Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Cześć Babeczki i po weekendzie , był trochę kapryśny, A rodzinka już wie , mamy się popłakały z radości , były gratulacje gril itp , tylko moje maleństwo synek nie jest szczęśliwy , on nie chce rodzeństwa, i co tu począć , może mu się poprawi . co do cery to też wyskakują mi jakieś pryszcze , mam mdłości i źle reaguję na kiełbasę lub wędlinę w lodówce a i wszystko mi śmierdzi. życzę miłego dzionka , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja dopiero co wstalam z lozka, jakos nie moglam sie podniesc. Mnie tez dopadly mdlosci, zwlaszcza wieczorem. Rano czuje sie spoko za to wieczorem wymiotuje i ogolnie umieram haha obudzilam sie dzisiaj o 4 i myslalam ze nie zasne tak mi niedobrze bylo oj masakra. Witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisują się w tabelkę co by było wszytsko jasne :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85............23............04.06..........10.03 ........śląskie Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........16.03 (?)......katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyście już u gina, dziewczyny? Ja zastanawiam sie który właściwie mam tydzień, inaczej wychodzi liczac od ostatniego okresu a inne rzeczy wyszły w badaniu beta. Przesyniecie o 1,5 tygodnia do przodu. JUŻ CHCE DO LEKARZA!!!! ... a do 04.08. jeszce tyle czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo nie stresuj się owulka sie przesuneła i tyle :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u gina na usg ale jeszcze nic nie potwierdził zrobiłam badanie beta i wyszedł 4-5 tc więc jeszcze poczekam na spokojnie do sierpnia wtedy zapiszę się już do lekarza co prowadził wszystkie ciąże w rodzinie ;) Madzikowo też się nie mogę doczekać :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalka25
Witam;) ja również mam termin na marzec:) Jestem w 6 tygodniu Niestety muszę leżeć w łóżku, ciąża zagrożona W ostatni czwartek widziałam już maleńkie serduszko!:) Objawów poza bolącymi piersiami nie mam, tylko muszę częściej jeść bo robi mi się niedobrze no i częste sisu Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
CZesc dziewczyny wczoraj robiłam test i nie jestem pewna ale mam nadzieję że jestem w ciąży gdyz ta druga kreska była blada. ale wierzę ze się udało wiec trzymajcie kciuki w srodę powinnam dostac okres wiec jeszcze raz powtórzę test. dam wam znać trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa michalka25............25............1.06............11.03.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85............23............04.06..........10.03 ........śląskie Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........16.03 (?)......katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to sie liczy
dziewczyny zastanawiam się kiedy iść pierwszy raz na usg problem mam tego typu że jak liczę w kalendarzu internetowym od dnia ostatniej miesiączki 9 czerwiec to wychodzi 6 tc ale wiek płodu 4 tc nie chce iść do lekarza i aby mi powiedział że nic jeszcze nie widać :( no więc kiedy się wybrać na to usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze ok 6,7 tc mozesz juz iśc do gina ,ja byłam w 6tc i widziałam juz maleństwo i serduszko bijące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azusia gratulacje ,nawet jak druga kreska jest bledsza ale jest ,wiec w ciazy jesteś!!! Witajcie nowe marcóweczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje udało mi się umówić na dzisiaj do lekarza :) o 20 badanko :) Odezwe się po. Teraz wcinam ruskie z boczkiem :D PYCHAAAA! michalka25 lekarz może już stwierdzić zagrozoną ciążse w 6 tyg? Nie miałam zielonego pojecia!. Azusia na witaj :)))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam krwawienia nie wiadomo skąd mimo, że ciąża rozwija się prawidłowo Zaczęły się już w 4 tyg, ale jestem dobrej myśli Powodzenia u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamuśki :) madzikowa trzymam kciuki za wizyte. Ja jestem nie do życia :( dobrze,ze mam mame przy sobie :) Bardzo duzo mi pomaga a ja moge wypoczywac i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka25...a bierzesz jakies leki? ja biore luteinę... zapobiegawczo (tak mi powiedział lekarz). Ohydna jest ale co zrobić :) Na bank wszystko bedzie w porzadeczku kochana! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe marcóweczki , życzę spokojnych 9 m-cy 🌻 a ja zaraz wychodzę z pracy w końcu do domku :) do zobaczenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves zazroszce mamusi w domu :) Ja porzuciłam domowe obowiązki ... zmywarka pęka od naczyń, i powoli brakuje czystych ciuchów. Nie wiem ile w tym złego samopoczucia a ile chwilowego lenistwa z wygodną wymówką -> ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wam zazdroszcze ja nie mam nikogo kto mógłby czasem mnie odciążyć i dać mi troszeczkę poleniuchować :) Gołąbki już gotowe:) chyba nie mam smaku bo próbuję czy dobrze wyszły i nie wiem :( nie smakują mi :-o szok ja uwielbiam gołąbki!!!!! Może to ciąża...nie wiem oby ;) Witam nowe mamuśki i wpisujcie się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wzięło na arbuza i chyba zjem całą głowe ;) mniam wkońcu na coś apatyt dostałam :) Wczoraj miałam ochote na rosół i zrobili mi pyszny rosołek najadłam się a dziś na niego patrzec nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam trzy gołąbki:-) Blask dzięki za pomysł:-) Zamiast luteiny podawany jest tez duphaston, nie trzeba go ssac tylko sie polyka, wiec problem zlego smaku odpada tyle ze jest duzo drozszy. Wlasnie testuje landrynki lodowe na mdlosci i chyba tez pomagaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie, jestem w 5 tygodniu, do tej pory wszystko ok ale pod 2 dni nie bolą mnie piersi i przestały być wiecie, nabrzmiałe i pełne. Czy zbyt się schizuję czy uważacie że to zły objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea mnie piersi raz bolą raz nie bolą a wszystko jest ok więc nie masz co się denerwować, każda z nas reaguje inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się naczytałam że często ustanie bólu piersi może być objawem przepowiadającym poronienie..i martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto martwić się na zapas!! Każda ciąża jest inna!!!Jeśli się naczytasz tych wszystkich smutnych postów, artykułów to tylko się będziesz denerwowała i się zestersujesz Nie martw się słońce wszystko jest ok. A jeśli się matwisz to lepiej się wybrać do gina może on rozwieje twoje wątpliwości i obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×