Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki jeden mężczyzna

Sztuki uwodzenia - czy to ma sens?

Polecane posty

Gość Taki jeden mężczyzna

Na forum powstała dyskusja w temacie Niski Facet = Mało Męski? o sztukach uwodzenia kobiet. Jak widzę, że ktoś zarzucił tutaj o nauce podrywania przez BadBoya, Mystery Method oraz Style. Jestem ciekaw czy ktoś z Was uczył się uwodzenia NLS, uczył się z materiałów mistrzów uwodzenia? Zauważyłem, że tu piszą nieśmiali mężczyźni, którzy samo podejście do kobiety stanowi lada problem. Ciekawi mnie tez zdanie kobiet czy odważny mężczyzna mimo brzydkiego wyglądu a potrafiący Was uwodzić może stać się atrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista_ldz
Prawda jest taka, ze kazda kobieta najpierw osadza po \"okladce\". Zauwaz, ze te ladniejsze zawsze maja pizdowatego faceta. Teraz realia sie zmieniaja :) Kobiety bardziej wybiegaja w przyszlosc i wiaza swoje nadzieje ze spokojnymi osobami bo te zazwyczaj nie sprawiaja zadnych problemow \"wychowawczych\". Tak, tak!! takiego osobnika da sie wychowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden mężczyzna
Kontynuując drodzy Panowie i Panie czy samo podejście do kobiety to juz problem? Bo chyba nic się nie stanie jak podejdziecie do kobiety i ta nagle powie "Nie jesteś w moim typie" czy zawali się Wam świat? Mi się wydaje, że tu dużo osób myśli dużo o sobie jaki jest czy niski, łysy, wysoki, ma pryszcza przez co wykazuje swoje kompleksy przez co kobieta może odczytać takiego faceta jako "ciota" to się tyczy komentarzy m.in jednego osobnika "Niski brzydki beznadziejny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista_ldz
I zadna szkola uwodzenia w niczym ci tu nie pomoze. To nic innego niz pic na wode. Jesli jestes atrakcyjny od srodka to zadna kobieta sie tobie nie oprze. Jesli strugasz wielkiego gieroja to juz na poczatku jestes spalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden mężczyzna
Coś w tym jest. Wchodząc do apteki zauważam, faceta miśkowatego, ubiór zbytnio nie elegancki trochę w stylu skate'a no ale mogło się wydawać gościu taki mamisynek, nieogarnięty a tu patrze obok Niego śliczna dziewczyna. Tak to była Jego dziewczyna! Szok, podwójny szok! Jak On to zrobił, że Ona jest Jego przecież mogła wziąć wysportowanego chłopaka w dodatku wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista_ldz
Nalezalo by dodac, ze taki facet na dluzsza mete jest jednak meczacy i nudny. Dopiero pozniej okazuje sie, ze jest zyciowa niedorajda bo nie potrafi nawet gwozdzia dobrze wbic... No, ale lepsze to niz karmic kogos komu nie chce sie robic, co chwile mowi "kurwa" i "podaj piwo kobieto" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzak85
No tak realista, żadna szkoła uwodzenia nic w tym nie pomoże jak sam sobie nie pomożesz. Trzeba się rozwijać, zainteresowania, pasje, wiedzę na świat. PS: Choć mi się wydaje ten nagły boom na szkoły uwodzenia to tylko czysty biznes bo pogłębia się tendencja na nieśmiałych ludzi wśród społeczeństwa. Ostatnio zacząłem się tym interesować ale kumpel mnie wyśmiał. Jak to powiedział trzeba być naturalny a On nie jest zbyt jakoś piękny ale na brak kobiet i to ładnych nie narzeka. Po prostu jest jest sobą i odważny i ma gadkę. Trzeba się z tym urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden mężczyzna
Nieeeeeee, szkoły uwodzenia nie uczą być ochłapusem, który pije piwo przed TV wręcz przeciwnie uczą być samcem alpha, gdzie mężczyzna zdobywa sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzyn
Tak też sądzę, że szkoły uwodzenia to biznes ale biznes osób, którzy znaleźli sposób na zarobienie na życie, dzięki swojej osobowości i chcą innym pomóc bo też kiedyś byli nieśmiali, też się bali podejść kobiet jak ognia. Sam czytam wiele materiałów o uwodzeniu, sposobu traktowania kobiet, rozmów i bardzo pomaga! Kiedyś byłem strasznie nieśmiały, miałem ciężkie dzieciństwo zamykałem się w sobie. Byłem w czteroletnim związku ale to bardziej kobieta mnie uwiodła niż ja sam. Ale zaangażowałem się ale rozpadło i strasznie to przeżywałem, głęboką depresja ale natrafiłem najpierw na uwo.pl a później alphamale.pl i zaczynałem zyskiwać własna pewność siebie. Z ponuraka stałem się wesoły gość, spontaniczny jak i śmiały. Jak się okazało, że nie powodzenia były spowodowane moją psychika. Tak na prawdę byłem spostrzegany jako fajny chłopak lecz moja psychika mówiła, że jestem niski a w dodatku łysieje i się wszystkiego bałem. Teraz jest zupełnie inaczej, jestem innym facetem, który czasem się nie może odpędzić od kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadadsasdasd
Jasne, że ma sens, tylko trzeba wiedzieć co chcemy osiągnąć i udoskonalić w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china*
takie kursy są dla frajerów, którzy się dają naciągnąć kilku cwanym bezczelom. wcale nie trzeba być przystojniakiem, żeby znać swoją wartość i wywierać pozytywne wrażenie. tylko cioty zawsze zwalają swoje niepowodzenia na brak super auta, niedobory gotówki czy za niski wzrost. ps kiedyś w \"mieście kobiet\" było kilku palantów od takiego kursu. chyba dwóch prowadzących i jacyś uczniowie. żadnemu z nich nie udało się zabłysnąć. prowadzące ośmieszały ich jak ta lala.:D takie podrywy, jakie próbowali stosować \"uwodziciele\" to nadawałyby się co najwyżej do wyrwania tępego i do tego pijanego paszteta z dyskoteki w remizie. jak chłop jest dupa to żaden kurs mu na to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china*
