Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.03....Włocławek Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17.03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18.03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.03........Londyn motylek_85...........23.............04.06..........10.03.........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85............23............04.06..........10.03........śląskie Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn Motylku przeniosłam cię wyzej w tabelce :) Dzień dobry dziewczyny :) Ja dzis masakrycznie ssię czuje.W poprzednich ciazach nie wiedzialam co to mdlosci teraz wiem :( czuje sie strasznie.Nie mam apetytu.Dzisiejsze moje śniadanko to suche płatki ryżowe.Odrzuca mnie od wszystkiego. Mało tego rozwolnienie dostałam -matko co jeszcze mnie czeka. Jak leżałam było wszystko dobrze,jak wstałam siku tak mdłości automatycznie.Swięta prawda kazda ciaza jest inna ❤️ Moje serduszko malutkie co nosze pod moim serduszkiem daje mi od młodego ,,popalić,, ;) Z drugiej strony chociaz czuje ,ze w ciazy jestem ;) Ja dziś ostatni dzień do pracy i od jutra urlop !!!! Dzieki Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie:-) Mnie mdłości dopadły wieczorkiem, a od rana zazwyczaj mam spokój, ale póki co nie wymiotuję. Chyba bede sarowac sie oliwka a po specjalne kremy siegne w czwartym miesiacu zeby nie ryzykowac. Figleaves mam nadzieje ze dzionek szybko Ci zleci i bedziesz mogla cieszyc sie urlopem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po śniadanku :) zjadłam suchy chleb z pomidorem,bo nic innego nie przełknęłabym. natka oj tak ;) dziś już zleci szybciutko. Miłego dnia dziewczynki ide się położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Oj współczuje wszystkim wymiotujacym.... ,mnie narazie od 3 tygodni tylko mdłosci męczą i modlę sie zeby nie rzygac.... Mi za to chyba woe zatrzymuje w organizmie bo pije bardzo duzo a mało sikam moze to pzez to ze mnie ciągnie do wszystkiego co słone i pikantne . No i cycolki mnie tez potwornie bola najbardziej sutki i chyba musze juz nowe biustonosze kupić bo mi sie nie mieszczą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a moze Ty rozwazalas juz uzywanie kremow przeciw rozstepom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka juz się zastanawiałam ale doradzono mi ze dopiero mozna je uzywac od 12 tc,narazie smaruje się gęstymi balsamami żeby skóre natłuscić.A potem to chyna bede kupować kremy apteczne ,widziałam fajny z Pharmaceris własnie dla kobiet w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz chce miec wiekszy brzuszek:) nie moge sie doczekac 🌼 witam wszystkie kobietki i zycze milego dnia, ja musze leciec do pracy ale mam dzis strasznego lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zapeszać ale ja narazie nie wymiotuję a zajadam się zieleniną, szczególnie pomidorami. Mój mąż się śmieje, że króliczka będziemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to ja chyba jakiegos meksykanina urodze bo wszystko pikantne:) Kurcze boli mnie brzuch cos dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta Gorąco witam nowe mamusie 🌻 Długo mnie nie było moc pracy i trochę mam obkrojone godziny z racji opieki nad młodym i nie mogę się wyrobić w robocie , u nas po staremu , trochę mnie muli ale to na razie nie jest to co było w pierwszej ciąży , ale też nie pamiętam kiedy mi sie zaczęły wtedy rigoleta , poczekamy zobaczymy . Cieplutki dzionek , gdzieś się wybieracie na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krismam :) No mi weekend zapowiada sie "cudownie" musze w sobote o 19 odbebnic spotkanie w poradni przedmałzeńskiej...Mysląłam że to jakos złatwimy a niestety musimy isc i wysłuchiwac o kalendazykach małżeńskich...