Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
Kurcze ja nie mogę wykoczyć na miasto chyba że na krótko i po bułkę,ale w sumie nie mam czego żałować bo tu nie ma duzo sklepów:D A tak ogólnie to właściwie nudy miałam wysłać maila ze zdjęciami i mordowałam się długo bo rozmiar wiadomości duży ale udało się trochę zamieszałam nakręciłam ale doszły ostatecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Witam Jestem, jestem, ale w poniedziałki rano mam urwanie głowy. Byłam w Otmuchowie ale z kolei rano , jeszcze zanim tłumy się zeszły. Kupiłam sobie wierzbę japońską i potem pojechaliśmy do Czech. A wieczorkiem piłam na działce czeskie piwko , posadziłam swoje drzewko i weekend minął. Miłego dnia , nie przepracowujcie się za bardzo, ja za was nadganiam robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
tak złozyłam papiery do szkoly :) ogólnie czwatrek mialam bardzo zalatany :) ale w czwartek wieczorem juz zobaczyłam sie ze swoim Misiaczkiem i bylo bardzo przyjemnie ::) w piatek razem sie z nim opalałam :) w sobote bylismy na imprezie :) a w niedziele w ogrodzie botanicznym ogólnie weekend minoł bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
jakie spowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No i widze ze wszystkie znudzone mialy ciekawy weekend :) Bynajmniej nie nudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nawet ten weekend mozna uznać za udany, ja w piatek objadłam się lodami it trochę pospaecerowałam a w niedzielę byłam w Otmuchowie połaziłam,niestety nic sobie nie kupiłam i jak to się mwói minął za szybko.Dzisiaj tak raz mam czas raz mam coś do zrobienia.Grunt,że połowa czasu za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Co to jest to: OTMUCHOWO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Takie nieduże miasto właściwie misasteczko,na południu Polski w poblizu Nysy, Paczkowa.Na codzień nic szczególnego tam nie ma poza jeziorem.Ale raz do roku zawsze w pierwszy weekend lipca jest tam trzydniowa impreza Lato Kwiatów Wtedy można kupić tam przepiękne kwiaty doniczkowe i nie tylko drzewka itd.Oprócz tego jest dużo różnych straganów z jedzeniem,ubraniami i w ogóle wszystkim...No i są też występy w tym roku na przykład było Kombii,Skaldowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Sorki dziewczyny ze tak malo pisze ale dzis mam troszke pracy do zrobienia . Pisze rozne sprawozdania i uchwały :)ale ciagle patrze sie o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja się wybitnie nudzę.Mam taki dzień,że wszystko mnie denerwuje.Od rana wszystko mi leciało z rąk a w pracy jest pełno ludzi na korytarzu nie do mnie,ale jest zatrzęsienie,dzieci które krzyczą.No i jakby tego było mało to ode mnie ze ściany zwisa taki kabel z drucikami i przechodząc dwa razy miałam okazję być potraktowana prądem,niby nie tak strasznie mocno ale ból był i jakiś czas się utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 oj to uwazaj na ten kabel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Teraz już uważam trochę go jakoś zrolowałam,bo nie ma żartów:)Umówiłam się paznokcie na czwartek,ale nie wiem czt dobrze robię z jednej strony chcę a z drugiej nie i weź tu cżłowieku zdecyduj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jakoś zleciało do tej 13:00 ale teraz to juz bedzie sie dłuzyc do tej 16:00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No fakt jakoś zleciało,ja jeszcze niecałe dwie godzinki:)Oby minęły jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
o bosze jeszcze 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
a ja za 15 minut koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
emo takiej to dobrze, dzis troche popracowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziewczyny, ja w sumie tez dzis mialam troche pracy i duzo zakupów bo wyjątkowo jestem autem w pracy bo mąż mi dał :) takze czas zleciał szybciutko i do napisania jutro :) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
hej :) O jaaa, ile naprodukowaliście stron, nie przeczytam tego wszystkiego. Dzięki za pamięć, więc ja szybko napiszę co u mnie: miałam baaaardzo przykrą sytuację zw. z moją ciążą i lekarz zabronił mi pracować, jestem więc na L4 do samego końca ciąży :) Ale jest ok, maluchy są zdrowe i czuję się już dobrze, tylko strasznie upały mnie męczą. Ale nie ma porównania w domu, o robocie już prawie zapomniałam :P Pozdrawiam was stonki, pracujcie ostro ;) ;) ;) Będę tu wpadać od czasu do czasu, ale teraz to już b. rzadko - nie mogę za dużo przy kompie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Hej masajkaaa:)Dibrze,że się do nas odezwałaś:)Dobrze,że jesteś na L4,choć niedobrze,że powodem tego były problemy...ale odpoczniesz,nabierzesz sił a nie będziesz bez sensu siedzieć w pracy:)A upały rzeczywiście są niemiłosierne ostatnio,choć ponoć jutro ma nastąpić zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Hej Patryska:)Chyba zostałyśmy same...coś reszta się nie odzywa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Czesc :) No i super ze Masajkaaa sie odezwała bo powaznie sie martwiłam :) Wypoczywaj Mała i zaglądaj do nas :) Ja jeszcze tylko jutro do pracy a potem wolne do konca tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Powitać szanowne towarzystwo :) Kolejny dzionek w pracy. Siedze nad sprawozdaniami mam nadzieje że zdąże na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A my od wczoraj z mężem ponowilismy próby zajścia w ciążę :) Mam nadzieje ze sie uda w tym cyklu bo już bym naprawde chciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to Kate...miałaś udany wieczór:Da przed Tpbą fajny długi weekend a nie nuda w pracy...Ja natomiast pokłóciłam się ze swoim chłopakiem i poważnie zastanawiam się nad tym co dalej... Tymczasem w pracy napisałam nawet pismo i je wysłałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ale nudy.... Dziś to już totalnie nic nie mam do roboty :( 9:25.............................................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No dokładnie totalne nudy...i tak do 15.Jestem sama w pokoju nawet radia sobie nie włączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Hej, wpadnijcie do mnie, mam roboty aż za dużo :) ale nie omieszkałam sprawdzić co się u was dzieje. Kate, trzymam kciuki. Emo - może to chwilowa "burza?" i przejdzie. Masajka - a Ty kobietko leż i pielęgnuj swoje stonki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ojejeeee... jak mi sie dzis nudzi!!!!!!!!!!!!! Paranoja................... Jakos wytrwam, ale naprawde nie mam co robic :( Co to za robota!!!!!!!! Straszne! A na dworze taki upał i chciałoby sie nad jeziorko pojechac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×