Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
Gummka ja chce isc do studium administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
To tez troche nudne bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka dlaczego nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
ja jestem po finansach i rachunkowosci fakt nuda nie z tej ziemi dopiero na 3 roku sie cos ruszyło bo prace trzeba było pisac a magistrka kompletna laba zjazdy co 2-3 tygodnie i w sumie cisneli nas tylko z teminem na oddanie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Cześć Wszystkim :) Własnie weszłam do pracy. Miałam cos do załatwienia z rana i godzinka zleciała :) Zawsze cos. Widzę że Masajkiii wciąż nie ma :( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Tak mi sie wydaje, ze beda nudy, chyba ze cie to interesuje. Ja na rachunkowosci zasypialam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ale ja nie chce isc na studia tylko na studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja niby mam studia i za rok będę kończyła kolejne.I według mnie studia na nic się zdają,to jest tylko kolejny papier żeby zadowolić pracodawcę (i ewentualnie siebie)i to wszystko w pracy się tak naprawdę nie przydaje chyba że w momencie składania podania o pracę bo wtedy z reguły mają wymogi bajeczne których ostatecznie i tak nie biorą pod uwagę bo liczą się znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
www.roe.pl co sadzicie o tej szkole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Witaj Kate...:)Nie ma Masajki może o nas zapomniała:( gdyby mi się wróciło jakieś 10 lat to na pewno nie poszłabym na studia tylko zrobiła studium na przykład kosmetyczne,popracowałabym jakieś 2 lata u kogoś i założyła coś swojego.I lepiej bym na tym wyszła pod każdym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 mnie studium kosmetyczne wogule nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja bym chciala pracowac w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxx
Masajka już sie nie nudzi w pracy więc tu nie wchodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
emo-80 ja wlasnie tak planuje:) Tylko chcialabym jeszcze zrobic dietetyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Rozpływam sie, zrobiło sie strasznie goraco, wentylator nie pomaga , otwarte okno tez i jak w takich warunka zmobilizowac sie do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie no jak Ciebie Patryska nie interesuje to wiadomo na siłę nie mozna czegoś robić.Ja bardzo się interesuje,uwielbiam robić i mieć robione:Pzabiegi kosmetyczne uwielbiam nowości, całą tą estetyke związaną z tym zawodem jakieś trzy lata temu miałam już złożone dokumenty na studium kosmetyczne i w ostatniej chwili musiałam je wycofać bo przyjęli mnie do szkoły na podstawie certyfikatu z języka i żeby mieć zatrudnienie na dłużej w szkole musiałam rozpocząć studia językowe.No i tym sposobem musiałam zrezygnować z moich marzeń bo dwóch na raz nie dałabym rady pociągnąć a pracę miałam w zasięgu ręki jako nauczyciel i też mi pod wieloma względami odpowiadała:)I dlategotak myśle,że chyba już tego nie uda mi się zrealizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Gummka z tą dietetyką uważam że bardzo dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
emo-80 co ty mowisz! W mojej szkole to nawet 50letnia kobieta sie uczy, zeby cos dla siebie zrobic, miec jakies zajecie. Takze jak nadal cie to interesuje i masz czas to mysl pozytywnie i dzialaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Może masz rację mogłabym w następnym roku w październiku zacząć o ile nic nie wypadnie szkoda,że nie można ukończyć jakiegoś dłuzszego intensywnego kursu i zostać kosmetyczką bo perspektywa 2 lat dojazdy itd.nie działają na mnie motywujący tymbardziej że przez dwa ostatnie lata moje życie na tym polegało praca weekend co tydzień spędzony na studiach do późna na nic czasu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Ja sie zbieram zeby pojsc znów na studia juz kolejny rok i jakos mi nie wychodzi. Moj pan maz sie smieje ze to kolejna strata czasu i pieniedzy ehhh juz sama nie wiem, chciala bym zrobic cos po moim fachu sie znaczy cos z pracy socjalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Dwa lata to szybko miną. Ja mam za soba juz 1wszy semestr i nie odczuwam zebym nie miala na nic czasu. Taka szkola to sama przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Gummka a Ty już podjęłaś studia czy też studium wkierunku kosmetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
To jest studium. Ale chcialam pojsc na kosmetologie - na studia, tylko obawiam sie ze nie dam rady z chemia kosmetyczna:/ A zreszta studia sa platne, a studium nie, to jest akurat COSINUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
witajcie Emo- przed tobą kawał zycia. Nie rezygnuj z marzeń . Srób studium kosmetyczne i bdź jedną z niewielu zadowolonych w pełni z pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Macie rację poszukam czegoś.Gummka nie płacisz za studium?poważnie jak ja składałam to wszędzie trzeba było placić w studium mniejsza była rata,ale jednak była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Witaj 987654321:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Naraziem ma fajny klimacik w pokoju, ale ok. 13 robi mi się sauna. Koszmar i tak całe lato. Moja sąsiadka jest właścicielką takiego studium w Opolu. Mówi, że u nich są nawet starsze babki, które chcą coś robić ze swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Kate, jak w domu? Mam nadzieję że nie było burzy, tylko lekki powiew chłodnego wiaterku i już wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
U mnie w pracy też póki co przyjemnie ale dokłądnie tak od 13 będzie ciężkie powietrze na szczęście i tak nie będzie źle tak jak w innych pokojach:) A u Kate...chyba dobrze mąż wczoraj pierwszy zadzwonił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
wejdz na www.cosinus.pl, zobacz czy w twoim miescie jest ta szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×