Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie z rana:) Dziewczyny przytyłam juz 2 kg !!! Szok jak tak dalej pójdzie.... Biorę sie za Siebie bo za duzo jem. Czuje sie jak balon . Powiedzcie mi czy my mozemy zazywac jakies leki przeciwbólowe,wczorj tak strasznie bolała mnie głowa ze myłsałm ze peknie ale nic nie brałam bo sie boje... No i oczywiscie witam nowe mamusie :))) Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam kolejna mamuske,Gratuluje. O widze,że nie tylko u mnie 2 kg na plusie :D jak sie ciesze ze nie jestem sama. ;) Ja też strasznie głodna,zaraz sie wezme za śniadanko,bo mi burczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że czuje się dobrze ,nawet bardzo dobrze.Brzuch nie boli i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves ha ha Ty się nie ciesz ;) bo ja trochę podłamana jestem co bedzie dalej???? My się toczyc bedziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na pewno bede sie toczyc :) W kazdej ciazy szło mi w boki,ale na szczescie szybko wrcalalam do stanu z przed ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłaś bo ja najbardziej się boje o stan po ciazy ,jak widze niektóre młode mamusie .... Boże zebym tylko do wrzesnia jeszcze jako tako wyglądała potem sie moge toczyc ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) 🌼 Witam nowe Mamusie i gratuluję 🌼 super,że jest nas coraz więcej:) Byłam wczoraj u lekarza, bo w pracy mi truli o zaświadczenie, więc musiałam iść...no i przy okazji na usg:D a tak się bałam,że nawet nie będę Wam opisywać.... teraz już przed każdym usg będę przerażona:( no,ale nie o tym chciałam...Maleństwo ma już 18mm, aż dziwne, bo jak byłam 4 lipca to miało 4,5mm:D ale lekarka coś mówiła,że z pęcherzykiem,albo ja pokręciłam:).. serduszko ślicznie bije:) 170 uderzeń na minutę:D termin z usg mam na 22.02:) więc do następnego usg będę spokojna:) mój jak zobaczył zdjęcie to stwierdził,że wygląda jak duszek Kacperek:D:D Piszecie o kg, póki co to u mnie 0:) ale jeszcze nadrobię...w pierwszej ciąży dużo wymiotowałam i na początku schudłam,bo wszystko co zjadłam to zwracałam...ale do 30 tygodnia miałam już +10kg... Wczoraj na kolacyjke zjadłam kromkę serka z rzodkiewką, później kawałek sernika na zimno no i niestety nie przetrwały... Dzisiaj zaczynam 8tc:) jeszcze 32 i koniec:D:D Miłego dnia:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek to sie ciesze,ze masz lekarza za soba i co najwazniejsze widzialas swoja dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌻 Jak się czujecie???Ja nawet nawet:) Ktoś się pytał o leki : to mogą być tylko takie jak apap i panadol Pytałam się lekarza i koleżanki w ciąży ,bo czasem mam taką migrenę ,że szkoda gadać....jak na razie na szczęście obyło się bez leków , ale było strasznie ciężko :) Witam nowe mamusie :):):):):) Jutro idę w końcu na badania a koło wtorku do gina , zobaczymy co mi powie jak zobaczy wyniki . Co do kilogramów to u mnie też na plusie nie wiem ile ale widzę ,że brzusio bardziej okrągłe :D:D:D tyle ,że ja moge powiedzieć ,że sie przytyło :D Pozdrawiam buziam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny poważnie w pierwszym tygodniu się już tyje??? ja się nie ważyłam wieki więc teraz cięzko mi określicz czy przytyłam czy nie - tak po sobie narazie nie widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie w pierwszym to przez ciaze nie pzrytyjesz ale my juz may 7-8 tc wieć juz cos nam przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_solitaria
o kurcze, widzę że tu wszyscy już bardzo zaawansowani, usg itp, a ja dopiero zaczęłam się zastanawiać czy czasem nie jestem w ciąży... nigdy mnie nie odrzucało od papierosów, zawsze je uwielbiałam, a teraz koniec, kaplica, na samą myśl o nich jest mi niedobrze. zresztą cały czas jest mi niedobrze, i spać mogę non stop, i boli mnie brzuch, a jak cokolwiek jest nie tak to od razu chce mi się płakać (wczoraj prawie się popłakałam na kursie bo nie umiałam zrobić ćwiczenia, a przecież nie mam 9 lat żeby płakać z tego powodu ;( ) okres spóźnia się już prawie tydzień. I dopiero dzisiaj zorientowałam się, że pomyliły mi się tygodnie, cały czas uważałam, że mók misiek wyjechał w trakcie mojego okresu (więc nie było kiedy zajść w ciążę), a tu się okazało że tydzień po tym jak mi się skończył. niby objawy jak na ciążę, ale jednak wcale nie mam żadnych problemów z piersiami, kompletnie nic w nich innego nie czuję, (a wychodzi na to, że byłby to 5 tydzień) dlatego się zastanawiam czy to na prawdę to. Cóż, rano zrobię teścik to się okaże.... jak co to na pewno do Was dołączę, a już teraz wszystkim gratuluję i życzę super niezapomnianych chwil w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chica_solitaria -------- witaj ,Twoje objawy sugeruja ciaze:) Zrób test i bedziesz wszystko wiedziała. Trzymam kciuki.