Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
No to aaa....to emo-80 kolejny nick z mojej kolekcji się wkradł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
uciekam dziewczeta do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Papa:)Ja jeszcze przepisowo 9 minutek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Cześć🌼 Coś pustki...:( Ja od godzinki siedzę w pracy,myślałam że nie będę sama bo teoretycznie kolega z pokoju miał wrócić po chorobowym,ale coś go nie ma więc chyba kolejny dzień totalnego spokoju:)Ale dobra nowina jest taka,że wychodzę dzisiaj o 13:30 już się wypisałam choć jeszcze nie zgłosiłam szefostwu bo póki co nikogo nie ma,ale ja wyjdę i tak, jestem umówiona na paznokcie na 15:00 i z tej przyjemności choćby nie wiem co nie zrezygnuje:D A i zamówiłam wczoraj portfel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Witajcie. Uporałam sie ze sprawozdaniami czekam tylko na ostatnie dane od głównej ale to chwila pracy teraz siedze i sie nudze :) wrzucam linkan apodniesienie adrenalinki :) http://remigiusz-grzela.bloog.pl/id,4744861,title,Panna-mloda,index.html?ticaid=6859f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
trzeba go całego skopiowac do przegladarki bo sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
U mnie też totalne nudy i raczej taki będzie cały dzień:)Jedyny plus,że wychodzę dzisiaj wcześniej tak,że przede mną jeszcze 5 godzin,powinny szybko minąć:DTylko co tu robić...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Kurcze coś mi net zaczął dosyć spowalniać to niedobra wiadomość dla osoby która się nudzi:)Ja właśnie wkleiłam i czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witajcie Smerfetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a ile placisz za tipsy??? ja tez chcialabym sobie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Powitać ----> Patryska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
powitac :)......taka sobie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
nikt nie pisze :( dlaczego nie zachowujcie sie tak bo topic umrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Zagadałam się z kolegą przez telefon,żeby było śmieszniej mamy pokoje na przeciwko siebie,ale zamiast iść wisimy na telefonie:Dale nie narażamy firmy na straty bo mamy połączenia z numerami wewnętrznymi za darmo:)Ja robię pierwszy raz znaczy kiedyś miałam akryle ale to dawno temu...i będę pałaciła 70 zł a za uzupłenienie 50 u mnie tak ceny stoją bo dowiadywałam się w różnych salonach i te ceny są mniej więcej jednakowe.Chcę też nałozyć żel na paznokcie u stóp ale nie wiem czy nie mam za krótkich i nałożenie żelu 50 zł bez pedicuru czyli dzisiaj wyskoczę nieco z kasy w sumie 120 zł ale raz się żyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja piszę bo zależy mi żeby nasz temat nie padł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Kate...wyjechała na weekend i dlatego nie pisze, pewnie świetnie się bawi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dobra ja znikam na godzinkę albo i dłużej bo trochę do zrobienia ale na pewno się odezwę:) Patryska a u Ciebie ile takie tipys kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
u mnie tak samo ceny stoja jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
Bosze laski jak ja sie dzis nudze normalnie szok a ten dzien jak sie wleczo oktutnie dopiero przed 10 a gdzie tu do 15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Heloł :) Co tam u was słychać, ekipa? Ja sobie odpoczywam w domu, pełen luz, chociaż wczoraj musiałam iść do roboty zrobić zestawienie (ale to był pierwszy i ostatni raz). Moje maluchy rosną, wszystko jest ok - odstawienie tej nudnej i głupiej roboty dobrze mi zrobiło. Pomyślcie sobie, że dzisiaj czwartek, jeszcze jeden dzień i weekend :) Ja wyciągam małża na urlop, niech też sobie odpocznie :P Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
, Piszcie dziewczyny co u was. Ja narazie tylko podglądam, bo mam lekką nerwówkę. 10000 spraw naraz i telefon za telefonem. A potem jak to się skończy to chętnie ponudzę się z wami. Emo który portfel kupiłaś? pokaż jeszcze raz linka, bo ja też poluję na jakiś i podobał mi sie jeden z tych co wczoraj pokazywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Masaajka to super,że u Ciebie wszystko w porządku a najważniejsze że dzieciaczki dobrze się trzymają:)Dobrze Ci zrobi to wolne odpoczniesz i nabierzesz sił zamiast siedzieć w nudnej pracy i odliczać godziny. Ja dosyć szybko uporałam się z tym co miałam do zrobienia choć myślałam,że więcej czasu mi to zajmie.Teraz coś przegryżę i mam nadzieję,że do końca dnia luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja kupiłam ten portfel -czerowny http://www.allegro.pl/item679336822_super_portfel_podkowka_ben_tu_z_pudelkiem.html Podobał mi się jeszcze ten i też wklejałam linka,ale ma tylko dwie przegródki na kartę no i moja mama ma identyczny:DAle w rzeczywistości wizulanie jest według mnie bardzo fajny i pojemnościowo duży i dosyć wygodny w użyciu:) http://www.allegro.pl/item680646383_wybierz_cudny_portfel_damski_pileczka_xilu_teraz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
masajkaaa nieco zmienił mi się Twój nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
dziewczyny jak wiecie chce jechac z Tomkiem nad morze i powiedzcie mi czy 800 zl mi styknie na tydzien nad morzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Powinno Ci starczyć. Ja liczę jedzenie około 50 do 60 zł dziennie no i plus noclegi.Z reguły noclegi można dostać około 40 do 50 zł ale różnie to bywa. No i jeszcze plus dojazd nie wiem czy jedziecie autem czy pociągiem.Ni mniej ni więcej 800 zł starczy i nie będzie trzeba sobie żałować różnych rzeczy typu gofry,lody itp.a na obiad będzie można zamówić rybkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 jedzemy autem do Władysławowa :) a rybki nie lubie wole miesko :) no ja tez ,mysle ze mi starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
ja uwielbiam ryby nad morzem są pyszne jak byłam to codziennie jadłam na obiadek z fryteczkami...a macie już jakieś noclegi??Bo ja myslę,żeby jechać w ciemno i szukać noclegu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
jestem nowa na tym topiku :) też się nudzę, bo zostałam oddelegowana do takiego punktu finansowego na osiedlu, gdzie kompletnie nic się nie dzieje.. nudy na pudy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 no wlasnie nie mamy jeszcze noclegow ciagle szukam w necie i nie moge sie zdecydowac :) na miejscu jak bede to chce juz miec pewny nocleg bo inaczej jeszcze nie znajde i co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×