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz dopadły mdłości Dobry jest tez Garniera ale to tez dopiero w czwartym miseiacu wiec do tego czasu pozostaje oliwka i zwykłe balsamy:-) Pogoda rzeczywiscie niezla a ja siedze w domku bo jest troszke chlodniej, zreszta slonce raczej nie jest nam wskazane:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo własnie,ale są głupie wymogi i musze isc słuchac starej baby co podejrzewam męzczyznę widziała na zdjęciu.... Bo taka u Nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak z M chodziliśmy tzn ja chodziłam m sie wymigał, to miałam taką ok babkę , wiadomo musiała powiedzieć że tabsy to grzech , oraz wiele powikłań a najlepszy jest kalendarzyk , kazała przynieś wykresy to wszystkie panie skserowały i po kłopocie. ale najlepszy jest jeden z proboszczy w jednej z parafii , jego tezą jest że te drogie panie które zażywały lub zażywają tabsy mają wąsy , i on już wie która jest grzesznicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jak chodzilismy to babka byla spoko. Powiedziala nam ze jestesmy dorosli i nie ma co sie oszukiwac co do antykoncepcji, a ksieza powinni tez do tego podejsc jakos po ludzku. Takze spotkania byly dosc interesujace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, chyba jednak nie będę mogła przyłączyć się do Was, bo raczej nie zdążę w marcu :( . Wczoraj zrobiłam sobie wynik Beta HCG i wyszedł poniżej 2, wiec raczej nici w tym miesiącu na ciążę. To był mój 24 dc, 9 dni po owulce, jeśli wystąpiła, myślę więc że to raczej wiarygodny wynik... dbajcie o siebie marcówki! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Mania - trzymam kciuki oby szybko się udało motylek_85 -co do pozbywania sie kg po ciąży, to każdy organizm jest inny, mi to zajęło baaardzo długo, ale mamy które karmią piersią szybko chudną, bo dzidzia wysysa z nich wszystko co się da hehe kubalek- bylas już u lekarza? masz ten sam termin co ja... ja jeszcze nie byłam, byłam zapisać sie - to dopiero na 14 sierpnia!! u innego prywatnie można od ręki, ale bierze 200zł- to juz jakaś totalna porażka... zapisałam się więc prywatnie do innego bierze 80 zł- ale dopiero na środę, to bedzie akurat 6 tydzień....no mam nadzieje,że już serduszko zobacze Mój synek ma właśnie poobiednią drzemkę, wiec i ja się wyleguje. A jak wstanie po 3 jedziemy na jeziorko, słońce troche zaszło to można się popluskać. Wczoraj bolał mnie brzuch dość mocno, więc brałam nospę - dzis juz lepiej, ale za to od rana jeszcze nic nie jadłam, bo wszystko mnie odrzuca. zaraz upragniony weekend się zacznie dla pracujacych :) dużo wypoczywajcie -buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle śpię,do tego mdłości,odrzuca mnie od jedzenia i jedyne co mi przechodzi przez gardło to chleb z pomidorem. Dzięki Bogu,że dziś ostatni dzień w pracy bo umarłabym chyba tak zle ze mna. :( :( :( Zapachy mnie drażnią,masakra.Marudze wam jak baba w ciazy ;) wybaczcie,ale tak się właśnie czuje do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też nie najlepiej się czuje - cały czas mnie mdli a urlop dopiero w sierpniu już niemogę się doczekac ;) Wczoraj pokłóciłam się z mamą... powiedziała mi, żebyśmy teraz wzieli cywilny a kościelny tak jak mamy ustalone czyli w czerwcu, ja niechcę tak, ale z drugiej strony tak się zastanawiam czy nie będe miała jakichś papierkowych problemów w stylu nadania ojca nazwiska - dziecku, zarejestrowania go póki z narzeczonym nie jesteśmy małżeństwem orientujecie sie może jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki widzę że nie tylko mnie dopadły typowe objawy ciąży :) ehhh ale w sumie zniesiemy to :) nie mamy wyjścia:) dziewczyny poruszyłyście temat URLOP :)mam takie pytanie gdzie się wybieracie ( o ile ruszacie z domku) chodzi mi o to czy w kraju czy za granicę jak planujecie spędzić ten czas my chcieliśmy zwłaszcza że jesteśmy świeżo po ślubie śmignąć za granice ale się obawiam lotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my mielismy jechać do Turcji, ale chyba polecimy za rok jak maluszek będzie miał z 0,5 roku. W tamtym roku byliśmy w Tunezji - upały po 50 stopni w słońcu, było mi czasem słabo... teraz bym chyba nie wytrzymała tak więc teraz ustaliliśmy, że pojedziemy na tydzień na mazury i na tydzień w góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ślubie byłam tylko na tydzień w górach i mieliśmy plan na dwutygodniowy wyjazd do Chorwacji ale zrezygnowaliśmy ze względu na dzidzie, wolę chuchać na zimne. Też pojedziemy już z maluszkiem:-) Na weekend wymyslilam jeziorko na Mazurach, powoli pakuje siebie i Męża (jak wróci z pracy będzie mial niespodzianka), tam będę leżeć i odpoczywać bo domku mam juz dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte mysle ze jednak warto poczekac, nie wiadomo jak bedziesz sie czula itd. a jechac tam i siedziec w pokoju chyba nie ma sensu, no chyba ze czujesz sie na silach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×