Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość niepokonana beti
Juz jestem ile można chodzic w kółko bez sensu. Piekne lato ludzie ida na plaze zaraz oszaleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ja jak wroce z pracy, to tylko zjemy obiadek i jedziemy na taka wies do Szwwagra to jeszcze zdążę się troche poopalac :) Piekna pogoda :) Obym na urlopie miala tez jakos w miare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie dorawalam sie do seriali, ogladam sobie online, przynajmniej szybciej czas mi moze zleci:P Akurat brzydule betty ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonana beti
Ja juz niestety po urlopie, chociaz bez sensu tu siedze w sierpniu nigdy nie ma klientów, moze bym tak jeszcze tydzien wolnego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 jak wyglądal Twoj ślub?? opowiedz bo lubie takie rzeczy sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, za duzo by opowiadac, ale mielismy tradycyjny slub na 74 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie się nudzę, dlatego siedze na kafeterii, pozatym nie moge już patrzec na mojego kolege który siedzi naprzeciwko, czyta jakies pierdoły i prycha co jakis czas smiechem, beznadziejnym. Jego zona dzwoni (ktora jest w ciazy i siedzi w domu ) zatem sie nudzi - a dzowni o jakies 10 minut od 8.00 do 16.00 - i opierdziela go przez sluchawke ze sie nią nie interesuje - potem jak on dzowni to ona nie odbiera, albo odbiera i od razu rzuc sluchawke :) a sa doiero 4 miesiace po slubie :) aacha no i jeszcze jedna sprawa - on nie uzywa zadnych antyperspirantow i to mnie rozwala, jak jeszcze siedzi to pol biedy, ale zacznie chodzic , ja wychodze :(:((:(P( na dodatek mam wrazenie ze codziennie nie siedzi pod prszynicem , o jejejejejeje buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Kobiecie w ciazy mozna wybaczyc, w koncu ma swoje humory :) ale ze facet sie nie kapie!!!???!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaga to delikatnie zasugeruj jemu ze smierdzi:P Fuj, co za brudas, ze ludzie nie czuja takiej potrzeby zeby w takie upaly sie myc czesniej! Moja mama pracuje jako rehabilitantka, wiec przychodza na zabiegi rozni ludzie... jak sie rozbiora to niektorzy smierdza na kilometr. I pewnego dnia moja mama (a jest dla innych lagodna z natury) komus zwrocila uwage i juz ta osoba nie przychodzila na zabiegi:D:D:D A tak z innej beczki, Kate, nie uwierzysz ale wlasnie sie umawiam z jakims kolesiem z NK na kawe.AAA!!! ja i randki! kur#%wa co ja robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka - i tak trzymac!!!! OD jednej randki do drugiej i mozna sie fajie bawic :) Potem napisz jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie rece juz poca na mysl o tej "randce" :P Ja jestem za nerwowa. Dlatego nigdy nie lubilam randek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
jescze 2h i 25 min :( oszalec tu mozna....no tak ludzie sie nie kapia tez sie w pracy o tym kilka razy przekonalam gdy daje do zmierzenia kobiecie bluzke a ona jak ja oddaje to miejsca pod pachami sa wilgotne i cala smierddzi potem...fujjjjj...gumka a Ty nie masz chlopaka?tak slyszalam :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka aktualnie od naszego komitetu na KAFE dostała przepustke na kilka randek ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
haha czyli wszytko legalnie sie odbywa:D..pewnie odstresuj sie gummka:) ... a powiedzcie tak poza aktualnymi facetami czy mezem ilu mialycie lozkowych partnerow? cholera chyba mi palma w tej parcuy z nudow odbija ze zadaje takie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z facetem od kilku lat, ale nie uklada nam sie najlepiej - roznica pogladow. Dlatego chce sie przelamac i probowac z innymi facetami.... troche chamskie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A ja już w domku:)Byłam na hennie,zrobiłam zakupy i teraz biorę się za prace domowe...Gummka to świetnie,że się umówiłaś tak trzymać napisz po spotkaniu jak było:)Mirandita a ile macie lat??Ja ze swoim jestem ponad 4 lata i też jeszcze do końca się nie dotarliśmy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
