Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość w dobrej wierze...
zosia_007 w końcu jakaś mądra osoba się wypowiedziała, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje -kasiek:):) Zosia-my tu raz pisalysmy,ze zredukujemy liste-a ktora z dziewczyn podczytuje,ale rzadko pisze to po prostu sie dopisze na nowo:) Ale dycyzja nalezy do ogolu:) zycze wam dzis,brzuszki spokojnej soboty:) albo ktora woli-skurczy,boli plecow,odchodzacego czopa i wycieczki na porodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - GRATULACJE :) tyle się biedna naczekałaś, ale teraz maleństwo wynagrodzi Ci to cierpienie :) Ja dzisiaj nocke miałam koszmarną, brzuch bolał mnie całą noc, a zagi takiej to w życiu nie miałam-paliło mni ogniem, a przecież brzuszek już opadł, więc nie wiem skąd się to wzięło... zosia_007 - ustaliłyśy z dziewczynami wspólnie,że redukujemy tabelkę- po co tam tyle ludzi, skoro nigdy się nie udzielają. Gdyby kazdy tak chciał tylko czytac- to nie było by co :) a kazdy,który tu jednak bywa-może się dopisać i nie ma co się denerwować... Ja dzisiaj ruszam na ostatnie zakupki w dwupaku, muszę brzuszkowi jeszcze zdjęć napstrykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:))) oj Natka a TY jeszcze z nami:)))ale juz widac, ze koncoweczka, wiec sie nie denerwuj:)czekaj na swoja kolej:)))wiem, wiem, ze juz przeszla, ale widac, dzieciaczek ma inna date w planach:))) Kasiek GratULACJE!!!Wracaj szybko do zdrowia!!! co do tabelki....to ja jej nie ''uszczuplilam''ale jestem za......skoro ktos tutaj nie pisze, to od czego jest to forum.....sama tez czasami nie mam ochote na pisanie, ale pisze, bo chce tworzyc wspolnie to forum, a ze ktos moze mnie inny czytac, to nie mam nic przeciwko...ale zawsze przyjmujemy nowe osoby z radoscia i jak tylko z nami pisza, nie wyrzucamy ich, a zawsze sie moga dopisac...szczerze mowiac, latwiej mi tez napisac cos np do Wazki, ktora kojarze wizualnie, niz do jakies tam...hmmmm...niewiadomej...co raz sie odezwie i koniec, to chyba zrozumiale i ja nie widze nic w tym zlego...forum tworza osoby piszace a nie czytajace, takie jest moje zdanie ja dzisiaj ide na imieniny do tesciowej...beda same dobre rzeczy, ale powiem Wam szczerze ze mi sie juz przejadlo wszystko, wolalabym juz wejsc w swoje jeansy, ulubione koszulki wziasc wozeczek i do parku....niech te tygodnie juz mijaja predzej:) milej soboty brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kas1ek gratulacje:) i gratulacje dla meza ktory tak slicznie opisal swoje szczescie:) Kurcze, ale Wam idzie;) Ja jeszcze mam max 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-22
Witajcie dziewczyny, wiem że się powtarzam, ale nie dostałam od was odpowiedzi. Chciałabym zobaczyć zdjęcia waszych maluszków na naszej klasie, tylko nie wiem jak, sama oczywiście też wstawie zdjęcie jak urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotowo
andzia-a nie wymagasz za wiele??? nasze dzieciaczki to nie malpki w zoo do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek26 GRATULACJEEE..ta magiczna chwila juz za wami;) co do tabelki..nikt tu nikogo nie chce urazic no ale zgodze sie z dziewczynami ze forum tworza ci ktrozy sie udzielaja..inaczej by tego forum nie bylo i z calego serca zachecam was kobietki do udzielania sie im nas wiecej tym razniej i wiecej przydatnych informacji mozna otrzymac;) Mala brzuchatka bo tak jest ze znajac kogos czy nawet wiedzac jak wyglada juz jestemy pozbawieni tej naszej wyobrazni na temat drugiej osoby ;) wszystko jest po prostu 'jasne' i takie mniej tajemnicze hehe a ja dziewczyny nie moge uwierzyc ze jestem juz 3 TYG. po i pamietam jak dopadaly mnie takie same chwile jak Mala brzuchatke 'mam juz dosc i chce swoje stare ciuchy' a teraz odliczam kg aby wlasnie do nich wrocic;) dziewczyny juz niedlugo kazda z was bedzie tulic ta mala istotke .. pomyslcie ze juz tyle za wamii kurka i juz szczesliwy Koniec NASTAL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam że to małpki. Większość dziewczyn z kafe ogląda swoje dzieci nawzajem, nie uważa żeby było w tym coś złego. Jak nie chcesz to nie musisz pokazywać swojego dziecka. Ja z chęcią pochwalę się swoją córeczką jak urodzę i nie widzę nic w tym złego, tym bardziej że większość z nasz jest na kafe już od dawna i z radością przyjmuje wiadomości o kolejnych maluszkach które przyszły na świat. Wydaje mi się że zbyt surowo mnie oceniasz, ale masz prawo wygłosić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wazka za odpowiedz, mam nadzieję że ty nie masz nic przeciwko, żebym zobaczyła twoje dzieciątko, bo dostałam niezbyt miłą wiadomość od wredotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez skaD Andzia;) masz profil na NK..to wpisz naszecafe powinno wyszukac a jak podasz poczte to ci haslo przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam jeszcze napisać, że w końcu zamówiłam wózek, nie mogłam się zdecydować jaki wybrać, ale zdecydowałam się na ten. Wyślę linka mam nadzieję że się otworzy, to ten na dole w różowe kółka. Nie mogę się doczekać jak przyjdzie. Wózek BABY ACTIVE JET + FOTELIK +MEGA GRATISY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi coś nie wyszło z tym linkiem od wózka, ale mam wózek babyactiv jet neo n5. Mój mail to andzia-22@ wp.pl, będę wdzięczna za hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia26 sama sobie ten twoj wozek wyszukala i patrze z niedowierzaniem ktory to ma rozowe kółka haha glupia ja ..teraz juz wiem o jakie kolka ci chodzilo...no no wozek mi sie podobaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że ci się podoba wazka, jest taki inny, szczerze mówiąc to dla chłopców jest większy wybór wózków niż dla dziewczynek. Próbowałam wyszukać na nk naszecafe ale mi nie znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia sprawdz poczte i jak urodzisz to pochwal sie swoja kruszynaa;) musse spadac mala wola... buzioll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fakt z tymi wozkami ale za to na ciuszkach sobie odbijesz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mala przystawiona a druga reka wolna;) jeszcze chwilke mam a gdzie reszta brzuchatek..moze na porodowkach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszków dla małej mam dużo, ale są takie słodkie że nie mogłam się opanować. na pewno wstawię zdjęcie mojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem makabra..ja wlasnie walcze z tym opanowaniem co by bylo i nie zmalalo;) juz malej kolekcje rozowych rzeczy nakupowalam ale tylko z tego wzgledu rozowe bo miala maly wybor:/, niebieskie albo rozowe co do kocyka sliniaczkow itp. ehh lubie rozowy ale z umiarem..uwielbiamm roznordnosc kolorow a z dziewczynkami mozna poszalecc;) dobra lece juz na bankk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) nie kłóćmy się z powodu tabelki i tak "ważniejsza" jest ta z maluszkami, chociaż dawno nie była akyualizowana, ale jak dziewczyny wrócą ze szpitali to napewno uzupełnią:) wczoraj byłam na zakupach w markecie z moim M i stwierdziłam, że to już ostatni raz na taki wypad, miałam dosyć tłumów i ściku, no i jazda samochodem po dziurach ulicznych (jako pasażer) nie należy do przyjemności... ale przynajmniej lodówka pełna, więc mogę z czystym sumieniem rodzić bez obawy, że mąż i potem ja pow wyjściu ze szpitala umrzemy z głodu:) a właśnie mam pytanie do mam karmiących, czyli np do Ważki:), czy masz jakąś specjalną dietę? albo napisz poprostu przykładowe śniadani, obiady i kolacje, jakie jadasz, bo mniej więcej wiem, czego nie można jeść jak się karmi, ale zawsze to lepiej posłuchać mądrzejszego w tej kwestii:) mój M miał ciężki tydzień w pracy, wiec dziś dla relaksu pojechał zająć się swoim hobby (koelki wąskotorowe) warunkiem było, aby był pod zasięgiem w razie czego:) miałam posprzątać wczoraj w łazience, ale taki leń mnie dopadł, że wymyśliłam, ze mojemu M po wysiłlku umysłowym przyda się wysiłek fizyczny i posprząta łazienkę:) pozwolę się wykazać - taka jestem dobra, hihi ja za to zrobię obiadek głodnemu mężowi - dziś kotlety z indyka, pure ziemniaczane i marchewka z groszkiem:):) ciekawe co u Oleny i Nikamo, jakoś tak smutno bez nich, prawda? ciekawe czy mój sen co do porodu 18 marca się spełni... pożyjemy, zobaczymy:) miłej soboty kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja sie pobawilam w szpiega i wyczailam zdjecia Jasia - Oleny:))) (nie jest takie latwe je znalesc:) Gratulacje OLENA!!!Wyprzedziala nas klasycznie:))))buzka i trzymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka - znalazłam:) ale fajniutki ten Jaś... kurcze ja też już chcę... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez znalazłam :D gratuluje wszystkim mamusiom :) a mnie wczoraj dopadla goraczka 38,4 :o miałam taki zastój pokarmu, że wyłam z bólu... ale jakoś się uporałam ale lekko nei było zwłaszcza, że nie moge liczyć na ten pieprz.........ony laktator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek Gratulacja:-) M tak wszystko opisał że aż mi sie płakać chciało. U mnie bez większych zmian, skurcze od samego rana ale nieregularne i bezbolesne. Pojechałam na zajecia do Szkoły Rodzenia, poćwiczyłam trochę i zobaczymy, może coś sie ruszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×