Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Ja może też tak jak ty Olena, to co bardziej dostępne to sama upichcę ale np takiego królika, to kupię w słoiczku ... może to będzie najlepsze rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gojek nie bierz tego do siebie . Jak chcecie ja z moją alergią będe testować :D .Ciekwe ile bym deserków musiała zjeść żeby reakcja alergiczna u mnie zaistaniala .Hmmm biorąc pod uwage moją maaaasę a dzidziusia hmm... Finansowo bym nie wyrobiła na testy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek no bo sama powiedz np. królik ? masz możliwość kupna? ja nie, i tak samo z niektórymi warzywami czy owocami, nie chcę aby mały bo np. nagotuję mu kilka słoików ziemniaka, kalafiora itp. dostawał tylko kilka warzyw czy owoców dostępnych ogólnie a reszty nie, dlatego sloiczki dla mnie to super sprawa, mały ma duży wybór, urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie w tesco była promocja na deserki. Napisze jakie kupiłam : delikatny banan od 4 mus z gruszek i jabłek deser egzotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina no może masz rację ze wzięłam to do siebie... ale widzisz matka polka ze mnie wyszła :) już bym pogryzła :) kocham te moje szkraby: Samusia i Niuńkę więc tak staje w ich obronie... a boję się o ich zdrówko. Olena no właśnie nie wszystko da się kupić... a nawet jak kupisz to i tak nie wiadomo czy nie pędzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos źle wcisnełam :/ .Napisze jeszcze raz po dleikatny babnan 4 mus z jablek i gruszek 4 deser egzotyczny 9 jablko marchewka 4 krem z jablek i dzikiej rózy 4 gruszki wiliamsa 4 2 x suszone śliwki 5 mus bananowy z owocami lesnymi 4 jablka z marchewką i winogronami 4 jabluszka z kaszą manna 5 jabluszka z owocami leśnymi 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam że oglądałam kiedyś spotkanie z lekarzem w tvp 1 czy 2 i tam mam miała problem bo jej córcia miała powiększone gruczoły piersiowe, dziecko kilkumiesięczne. Pierwsze co to lekarz powiedział ze to od hormonów... ale wyszło że mam żadnych nie przyjmuję, wiec o zwrócił uwagę na dietę, na to że tak zwane najbezpieczniejsze mięsko , czyli kurczak, aż takie zdrowe nie jest, bo teraz często kurczaki są na hormonach pędzone, by szybciej rosły i stąd te zmiany u córeczki tej mamy mogą być ... szoku byłam... ale w sumie czy te słoiczki na pewno są na zdrowej żywności też pewna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina a te deserki to tesco i czynnej firmy? Ciekawe zakupy :) Kubuś już kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek9999
Goyek masz rację. Miałam 3 świnki w swoim życiu i one nie zjedzą czegoś co jest pryskane. Wiedzą co jest dobre. Także nie słuchaj ludzi którzy piszą że świnka jest wybredna i nie zje w poniedziałek marchewki bo nie ma na nią ochoty. Widać Saskiana że nie miałaś tego zwierzątka. Świnka zawsze ma ochotę na jedzenie :P Chociaż skubnie ale zje. Także Goyek testuj warzywa na swoim zwierzątku bo to najlepszy wykrywacz dobrego pokarmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek999
