Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
a co to znaczy sex oralny ??? Prepraszam Was ale ja nie mam w tym doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. pozycja 69.......... jakby tu wytlumaczyc zeby nie bylo ordynarnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Kiedys gdzies czytałam - że dziewczyny tak naprawdę uczą si e z czasem przezywa oragazm. Nie wiem jak u innych ale w moim przypadku to się sprawdziło. Tzn. nie od poczatku miałam orgazm tylko z czasem nauczyłam się go przeżywać. Pierwszy raz miałam przy seksie oralnym a dopiero po jakims czasie przy normalnym. Moze spróbuj sama doprowadzić się do orgazmu - to potem będzie prościej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Sex oralny - ustami :-) chyba tak najprościej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
No Tomek jak robi mi dobrze to jest mi bardzo przyjemnie ale nie dochodzi do orgazmu.a Jak Gummka , Justtuska przezywanie orgazmi?? Bo kate mi juz powiedziala jak ona przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja napisalam, ze jedynie lechtaczkowy. Ale nigdy nie mialam kilka razy podczas jednego stosunku jak Kate:P Nie dalabym rady, musialabym odpoczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
No ja też jedynie łechtaczkowy i raz podczas stosunku. Ale duzo bardziej wole ten podczas sexu oralnego - jest jakby silnieszy :-) :-) A co do odczucia - to podobnie jak to Kate opisała, ale ciężko jest to włąsnie opisac słowami, trzeba przeżyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryska, jak bedziecie sie kochac od tylu, to wez jego reke zeby cie tam podotykal. Ja zawsze wtedy mam orgazm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, sprobuj najpierw sama pod prysznicem albo lepiej we wannie to wtedy sie rozluznisz :) Zjadziesz ten punkt u siebie. Ja Wam powiem, ze jak moj mężuś mnie piesci jezorkiem to jak dojde najpierw raz, to po chwieli juz niewiele trzeba zeby doszla drugi raz :) Kiedys jezorem to liczyclismy i doszlam 8 razy :) bez jaj :) No a jak jest we mnie to musze sobie znalezc swoj kąt to wtedy tez moge dojsc ze 2-3 razy a potem mu mowie zeby konczyl bo jestem wykonczona :) ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a jak dochodzi do orgazmu do jaka wydzielina wydobywa sie z pochwy?? ale Ty kate masz dobrze z ty meżem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, te kobiety co maja orgazm tak jak feci ze wyciekaja z nich płyny to rzadki okaz :) Jest ich niewiele. My mamy tylko takie soki co sie wytwarzaja w czasie podniecenia zebysmy nie byly suche w srodku. A tak to w czasie dni plodnych jestes najbardziej mokra, czyli 12, 13 i 14 dzien od pierwszego dnia okresu. A tak to jeszcze raz Ci mowie: sporobuj z prysznicem :) Jak bylam w Sopocie to byl w scianie taki masaz wodny... ojejeje... ale mi wtedy dobrze bylo bo strumien wody byl tak mozny ze doszlam tam chyba ze 4 razy... ale jestem niegrzeczna, nie? :) Maz stal obok mnie i nie mial pojecia co sie dzieje :):) :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, dobra jestes:P Ja w miejscu publicznym nie moglabym, o ranyyy widac by bylo co mi jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate a nikt tego nie zauważyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie... nikt chyba nie widzial bo bylam odwrocona do wszystkich plecami i wygladalo jakbym sobie masowala brzuch :p Nawet mąż satł obok na innym masażu i nic nie widział :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie fantazje erotyczne? Takie o ktorych wstydzilybyscie sie powiedziec facetowi? Albo jakie juz spelnilyscie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja o wszyatkim mowie raczej Tomkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
My nie rozmawiamy o takich rzeczach. Moj Mąż raczej jak popije to wtedy by pogadał a tak to jest taki wstydliwy... ;) Ale powiem Wam jeszcze lepszy numer :) Bylismy na poczatku roku w Niemczech na urlopie. Pojechalismy tam na super basen. Naprawde taki extra z dziką rzeką, zjedzalnia, strasznie duzo masazy i jakuzi :) Znalezlismy z mezem takie masaze w scianie ze jemu tam małego masowało... no i w pewnym momencie wylaczyli tez masaz, bo wlaczyli inny a mąż mowi: prawie doszedlem... :) Ja sie zdziwilam, no ale zaraz wpadlismy na pomysl gdzie by tu pojsc mu dokonczyc i poszlismy sauny parowej. Kilka ruchow ustami i zaraz eksplodowal... Ale byly jaja, jeszcze przez tydzien gęba mu się uśmiechała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... zazdroszcze:) Moj facet raczej wstydliwy jest, a przez to ze nie ma tych "finałów" to on wie ze to jego wina i on ma coraz rzadziej ochote na zabawy:/ Co mnie jeszcze bardziej irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate a gdyby ktos wszedl do sauny to co bys Ty zrobiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ale w tej saunie nie bylismy sami. Ale dla sprawdzenia Mąż poszedł w narożnik sauny a ja stanełam przy drzwiach i w ogole go nie widziałam przez pare. Dopiero w połowie drogi go zobaczyłam wiec była zasłona dymna :) Wiem co robie, wiec najpierw wszystko sprawdzam. :) Mam juz prawie 29 lat wiec kiedy mam w koncu szalec jak nie teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Cos mi się zdaje ze nie macie już o mnie zbyt dobrego zdania, ale same zobaczycie w przyszlości jak to jest. Nigdy nie wiesz co przyniesie życie i okolicznosci :) Ja w zyciu bym nie powiedziała ze takie rzeczy bede robic i ze mi sie cos takiego trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ktos byl w tej saunie ?? o kurde ja bym sie nie odwarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, prosze cie, ja zawsze chcialam tak robic ;), ale trzeba sie z partnerem zgrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Justtyska sie nie odzywa... chyba ma nas dosc.... Takie tematy to uciekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Jestem, jestem - tylko musiła wykonac kilka telefonów, pozatym miałam jednego klienta z tąd ta cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
A że tk sie zapytam - pisze tu ktos jeszce oprócz Kate, Gumki, Patryski i Emo ??? nie jestem w stanie nadrobic 100 stron z tą d to pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
:p :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pełna lista to: Kate emo-800 Gummka Patryska i TY :) Za mało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Nie własnie w sam raz :-) :-) , ale czyżby tylko my się nudziły w pracy ??!! ;-) Kate - a te wczesniejsz Kate z nad... z poczatku topkiu - to ty ?? - bo widziałam , ze czarne, czerwone niki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×