chyba muszę wejść na wagę bo pod koniec miesiąca mam wizytę (sprawdzać będą grubość fałdu karkowego) i pewnie będę musiała wejść na wagę:(( No a teraz dosyć sielanki i trzeba wracać do pracy... Dużo uśmiechu wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
ej odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bisc... ja też miałam fasolkę (patrząc na monitor) przyklejoną po prawej stronie, w górnej części macicy i wszytko było ok. To był 7 tc. i widac już było piękne bijące serduszko. Ostatnio jak byłam na USG w 11 tyg. to "junior" już pływał. Następne USG 31 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×