Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość mama maluszka
czy ja też mogę? Też uważam to forum za bardzo fajne. Trafiłam na was będąc w ciąży i bardzo często podczytuję, czasem o coś pytałam. Żałuję tylko że tak późno na was trafiłam, bo byłyście już bardzo zżyte i cieżko tak było zacząć się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny "nieznajome", przecież na innej stonie internetowej też nas możecie czytac:-) Wiec nie ma co się martwic i żegnać! A poza tym czemu nie dołączycie? w każdej chwili mozna!! Zapraszam zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja wam powiem, że kiedyś z dziewczynami uciekłyśmy z Kafe na inne forum, bo też ktoś nam regularnie forum rozpieprzał.....ale tam to już nie było to samo, i po początkowej radości że wszystkie spotkałyśmy się gdzie indziej potem wszytsko się rozsypało :O No ale nas było z 9 a tu to jednak więcej bywalczyń ;) ja nie obiecuję że na bebyboom dołączę, pologowąłam się w rózne miejsca (np. parenting) a itak tylko kafe odwiedzałam znaczy Was i kwietniówki ;) Trzymajcie się i jak coś do do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi! my juz wyszlismy ze szpitala. davidek dzielna bestia, dobrze to zniosl. widze, ze szykuja sie prawdziwe zmiany na forum, bo david spi i was podczytalam. ale jak sie zorientowalam jak to ma wygladac to jak bylam za, tak sama nie wiem. bo przeciez mozna zalozyc dwa konta i wypisywac dalej bzdury... dajcie mi prosze namiary gdzie jestescie to sprobuje sie zalogowac, chociaz technicznie jestem d..a. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny czy któraś z was umie odczytać wynik hematologi??? zrobiłam mojej Martynce kontrolne badania i lekko mnie zaniepokoiły. proszę o pomoc! WBC-krwinki białe 5,9 (4-10) LYMPH% 67,9 (19-51) LYMPH 4,00 RBC-krwinki czer 4,25 (3,5-5) HGB-hemoglobina 12,00 (11,5-15,5) HCT-hematokryt 31,8 (37-47) MCV- 74,3 (80-95) MCH 28,0 (27-31) MCHC 37,7 (33-37) PLT-płytki krwi 339 (130-440) RDW-SD 25 PDW 12,6 MPV 10,5 P-LCR 30,1 niecierpliwie czekam na odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
lawina nie bede wypisywac tego na forum bb ale skończ już z tymi filmami. Myslisz ze my jestesmy tak zachwycone, wniebowziete itp. przez twoje zadufane chwalenie sie dzieckiem kazda z nas nic nie pisze o rozwoju dziecka bo oczywiscie przy twoim wypada marnie, wiec daruj sobie prosze cie i daj nam normalnie sie cieszyc naszymi normalnymi dziecmi , jedna ci juz napisala co uwaza o twoim nocnikowaniu, mi sie w glowie nie miesci ze nawet dla 6,5 miesiecznego dziecka ty masz nocnik w domu juz kupiony !!!!!!! czy ty myslisz ze on swiadomie ci robi w nocnik???? dziecko oddaje swoje potrzeby w kazdym miejscu i kiedy musi a nie kiedy ty bys chciala !!!!!! dla mnie jest to zalosne co robisz, i nie zazdroszcze ci bo nie mam czego. wole moje dziecko aby sie rozwiajalo w normalnym tempie niz tak jak jedna ci napisala, moze twoje dziecko bedzie rozwiniete fizycznie ale co z tego jak moze intelektualnie stanie w miejscu. wiec prosba daruj sobie, kazda z nas bedzie sie zachwycac, oj kubus oj kubus bo co ma ci innego napisac? zadna nie ma odwagi ci napisac prawdy i nie jedna z nas napewno gryzie sie w jezyk !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, nie znam sie na tym, ale podane normy są pewnie dla dorosłych. najlepiej niech pediatra to zobaczy przy kolejnej wizycie. Z tego co wiem u niemowląt mogą być różne odchyły:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Przepraszam lawina za moje docinki .Kubus jest dobrze rozwiniety ale nie jakos nadprzecietniePo prostu szlak mnie bierze jak patrze na twoje szczescie . Z reszta nie tylko twoje Znow sobie wypilam za duzo. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
