Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Trochę na pewno...szkoda że nie zobaczyła zmiany pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tyle ze ja kiedys byłam u bardzo wiarygodnej wrozki na seansie to wywrozyla mi 2 dzieci napewno a moze i nawet bedzie trójka, ale to juz bedzie zalezalo od innych czynników.... coz, pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, my zesmy czychały na nią od piatku :) jak tylko sie o niej dowiadziałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokłądnie trochę to trwało kiedy uzyskałyśmy odpowiedzi na nasze pytania..Widzę Gummka,że się zaczerniłaś:DJa też sięzaczerniłam bo ta wróżka głównie zaczernionym nickom odpowiada.Ależ u mnie się ciemno zrobił,zaraz jak lunie to będzie masakra a ja wyletniona w płąskich sandałkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
U nas dzis jest 20 stopni i zapowiadali deszcze, ale narazie nie pada. Dzis jestem w pracy autkiem , wiec wisi mi czy pada czy nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie specjalnie sie zalogowalam, mam nadzieje szybciej mi wtedy powrozy;) U mnie tez sie brzydko na dwrozu zrobilo.... Od razu po pracy mam jazdy, ostanie zajecia, a potem egz. wewnetrzny. Niekiedy mysle ze nie nadaje sie n kierowce... Oj... czuje deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
O gummka robi prawko :) Ja juz zdawałam w 2005 roku :) i udalo sie za 1 razem. Ale ja nadal nie nadaje sie na kierowce :) wole siedziec obok męża niz za kierownicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakbys Kate czesciej jezdzila to pewniej bys sie czula? Ja mam w kazdym badz razie taka nadzieje.... tylko nie wiem jak dlugo trzeba cwiczyc:P Ja bym chiala juz teraz swietnie jezdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee... wrozka sobie poszla.... no i nie dowiem sie co z moim zwiazkiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, musisz ją jutro tropić :) Ona ma nieromowany czas :) Jeszcze 2 h i spadam! Ale teraz mi sie dłuży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
cześć dziewczynki:) moge do Was dołączyć? ja jeszcze 1h i 45min i do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej hakunamatataa :) Pewnie ze mozesz dołączyc :) Niewiele teraz sie dzieje, ale topik został stworzony, zeby kazdy znudzony mógł tu swoje żale z nudów wypowaidac :) Nie zawsze odrazu sie pisze, ale kazda z nas śledzi co tu sie dzieje :) W jakiej jestes branzy i ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mozesz sie dolaczyc:) Mi tez wlasnie zostal 1h i 40min.... ach, nie moge sie doczekac konca pracy. Rozrywka dnia - te jazdy:P:P ciekawe jaki numer dzisiaj wywine. Ostatnio dwa razy wymusilam pierwszenstwo i jak zwykle zgasl mi kiedy ruszalam pod gorke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja mam prawko 4 lata i tez w zeszłym tygodniu wymusiłam pierwszeństwo jak zjezdzałam z ronda ;) wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.... tylko ze ty Kate legalnie jezdzisz i w sumie to jest normalne ze sie pierwszenstwo wymusza, a ja musze sie nauczyc kultury jazdy:P Po zdanym egz i tak bede jezdzic jak chce,a nie jak oni chca...! Oczywiscie bede sie starac bezpiecznie jezdzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tyle ze to ze wymusiłam pierszeństwo to sobie uswiadomiłam jak taryfiarz mnie strąbił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To debile na mnie trabia! Na Lke! Pajac jeden kiedy mi zgasl jak bylam na gorce...... zestresowana a ten jeszcze trabi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
za grosz kultury! Nie mają cierpliowsci do uczących się a kiedys sami sie uczylI!!! Ojejejejejejeje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze ponad 5 minut i do domu ten dzień nie był zbyt udany masa nerwów i mam dość niesprawiedliwego traktowania...mam nadzieję,że jutro będę miałą inny nastrój a w ogóle to mam nadzieję,że wypali mi inna praca. No nic uciekam do domu:)Do jutra:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 DO JUTRA!!! :) Papapapapapa :* Ja jeszcze godzinke ale wyjde wczesniej :) Po pracy musze jechac na poczte i oddac garnitur męża do czyszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Napisałam do tej mojej kolezanki smsa i pewnie sie niezle wkurzy, bo napisałam: Wiem ze ostatnio zyjesz tylko (imie meskie) ale pamietaj ze sa jeszcze inni ludzie dookola. Zebys mnie zle nie zrozumiala, ale jak (imie meskie) zabraknie to zostaniesz sama. Zobaczymy czy jakos zareaguje.... Ja oczywiscie nie dam sie sprowokowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Zagladam do was czasami, choć ostatnio mam trochę roboty. Nie jestem kierowcą ale powiem wam co moja koleżanka robi na trąbiących . Po prostu wysiada z samochodu , podchodzi i spokojnie pyta co się stało i w czym moze pomóc. Zobaczyć minę takiego pieniacza w tym momencie - bezcenne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
987654321 REWELACYJNE PODEJSCIE :) Musze to w praktykowac :) No w koncu jest nas troche wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobre:P Jak bede miala odwage to tak kiedys zrobie. Jeszcze ladnie sie ubrac i wyjdzie taka usmiechnieta w szpileczkach:P Gorzej jak trafi sie na bebe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Narazie Dziewczynki :) Ja juz mykam. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzis dziewczynki rowniez zmykam az strach wyjsc na ten upal tutaj wiatraczek :) swiatlo mi dzis wylaczali pare razy wiec poczulam sie jak przy maszynie do pisania See you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
a ja jeszcze godzine, niech przyjdzie juz inna lepsza praca bo w tych godzinach to mozna świat przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już od godzinki w pracy:)Szef na urlopie,wyjechał:DZapowiada się luz totalny a najbardziej fajnie,że pyschiczne odprężenie mnie czeka... Witam nowych znudzonych...ja też czekam na nową pracę jak na wybawienie.Ale póki co trzeba zacisnąć zęby i tu pracować... Zastanawiam się czy na jutro nie wziąść delegacji i nie pojechać z dokumentami do Opola.Jeszcze nie wiem myślę na razie usilnie,gdyby jeszcze moja koleżanka mogła się ze mną spotkać to chyba pojadę:DZawsze to wyśpię się dłużej,pochodzę po mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×