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z resztą:) zrób test:) chociaż to już tylko formalność:) Co o tym sądzicie? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=687842259 http://www.allegro.pl/item684491187_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_bordowy.html Tak Wam powiem,że zawsze marzył mi się taki album:) kiedyś widziałam na jakimś filmie właśnie takie coś tylko własnoręcznie robione i w gigantycznym rozmiarze i tak mi utkwiło w pamięci:) super sprawa:) Marzę jeszcze o sesji fotograficznej z prawdziwego zdarzenia...z takim dużym brzusiem:) zrobiłabym tatusiowi prezent na urodziny, bo ma w grudniu i tak w sam raz by było:) sam mówił,że wrzuci nas sobie na tapetę jak się rozrośniemy:D a póki co to ma zdjątko usg:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki tak zaczęłyście temat o kg:) i jedzeniu to tak mi przyszło na myśl że popytam Was czy może macie jakieś przepisy na jedzonko odpowiednie dla nas i maluszka ;) jakieś wartościowe produkty a nie puste kalorie ja myślałam aby się zapisać do dobrej dietetyczki aby ułożyła mi dietę abym jadła wartościowo treściwie niestety mam tendencję do jedzenia wszystkiego co mi wpadnie w łapska a tyłek rośnie :( a wiadomo w ciąży zbytnie utycie też jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek mam taki album identyczny dla synka.Zapisuje tam wszystkie wazne informacje,wklejam zdjęcia i jestem zadowolona z niego.Pamiatka jakby nie patrzeć. Dla córki też mam ,ale inny i równie ciekawy.Teraz sobie czyta jaka to była niesforna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves cieszę się,że jesteś zadowolona z zakupu:) w takim razie i ja kupię,ale to w lutym:D narazie kupię ten pamiętnik dla mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_odzywianie_artykul,5590.html http://twoja-ciaza.com.pl/dieta.php Powszechnie sądzi się, że kobieta w ciąży powinna jadać za dwóch. To nie do końca prawda, ponieważ dzienne zapotrzebowanie energetyczne zwiększa się tylko o około 300 kcal. Często pojawiają się pytania ile można (racjonalnie) przytyć w czasie ciąży. Przeciętnie szacuje się, że jest to około 7 – 13 kg. Kaloryczność jadłospisu podczas ciąży niewątpliwie wzrasta, dlatego podobnie jak w innych dietach należy unikać tzw. pustych kalorii (w postaci wszelkiego rodzaju słodyczy), nadmiernego rozgotowywania potraw, kawy, mocnej herbaty (wskazane są herbatki ziołowe), alkoholu (który może być przyczyną nieodwracalnego uszkodzenia mózgu płodu, oraz zwiększenia ryzyka małej masy urodzeniowej dziecka). 7 zasad żywienia w ciąży: Należy urozmaicać posiłki, unikać monotonii, dostarczać dużych ilości płynów. Pieczywo jasne zastępować pieczywem razowym (ponieważ jest ono źródłem niezbędnych składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego, który w przypadku kobiet w ciąży jest szczególnie ważny ze względu na pojawiające się zaparcia). Dieta musi być bogata w żelazo, którego źródłem są przede wszystkim produkty pochodzenia zwierzęcego (chude mięso drobiu, niewędzone wędliny). Należy pamiętać o spożywaniu ryb (bogatych w kwasy omega-3 ). Mleko, produkty mleczne (bogate w witaminy z grupy B). Duże ilości warzyw i owoców, szczególnie w postaci surowej. Oleje roślinne (oliwa z oliwek do surówek, oleje: słonecznikowy, rzepakowy niskoerukowy do smażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki🌼 mam nadzieje ze moge do was dolaczyc:) dzisiaj lece do lekarza uslyszec dobre wiesci a od jakiegos czasu juz wiem ze jestem w ciazy, ostatni okres mialam 3 czerwca i 5 pozytywnych testow:) takze teraz mam nadzieje na uslyszenie serduszka:) mam juz jednego maluszka 2,5 roczku ma i czas na drugie... a co do tycia, jestem z reguly szczupla osoba (172,58kg) i moze dlatego widac ten nabrzmialy brzuch(rozpulchniona macica) bo zawsze mialam plaski brzuszek i to jedzenie,,, nic nie robie tylko jem i czasem wymiotuje, tak samo bylo za pierwszym razem ale mam nadzieje ze do 3 miesiaca mi minie jak wtedy bo juz mam dosc tego apetytu hehe jak wroce dam znac, lece na 16 na badanie:) trzymajcie sie cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na mdlosci znalazlam w necie Jeśli dokuczają Ci nudności, przyprawiaj przyrządzane dania świeżym imbirem. Możesz również zaparzać sobie herbatki ziołowe: imbirowe, miętowe, rumiankowe – pij je kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie do tych które mają juz dzidziusia: ile czasu mineło zanim wróciłyście do figurki z przed ciąży? jestem umówiona z krawcową na szycie kiecki w listopadzie no i musze to teraz przełożyć tylko nie wiem na kiedy (poród marzec - ślub czerwiec ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Przystępuję do Was:) U mnie zaczął się 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kubasia ,zapraszamy,zapraszamy:)) Wpisz się do tabelki i rozgość sie! No i gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×