Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Zasnął na chwilę. Wnika bardzo się cieszę że Davidek dobrze się czuje. Doskonale Cię rozumiem, że się boisz dawać go na brzuszek, pewnie jeszcze na jakiś spory czas Ci ten lęk zostanie. Wszystko na pewno będzie dobrze. A z jedzeniem widzę nie najlepiej. Ale dzieciaczki maja takie fazy, mam nadzieję, że niedługo apetyt mu się polepszy i nie będzie zwracał. Ja daje Miśkowi owoce-deserki i obiadki ze słoiczków. Próbował juz z mięsem i ok. Ale nie zje za Chiny pokarmu nie do końca papkowego, takiego gdzie wyczuwalne są delikatne i malutkie grudki. Zaraz wypluwa i się dławi. Miś idzie do żłobka za miesiąc a ja do pracy. Szczerze nie wyobrażam sobie tego. Płakac mi się chce. W taki porąbanym kraju żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea777 - dziewczyny przeniosły się na forum babyboom, bo tutaj zrobiło się nieciekawie. Nie jest tam tak źle i nie trzeba czytać kłócących się pomarańczy. Zapraszamy. http://www.babyboom.pl/forum/mamuskowo-f313/mamuski-z-kaffe-marzec-2010-a-43581/#post5939481 też sentymentalnie zaglądam tu na kaffe - tyle czasu razem . Mam nadzieje, że wszystkie dziewczyny będą w jednym miejscu i nie będzie podziałów na dwa fora. Szkoda by było. Buzialki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
to mnie zostawicie ,niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
DZIEWCZYNY,LITOŚCI..ZOSTAŃCIE TUTAJ,KTO WAM TAM BEDZIE KREW PSUŁ?????????????A TAK PO ZA TYM.MAJĄ CO NIEKTÓRE TUPECIK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
będę psuła ha ha ,bo Wy głupie jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Ja zreszta tez jestem glupia ...coz poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
DZIEWCZYNY A CZY WY WIECIE W OGULE KTO TE GŁUPOTKI PISZE???????CZY TO KTOŚ NOWY????????CZY MOŻE KTÓRAŚ Z NAS???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Oczywiscie robie was w jajo .mama wiki.. to ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
WIESZ MAM STANOWCZO BARDZIEJ POUKŁADANE W GŁOWIE KOBIETO!!!!!!!!!!!!!A TY DZIECKIEM SIE ZAJMIJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
fajnie gadać sama ze sobą ale mam ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marshsn masz czelnosc poprawiac innych a jak pisze sie slowo "duża"?? Bo wg Twoich zasad ortografii widze ze przez "rz". Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaraczko znowu nie zgadlas, to nie ja:)no i podejrzewam, ze masz niezle kompleksy na temat swoje wagi, bo ja jednak taka duza to nie jestem, raczej do tych malych sie zaliczam, ale mi to naprawde nie przeszkadza, mozesz pisac ze jestem WIELKA:)lub DUZA jak wolisz:) a te slowne potyczki z Toba tylko mnie smiesza i odpisuje Ci tylko wtedy kiedy moj maluszek spi i nudzi mi sie, bawi mnie Twoja osoba, Twoj prosty jezyk i nieskomplikowana osobowosc:) pozdrawiam Cie POMARANCZKO:)wiem, ze lubisz jak tak sie Ciebie okresla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEH,WIECIE CO??????????TEN KTOŚ ZAREJESTROWANY NA KAFETERI JEST JAKO JAKAŚ MAKARENA23,ZNACIE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo wiki a
wiesz mi się wydaje jednak że ty też jakaś podejrzana jesteś,pojawiłaś się nie wiadomo skąd ,dziwnie piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
JEŚLI JUŻ PISZESZ TAK POD CZYIMŚ ADRESEM TO DLACZEGO Z KONTA FIKCYJNEGO???????????PRZEDSTAW SIE PROSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo wiki a