zresztą saskiana pokazuje na forum że jest najlepszą znawczynią żywności i sportu co nijak ma się do teorii a już w ogóle praktyki, siedzi na internecie i wyczytuje róże bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek9999 to moja 2 świnka i też wiem że to zwierzątko ma mega węch i smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek9999 pod drugim twoim postem się nie podpiszę, bo szanuję każdą z nas na tym forum. dzięki temu jest tu miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina ja też po zakupach w tesco ha ha i nakupiłam słoiczków.Są w promocji z Bobowity i gerbera jakos tym firmom ufam najbardziej i inne podaje sporadycznie.Wogóle to pojechałam po pampersy bo miały byc po 39,90 a tu cena 53!!! Dadzą pare paczek promocyjnych a reszta w starych cenach cholerni oszuści!!! Goyek mój królik ma to samo np nie zje jabłek z hipermarketu juz nie raz próbowałam ,coś w tym jest że zwierze wyczuwa chemie na kilometr! Co do gotowania to ja też nie mam swoich warzyw wieć nawet nie próbuje eksperymentować na Misiu z kupowanymi z niewiadomego źródla.Na razie bede podawać słoiczki a jak bedzie troszke starszy będe próbować cos gotować. Minea77 witaj i życzę Michałkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deserki bobowita. Promocja weź 3 zapłać za 2 :) .Normalnie kosztowały 2.77 jeden .W promocji wychodzi 1,40 :) .Więc bardzo się opłacało .Te liczby po prawo to miesiąc od kiedy można je podawać. Wzięłam mu wszystkie smaki jakie mieli :D .Niech chłopak sobie poużywa :) .Na niektóre sama mam ochotę np ten deser egzotyczny :) a ta róża z jabłkiem to tez musi być fajne. Takiego na pewno nie zrobiła bym mu w domu. My z deserkami ruszymy jak pediatra pozwoli . Nawiasem mówiąc moja siostra ma córkę .Ona od 2 miesiąca życia był na nuramigenie.Diete próbowała jej rozszerzać od 4 miesiąca . Kończyło się bardzo brzydkimi kupami. Próbowała co miesiąc i małą za każdym razem źle reagowała. W końcu w 8 miesiącu się udało (!!! ) i mała zaczęła jeść nie tylko mleko. Dużo moja siostra z nią przeszła .Pogotowie u nich często bywało bo mała tak płakała że nie wiedzieli co robić. Tak mieli do roku czasu i się uspokoiło. Mleko krowie może pić od czasu jak skonczyła 5 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie powiem wam, że nie myślałam, że tak skupimy się na mojej śwince... nie sądziłam że przyjmie to taki obrót sprawy. Lecę dać imieninowe mleczko Samusiowi :) i,. kgrggggggggggggggmó i lxnxbtg cvg GV CTG5 bhn jjjjjjjjjjjjjj n kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk , pozazdrościłam kiedyś którejś z was jak zamieściła pierwszy wpis swojego maluszka :) więc to u góry to pierwszy wpis Samusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek-spokojnie,ja tylko tak zazartowalam z ta swinka. nie beirz tego tak do siebie-ani ciebie ani twojego snka nie chcialam urazic. ale tak na serio-to fakt.tak samo nie wiesz co jest w sloiczkach i tak samo nie wiesz na czym dane warzywko bylo pedzone. o widze stronke dalej,ze olena do tych samych wnioskow doszla:) ale z ty sie nie zgodze,ze wlasne gotowanie to prostszy schemat!przeciwnie-tu jest dopiero spore pole do popisu.jest tyle mozliwosci i kombinacji. a co do tego krolika-to nawet jak kupisz w sloiczek z krolikiem,to jak myslisz ile tego miesa tam jest?prawie nic.na pewno nie tyle,zeby mialo jakies wlasciwosci odzywcze.dlatego dzieciom sloiczkowym zaleca podawanie sie miesa,bo w sloiczkach sa jego minimalne tylko ilosci. tak czytalam,juz kilkakrotnie natchnelam sie na tego rodzaju opinie. lawina-to nie mialas lekko.z tym nie uzywaniem chemii to pewnie waszej rodzinie wyjdzie na zdrowie. a Kubus ma stwierdzona alergie czy lekarze podejzewaja,ze jest alergikiem po tobie?robili mu jakies testy? nie wiem czy pisalas gdzies-umknelo mi. co do spacerowki-sprawdzila sie do tego na plazy ostatnio.ma male kolka ale po piachu jakos szlo.:) savanna-to milego urlopu:) czyli z deutschlandu nici.najwazniejsze,ze bedziecie sie wiecej widywac z