Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
Coś myślę,że nie jest to chwilowa burza...przynajmniej z mojej strony także nie jest zbyt ciekawie. Kurcze ja się tak nudzę,że szok nic nie robię,już mam dść autentycznie kto do mnie nie wchodzi to mi się wydaje,że wie,że ja nic nie robię tylko siedzę i próbuje robić wrażenien a nawet już nie bo cały czas siedzę w internecie, coś czytam,piszę ze znajomymi na GG i wydaje mi się że każdy to widzi,aż mi głupio,ale tak z drugiej strony czy coś robię czy siedzę to dostanę tyle samo wypłaty.A jak bym miałam rozwiązywać jakieś problemowe sprawy to jak to się mówi dziękuję jednak nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Kate ja tak samo...tragedia i to jest już kolejny dzień kiedy nawet ani telefon nie dzwoni,nie mam kompletnie nic do zrobienia i to już kolejny dzień całkowitego nic nie robienia mi biegnie ja już nie wiem co mam robić.Powiem wam że jak tak się człowiek nudzi to ta nuda zaczyna męczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak sie nie ma co robic to jest naprawde męczące. Wolałabym byc zmeczona dlatego ze własnie COŚ ROBIE!!! Miesiąc zamknęłam i siedze..... Szukam, i mysle i naprawde sie staram co wymyslic, zeby nie siedziec tak bezczynnie. Naprawde straszne marnotrastwo czasu. No ale za to nam placą. Ja dziś tez ani jednego telefonu jeszcze nie odebrałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja wlasnie jem sniadanko :) dzis mam troche pracy :) ale o 13 bede wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja to samo zero telefonu i to w momencie kiedy nie ma kolegi to powinnam telefony do niego odbierac,ale jego telefon też nie dzwoni.Dosłownie szok,od kilku dni tak jest nic ale to kompletnie nic do zrobienia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Smacznego Patryska 🌼 Siedzę jak pustelnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja po 12:00 wezme sie za drugie sniadanko, ale potem bedzie trzeba jeszcze odczekac nastepne 4 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja niedawno zjadłam batonika i napiłam się herbaty,normalnie jeść mi się nie chce z tych nudów.czlowiek nic nie robi to i głodny aż tak nie jest. Jeszcze 3 godziny....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaGiCzNa KoBitA 23
ZARABIAJ NAWET 500 ZL MIESIĘCZNIE PRZEZ INTERNET Witam, Poświęć mi parę minutek, to nic Cie nie będzie kosztowało Na początek należy kliknąć w poniższy link lub jeśli nie jest aktywny to należy wpisać go w pasku adresu http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=mujerQa Jest to serwis ekologiczny w języku angielskim, lecz myślę, iż nie sprawia to nikomu większego problemu Gdy pojawi się owa strona należy wybrać-"Create A free Account"( prawy górny róg) potem wybrać login, hasło,imięi nazwisko oraz adres e-mail. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na serio to podaj prawdziwe dane , jeśli chcesz tylko spróbować czy to działa możesz podać fikcyjne dane Po wypełnieniu tej szybkiej ankiety można zacząć zarabiać kasę. Po zalogowaniu na swoje konto klikasz w znajdujące się na środku strony linki. W polach do oceny wystarczy wpisać OK lub good za każda ocenę dostajesz od 4 do 6$ i to naprawdę działa W ten łatwy sposób można zdobyć dodatkowe pieniążki (nawet do 20$ już w ok 10 minut). Sam decydujesz ile zarabiasz. Pieniądze wysyłają np. przez PayPal (trzeba sobie tam otworzyć konto - to łatwe bo strona jest po polsku i zajmuje to tylko kilka minut). Jest to rządowy program ekologiczny i są naprawdę wypłacalni zarobioną gotówkę w dolarach przesyłają na konto w PayPalu a stamtąd przelewamy na swoje konto bankowe już w złotówkach w ten sposób mamy dodatkowe źródło zarobku poświęcam tej stronce kilka minut dziennie i zarabiam miesięcznie 400-500 zł im więcej czasu spędzasz przed komputerem tym więcej zarabiasz. Warto spróbować gdyż nic to nie kosztuje. Życzę powodzenia i dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Gdyby to była prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To jakaś ściema....... Każdy by chciał zarabiać za siedzenie przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
też mi się tak wydaje gdyby to było mozliwe to bylibyśmy wszyscy bardzo bogaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Zjadłam własnie drugie sniadanie i zastanawiam sie co dalej?!?!?!...............................................................................................................................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja siedzę jak skazaniec.Nie mam nic dosłownie nic do zrobienia.Ile to człowiek czasu taci i to tak bezsensownie.Do tego mam podł nastrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
