Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość H.anna
Aha, i zmienił mi się termin porodu z USG, więc się poprawiam w tabelce :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa agneskapineska......24............23.05..........02.03.. .....Toruń savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton wazka85................24...........3.06............9.03 .......NI badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin Qassandra............29............08.06...........15.03 .......woj.Małopolskie LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy kamila 220579........30............07.06..........16.03...Niemcy< br > figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 24.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard Almeria35............35..............24.06..........30.0 3...świętokrzyskie kubeczek80..........29............25.06...........31.0 3....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki 🌻 Jak się czujecie , ja mam dziś wolne i razem z mężulkiem postanowiliśmy wyskoczyć nad jakąś wodę :) Pogoda ładniutka więc trzeba korzystać. Izabell ładnie cię skasował ten tzw ginekolog. I za to wielkie nic musiałaś tyle zapłacić !!szok Ja bym mu nie zapłaciła tyle, a jakby się spytał czemu?? Jak to : uprawnien brak, wydawania recept niet , zwolnienie niet........To ja się pytam : to po kiego żyda prowadzi jakąkolwiek praktykę lekarską ??!!! Zdzierstwo ! Oki mam nadzieję ,że WAS nadrobię po powrocie :):):):):):):):) Pozdrawiam buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy raz od dwóch tygodni byłam wśród ludzi- na zaupach hehe niby zero rewelacji, a jak cieszy :) wiecie co to chyba psychika najwięcej daje tych złych objawów ciążowych, bo jak tylko mi ginka powiedziała wczorj,że wszystko jest ok- to odrzau czuje się rewelacyjnie. Przed oczami mam cały czas tą małą istotkę i to dpdaje mi skrzydeł, dopiero 2cm a juz cały zarys człowieczka widać :) H.anna - super,że u lekarza wszystko ok :) Ty masz długie cykle? że ostatnią @ miałaś 10.06- tak jak ja a termin masz o tydzień późniejszy? Życzę wszystkim dobrego wypoczynku, przede wszystkim w spokoju i bez dolegliwości :) Dzisiaj u mnie w domu rewolucja, sprzedałam meble i po nie mają dziś przyjechać, a moje nowe będą dopiero za tydzień- więc będzie sajgon jak cholera, tydzień na kartonach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marcóweczki :) H.anna ja dawałam ogłoszenie na forach ,że kupie i odezwała sie jakaś dziewczyna,ze ma 3 opakowania i od razu wpłaciłam jej pieniążki i dzis wysyła.No druga opcja to bym wysłala kogos z rodziny prywatnie do lekarza po recepty,bo już tak wcześniej zrobiłam,ale to przepisał tylko jedno opakowanie. Ja dzis miałam ciężką noc.Chyba lub na pewno hormony szaleja w moim organizmie.Zmiany nastrojów ... masakra. Dzień zaczęłam od płatków kukurydzianych (suchych) i pół banana i jakoś mi żadne jedzenie nie podchodzi.Jak na początku miałam potworny apetyt to teraz wszystko dla mnie beee i śmierdzące. Miłego weekendu marcóweczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZONA kiedys za czasow mojej babuchny mleko bylo waznym pokarmem,(calorocznie otrzymywane) ludzie regularnie spozywali mleko w roznej postaci, chyba mieli wystarczajaca ilosc enzymu trawiennego laktaza bo jak wiadomo to przez laktoze z 30% ludzi w polsce ma problemy po wypiciu mleka! gdybys mojemu tacie zabronila pic mleka co wieczor plus wielka bula do tego(mleko dostarcza taka babka od swojej krowy, take lubi najbardziej) to by chyba wpadl w szal badz uslyszawszy to ze mleko moga pic tylko dzieci...po prostu u doroslych nie pijacych regularnie mleka LAKTAZA ZANIKA, i to wlasnie od tego zalezy... zreszta raz puszczali co chwila reklamy pija duzo mleka, mleko jest bardzo zdrowe a