Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość taka sobie ona
Ja jutro jade do mojej mamuski a w niedziele mam niestety gości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Właściwie jako takich planów nie mam dzisiaj w zależności od pogody spacer popołudniu albo siedzenie w domu w przypadku burz i gradu który na moim rejonie zapowiadają.W sobotę sprzatanie i potem małe domowe SPA a w niedzielę albo dom albo może gdzieś się popołudniu wyskoczy co.ś tam się ponoćd zieje w moim rejonie tylko oczywiście w niedzielę ma być zachmurzone i padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
emo - jak możesz :), żadnych burz w niedzielę, wybieram się do Otmuchowa na Lato kwiatów. Powiedz, że nie będzie padać :) plizzzzzzzzzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
ja też chcę tam jechać do Otmuchowa i też w niedzielę,ale właśnie na stronkach w necie związanych z pogodą niby piszę że zachmurzone i tak od 11 deszcz:(Może się nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
no już jeseśmy dwie do przegonienia chmur :) Myślę że 100 tys gości , których się spodziewają w Otmuchowie też będzie odganiać:) Ja mam nadzieję, że kupię sobie jakieś 🌼 na moją działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja ostatnio kupiłam sobie dwa kaktusy:)A teraz chciałabym takie małe drzewko Bonzai kiedyś widziłam takie śliczne było i niedrogie,ale nie kupiłam i po dziś dzień żałuje...może tym razem:)Jedyny minus w tym Otmuchowie to nie ma ani gdzie auta ulokować ani gdzie usiąść i tak człowiek chodzi czasem bez celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Ja tam jadę na tą imprezę po raz pierwszy, chyba całe centrum jest zamknięte dla ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
tak całe centrum już dzisiaj rano było zamknięte ale ogólnie korki niesamowite,nie ma gdzie auta postawić że ostatnio postawiłam przy wjeździe do Otmuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Cz y u was tez jest tak goronco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nawet nie chce mi się udawać,że pracuję:DSiedzę papiery wyjęłam i to wszystko,znudzenie z twarzy mi nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
na zewnatrz jest podejrzewam upał,ale ja mam pokój nienasłoneczniony i w efekcie u mnie nie ma zaduchu jeszcze,pewnie gdzieś około 13 powietrze zrobi się cięższe.w sumie zapowiadają burze i grad w miom rejonie,ale jak znam życie to nie będzie bo jak zapowiadają to nie ma a jak nie zapowiadają to burze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
no tak to jest z naszymi pogodynkami jak trafia z prognoza to maja szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
u mnie narazie jest super, dopiero potem jak słońce się przesunie to zaczyna się koszmar. Wczoraj wieczorem szła burza, szła pomalutku, grzmiało , grzmiało i ..... poszło bokiem - Emo moze do Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Czesc dziewczyny:) Ktos tutaj mowil o zelach i akrylach. Ja mam takie zdanie,ze lepiej nie robic jak ktos ma naturalnie ladne paznokcie, najlepiej zeby kosmetyczka nalozyla utwardzacz i zrobila french'a, wyglada to naturalnie i estetycznie:) Co do weekendu to sie zapowiada zajebiiiscie:P Sobota nad morze, a w niedziele jumpreza Heinekena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie do mnie też nie doszła choć widziałam chmury też się zbierały gdzieś w oddali słyszałam jak grzmi nastomiast ostatecznie też poszło bokiem:Dciekawe gdzie... Utwardzacz czyli nałożenie żelu na naturalne paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Bo właśnie słyszałam,że można nałożyć żel i to tak jakby utwardza,tylko,że ostatnio chciałam sobie nałożyć na place u stóp i okazało się że żeby to nałożyć to trzeba mieć paznokcie wystające poza opuszek palca.No a ja mam jeszcze taka małą płytkę więc powinny być jeszcze dłuższe.Ale może to o czym piszesz to coś innego niż ja myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
a jak długo to się trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Jeżeli chodzi o żel na naturalne paznokcie to ponoć tak samo około 3 tygodni może 4 i trzeba uzupełniać.Ale chyba trzeab mieć swoje paznokcie długie i takie chyba w dobrym stanie wtedy ten żel będzie się trzymał.generalnie ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzycztery
Hmm... nie robilam sobie tego, tylko slyszalam, ze to nie niszczy paznokcia, tylko wlasnie trzeba miec troszczke dluzsze paznokcie, chociaz zebywystawaly poza opuszek, wiec to jest pewnie to o czym mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Te razdwatrzycztery to bylam ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Muszę Wam sie przyznac ze jestem juz tak rozleniwiona z myślą o weekendzie, ze nawet mi sie nie chce nic pisac.............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
To jest na pewno to,teraz dzwoniłam do kosmetyczki to robią przeważnie tispy żelowe albo kładą żel na naturalnąpłytkę paznokcia.Wystraczy jak paznokieć jest poza opuszek palca czyli nie muszą być jakieś długie.Ja mam obecnie krótkie bo tydzień temu ścięłam,więc na razie można by było zrobić tipsy żelowe a po miesiącu położyć żel bo one pod tym tipsem by urosły cena wynosi około 70 zł a uzupełnienie 48-przynajmniej w moim rejonie.Wiem,że ten sam żel łądnie wyglada tak estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Mi nawet chce się pisać,ale nie chce mi się stwarzać pozorów,że coś robie siedzę,jakieś papiery ale nawet nie udaję że coś w nich robię fakt faktem nie mam póki co przed kim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
u mnie gdzie nie wejdziesz do biura to wszyscy siedza jacys śnięci kazdy juz jedna nogo w domu a po 12 to juz wogole bedzie kompletne bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolekArt
jeśli nie macie co robic to prosze wjdźcie na tę stronę. to biżuteria robiona przeze mnie, proszę tylko o parę słów oceny:) http://www.fijolekart.sklepna5.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
U mnie jest takie bezrobocie że szok,nawet ludzie po korytarzu nie chodzą.Ja to już w ogóle zrobiła spacer po pokoju i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A nie przepraszam zrobiłam dzisiaj coś pocięłam sobie papier na karteczki taką ilość że starczy mi na kilka lat chyba przy moim nadmiarze pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ja teraz sobie buleczke szubko wszamalam i zabieram sie za suzkanie przetargow..... ble.. Po pracy jescze musze rundke zrobic do bylej uczelni,zeby w koncu indeks odebrac! A pozniej do banku nawrzeszczec na kogos... reklamacje musze zglosic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
gummka to zycze cierpliwosci w banku ja walczyłam 3 tygonie z millenium bosze co za paskudny bank normalnie rence opadaja. Ja z nudów zadzwoniłam do mojego pana meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No millenium to porażka,też miałam z nimi dłuższą przeprawę.Mi się nawet jeść nie chce taka jestem znudzona.Jeszcze 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×