Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Witam :) Oficjalnie wróciłam, ale po 2 tygodniach nieobecności mam troche roboty zwłaszcza ze dzis ostatni dzien miesiąca :) Odezwe sie pożniej :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja właśnie przybyłam z delegacji i czekam na wezwanie szefa,żeby wyjaśnić co dalej z tą moją umową itd.jak to ma wyglądać.Super Kate,że wróciłaś,ja od wtorku będę się nudzić mniej w nowej pracy...ale i tak będę starała się zaglądać.. A Kate ... opowiedz w wolnej chwili jak minął urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej emo-800 :):):) No to dobrze, ze Ci sie udało załatwic ta dodatkowa prace :) Trzymam kciuki za Ciebie :) Urlopik, ach... urlopik :) Bylo super :) Codziennie budzilo mnie sloneczko w oknie. Juz o 9 rano bylismy z mezem na plazy i schodzilismy dopiero na obiad kolo 13-14 :) Znalezlismy w super fajna tania smaczna smazalanie ryb wiec Halibut byl obowiazkowym daniem nad morzem. ;) W inne dni jedlismy z Tesciami jakiegos grilla, albo bylismy na pizzy. Bwic, bawilismy sie we Wladyslawowie i mielismy dlugie spacery, bo mieszkalismy przeciez wioske obok ;) Ale bylo super :) Opalilam sie i ze 2 kg przytylam :) Jadlam pyszne goferki z nutella ;) mniam, mniam :) A od dzis dieta ;) Bylismy w Sopocie na plywalni (akurat w ten jeden jedyny dzien nie bylo upalu ) hehe, wiec pogoda byla na zamówienie :) W osoatni dzien lezenia na plazy bylo najcieplej, weszlam nawet do morza :) hehe Super, super i jeszcze raz super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
. A wczoraj dostałam bukiet róż od męża z okazji naszej pierwszej rocznicy slubu ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No to cieszę się,że urlop Ci się udał...Ja waściwie to chciałam zmienić pracę i przejść do szkoły a obecną rzucić ale się nie udało bo szef mi nie podpisał wypowiedzenia i musiałam pójść na ugodę,że w tej obecnej będę dwa dni a w szkole 3 dni i w sumie tą obecną to ja będę traktowała jako dorywczą...Póki co szefa chyba nie ma i nie wiem jak to ostatecznie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to trzymam kciuki za Ciebie emo-800 zeby wszystko poszło po Twojej mysli :) Bedzie napewno dobrze :) Ja bym jeszcze z tydzien poleniuchowala, ale wtedy bym miala jeszcze wiekszy problem z powrotem do pracy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No to byłam u szefa niby stanęło na umowie zlecenie,więc za jakąś chwilę powinnam mieć jakieś dokumenty do podpisu...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to trzymam kciuki :) Juz za 3 h koniec pracy :) Ale mi dzis czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No a ja niby za półtora,ale kurcze coś nie dzwonią i nie wiem czy do 16 nie będę musiałą tu siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Fajne foto, tylko troche daleko :) No ale teraz juz wszystkie wiemy jak wygladamy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:P Ja dzisiaj mam takiego lenia, ze nawet nie chcialo mi sie tutaj nic pisac, bo w sumie nie mam nic ciekawego do powiedzienia:P Zazdroszcze wam ze juz mialyscie udane urlopy. Ja nie wiem co z moim bedzie... mial byc we wrzesniu, ale kuzynka ma slub, a dzien wczesniej mam egzamin na prawko (AAAA!!). Takze moze w pazdzierniku jakies last minute sie zalapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo Gummka :) Witam po moim powrocie :) Jeszcze nie ma Patryski .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Cześć Gummka:) Kate...nie jestem pewna ale chyba można to zdjęcie przybliżyć.A ja nadal czekam na tą moją umowę...bo jakby na to nie spojrzeć to jutro nie będzie mnie w pracy i wolałabym mieć to już podpisane...No i ja dzisiaj pracuje do 15 a nie do 16 jak reszta,wnerwia mnie to że zawsze w pracy biurowej wychodzą z założenia że wszystko trzeba robić na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No nic uciekam,może odezwę sięjutro po rozpoczęciu roku:)Trzymajcie się papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to do zobaczenia Dziewczyny :) Mnie dzis czas zleciał jak z bicza :) Do jutra i milego wieczorka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Dzis pewnie bedzie wielka nuda i cisza..