Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Ja jestem strasznie niewyspana....... najchetniej rzucilabym sie na mieciutka kanape, ktora jest obok mnie i wtulila sie w poduszki.... Wlasnie kawe sobie zrobilam, ale przewaznie jestem tak przymulona, ze ona mi nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja jestem tak śpiąca że nawet na biurku mogłabym usnąć.Kawy nie piję,wypiłam herbatę i zjadłam kanapeczki,ale jestem tak przymulona,że ziewam i to wszystko.Próbuję coś czytać,ale mi nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Dziewczyny. No ja za to jestem bardzo wyspana bo zasnęłam przed 22 a wstałam o 7 wiec całe 9 godzin snu :) Jestem już chyba pokłócona z tą moją koleżanką i tym razem nie mam siły, żeby ratować tą znajomość. Niech Ona sama poczeka i zobaczy że miałam racje w wielu sprawach i wtedy wróci do mnie na czworakach, a póki co chyba uważa że wszystko wie najlepiej i wręcz szuka chyba jakiegokolwiek powodu, żeby sie na mnie zezloscic. Ona chyba nie daje sobie rady z tym ze mam męża i że jestem szczęśliwa, i że Ona tego wszystkiego nie ma..... coż, pozyjemy zobaczymy, ale jakos tak smutno mi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... a to dopiero sroda. Jeszcze dwa dni trzeba wstawac wczesnie,a potem spanie :)mmmmmmmmmmm Kurde, 1wszy to jest sobota... czyli pewnie nie mam na co liczyc, ze dostae kase przed weekendem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, nie przejmuj sie..... Przejdzie jej ta cala zlosc, a jak nie to dziewczyna nie jest warta tego wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
cześć Dziewczyny:) ja od 8 w pracy, ale dzisiaj mam troszkę więcej pracy:) teraz się uczę, bo mam o 12.30 test z języka. Jestem ze Śląska, branża motoryzacyjna. 25latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam spać jakoś parę minut po 22,ale ja wstaję wczesnie już o 5 masakra...to przez te dojazdy...i dzisiaj jestem jakoś bardzo niewyspana.Nie mogę doczekać się już soboty żeby się wyspać,chyba że jutro wypuszczę się do Opola to wtedy pojadę pośpię sobie chociaż do 7:30:)Zobaczymy. Kate...nie ma co się przejmować ja jestem taka,że nawet jakby za jakiś czas zobaczyła,że robiła głupio i zostałaby sama to ja bym ją olała,po co mi by była taka koleżanka która przy pierwszej lepszej okazji by mnoe obgadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hakunamatataa:) A propo stwierdziłam,że nie podejdę do tego egzaminu który mam wyznaczony zaraz po urlopie tylko przełożę go na wrzesień.Nie zamierzam się uczyć w czasie urlopu bo to już by było przegięcie.A niektórzy sobie ustalili właśnie na wrzesień od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80, doskonałe rozwiązanie z tym egzaminem :) Widze ze mamy mężczyzne wsród Znudzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
odezwe sie pozniej do Was dziewczynki, teraz muszę troszkę się pouczyc:) a poza tym szef biega jak pokręcony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ale wiecie co jest najgorsze.... moja babcia wyprawia swoje 75 urodziny i ta moja kolezanke tez zaprosila ze wzgeldu na to ze na spotyka sie z moim bratem... a wczesniej rozmawialam z bratem to mowil Babci ze On bedzie sam, a Babcia i tak zaprosila ta moja kolezanke... Gdyby Ona wiedziala to co ja wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak w branzy motoryzacyjnej.................. sami mlodzi, przystojni, pelni pasji faceci:P mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Ja jestem niewyspana, gdyż polozylam sie o 0.00 i wstalam o 6.00, na dworze było pochmurno, mglisto , a pod kołdrą tak przyjemnie. Właśnie pije kawe, ale czy ona mnie dobudzi? Najchętniej położyła bym się do łóżka , poczytała jakąś książeczke i znowu poszla spać. Miłego dnia Wam życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, ze szefow nie bedzie do konca dnia, bo nie chce mi sie myslec i zalatwiac im spraw....... totalnie chce dzisiaj sie wylaczyc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Widzę, że coraz więcej znudzonych sie zjawiło. :) A jeszcze tydzien temu razem z emo-80 walczyłysmy żeby ten topik nie umarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I udało nam się:DAle to jest przytłaczające jak wiele osób jest nudzących się:)Ja coś tam nawet dzisiaj robię,ale to były takie głupoty,jeszcze tylko wykonam z jeden telefon i wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobre musiały być lata 70, ja oczywiście znam to z polskim koemdii , ale rodzice potwierdzają te różne absurdy. Gdzie był szatniarz, dyrektor szatni, bądź w PGR było super, np zawód obchodzący - Ci to musieli się nudzić :) Może troche aby podleczyć sumienie u mnie wpracy mam dni, że nie wiem za co sie złapać a są takie , że człowiek siedzi całydzień na necie ipo sieci buszuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jak ja pomyślę co mnie w przyszłym tyg czeka to mi się płakać chce ... dlatego teraz cieszę się błogim lenistwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja póki co mam totalny luz,ale wiem że niedługo przyjdą ciężkie czasy ale to dopiero gdzieś tak we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Juz jestem tak zmeczona ta nudą ze mi sie nawet pisac na klawiaturze nie chce. Myla mi sie literki i chyba powinnam odejsc od tego kompa na godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
Gummka- sami młodzi to może nie:)ale fakt duzo ich i przystojnych również, nie narzekam na towarzystwo:)teraz zaczyna się fajny czas, bo dużo osób idzie na urlop lub już jest i jest takiii luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem znudzona masakrycznie.U mnie luz totalny szef na urlopie poza miejscem zamieszkania,dlatego luz szczególnie psychiczny.Póki co piękna pogoda,oby taka się utrzymała,aż żal siedzieć w pracy... zaraz zjem drugie śniadanko bo coś zaczynam odczuwać głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
a ja idę zrobić sobie kawkę:) smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
hmmm dobra kawka z mleczkiem:) a powiedzcie Kobitki jak tam z Waszymi urlopami??byłyście już? wybieracie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja jade nad morze do Chłapowa 18 sierpnia na 2 tygodnie :) Juz sie nie moge doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
ja byłam na tydzień w Chorwacji, ale jeszcze wybieram się w 2 połowie sierpnia na Mazury :) i też nie mogę się doczekać, a najbardziej to nie mogę się doczekać urlopu, nawet po to, żeby posiedzieć w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×