Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
oj zaraz do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Papa Patryska :) Ja jeszcze 1 h ale przezyje bo jutro wolne :) Do poniedziałku. Zajrze jutro o ile bede miała jutro neta w domku :) Papapapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
No czesc dziewczynki :))) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Oj tak uczyłam uczyłam..było super....w końcu odżyłam.Dzieci fajne,dawno tak dobrze nie czułam się w pracy...no a jutro niestety będę w biurowej co mi się nie uśmiecha,dzisiaj wstałam sobie około 7:30 porobiłam spokojnie przy sobie upiększyłam się...wyszłam jakoś po 7:30 no a pracę zaczęłam o 8:30 a już po 13:00 byłam w moim mieście pochodzilam po sklepach i w domku byłam o 14..zupełnie inne życie:) Jutro mam niby dostać świadectwo pracy i podpisać umowę a już wczoraj szef próbował się targować bo że w pracy będę dwa dni ale nie pomyślała,że pracę będę wykonywała w domu popołudniami,ale jestem dumna bo odpowiedziałam mu krótko i na temat i stanęło na moim:) No a wczoraj miałam fajny wieczór bo z L.byliśmy u znajomych na zapiekankach i się posiedziało,pogadało... No to do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Nie mogę w tej pracy wytrzymać,jest tak gęsta atmosfera...kolega z pokoju okazał się być totalnie nie w porządku,knuje,obgaduje,aż brak słów...nawet nie chce mi się podawać przykładów...nadal czekam na świadecwto pracy już dzwoniłam do szefowej kadr i pytam się czy jest gotowa a ona że nie wie bo to miał robić pracownik od środy mieli polecenie wydania mi go i ostro powiedziałam,że to ma być gotowe na dziś bo potrzebuję do nowej pracy i żeby było zrobione dobrze,bo pracownik słynie niestety ze złej pracy i takie świadectwa po kilka razy wystawia...zaczynam mieć dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie ze masz juz dosc... I bedzie pewnie coraz gorzej, a umowe masz do grudnia+okres wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 nie denerwuj sie tak wszystko sie ułozy i mam przeczucie ze dzis Ci wydadza te swiadectwo :) tez chcialbym byc nauczycielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giermek
nudzicie się w pracy ? Sami stróże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
nie nie sami stróże:) Patryska miałaś dobre przeczucie mam świadectwo i to jest że tak powiem dla mnie najważniejsze i teraz to ja mogę bardziej stawiać warunki..Umowy jeszcze nie podpisałam bo jest niegotowa ale nie wiem czy podpiszę bo chcą tam umieścić zapis,że ja obowiązkowo mam w tygodniu być 16 godzin w miejscu zleceniodawcy co oznacza,że jeżeli ja będę miała do załatwienia jakieś sprawy czy chociaż zebrani9e w szkole to bedę musiała być w tej pracy i próbować się zwolnić a pewnie z tym będą problemy...mnie dlatego interesowała ta forma współpracy bo na umowie zlecenie ja muszę wykonać swoją pracę ale nie muszę być tu na miejscu i zakładałam,że jeżeli ja tu będę dwa dni ale jeżeli wyjdzie coś w szkole to wtedy będę jeden dzień czy wcale ale pracę wykonam a tak... Także nie wiem co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Kate...chyba dobrze wyczytałam,że dzisiaj nie ma Cię na naszym topicu...gdzieś nam się zagubiła... Ależ źle się czuję,boli mnie brzuch i najchętniej wskoczyłabym pod koc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A właśnie ponieważ przez długi czas nie musiałam mówić dużo i głośno to po wczorajszym dniu pobolewa mnie gardło...możecie polecić mi może jakieś dobre pastylki do ssania w sensie żeby generalnie też przez te pierwsze dni pracy w szkole móc je ssać i zapewnić jakąś ochornę gardłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 a nie gryzie Cie sumienie jak jakimus dziecku postawisz 1???jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Nie nie gryzie mnie tymbardziej,że staram się stawiać to 1 w ostateczności wychodzę z założenia,że jeżli ktoś chodzi na moje lekcje coś tam robi czyli to coś mu w głowie zostaje i generalnie staram się doszukać tego co uczeń umie...i ostatecznie postawić chociaż to dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
oj zaraz do domku trzeba uciekac :) emo-800 a masz mile dzieciaki ktore uczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Weekend udany :) Imprezka w sobote byla dosyc mocno skropiona i dobre jedzonko :) A wczoraj w P-ń były dni Pyrlandii i była imprezka na powietrzu. Wszędzie szare kluchy i pyry w mundurkach z gzikiem :) Pycha :) Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodacy
Do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witam dziewczynki :) ja tam po weekendzie ?? ja w sobote bylam na panieńskim wybawiłam sie za wszysteki czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Patryska :) No ja w sobote miałam u siebie rodzine z okazji rocznicy slubu :) Dostalismy z Mężem ładny obrus, filizanki i talerze do kompletu i piekne sztucce :) Wszystko na nowy dom :) Moi rodzice tylko zapomnieli prezent zabrac i nie wiem co Oni nam uszykowali. Od tesciow dostalismy poduszki, materace do spania i lezaki :) Takze oplaca sie wyprawiac rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate to fajne prezenty dostałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No :) Niespodziewalismy sie z mezem takich prezentow :) Jeszcze dostalismy przeslicznego storczyka :) Uwielbiam te kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Nikt nic nie pisze co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-800 ma dzis szkołe, Gummka pewnie sie nie nudzi i ma prace takze do samej siebie nie chciałam pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Kończe dzis o 15:00 wiec do jutra Dziewczyny. Mam nadziej, ze jutro bedzie wieksza obecnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate to o mnie zapomnialas ze ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!! dziewczyny pomozcieee... moja kuzynka ma w sobote wieczor panienski, nigdy nie bylam wczesniej na takim wieczorze... chcialabym jej kupic jakis prezent, tylko nie chce sie powtarzac z podarunkami. Co moglabym jej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja na panienskim dostałam majteczki, wibrator w kształcie kukurydzy, i ladny zestaw do spania - takie jedwabne spodenki z bluzeczka z koronką :) Dostałam tez swieczke w kształcie penisa (odrazu oczywiscie zapaliłam ) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
do jutra dziewczyny :) Gummka jutro Ci powiem co moglabys kupic bo mam kilka pomyslow bo sama w sobote bylam na panienskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to koniecznie mi napisz:) Ja chyba juz sama zostane do 16? ;(łee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A ja dzisiaj trochę pouczyłam.Potem byłam na mieście bo musiałam znaleźć coś do ubrania...chodzi o to że w tą sobotę idę na wesele brata mojego Ł.mam sukienkę i wszystko inne,ale w niedzielę co prawda nie ma być poprawin ale rano ma być śniadanie i też muszę jakoś wyglądać no i dzisiaj poszłam do miasta i udało mi się zakupić fajny komplecik spódniczkę i żakiecik. I powiem Wam,że zdecydowałam kupić auto...także zobaczymy jak to będzie. Kate...to udaną miałaś rocznicę...:) Patryska szkoda,że nie wygraliście przetargu,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,może uda Wam się znaleźć lokal w jeszcze lepszym miejscu kto wie jak to będzie... Niestety jutro mnie jeszcze nie będzie,postaram się coś skrobnąć popołudniu ale w środę na pewno już coś popiszę:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×