Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Gummka
Jak na razie to nie narzekam na manualna skrzynie biegow, ale jest meczaca kiedy stoi sie w korku.... A niestety korki sa wszedzie i teraz praktycznie o kazdej porze, wiec po jakims czasie zaczyna mnie noga bolec od sprzegla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie ma lekko zawsze coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ale pracusie dzisiaj z Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No straszne,ja dzisiaj prawie cały dzień przegadałam z koleżanką która siedzi w pokoju obok:)A tymczasem coraz bliżej do końca pracy,dlatego żeganm się do jutra papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
No to do jutra:) Ja sie tym czasem za angielski zabiore;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
No tak jedni do domku, drudzy zajmują się sobą a tylko ja jedna zapierdulam? :) :) Ale na szczęście zrobię to dzisiaj i jutro mam nadzieję trochę luzu będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Do jutra Dziewczynki i Chłopaki :) Mam nadzieje ze jutro wróci Masajkaaa i bedzie nas wiecej :) Jakby co to zegnam sie juz teraz bo moze uda sie wczesniej wyjsc ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Witam z rana. Dzis mamy piąteczek i całe szczęscie :) mam nadzieję żę weekend będziep ogodny no więc byle do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie byle do 15:00:DJa jestem zupełnie sama w pokoju koleżanka na urlopie,kolega na chorobowym:)Szok nie ma nawet do kogo buzi otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
emo ja sama w pokoju siedze od przeszło 2 lat to moze wspolan kawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxx
:-) dzień dobry. ostatni dzień w pracy i... urlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
O 2 lata to sporo ma to swoje plusy właściwie dużo plusów:)Fakt faktem ta koleżanka siedzi w drugim pokoju moje biuro składa się z dwóch pomieszczeń i właściwie tej koleżanki to nie widzę nawet ale jak jest to zawsze można zajrzeć i pogadać:)A to że kolegi nie ma to się nawet cieszę.Włączyłam sobie radio i siedzę i myślę jak spożytkować ten czas.Ja kawy nie piję więc może Ty kawa a ja herbata:) Ale Ci dobrze ccxxx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
ccxxxx jak ja Tobie zazdroszcze ja też chcem na urlop buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxx
Ale za to powrót po urlopie bedzie maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
No tak po urlopie zawsze wraca sie cięzko do pracy. Kiedys czytałam wypowiedz jednego psychologa , ktory powiedział że pracownik powinien miec 3 tygodnie ciągłego urlopu dlatego że 1-szy tydzień odstresowuje sie od pracy, 2 -gi tydzien wypoczywa a 3-ci tydzien nastawia sie do powrotu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Racja 3 tygodnie byłoby oki a nawet 4 tygodnie wtedy 2 tygodnie by się wypoczywało:DW sumie tego urlopu jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
masz racje emo 26 dni na rok to strasznie mało, jeszcze jak sie ma małe dziecko to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) No i mamy w końcu piateczek - mój ulubiony dzień - no a w przyszłym tygodniu pracuje tylko do srody i wyjezdzam :) Yupi :) hehe I jak tam u Was humorki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
O to mało nas nudzących zostanie na forum:(Ja mam dobry nastrój dlatego,że jest piątek i prawie dwie godziny odsiedziane już mam. Przeglądam strony z paznokciami i się zastanawiam czy nie skusić się na zrobienie paznokci żelowych albo tipsów żelowych,wacham się bo boję się żeby to nienaturalnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Kate ---> humorek u mnie jak najbardziej ok, dzis piatek wiec to juz powod do radościu, jutro sobota moj pan jedzie na ryby wiec to drugi powod bo bede miala cały dzien dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
emo ja przez jakis czas zakładamał sobie zeliki nie wygladało to zle bo moja kosmetyczka robiła bardzo dobrze był cieniutkie ale przestałam bo po zdjeciu miałam tak miekka płytke paznokci ze szok łamały sie jak diabi w sumie to zadzierały bardziej niz łamały wiec na dłuzsza mete nie polecam ale jesli to ma byc jakis jednorazowy zabieg to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja właśnie chciałam na dłużej.Kiedyś miałam przez miesiąc paznokcie akrylowe.W sumie to było dawno temu jakieś 4 lata temu i nie wyglądały one za specjalnie,po ich zdjęciu tez miałam paznokcie w złym stanie.Teraz tak czytam i czytam i piszą,że osłabienie paznokci jest nie dlatego że ma się żel czy akryl ale że nieumiejętnie się go ściągnęło.rzeczywiście wtedy miałam tragicznie je ściągnięte widać było,że kosmetyczka poraz pierwszy ściąga paznokcie zaczęła mi je piłować pilnikiem i generalnie nie wyczuła,że spiłowała już akryl i tak znacząćą część płytki mi spiłowała.Ale sama nie wiem czy robić,mam ochotę ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
No ale decyzja zawsze nalezy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Wiem tylko,że ja nie umien podjąć decyzji więc zostanę przy swoich paznokciach póki co:DKurcze,ale dzisiaj spokój nawet telefon nie dzowni kompletnie nic się nie dzieje:DOby tak dalej nie mam dzisiaj nastroju do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
No to i ja się melduję . Uwielbiam piątki 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Witaj 987654321🌼 Ja też uwielbiam piątki szczególnie o godzinie 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
a ja 16:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
U mnie też wzgledny spokoj, głównej dzis nie ma wiec sie nie bedzie pielkiła zeby cos jej zrobic, to co miała do zrobienia na bierzaco jest zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
no ja oprócz bieżącgo dyżuru pod telefonrm muszę ogarnąć papiery i przygotować do wysyłki , ale to nie obciąża umysłu :) Najgorsze jet to że do 17 :( Jakie macie plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja jutro ide slub a potem do znajomych na spotkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×