jak ma się problemy ze sobą i swoją wartością i do tego symptomy fobii społecznej to trzeba iść do psychologa na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadadsasdasd
Swoją wartość można samemu podbudować bez pomocy psychologa. A o tych uwodzicielach co mówisz to pewnie byli co tylko chcieli zbić biznes niż czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariosz
Moim zdaniem kursy czy fora o uwodzeniu nie są złe. Często uczą faceta, że należy się kierować własnym instynktem a nie to co inni powiedzą. Ale nie podoba mi się styl ubierania jaki preferują. Fakt ma być szokujący zauważalny ale różowej koszulki nie założę. Wiem, że kobiety lubią takich ekscentryków szczególnie w klubach tych ekskluzywnych. Bo kursy uwodzenia uczą jak być kobieciarzem nie przejmując się zdaniem facetów ale jednak nie chce usłyszeć od kogoś \"ciota\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china*
prezes mojej firmy chodzi czasem w różowej koszuli :) i bardziej męskiego faceta to ciężko spotkać. na pewno nikt o nim nie powie "ciota". ciotowatość kryje się w gestach, sposobie mówienia, zachowaniu a nie w kolorze koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariosz
Ale ową ciotowatosć w gestach można zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china*
i myślisz, że ktoś to zrobi w czasie kilku spotkań? wylecz się z naiwności i po prostu wyjdź do ludzi. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latel
Mówicie, że różowa koszulka etc etc. W pracy mam trzech kolesi, którzy ubierają się pedantycznie i do Nich właśnie kobiety lepią się jak muchy. Nie wiem czym to jest spowodowane, czym bardziej facet kobiecy tym bardziej dziewczyny mają mokro w majtkach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas44
Heh, ja to ogólnie nie jestem zbyt śmiały, a jeśli chodzi o kontakt z kobietami to już w ogóle zawsze mnie pot oblewa i się spinam. Dlatego zainwestowałem w coś takiego jak „20sto dniowy kursy flirtu i ciętej riposty” z portalu www.jakzdobywac.pl . Tu jest na płytce video z poradami i audio. Dużo ćwiczeń, dużo teorii, jak na razie jestem zadowolony. Póki co jestem na dniu numer 10, także w połówce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin44
Do większości tych ekspertów ze szkół uwodzenia to zaufania nie mam, ale akurat Rafał Żuber jest dobry. Naprawdę jest obcykany w te klocki ;) Można zresztą zobaczyć jak on sam podrywa na jego filmikach ze strony www.uwodzenieipodryw.pl. Robi to fachowo. Dużo się od niego sam nauczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek_omega
Ja akurat bardzo lubię sobie poczytywać różne poradniki dotyczące podrywu i staram się tę wiedzę stosować w życiu. Ostatnio dużo materiałów znalazłem na stronie www.uwodzenieuk.com . Tu też można się umówić na szkolenie z ekspertem, ale jeszcze z czegoś takiego nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zerwała już ze mną 2 raz i to zawsze ja prosiłem… teraz już rozumiem że im wiecej z siebie dawałem to ch…j z tego było. Najpierw myślałem że jest za młoda na to wszystko ale przecież nic na siłę. Ona zerwała to niech teraz wie co straciła !!! Ale po co było to wszystko planowanie i obiecywanie…. W wyjściu z dołka pomogły mi feromony z http://pherowin.pl , dzięki nim poznałem dużo dziewczyn a i sam nabrałem ogłady i odwagi w rozmowach z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki człowiek jak Setman - jego polecę. Sympatyczny, uśmiechnięty, życzliwie nastawiony, ale na szkoleniach pracuje się u niego intensywnie - bez marnowania czasu. Byłem na dwóch, w tym jedno z tematem wiodącym – kobiety ;-) Dużo się dowiedziałem na temat płc***iękniejszej i nie ukrywam że ta wiedza mi się na co dzień przydaje i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszę mnie nikt nie uczył same lgną Na pewno potrzebna pewność siebie jak macie problemy to psycholog. Znać dobre wychowanie szarmandzki ;) to akurat możesz się nauczyć . Nie możesz mieć blokady wstydu bez problemu nawiązywać kontaky. Jak chcecie to pytajcie. Na jakieś formułki może ktòraś się nabrać co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak facet jest wesoły i nie udaje kogoś kim nie jest. Najlepiej po prostu być sobą. A jak widzę, że ktoś zaczyna stosować jakieś sztuczki, to automatycznie przestaje być dla mnie atrakcyjny. Nie lubię jak facet jest zbyt pewny siebie. Nie lubię, typowych podrywaczy, kiedy od razu widać że facet zarywa. Fajnie jak najpierw kontakt jest sympatyczny ale normalny, a potem pomału naturalnie zamienia się w delikatny flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O..!!O?..właśnie takkkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwodzę Cię bo tęsknie za tobą strasznie chcę tulić twoje co dopisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×