teraz mozna poczytac o tym ze podajac zbyt dlugo dziecku melko krowie mozna je doprowadzc do osteroporozy w przyszlosci astmy,wzdecia :O:O:O ci co nie pija mleka i pewnego dnia sie na nie rzuca to moga wlasnie reagowac biegunka hehe dla takch osob najlepiej pozostac przy jogrtach kefrach maslankach, tam jest rozlozony ten cukier laktoza ktora niektorym przyswaza troszke klopotow:) z jogurtow najzdrowsze jesli by wyberal to jogurt naturalny ktory mozna zmksowac z jakims sezonowym owocem, taki nie zawiera tych barwnikow cukru ... a tak wogole to koniec gadki bo jakby tak czlowek chcial wszytsko analizowac to wprawdzie powiedziawszy w dzsiejszych czasach nie powinnosmy jesc wiekszosci pokarmow! PIJ MELKO BEDZIESZ WIELKI HAHA a tak wogole dzen dobry dziewczynki, przeziebiene mnie cos zlapalo chyba do malego sie zarazilam ehhh i kcham , smarkam i kicham wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgleaves wlasne mialam ci to zasugerowasc zbys kogos poslala po recepte, ja sobe zakupilam w raze co 2 opakaowania, mam nadzeje ze sie nie przydadza:) codo jedzenia to ja jem wszytsko oprocz kielbasy jak juz pisalam:) nedlugo pewnie znow ci wroci apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pawera dostałam i wziełam sie za sprzątanie domu i umyłam kilka okien.Pogode mamy sliczną więc reszte dnia spędze w ogródku. :) Mam pytanie do tych,które biora duphaston.czy cały czas bierzecie 2 tabletki dziennie? Może żona ginekologa podpowie cos na temat przyjmowania duphastonu.Ja praktycznie biorę bez wiedzy lekarza,bo tu gdzie jestem nie podtrzymują ciąży do 12 tygodnia ciąży.chociaz znam kilka przypadków gdzie dziewczyny będąc powyżej 20tc i też nie dali nic na podtrzymanie.Wiem,że bez wiedzy lekarza to ... ale w poprzedniej ciąży brałam duphaston zapobiegawczo nie pamiętam dokładnie chyba do 16tc.Praktycznie każdą ciąże byłam na podtrzymaniu,pierwszą ciąże poroniłam.Dlatego rozsądnie czy nie rozsądnie biore teraz duphaston i czuje się dobrze.Tylko zastanawiam się czy nadal brać 2 tabl dziennie czy nie zejść do 1 dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie mleka: ok 7 m-ca drugiej ciąży wykryto u mnie cukrzycę ciężarnych. W związku z wysokim prawdopodobieństwem cukrzycy tym razem, gin zalecił mi dietę wysokobiałkową. Taką dietę miałam też w drugiej ciąży, a potem córeczka długo męczyła się ze skazą białkową, (Karmiłam ją 14 mcy i nie mogłam wogóle pić mleka ani jogurtów) Teraz martwię się czy znów nie przebiałkuję mojego maleństwa... I co w końcu mogę jeść? Pomóżcie, bo schudłam już 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę ................
witam mam do was pytanie jestem w ciąży , to dopiero poczatek. Strasznie boli mnie brzuch,czasem jak stoje czuje jakbym miala zaraz zemdlec .Czy to normalne??boje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelruda co do tej skazy to ja juz nie wiem czym to jest uwarunkowane , ja w pierwszej ciazy z malym pilam jak zwykle mleko bardzo czesto min. szklanke dziennie ale zdazalo mi sie wiecej, maly nie mial jeszcze zadnej alergii, zdrowy jest jak rydz, zaraz jak urodzilam to podali mi zupe mleczna, bylam w raju ze wiedza co lubie i karmilam malego 10 miesiecy:O moja znajoma z rodziny uwielbalam nabial i w czase ciazy go ograniczyla aby wlasnie maly nie mal tej skazy balkowej, ale niesttey mial i wez tu badz madry:O:O:O takze co bedzie to bedzie, ja mam nadzieje ze bedziemy z malcem przechodzc to samo jak z pierwsza dzidzia, czas pokaze:) a co do jedzenia to ja totalnie nie wiem jak ci pomoc:( podobno najlpeij nie pic rano mleka, slodkch sokow slodyczy bo podnosza cukier... fgleaves jesli czujesz sie super, wydzielina jest tez super to moze mozesz sprobowac brac chociaz jedna tabletke dziennie tego leku, nie zawsze historia lubi