nie ładne podszywanie sie PISZ W SWOIM IMIENIU !!!!!!!!!!!!!!! zazdrosc ? mam to w dup.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie syf zrobil. smutno dziewczyny bez was. jakos tak inaczej. tak czy tak ja bede tu zagladac. bylam na bb ale ja sie przywiazuje do miejsc i jakos mi sie nie spodobalo. jak ktoras zagladnie tutaj i bedzie chciala cos napisac to czekam. ja sie jeszcze nie poddaje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wnika! Miło Cię widzieć. Słuchaj mnie też żal tego forum, przywiązuję się bardzo i zmiany to dla mnie trudna sprawa. Tutaj jest dla mnie swojsko i tak po naszemu, mimo osób które starają się coś namieszać. Jak mi było trudno się w tym roku przeprowadzić..tyle sie tam przeżyło..10 lat razem...nadal tam to mój dom choc obcy tam mieszkają...łezka się w oku kręci. Co u Twojego maluszka? Ja z październikiem do pracy i cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to i ja pomacham:) z tymi przeprowadzkami....tez sie szybko przywiazuje. pozdrawiam cieplutko i biegne do mojego brzdaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
NO MNIE TEŻ TU LEPIEJ......ZAPRASZAM DO ROZMOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ktos sie odezwal! minea dzieki tobie nie trace wiary w ludzi!:) maluszek po operacji, czuje sie ok. ja tylko nie spuszczam go z rak bo on by tylko na brzuszek chcial.... teoretycznie mu wolno, ale ja sie boje! a co u ciebie, poza przeprowadzka, oczywiscie? jak synek? saskiana! ciesze, sie ze ktos jeszcze tu zaglada! mamo wiki- zaloguj sie, bo jakos ten pomarancz odstrasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
Z TEGO CO WIEM TU TEŻ MOŻNA DODAWAĆ SUWACZKI.TYLKO NIE WEM JAK:)KTOŚ WIE????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja z sentymentu tez tu zagladam i czytam:)lubie to miejsce...nigdy nie nalezalam do zadnego forum i to moje pierwsze, w wyszukiwarce jakos jest i tak odruchowo klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika super że wszystko się udało. BB jest fajne ale do kafe mam sentyment:-) Joanna ja niestety nie pomoge, jak najprędzej śmigaj do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
No dobra nie mam w dup... Jak bym miała to bym tu nie pisala... Ide po jabola .Dobrze ze jeszcze ktos tu zaglada .Bede mogla dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidek juz spi. zasnal mi przy jedzeniu, miedzy jedna lyzeczka kaszki a druga.... bardzo malo mi dzisiaj zjadl, rano zwymiotowal cale mleko, ktore mu pracowicie lyzeczka podawalam przez 45 min. a pozniej jakies 10 lyzeczek kaszki, pol sloiczka z indyczkiem, no i teraz ta nieudana kolacja... mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej! :) jestem optymistka jak w wielu innych sprawach! ;) podajecie juz dzieciakom ugotowane zoltko? czytalam, ze po, albo od 6 miesiaca trzeba zaczac. jezeli tak to jak to robicie? ja musze poczekac az maluszek unormuje mi sie z jedzeniem i bede musiala o tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko Twoje wypoeidzi sa the best, uwielbiam je:) Wnika no ja tez nie mam pojecia co i jak z tym zoltkiem, ale ja mam jeszcze troszke czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Ooo i durza brzuchatka jest :P .Ja też steskniłam sie za wami :) Widze że nic nie pomoże dalej bledy robisz ... Wiesz zalamalam sie nie przyjeli mnie na ta sprzataczke...Moze na kasjerke w moim ulubionym tesco mnie przyjma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do biednej marshsn
marshsn a Ty u lekarza to dawno temu byłaś? Bo według mnie jesteś chora psychicznie bo nieszczęśliwa to na pewno. Cholernie mi Cie szkoda .Myślisz że zabłyśniesz swoją głupotą?????? Oj biedactwo wybacz ale my jesteśmy mamami i w głowie nam nasze dzieci a nie durne odzywki zakompleksiałej kobiety .Więc pisz sobie co chcesz bo i tak oprócz tego że Ci współczujemy to nie robisz wrażenia. Powodzenia Ci życzę . Ps. a na sprzątaczkę też trzeba mieć kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem Michaś śpi ale zdążył się już 2 razy obudzić..ciekawe jaka mnie nocka czeka, wczoraj od 2 w nocy nie spał tylko do rana oglądał sobie listki na drzewach za oknem i popoijał mleczko..Oczywiście w dzień odespał..ja nie bardzo..heh Wnika a jaką Ty kaszkę podajesz? Oj sorki lecę bo znowu się obudził, odezwę się za chwilę jak Mały pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Lawina wiem ze to ty ! Nie rob sobie ze mnie jaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do biednej marshsn
A czego Ty sobie możesz robić jaja ? I nie Lawina ha ha Tłumoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshsn
Wiem !!! Wielka brzuchatka .Ten jezyk !! Duzo idzie rozpoznac po słownictwie !!! Co chcesz ? Sprzataczka dobry zawod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×