EMO - a czemu masz podly nastroj? Dlatego ze nie masz co robic czy z innego powodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Wczoraj miałam mało przyjemną rozmowę z moim chłopakiem (właściwie nieprzyjemna była ta rozmowa z mojej strony potym jak mi oświadczył jak będzie wyglądał jego a tym samym i mój weekend) i to na tyle,że w sumie sama nie wiem co robić dalej,jak to ma wszystko wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
uuuuuuu....... EMO ........niedobrze.... czyli chodzi o to ze sam sobie zaplanowal week nie uwzgledniajac Ciebie? Ja mojemu bym jaja urwala jakby tak zrobil............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie tak i poprostu zadzwonił i mi to powiedział że on w piątek spotyka się z Kuzynostwem dla mnie nie ma problemu,ale potem mi się włączyło myślenie i zrozumiałam,że przecież jego brat mieszka z dziewczyną i jestem dziwnie pewna że ją weźmie na to spotkanie a ja nawet nie dostałam propozycji ani nic...cóż to mnie tak nie dobiło jak to że oświadczył że w weekedn jedzie do rodziny coś robić przy aucie i nie zobaczymy się przez cały weekend.No i wtedy to już było za wiele w sumie mogłabym jechać z nim ale nie zamierzam jechać do kogoś kogo zupełnie nie znam,i to na noc i jeszcze on będzie miała zajećie a ja co mam się patrzeć czy co a potem chce rano w niedzielę jechac na giełdę a ja zostałabym sama w obcym domu z jakąś częścią rodziny...Fajnie nie?I to już drugi raz w przeciągu miesiąca ma miejsce.(a tak właściwie to aż tak ochoczo ta propozycja to też nie wypłynęła...)A najbardziej boli mnie to,że on mi to oznajmił nie spytał czy ja nie mam żadnych planów ani nic,chociażby dla picu przecież wiadomo że nie miałabym...Generalnie zacięłam się po wymienie zdań i po tym że rozmowa nie szła do przodu poprostu się wyłączyłam i do dzisiaj nie daje znaku życia choć on puszcza sygnały.Mieliśmy się spotkać dziś albo jutro ale skoro on wytrzym weekend beze mnie to ja wytrzymam bez spotkanie się z nim w tygodniu.Wiem,żę to mściwie brzmi ale nerwy mam nabrzmiałe i jest mi zajebiście przykro i smunto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Emo przetrzymaj go to dobry sposob na to zeby zaczoł sie z toba liczyc, ja tak kilka razy zrobiłam mojemu panu i podziałała a tym samym przekonasz sie czy ona naprawde cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wiem co czujesz.... z moim mężem miałam kiedyś taką sytuacje dosyc dziwna, ale to sie wiecej nie powtorzylo. Mianowicie, jego kolega mial narzeczona ktora mnie nie lubi. Wiec umowil sie z Tym kolega w NIEDZIELE (kiedy niedziela byla dniem zeby sie dluzej widziec niz w tygodniu) i spotkal sie z nim i z nia, i jeszcze jedna parką i spedzili czas w niedziele..... Wieczorem cos we mnie pękło. Ja juz sie powaznie zaangazowalam nie rozumiałam, dlaczego On woli niedziele spedzic z nimi a nie ze mną... Na drugi dzien powiedzialam mu o wszystkim. O dziwo zareahgował dosyc dobrze. Przynal ze widocznie On jeszcze nie czuje tak silnych uczuc jak ja, ale skoro mnie to sprawia przykrosc to to sie wiecej nie powtorzy. Do dzis pamietam tą NIEDZIELE. Ta baba nadal mnie nie lubi a mój Mąż od dnia lsubu w ogole nie jezdzi do nich na odwiedziny tylko z paczkami dla dziecka, bo jest Ojcem Chrzesnym ich corki. Coz... Dosyc nieprzyjemna sytuacja z tym Twoim chłopakiem. Dlugo razem jestescie? Uklada Wam sie? Jakie sa relacje miedzy Wami? Czy On moze zaczyna sie np powoli odsuwac od Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
jesteśmy z sobą ponad 4 lata,na początku związku wiem,że nie był zaangażowany bo spotkał się z inną dziewczyną i po tym spotkaniu zastanawiał się czy chce być ze mną...po upływie krótkiego czasu stwierdził,że tak....potem było naprawdę dobrze widać było że się stara.Kolejny kryzys(ale nie wywołany inną dziewczyną) miał miejsce w tamtym roku właśnie w tym okresie też było blisko rozstania,ale jakoś go przetrwaliśmy i oboje postanowilismy pracować nad swoimi charakterami.W sumie nawet zaczęło to wychodzić nam...tylko że ja zaczęłam czuć że tego typu chodzenie już mnie nie satysfakcjonuje chciałam czegoś więcej on niby też,ale jeszcze chciałby się upewnić czy ja na pewno go kocham i takie tam rzeczy(to wynika z mojego charakteru bo ja na pewno nie mam go lekkiego i może być ze mną ciężko)Teraz co chwile zdażają się różne rzeczy o które ja mam żal mówię o tym on niby to naprawia a potem popełnia kolejny błąd.I tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