sie powtarzac:) ale pametaj ja lekarzem nie jestem:) kamila daj plissss hehe uwielbiam zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu a co u ciebie, jak zdrowko? ja kicho sie czuje chociaz lepiej jak wczoraj, katarzycho mnie zlapalo i kicham i kcham hehe moje dwa skarby wlasnie dali mi chwlke i graja na dworku w pilke ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o rade powiem ci szczerze ze tez sie na pocztaku zle czulam, brzuszek lekko cmił!! kolowalo mi sie w glowie wiec duzo lezalam, jesli nie masz plamen i ostrych bolow brzucha przy tym to mozliwe ze nic sie zlego nie dzieje ale odpoczywaj teraz, naplyw energi jeszcze cie dorwie:) a i moze mdlosci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiczornie :) Ja jak juz pisałam od samego rana w pełni sił,wzięłam wór od śmieci i przebrałam,powyrzucałam zepsute zabawki.Ja tu pakuje a dzieci ,,ja się tym bawie,tego nie,, :O tak się bawią,że od roku w pudle leżały :).Jak tylko zajeli sie czymś innym wyrzuciłam :) Teraz jest w domu czysto,poukładałam w szafach a i wzięłam się za placki ziemiaczane :P mniam najadłam się i juz na nie patrzec nie mogę. Teraz na wieczór mdłości wróciły :( czuje się strasznie. Dobrze,że w ciągu dnia czułam sie dobrze ,przynajmiej wysprzątany domek mam :D rundelduda nie wiem co Ci poradzić.4kg to dużo schudłaś. wazka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves ja wczoraj dostałam od gina duphaston i mam brać 2 x 1 a pojawiły mi się lekkie upławy nawet nie plamienia jak gin to powiedział i boli mnie podbrzusze i kazał mi brać taką dawkę więc może nie zmniejszaj sobie sama :( dla bezpieczeństwa maleństwa chciał mi dać zwolnienie ale nic mi ze zwolnienia jak sama u siebie pracuje:( eh wyszły plusy i minusy własnej działalności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja i tylko sie przywitam, bo jak zwykle... bleee jakos nas mniej w weekend, nie naczytalam sie za bardzo;) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, dziękuję za pytanie. Czuję sie świetnie-nawet żołądek przestał mi dziś dokouczac, bo ja dziewczynki nie wymiotuję i nie mam mdłosci, ale mój żołądek na dużą ilość HCG reaguje bólem=az mnie zwija czasem. jak często jem jest lepiej, ale czasem i to nie pomoże. Cafe Latte (???-yyy- czy jakos tak :) ), wszędzie pisza, ze mleczne upławy są normalne w ciąży, czy znaczy, ze miałaś jakies zabrązowione, czy co? ja mam ostatnio więcej sluzu, ale bialutki-mleczny, więc nawet nie zakładałam, ze coś moze być nie tak. W srodę USG, więc będe spokojniejsza. Kurde, jak to człowiek nagle zaczyna żyć od USG do USG ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta Myślałam ,że się nie odnajdę a tu zdziwnie puściutko ! Lulu świetnie to ujęłaś od USG do USG :D Ja mam wizytę w czwartek ....mam cicha nadzieję na to ,że popołudniu prywatnie będe miała się zgłosić na USG ;) ale zobaczymy ;) Wolę sobie nie wmawiać i nie obiecywać ....a będzie to 12tydz. Nie wiem czy WAS tez ale mnie strasznie brzusio ostatnio boli....:( Dziś stałam dłużej, rozmawiałam z sąsiadką i nagle tak mi się słabo i niedobrze zrobiło. Wystraszyłam się :( mam nadzieję ,że wszystko w porządku :) Wypad nad wodę się udał, pomoczyłam kobyrki:D:D:D popłynęliśmy kajakiem, żaglówką - znajomi mają :) więc za freeeee:P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask, ja też za bardzo stac czy chodzić długo nie moge, bo mnie brzuch zaczyna boleć. Ja we wtorek skończe 10 tydzień (wg wielkosci dziecka) :) a w środe sprawdzę, czy wszystko oki. Hmm, ja tylko prywatnie, a TY jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki latte :) to bede brac jeszcze te 2 tabl dla większego bezpieczeństwa. Wiecie co ja mam zawsze apetyt na coś czego w domu nie ma :( jak jestem w sklepie to nie mam głowy do myslenia,kupuje