emo-800 tez chce juz do domuuu:) ... ile mamy lat? ja 22 a on 25 a razem jestesmy 5 lat z tym ze rozeszlismy sie kocem 2008 na 3 miesiace bo byla totalna klapa! ale wrocilam no i teraz wzloty i upadki! czesto sie klocicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Gummka no ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Tak my często ja mam 29 znaczy będę mieć:Da Ł.ma 30 i jesteśmy z sobą ponad 4 lata...może nie że się kłócimy,ja się bardziej kłócę co wynika z mojego charakteru i jego niektórych zachowań...my po prostu jesteśmy zupełnie inni...on spokojny ja wręcz przeciwnie on działa powoli ja szybko...on jest milczkiem bardziej ja gaduła...i na tym tle są kłótnie wzbudzane przez ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-800 - widzę, że nie wytrzymałaś bez nas!!!! :) Jak Ty wytrzymasz na urlopie? ;) Ilu mialysmy łozkowych partnerów... hm... gdybym miała jednego to bym sie przyznała, a ze bylo ich wiecej to lepiej nie mowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emo... to u mnie tak samo jest. Identycznie. Ja jestem choleryczka, on spokojny i powolny w dzialaniu, co mnie wrecz dobija, bo ja chce juz cos teraz zeby mi zrobil a nie dopiero kiedy on odpocznie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
emo a u nas po tym powrocie wszytko sie zmienilo..dawniej klocilismy sie ale on byl "normalny" a teraz ma napady szalu i to o błahostki...moze tak na niego podzialalo to ze jak sie rozstalismy to delikatnie mowiac zle go traktowalam a on za mna lazil non-stop i nalegal...teraz widzi ze wrocilam to moze chce pokazac ze jest gora..nie wiem.. ale stey niestey kocham Go i juz! ....slubu nie planujecie?...kate hahaha to łobuz z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Przyznam sie bez bicia, że łobuz ze mnie :) Miałam swoje lata przez ktore sie wyszalałam, żeby teraz nie łazic na boki tylko docenic mojego mężusia :) Moj mąż z koleji miał przede mna dwa powazne zwiazki i to wszystko :) On jest z tych co nie lataja na boki :) Takze jak widzicie dobrze trafiłam :) A ja? No coz..... moge powiedziec na swoje usprawiedliwienie, ze do grzecznych dziewczynek nie nalezałam, ale nie byłam tez jedna z tych umalowanych blondyn na wysokich obcasach co czychaly na sponsora :) Ja szukalam milosci - na rozne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci Kate takiej odwagi i w sumie beztroski:P Wszycy mi mowia ze trzeba szalec teraz a ja zbyt powaznie do tego chyba podchodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Moj tez jest typem ktory napewno na boki nie chodzi przekonalam sie wiele razy:) wiec pod tym wzgledem takze dobrze trafilam :) hehe ja jestem blondyna :) nale wysokich obcasow nie nosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie chciałam nikogo obrazic :) jakby co :) hehe Gummka, ja zawsze podchodziłam do randek jak to miłego spedzenia czasu :) I tyle. Umawialam sie bardzo czesto przez internet itp. Jestem osoba kontaktową wiec nie miałam zz tym problemów. Trzeba podejsc do rzeczy naprawde na luzie i traktowac to jak zabawe a jak bedzie mialo to byc "to cos" to sie czlowiek zawsze połapie :) Szczerze przyznam ze z perspektywy czasu wielu rzeczy bym nie zrobiła albo po prostu zapomniała, ale coz... było i minęło a teraz jest teraz. To jest wazne jaka jestem teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Hmm...Ka podobnie jak Kate przy jednym no dwóch bym się przyznała,ale...lepiej zamilknąć...:D No nie mogę bez Was przyzwyczaiłam się,że do 15 piszemy i potem do domu a tu nagła zmiana...A na urlopie jak dobrze pójdzie to też coś napiszę:D No to widzicie ja mam podobnie on powolniak jakich mało,nawet spóźnić się potrafi fakt faktem niedużo i zawsze dzwoni że się chwile spóźni...On takich typ milczący nigdy nie wybuchnie a ja już wolałabym żeby nieraz coś powiedział bo bym wiedziała na czym stoje...ja jestem niecierpliwa a on powoli pełny spokój itd. Właśnie skończyłam odkurzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja też jestem blondynka,jasna karnacja itd. No mój też na boki nie chodzi,w knajpach nie przesiaduje wiedzie w sumie nudne życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×