Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo... puk, puk..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Czesc kate :) tak badz twarda :) ale z drugiej strony szkoda mi tej dziewczyny ze tak przezywa rozstanie z Twoim bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No mi tez jej szkoda, no ale sama tego chciała. Brat nigdy nie dawał jej nadzieji, ze to bedzie cos powaznego i skonczy sie slubem... Kiedys powiedzialam do mojego brata, ze najwiekszym jej marzeniem jest wyjść za mąż, na co moj brat: To trafiła pod zły adres... No i po co to wszystko było? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ona przestala byc wesola itd, bo moze twojemu bratu przestalo zalezec na niej a ona to zaczela wyczuwac....? Ciezko w tej sprawie doradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. za pozno przeczytalam ta twoja druga odpowiedz Kate:P Sorki, ze tak powiem ale twoj brat to swinia:P Po co jest z dziewczyna, skoro jej nie kocha? Dlaczego nie mogl z nia o tym szczerze porozmawiac o uczuciach? To nie jest jej wina, bo skad ona mogla o tym wiedziec? Zwiazek polega na szczerosci,a nie zeby ona sie domyslila.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, ale Ona o tym wszystkim wiedziała. Mój brat niczego przed nią nie ukrywał. Kiedy się pytała co On czuje, to mówił krótko i zwięźle, że mu narazie zależy i że On nie wie czy będzie czuł cos więcej, takze był szczery od początku. Rozmaiwałam z nia to mi kiedys powiedziała, że Ona poczeka, tylko żeby sie okazało, ze to bedzie na marne... Ona miała nadzieje a w przypadku mojego brata to niestety nie trafiła.... Takze nie uwazam zeby brat byl bez winy, ale nigdy jej nie okłamał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie cofam to co napisalam. Przykre to co sie stalo... w takim przypadku to niczyja wina. Ona bedzie musiala jakos to przebolec.. trudno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dokładnie, trzeba przebolec. W sobote wyprawiam z mężem rocznice ślubu i mieli przyjśc. Ona wczoraj powiedziała, że Ona chyba nie przyjdzie skoro tak sie porobiło. Powiedziałam jej że jak uwaza, aczkolwiek rozumiem. No ale nie zdziwie sie jak przyjdzie, zeby miec z nim kontakt i wyprosic rozmowe.... O Boze, mam nadzieje, ze nie przyjdzie naprawde.... Bo mnie też postawi w kopotliwej sytuacji.... . Dziewczyny, a ja mam jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche niezreczna sytuacja. Na jej miejscu tez nie wiedzialabym co zrobic...:/ Ja tydzien temu mialam wolne w piatek, zeby zapisac sie na egzamin na prawko. Ktos mnie zle poinformowal ze zapisy sa do 13tej, a jak pozniej sie okazalo ze do 17 to szefow z bledu juz nie wyciagalam:P Mialam reszte dnia wolnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Dziewczyny nie chcecie moze kupi telefonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja mam wolne za sobote 15 sierpnia :) No i bede miała czas na porządki i naprzygotowanie dobrego jedzenia na imprezke :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
halo czemu mi nie odpowiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrsyka, a jaki tel. sprzedajesz? A propos rocznicy! Moja kolezanka (rowiesniczka - 21lat) poinformowala mnie dzisiaj ze facet oswiadczyl jej sie..... sa ze soba niecaly rok....A ja ze swoim 5 lat i dupa:P Jak ja w tym nawiasie wpisywalam swoij wiek to sie zawiesilam, bo nie moglam sobie przypomniec czy mam 20 czy 21:P Jak ten czas leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, ja telefonu nie chce kupic. W styczniu konczy mi sie umowa w ERZE to dostane nowy :) Czas leci.... ja w grudniu bede miec 29... porażka... ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
mam 2 telefony do sprzedania naprawde zadbane :) 1 to motorola V3 a drigi tefefon to nokia i nawigacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wystaw na allegro telefony. Ja w sumie lubie swoj, chociaz powoli jego dobijam:P Mowili, ze ma padac! I nic a ja specjalnie parasol wzielam.. phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka no wystwie na allegro ale czekam na kod od allegro zeby moc wystawic. A ty nie chcialabys kupic/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Juz mi mój Szwagier cisnienie podnosi!!! Rocznica ma sie odbyc na 15:30 i wie o tym od miesiąca ze bedzie ta impreza, a On mi mówi ze jego Tesciowa jest juz zdrowa i chyba w sobote zrobi swoje imieniny i ze Oni sie spoznia!!!! Jak ja nie ciepie takiego zachowania! przeciez o naszej imprezie wiedzial od miesiaca!!!! W maju jak mąż robił 30te urodziny to tez przyjechali 2 godziny spoznieni bo jakas mala miała chrzciny! Rece opadają! Mam ich gdzies. Bede szykowac wszystko dla mojej rodziny a Oni niech sie walą! Ale mi cisnienie podniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sie nie denerwuj, wiecej zarcia dla was:P U mnie w rodzinie to w sumie normalne... ci ktorzy moga punkualnie byc to beda, inni retorycznie sie spozniaja i nie da sie nic na to poradzic. Nie ma sie czym tak denerwowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Masz racje Gummka, ale takie cos mnie wkurza. Jakbym wiedziała ze im nie pasuje to bym wszystkich zwołała na pozniejsza godzine, wiec najpierw, zaznaczam ze najpierw zapytalam sie Szwagra czy pasuje im na 15:30. On powiedzial ze TAK! Jakbym wiedziala ze maja jeszcze cos tam cos tam to bym zrobila np na 17-18!!! Ale masz racje, po co mi te nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-800 dzis uczy :) Pewnie bedzie jutro. Pisala ze bedzie uczyc pon, wt, i czw. :) Jeszcze dobre 2,5 h i wolne!!!! Ale sie dzis wlecze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
dziewczyny macie pojęcie jak sie robi tipsy??? cghce kupic sobie zestaw do robienia tipsow ale nie wiem kiedy jaki zel sie naklada. a Wy wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zel i tipsy? Chyba chodzilo ci o klej... bo inaczej nie wiem o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
mi chodzi o tipsy zelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabys pojsc na jakis kurs, bo tak samej ciezko bedzie ci sie nauczyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
przeciez duzo osob robi sobie samemu tipsy.bardzo duzo moich kolezanek sobie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie znam sie na tym :) Powodzenia :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×