hm..... coz, skoro jestescie razem 4 lata to juz znacie siebie na tyle zeby wiedziec jak rozwiazac ta sytuacje z weekendem. Mam nadzieje ze bedzie ok. Mówisz ze masz trudny charakter? a w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
wiecei co dziewczyny cos Wam powiem :) ja z moim Tomkiem postanowilismy ze otworzymy wspolna restauracje co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska mysli o swoim biznesie! :) BRAVO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Tylko,że to są takie błędy które po prostu wywołują u mnie jakiś żal ,smutek.Na przykład często nie mówi mi róznych rzecz bo jest dosyć skryty.Choćby wczoraj przecież to spotkanie nie było planowane wczoraj już jakiś czas musieli się ugadywać a ja nawet nie wiedziałam,że takie są plany,obiecał mi że w którąś niedzielę gdzieś mnie zabierze na jakąś wycieczkę po tym jak w długi weekend w czerwcu też był u rodziny i na giełdzie-do tej pory nie zabrał.Jak gdzieś jedzie coś załatwia to obiecuje że będzie się kontaktowała a potem różnie z tym bywa.To jest przykre szczególnie wtedy kiedy na przykłąd ja nienawidzę wesel ale z nim chodzę we wrześniu będzie wesele jego brata i ja musze na nie iść ale na spotkanie z Kuzynostwem już nie zostałam przewidziana.No i jak ja się mam czuć.A jeszcze wczoraj w rozmowie zabolało mnie że ja mu zarzuciłam,że on nie potrafi z niczego dla mnie zrezygnować a on że już nie raz rezygnował...zabolałao bo ja też nie raz rezygnowałam lub ustalałam swoje rzeczy żeby nie kolidowałao ze spotkaniami z nim.Nie wiem jak mam teraz postapić nie chcę się odzywać ale wiem że jak teraz nie odpuszczę mu sygnała to będzie jeszcze gorzej bo coraz trudniej będzie mi go puścić.Nie wiem co robić jak postapić jak się zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
jutro z Tomkiem mamy isc ogladac lokal tam gdzie chcemy zalozyc ta restauracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Niby 4 lata a ja nie wiem co robić,jak postapić,jak się zachować nie wiem jak rozwiązać tą sytuację bo ona nie ma rozwiązania poprostu musiałabym się pogodzić że jedzie i załtwia swoje sprawy a ja tak nie chcę już nie tym razem...Wiesz ja jestem szczera i jak mi się coś nie podoba to o tym mówię ale nie jakoś subtelnie,jestem też nerwowa szybko się denerwuje a on spokojny łagodny itd.i zarzuca mi że ja nie umiem rozmawiać poprostu od razu się denerwuje itd.I jak na przykłąd wiem że spotykamy się w niedzielę to trudno mi z tego zrezygnować lubię mieć plan i się go trzymać... Patryska super pomysł chyba najlepszy jaki można mieć jak ma się pieniądze i pomysł albo chociaż sam pomysł i dużą operatywność to wtedy powinno się udać wszystko.dzięki temu będziecie mieć dochód i będziecie pracować i denerwować się na swoim a nie być i pracowac dla kogoś w nudnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Patryska to widzę że szybko działacie,ja myślałam,że to na razie pomysł ale widzę że robicie konkretne ruchy w tym kierunku i bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 no tak robimy kontretne ruchy :) zanim pozalatwia sie wszytskie papiery i urzadzi sie ta restauracje to ja skoncze staz :) i bede pracowala z moim Tomeczkiem :) on na nasza rocznice chce mi sie oswiadczyc :) i na nastepny rok slub. a na zime chcemy ruszyc z restauracja :) wiesz mieszkamy 35 km od siebie i wolelibysmy mieszkac i pracowac razem :) dlatego tak szybko to zalatwiamy z ta restauracja :) Moi rodzice daja mi kase na rozwiniecie biznesu i Tomka rodzice tez mu pomoga :) mysle ze to wszystko sie uda :) a Ty sie nie przejmuj sytuacja ze swoim chlopakiem wszystko bedzie oki kazdy ma ksyzys w zwiazku :) wiec glowa do gory:) choc ja moge poiedziec ze z Tomkiem od tej pory co z nim jestm to kazdy weekend spedzamy razem :) no i jakos w tygodniu tez staramy sie spotkac :) on zawsze wszedzie mnie ze soba zabiera i ja takze go wszedzie zabieram :) wiec sie dobrze dogadujemy :)i u Ty ze swoim chlopakiem tez bedziesz sie dobrze dogadywac zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to super Patryska oby tak dalej:D szczerze,żeby zaczęło się układać to muszą chcieć tego dwie strony a ja nie wiem czy chcę i tu jest prawdziwy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×