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze przesrane z praca. Mam strasznego pecha. W pierwszej pracy byla beznadziejna atmosfera, w ktorej psychicznie nie wytrzymywalam, w drugiej za malo placili i klienci dawali w kosc, a w trzeciej - obecnej nie placa mi pensji. Kurwa. Wyplate powinnam dostac do 10 sierpnia... do tej pory dostaje w jakichs ratach. Nie wiem co robic. Mecze szefa, pytam sie kiedy dostane wyplate.... Co robic... W czasach bezrobocia mam zrezygnowac z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ojej Gummka, przerabane masz. Juz nie pierwszy raz slysze ze nie dostajesz pensji.... Paranoja. Ja mam zawsze pensje na koncie ostatniego i mialam najwiekszy poslizg jeden dzien, ale tak to dostaje terminowo. Co za pracodwaca.... Beznadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... firma prywatna i olewaja sobie ta sprawe. Nawet nie mam normalnej umowy:/ Bede ich teraz meczyc o umowe i o pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja nie narzekam na moje warunki - tylko jakbym miała więcej pracy to bym sie cieszyła... Dzis ide na obiadek do moich rodzicow :) Bedzie pieczona kaczka i pyzy :) Mniam, mniam :) A miałam po urlopie sie odchudzac..... ojejejeje.... bedzie ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Na wakacjach myslalam ze wroce z dobrymi nowinami, ale niestety mimo ze okres spoznial mi sie 6 dni to i tak go dostalam i nie jestem w ciąży... Coż, bedziemy probowac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. probujcie, probujcie powodzenia;) A propos odchudzania to wzielam sie za to. Kiepska mam kondycje i widze ze ogolnie flaczeje, wiec od wczoraj postanowilysmy z mama codziennie spacerowac po 40-60min:) Fajnie sie po tym czulam, dobrze spalo mi sie:) Szkoda, ze jak zrobi sie zimno to pewnie zaniedbam te spacery, ale moze wtedy namowie mame na aerobik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja chcialam z kolezanka jak zwykle od wrzesnia isc na wodny aerobik, ale tam gdzie chodzilysmy blisko domu to zmienil sie wlasciciel i nie wiem czy On tez bedzie mial zajecia z aerobiku wodnego.... Musze do nich dzis zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dodzwonilam sie na basen i zaczynam od przyszlego tygodnia chodzic 2 razy w tygodniu na aqua aerobik :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. to swietnie:) Podobno niezle sa rezultatypo takim aerobiku a nie jest meczacy. U mnie chcieli tez taki aerobik zorganizowac, ale jak wyskoczyli z cena to juz nie bylo chetnych na to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
U mnie taka lekcja 45 minut kosztuje 22 zlote. A ze jest to maly basenik, a nie wielka plywalnia to nie dodatkowej oplaty za wstep na basen ( a tak tez bywa). Ja chodzilam w zeszlym roku od pazdziernika do marca. Potem jakos mialam urlop i inne rzeczy, a teraz wroce. Wiem, ze mi to pomoglo i czulam sie lepiej niz teraz. Musze sie wziasc w garsc i w koncu schudnac chociaz z 5 kg skoro i tak nie jestem w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie nie tak malo placisz. Jednak wole zwykly aerobik, zeby dwa razy w tygodniu chodzic a za miesiac zaplacilam jakies 80zl. Teraz u mnie i tak kiepsko z kasa to nawet daruje sobie w tym miesiacu te zajecia a sama bede starac sie cwiczyc - bedzie oszczedniej:P Dobrze, ze mam mame ktora bedzie mnie motywowac, bo sama walczy z kilogramami i jest zawsze razniej we dwojke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Moze i nie mało, ale tez nie duzo, bo sa miejsca gdzie jest drozej. Mój Mąż bardzo mnie wspiera i nie zal mu pieniedzy na te moje cwiczenia, zwlaszcza ze wode ja uwielbiam a zwykly aerobik mi nie sluzy, bo pozniej bola mnie kolana, a w takim we wodzie nie obciążam kolan itp. Ja bede chodzic na aerobik wodny a mezusia wysle na siłownie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×