Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Eluśka dzięki za info. Mam nadzieje, że długo tam nie posiedze. Już wczoraj miałam dość a byłam tylko na badaniach. Eluśka weź mi odp na pytanie czy nie miałaś pobieranego wymazu na paciorkowca przed porodem?? Bo mi coś takiego wczoraj proponowali. Na razie niestety u mnie nic sie nie dzieje :( Ja to już nawet nie wiem co to jest "cierpliwość". A Wy tu już dziewczyny z 15 marca się denerwujecie :) Nikamo to może czop Ci odchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Może :), ale to pewnie takie nasze pobożne życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceracer
nawet zaraz moe jechać chociż nie wydaje mi się żeby to było już, nastawiam sie na poniedziałkową wizytę jeszcze. a powiedzcie mi jak to bedzie z urlopem macierzyńskim bo zwolnienie mam do 10 marca a jak nie urodze do tego czasu to co, już urlop macierzyński się zacznie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Na motyla :) - proszę o więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czytaam was cały czas ale nie mam weny pisania, dziś mam zły dzień, boli mnie brzuch, kręgosłup, ogólnie fatalne samopoczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, masz rację - my z połowy miesiąca mamy czas. Faktem jest, że Ty to dopiero masz powód do zniecierpliwienia :) Będzie dobrze, doczekamy się wszystkie. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena - może idź pod prysznic i pomasuj strumieniem wody bolące miejsca - szczególnie kręgosłup. Powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Kas1ek26, wiem Ty Słoneczko już jesteś po terminie, a my takie niecierpliwe. Wiesz jak jest, każda z nas liczy, że znajdzie się wśród tych, które urodzą przed terminem :) Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...mąż w pracy, a ja największą ochotę na seks mam w ciągu dnia...i co z tym zrobić? Może można zamówić jak pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nic się nie chce, i do tego przy chodzeniu jeszcze nigdy tak mnie nie cisneło przy chodzeniu eh uroki ciąży, ale nie marudzę Wam, w końcu taka piękna pogoda u nas, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Tez słoneczko pięknie świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też piękna pogoda - świeci słoneczko, leży śnieżek - ciekawe tylko czy ciepło, bo ja jeszcze w pidżamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena głowa do góry :) Niestety tak już jest przed porodem, że jakaś depresja się wkrada :( Sisipolenta no właśnie mój to już dawno miał być na urlopie. I dlatego ja już po terminie jestem :) Asians ja tam wszystkim życzę rozwiązania troszkę przed terminem bo wiem jak sie już czuje. Puchną mi stopy, ręce i ledwo chodzę z tą moją piłeczką a energie mam za 3 tylko mi kręgosłup siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceracer
a ja wogóle nie mam ochoty na seks a chciałabym żeby było odwrotnie to moze ten poród bym przyśpieszyła a tu nic cholerka jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh kasiek już nie marudzę:) , bo faktycznie trzeba wstać i się przejść inaczej zgłupieć można w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Wiecie dziewczyny super by było gdybyśmy mogło sobie usiąść wszystkie na kawce, soczku, herbatce itp. i narzekać, snuć plany, śmiać się :) A tak to każda z nas sama w domku przy kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Też nie mam ochoty na sex - myślałam, że to tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceracer
u mnie tez słońce chociaż ten snieg działa na mnie jak płachta na byka a za oknem mam dodatkowo widok na wisłe niestety mieszkam przy wale a wisła w tym roku wylała i ma do niej jakieś 20 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym nawet gdzieś do kawiarni właśnie poszła i pogadała :) Słonecznie aczkolwiek jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
U mnie przynajmniej śniegu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
Szkoda, że jesteśmy tak porozrzucane :) , bo może byśmy się jakoś zorganizowały. Fajnie by było tak sobie pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceracer
wiecie co mam wrażenie że ten brzuch mnie coraz bardziej boli, ale nie wiem czy si aby za bardzo nie wkręcam w to wszystko, fajnie by bylo urodzić jutro tj w terminie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mnie pomysł z kawiarnią też się podoba :) Miło by było posiedzieć przy kawie latte, lodach z bitą śmietaną, shakiem lodowym mniam mniam Ależ się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asians
To trzymamy kciuki - rozkręcaj się aceracer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj też zjadłabym sobie coś takiego zimnego, albo jakąś sałatkę owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceracer
o szejku z mc donalda i ja ostatno myślałam hmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×