ty też masz fikcyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
BO NIE WIEM JAK ZROBIĆ CZARNE.:)JESTEM ZALOGOWANA I D..A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshs
mam krzywą ciiiipę :/ to jest mój kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
jestem śmierdzącą pierdołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sposób na spławienie intruza, to po prostu zignorować go!!! Jeśli odpisujecie na bzdury tej kretynki to ona ma z tego ubaw i dalej wam pociska.A jeśli przestaniecie jej odpisywać i zajmiecie się tematami dotyczącymi tego kafe to gwarantuje że szybko się znudzi!!! Mnie to śmieszy bo ona się z wami droczy a wy się jej tak dajecie,olejcie to i tyle........!!!!!! A jeśli podszywa się pod którąś z was to nie ważne, znacie się przecież nie od dziś, na pewno nie trudno będzie rozpoznać kretyńskie wygłupy!!! Myślę że ucieczka to najłatwiejsze rozwiązanie:( tyle czasu razem na tym forum,tyle zwierzeń,porad i znajomości, i tak po prostu uciekacie zamiast wyeliminować chwasta. Jeszcze nic straconego!!!!!!! I na pewno każda z was która odeszła będzie po cichu wracać i zaglądać na stare śmieci,bo sentyment zostaje,wiem to z własnego doświadczenia!!!Prędzej czy później wrócicie:) Więc do dzieła dziewczyny walczcie o swoje nie poddawajcie się, to wasze kafe i nie warto przez jedną niedowartościowaną istotę rezygnować i uciekać....... POWODZENIA i wierzę że się uda, WYSTARCZY CHCIEĆ ;) Takie jest moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ JOANNA,NIE JESTEM DŁUGO TU ALE ZGADZAM SIE Z TOBĄ,,TYLKO CZASAMI JUŻ NIE CHCE SIE TU ZAGLĄDAĆ PRZEZ JEDNĄ,WREDNĄ OSOBĘ..NIE ZNAM DOBRZE JESZCZE TYCH WSZYSTKICH MAMUSIEK,ALE NAPRAWDE FAJNIE TU Z NIMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfsf
joanno sama jestes tu nowa i skad mamy wiedziec ze pomaranczka to nie ty? albo mama wiki? nagle sie pojawiliscie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie jest nowa. Pamiętam ją już jak wcześniej z nami pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pisała, że i tu można mieć suwaczek? Ja próbuje kopiować kody i wklejać do stopki, ale coś mi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem nowa!!!! od początku ciąży was czytam i czasem pytam o radę. A tak w ogóle to jestem z kwietniówek. Jesteście super dziewczyny!!!!!! :):):) Dać się wypędzić z własnego kafe przez jedną kretynkę, na prawdę nie warto, to wy tu rządzicie!!!!! Ja tylko wyraziłam swoją opinie i chciałam was zmotywować i pomóc, tak jak wy pomagacie i doradzacie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ JA PISAŁAM O SUWACZKU...........ALE TEZ SAM NIE MOGE WKLEIĆ:)CZYTAŁAM NA NECIE ŻE MOŻNA ALE MOJE PRÓBY TAKŻE POSZŁY NA MARNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-wiki to ty pisałaś o MAKARENIE23 wiesz co przeglądałam poprzednie strony kafe i znalazłam tą makarenę23 ona udzielała sie kiedyś tutaj jej wątek zaczyna się na pierwszej stronie!!!!!!!!!!! Nic więc nie da się ukryć:) Więc może któraś z dziewczyn ją pamięta i sobie skojarzy co to za cipa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
TA OSOBA JEST WŁAŚNIE TAK ZALOGOWANA NA KAFE..WIESZ ,ZAUWAŻYŁAM ŻE WIE WSZYSTKO O DZIEWCZYNACH,ALE NAWET NIE ZWRÓCIŁAM UWAGI ŻE TO STR.ZAŁOŻONA PRZEZ NIĄ????????(PRACUJE W CENTRUM KOMPUTEROWYM I WIEM JAK I GDZIE ZAGLĄDNĄĆ:)0.............. A TAK POZA TYM WITAM MAMUŚKO:)BO MY SIE CHYBA NIE ZNAMY JESZCZE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×