najważniejsze rzeczy ale nie to na co mam ochote,bo apetyty przychodzą po czasie. Czy wy też macie rózne stroje,jesteście wrazliwe i płaczliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luLU zebys wedziala ze tak ostatno pomyslalam tyle ze ja bede miec jeszcze chyba tylko 2 usg hehe ale bede zyc od wizyty do wizyty:) tak jakos szybciej ciaza zlatuje hehe Blask wczoraj bylam na miescie z kolega autem, duzo lazilam zapomnialam wozka dla malego i ooo zgrozaa na rece(do kolegi nie chcial:(), 18 kilo myslalam ze umre od jego bardziej upartego charakteru bo nie to ze to przeziebienie i tak czulam se zle po kosciach to jeszcze noś te 18 kilo:O:O odpoczywalam co chwila co by sie nie przeciazyc, wole uwazac i dmuchac..ale nameczylam sie potwornie i jak polozylam se w domu ale dopiero po zrobienu obadu to czulam se jak w rajuu tak mi wszystko odpoczywalo... figleaves co do nastroju oj bywa zmienny, raz placz raz radosc po cos tam w domu badz jakas nna schiza, pewnego wieczora maz ma ochote na seks a ja nie mam, znowóż rano go mecze bo ochota wrocila ... normalnie nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa
wazka85 jest dokladnie tak jak piszesz! Dokladnie to samo chcialam powiedziec tylko chyba umknelo mi cos w nnatloku mysli ;) Moj maz twierdzi, a jest ginekologiem specializujacym sie w ciazach trudnych, ze kobiety ciezarne nie powinny zmieniac w czasie ciazy sposobu zycia i zywienia. Ok wiadomo, niektorych rzezcy nie wolno, a na inne ma sie bardziej niz wczesniej zachcianki. Ja np w czasie ciazy zaczelam pic piwo, nigdy wczesniej nie lubilam piwa a w ciazy tak mnie wzielo ;) bezalkoholowe mi nie podchodzilo, wiec codzienie wypijalam sobie szklaneczke ( 250 ml ) piwka. Moja mama rwala sobie wlosy z glowy ale moj maz twierdzil, ze jezeli mam na cos ochote to nie powinnam sobie odmawiac, koniec koncow to zachowanie instynktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona ginekologa tak zapytam z ciekawości :) Czy tez jesteś marcóweczką 2010? Czy podczytujesz Nas z sentymentu (masz już dziecko z marca) ? Mnie wzięło na fasolke zieloną z zasmażką i mąż leciał do sklepu i zrobił specjalnie dla marudnej żony :D Dobranoc marcóweczki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki 🌻 Lulu za wizyty nie płacę tylko za usg - koszt ok.60zł :) Co do zachcianek czasem mi się zdarzają .....ale jak nie byłam w ciązy to też miałam ochotę na coś , więc norma. Co do nastroju u mnie to raz śmiech...czasem płacz Ostatnio poryczałam się na filmie :D:D:D Powiem WAM szczerze ,że strasznie mnie spanie bierze , spałabym i spała...........;) aż sama się dziwię :) Pozdrawiam zajrzę do WAS później :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZENNN DOBRYY Z RANAAA:) Zona ginekologa zgadzam sie:) Kamila na szczescie to tylko sennnn, okropny sen, bedze wszytsko dobrze, dbaj o siebie🌼 a ja czuje sie juz o niebo lepiej, troche ciagne nosem ale jest gitekkk, dzisiaj na snaidanie gotuje jajeczka na kanapk, plus pomidorek i takie tam mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mialam napisac w czwartek ale jakos nie bylo czasu. Byłam w koncu u lekarza, wszystko jest prawidlowo 8 tydzien, widzielismy serduszko jak bije - niesamowite uczucie:) Moje obawy z powodu braku mdlosci byly smieszne - kazda ciaza jest inna i jest to normalne, powinnam sie cieszyc z dobrego samopoczucia. Dostalam skierowanie na mnostwo badan a ja tak nie cierpie wszelkiego rodzaju klucia, igiel - blee. No ale dla dzidziusia trzeba:) Ide korzystac z pieknej pogody pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa
figleaves moje malenstwo jeszcze nie jest pewne kiedy bedzie chcialo do nas przyjsc ;) koniec marca poczatek kwietnia. To jest nasza trzecia ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×