mezem. no pewnie nie kazdy ma mozliwosc kupna swiezych,warzyw i owocow. widzialam,ze coraz wiecej jest sklepikow ze swieza zywnoscia.moze tam. moja mama ma warzywniak i produkty,ktore ona ma to zachwala .wie z jakiego sa zrodla.nie wszystko,ale czesc. i np.gdybyscie sie taka pania z warzywniaka spytaly albo powiedzialy,ze dla dziecka byscie chcialy warzywka to na pewno by wam poradzila niektore a niektore nie. podobno te z marketu warzywa sa najgorsze-tam juz idzie wszystko na mase nie na jakosc. a w warzywniakach to jednak dbaja o to by bylo swieze,dobre i od pewnego dostawcy.choc moze nie wszyscy o to dbaja. a ja tu sie dzis na moich chorobowym rozpisuje i jeszcze,ktoras z was sie na mnie obrazi!ulalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he widze,ze mnie pomaranczki dopadly zapewne to ktoras z was. kobitki-ja pisze pod swoim czarnym nickiem i mozecie smialo ze mna pod czarnymi dyskutowac. czy ktoras denerwuje swoimi wpisami czy nie-na serio jestem otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a widzisz :) królik też swój rozum i węch ma :) Lawina to niezłe promocje :) A twoja siostra to wiele przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisalam,ze goyek ma sprobowac na swince-marchewke ze sloiczka albo potarta he he a zaskocze-mialam swinki,az dwie.i tez przekarmione na maxa. moge fotki wrzucic gdyby ktoras nie wierzyla he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana ja się nie obrażam :) ale chyba mnie trochę rozumiesz, co? a co do pomarańczek, to je też zawsze byłam za tym by mieć odwagę by napisać pod swoim nikiem , a nie chować się za kolorkiem pomarańczy. Przede wszystkim szczerość! Dzięki temu to forum ma sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy nadal o tej śwince hahaha Saskiana dawaj zdjęcie świnki :D.Może na nasze cafe? Utwórzmy folder nasze świnki :D hehehe Zostałam pogryziona :D. Próbowałam obadać uzębienie synusia :) .Nie za bardzo daje .To jak mu odsuwam wargę to wysuwa język. Jak mu język odsuwam to zaczyna doić palca .To się wyrywa. To odchyla głowę to znów język wystawia :D. Bitus mały. Pięknie już widać dwie dolne jedynki :).Mowie wam jaki tata Kubusia dumny z tych ząbków :D . Nikamo dzwoniłaś do Agatowsiego ? Ja już dni liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina ,nie dzwonilam bo M zaczał chodzic na zabiegi na miejscu ,trafiliśmy na super masażystkę! Ha ha pozdrowienia dla świnki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątka :) ale szumu narobiłyśmy :)hmmm Świnki całego świata łączcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już po mleczku :) czeka nas dziś pranie, bo w poniedziałek wyjazd nad morze, trzeba się pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek9999
Hehe ten drugi podszyw jaki nieudolny :p Także tez sie nie podpisuję pod karmelek z 3-ma 999 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo to super :) .Nie ma jak dobry masażysta :). Gojek zazdroszczę wyjazdu .My może się jednak gdzieś wybierzemy .Wcześniej wizja wakacji wydawała się niemożliwa do osiągnięcia (mały i jego alergia -musiała bym gotować :/) .Jednak teraz inaczej wszystko wygląda. Saskiana mały nie miał robionych żadnych badań na alergię. Wydaje mi się to stratą czasu ,bo on jest tak mały, że może wyrośnie z tego .To raz .A drugie. Słyszałam że czasem testy u tak małych dzieci wychodzą niejednoznacznie. Więc daruje sobie na razie. Zreszta teraz będziemy mieć jasność jak mały będzie jadł co go uczula . Ok. lecimy z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×