Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
Witajcie dziewczyny :) oby ten dzien szybko zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Dziewczyny :) emo-800 - też bym sie przeszła na jakies weselicho ;) No i ten pomysł z autem to fajna sprawa, oby wypaliło :) Widze ze w Twoim zwiazku sie uklada :):):) Ja wczoraj nie miałam zbyt udanego wieczoru. W sumie to spodziewałam sie ze tak bedzie. Pisałam Wam wczesniej ze Mój Brat zerwał z ta moja kolezanka.... Ona wczoraj przyszła i cały czas płakała. Łzy same jej leciały.....Jedyne co mogłam robic to ja przytulac i pocieszac.... No ale ze znam mojego brata to nic jej nie doradzałam. Wieczor byl smutny i tyle. Niech Ona jak najszybciej wezmie sie w garsc i zapomni o nim, ale wiem ze latwo powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate a mowilas ze bedziesz dla niej twarda i ze nie bedziesz jej pocieszac teraz jak ona juz nie jest z Twoim bratem to wie gdzie mieszkasz a wczesniej nie wiedziala a jednak jej uległas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No coż... miekka dupa ze mnie ..... Właściwie to ja jej nie pocieszałam, tzn, ja jej mówiłam dosyc przykre rzeczy żeby Ona przejrzała na oczy, ze On jej nie kocha i że nie miała z nim przyszłości. Takze wiem ze to co mówiłam było okropne ale taka niestety jest prawda i Ona powinna była ją usłyszec, bo moze cos do niej dotrze i przestanie płakac i przezywac... No coz... nie od dzis wiadomo, ze tylko czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate ale czasu wcale tak dlugo nie mineło wiec u Ciebie jakos SZYBKO czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Bo ja nie mówie o sobie, tylko o tym, ze U NIEJ tylko czas zaleczy rany. A ja? No coz.... :( nie umiem się od niej odwrócic teraz. Mam miekkie serce wiec musze miec twardą d....pe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja też mam miekkie serce ale jak na kims sie zawiode to pamietam to do konca zycia i ta osobe zaczynam traktowac na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ta dziewczyna szybko sie wyleczy, jesli jej powiedzialas prosto z mostu jak naprawdę jest... Chyba, ze jest to taki typ, do ktorego nic nie dociera i nadal bedzie miala nadzieje:/ Patryska, mialas mi napisac jakie masz pomysly na prezent na panienski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Niestety to jest taki beznadziejny przypadek, że jak Mój Brat kiwnie palcem to Ona do niego wróci na czterech łapach..... Coż.... Ona ma wyjatkowo słaby charakter i mało pewności siebie, a przeciez nic jej nie brakuje. Na NK mozecie ja zobaczyc na fotce ze spotkania babskiego. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pomysliłam sie. Mozecie ja zobaczyc na tym slubnym zdjeciu co jestem sama z kolezankami :) wstawione 16.10.2008 20:38 . Tamto widocznie usunełam :) Ona nie ma konta na NK wiec nie ma pinezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazlam, bez pinezki:P Ogladam dalsze zdjecia i chyba twojego brata znalazlam, Przemyslaw, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ona miała na weselu sukienke w ciemnym brązie i czarne włosy. A mój brat to ten wysoki i łysy!!! NIE PRZEMYSŁAW!!!! Był moim świadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Przemysław to brat mojego męza :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda789
a czym sie zajmujesz Kate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Praca biurowa. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... pomylilo mi sie przez nazwisko:P Jesli twoj brat to Piotrek to przystojniak, nie dziwie sie ze ta dziewczyna szaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tak myslałam, ze On Ci sie spodoba :) To Twój typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ale szczerze mówiąc - to jak patrze na CIebie na NK - to Ty tez jestes w jego typie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, szkoda ze az 9 lat roznicy, no i z tego co mowilas to niezle ziolko z twojego brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wiek to nie problem, bo On lubi takie 20-24 lata :) hehe I lubi wlasnie takie czarno włose :) No ale ja osobiscie nie polecam swojego brata :) Tej mojej kolezance tez nie polecałam, ale nie posłuchała i teraz ryczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wiesz, wbrew pozorom to on nie miał wiele dziewczyn. Powaznie to spotykal sie z 3 dziewczynami a ma 30 lat, wiec to niewiele. A takie krotkie znajomosci to tez pewnie ze 3-4 dziewczyny. :) Ja chce do domu!!!! 13:30.............................16:00 A dzis ide na aerobik wodny :) Wczoraj wplacilam za wrzesien 154 zl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... to sie bierzesz za siebie:P Ja musze sie pochwalic ze od poltorej tygnodnia codziennie rano robie brzuszki co u mnie jest juz sukcesem, bo u mnie zawsze jest slomiany zapal:P Efekty beda pewnie widoczne po kilku miesiacach, ale musze wtrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No, biore sie za siebie a przy okazji bede parzec czy czasem w ciążę nie zaszłam ;) Znowu walczymy z mężem :) Dzis na obiadek zapiekanki i zostało jeszcze TIRAMISU na deser :) a potem aerobik . hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozna do Was
dołączyć ???? Ja tez okropnie nudzę sie w pacy.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia:) Ja mam takie pytanie.... Bo jak wiadomo M. to moj pierwszy facet na powaznie i zastanawia mnie pewna sprawa. Jak to wyglada w innych zwiazkach jesli chodzi o czestosc uprawiania seksu?;P Bo mnie sie wydaje ze cos za rzadko to u nas jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pewnie że mozna dołączyc :) Czasem nic nie piszemy, ale jak jest ciekawy temat to mozna sie pośmiać i wyrazic swoje zdanie :) Zapraszamy :) Gummka, ja Ci powiem, ze my mamy staz razem ze slubem 3,5 roku i kochamy sie srednio 2 razy na tydzien. A jak dlugo.... ojeje... odkad sie staramy o dziecko i bawimy sie bez gummki ;) to mąż juz nie wytrzymuje tak dlugo jak kiedys, ale zdązy mnie zawsze zaspokoic :) hehe Nie bede pisac o czasi czy minutach bo to nie o to chodzi, ale zawsze jest gra wstepna itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×