Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
Gorącoooooooo Dusznoooooo Ale by pranie schło, ale by schło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
U mnie od jakiś dwóch tygodni zero słońca i wyższej temperatury non stop leje,dlatego mi sie tęskni nawet za upałem...choć pewnie jak już do mnie dojdzie to będę narzekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No własnie pranie mój sweter ostatnio przez 5 dni nie mógł wyschnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate co ten Twój mąż tak ciągle wybywa? Chyba się urwę na 10 minut z roboty jak małż zajedzie lymuzyną i szybko wstawię pranie, jak przyjdę z roboty to będzie już gotowe do powieszenia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A bo w zeszłym tygodniu straszył, że idzie na spotkanie z kolegami az w koncu nie poszedl i musialam zmienic plany :) No ale napewno dzis idzie na to spotkanie bo jego kolega ma Piotr na imie, wiec spoznione imieninki :) hehe Ja np byłam w piatek na spotkaniu z kolezankami, takze jak troche czasu spedzimy osobno to troche tęsknimy za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
To chyba tylko ja w tyn nudzącym towarzystwie znowu zasuwam. Są dni , że całe przesiedzę w błogim lenistwie, a czasem nie mam czasu zrobić sobie kawy. Najgorzsza ta duchota. Mam okno od zachodu i już za godz. zacznie się sauna. Okna nie da się otworzyć bo zwiewa wszystkie papierzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaa - ale wiesz, po slubie zabrakło mi tego czasu "dla Siebie" co zawsze miałam, więc teraz go wypędzam kiedy tylko moge, ale nie częściej jak raz na tydzień :) Żeby sie nie przyzwyczaił, a poza tym jak dojdzie dziecko to wszystko sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Kate, to bardzo dobre i zdrowe podejście do małżeństwa. Żeby inni też tak robili zamiast się nawzajem ograniczać mniej byłoby łez wylanych na kafe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
luuudzieeeeeeeeeee mam dośc tej nuuudyyy pooomoocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Ja z moim Panem tez mam labe pracuje w delegacji wiec jest w domciu tylko na weekendy :) a jak mi sie uda jeszcze syna do dziadkow na tydzien podrzucic to woglole mam luzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja dzis troche mniej sie nudze . Ksiegowa dala mi 600 kopert do za adresowania moze chce mi ktos pomoc?? a dopiero zrobilam 180 :( juz mi sie nie chce tego adresowac Wolalabym sie nudzic tak jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja już też wymiękam,często miałam nudy ale ktoś zadzwonił albo musiałam coś znaleźć w necie a od wczoraj nic kompletnie nic.Zero telefonów,odebrałam jeden ale był do kolegi z biura i to wszystko.Zero papierków,oczywiście pisma nadal nie napisałam ale zajmie mi ono jakieś 5 minut z wydrukowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Odkąd jestem w ciąży, małż siedzi w domu bo ciągle coś maluje/remontuje, z kolei przed całą akcją wyłaził na piwo, zresztą raz w tygodniu szedł na trening. Wakacje się zaczęły, treningi skończyły :D Ja na dzisiaj byłam umówiona z kumpelami na pizzę i plotki, ale muszę przełożyć, bo mam niezapowiedzianą wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Patryska tak się nudzę,że mogłabym spokojnie Ci pomóc i kopertować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Patryska ręcznie je adresujesz? Nie lepiej programem i drukować bezpośrednio na kopertach lub na karteczkach i przyklejać adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
chcialam programem ale ona sie nie zgodzila powiedziala ze duzo tuszu pojdzie i kazala recznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
patryska Bo na nudzecie trzeba oszczędzać, oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
z mila checia przyjme Twoja pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
DO 987654321 - tez mysle ze to dosyc zdrowy sposob :) W koncu małżeństwo to nie taki KONIEC zycia :) hehe Ja np bardzo lubie ogladac seriale z kompa, i wogole jestem maniaczka TV, a dla mojego męża TV mogłaby nie istniec. Wiec np nadrabiam sobie zaleglosci z seriallami jak On wychodzi. A to Gotowe na Wszystko, prison Break czy Heroes :) Coz, jestem maniaczka, przyznaje sie bez bicia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
987654321 co oszczedzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
ale to Twoje maniactwo nie jest takie złe. Ja też mam coś co lubie i nie chciałabym, żeby ktoś mi przeszkadzał. Ważne że się dogadujecie, a jak cię obserwuję to chyba małżeństwo ci się udało. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
A ja kocham dr House'a, może nie samego doktora, od kiedy w serialu zaczął grać Kal Penn - sikam :P Tylko że mój małż to maniak z kolei filmów, ma je setki i jak ma czas codziennie conajmniej jeden obejrzy. Ja w tym czasie wolę przeczytać dobrą książkę, chociaż filmy też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
patryska W budzetówkach oszczędza się na wszystkim. Na papierze, kopertach, tuszach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Też sądzę że trafił swój na swego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
To ja mam odwotnie niz Kate. On jest maniakiem seriali, telewizji i gier, a ja wole gdzie wyjsc. Tylko niestety jak chce wyjsc to nie mam z kim, bo wszyscy zajeci, a mnie szlag trafia jak mam caly dzien spedzic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
987654321 no oszczadzaja oszczedzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
gummka musisz sobie znaleźć towarzystwo koleżanek i z nimi czasem robić wypady na ploty. Rozejrzyj się dookoła? Naprawdę nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja tam jestem zdania, że każdy człowiek powinien mieć swoje hobby lub przynajmniej jakiś sposób na spędzanie wolnego czasu. My się w swoim towarzystwie nigdy nie nudzimy i mamy podobne zainteresowania, ale nie jestem zwolenniczką wiszenia na facecie podczas męskiego spotkania. No i nie wyobrażam sobie ciągnięcia faceta na babskie spotkanie. Może po mnie jedynie przyjechać jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×