Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
Dobry pomysł:D Mój mail to aga3008@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
coś szybko uciekasz Patryska:)Fajnie masz:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak tylko zdobede nr to wysle maila, bo niestety w necie ich nie ma. Nie oglaszaja sie nigdzie bo po prostu nie musza. Ale moze znajda jeden pokoj dla Ciebie w tym terminie co chcesz. To są bardzo sympatyczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to super:DZ góry bardzo Ci dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Coś długo mi kumpel nie odpisuje... moze odsypia nocke w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to zaczynam się zbierać w końcu do domku:dDo jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Do jutra :) Jak tylko zdobede nr to wysle maila :) Ja jeszcze godzinke :( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Czesc :) Widze ze jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Hej.Ja już od półtorej godzinki siedzę w pracy.Coś mi się wydaje,że szykuje mi się praca i to niezbyt łatwa co aż tak mnie nie cieszy.Najgorzej,że muszę ją wykonać do 4 sierpnia a od 3 planowałam iść na urlop.A ponieważ moja praca jest uzależniona od innych więc wszystko będę robiła na ostatnią chwilę.I w sumie zastanawiam się czy nie lepiej pójśc na urlop od 5 czyli od środy na dwa tygodnie pojechać jakoś z 7 na 8 nad morze wrócić z 15 na 16 trochę dojść do siebie przez dwa dni i wrócić do pracy 19.I chyba tak zrobię zawsze to wypocznę popiorę wszystko itd.na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Cześć Kate...nie jesteś sama:)Wczoraj odebrałam portfel i jestem zadowolona,jest naprawdę ładny (to znaczy według mnie:)no i dzisiaj dostanę zwrot za wymianę szkieł i wczoraj udało mi się sprzedać starą komórkę więc troszkę pieniędzy mi wpadnie:)Pod koniec miesiąca a włściwie następnego tygodnia oprócz wypłaty powinna mi wpłynąć jakś premia ale znając życie niezbyt duża ale zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to fajowo ze portfelik Ci sie podoba :) Ja czekam wciaz na mój :) Wyslalam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dziękuję:)Na pewno dzisiaj zadzownię jeszcze tylko podejmę decyzję kiedy jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie ma za co :) Mam nadzieje, ze beda mieli wolny termin :) Wczoraj znowu staralismy sie z mężusiem o dziecko... mam wielka nadzieje ze w tym cyklu bede juz w ciąży... to jak narazie moje najwieksze pragnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A ja wkroczyłam na ścieżkę większej zgody z moim chłopakiem...zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ale czy ten Twoj facet wie ze zrobil Ci przykrosc ze robi plany na week bez Ciebie? Wlasnie przyszedl portfel... nie wiem czy jestem zadowlona. Mój stary bardziej mi sie podoba, wiec moze to kwestia przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Tak wie uświadomiłam mu to kilkakrotnie i myślę,że dostał nauczkę...a jak będzie to zobaczymy... To super,że portfel przyszedł,pewnie zaraz się do niego przepakujesz:DJa myślę,że to kwestia przyzwyczajenia.Pomyśl sobie,że tego nie będziesz miała długo bo portfel się zużywa i za jakiś czas kupisz nowy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
dokladnie tak jak mowisz emo-80 :) Te podróbki szybko sie zuzywaja, nie to co prawdziwa skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie,ale zauważyłam,że te podróbki skóropodobne są ładniejsze a te typowe portfele ze skóry są takie bardziej jednolite.Dlatego wolę co jakiś czas zmienić wydać do 30 zł mieć coś nowego fajnego niż jeden portfel mieć przez długi czas i go nie zmieniać bo na przykład będzie w dobrym stanie.Ja lubię odmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Masz racje :) Ja narazie pomęczę się z tym, a może na urlopie znajdę cos ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Muszę napisać pismo.A tak mi się nic nie chce.Fatalnie się dzisiaj czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja dzis nie mam totalnie NIC do roboty i po prostu czas sie wlecze tak ze mam dosyc, i nie wiem jak wytrzymam do 16:00!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Piszę i piszę to pismo i jakoś jak je czytam to jest bez składu i ładu...Kate...nie wiem czy zauważyłaś,ale zostałyśmy same nie ma ani Patryski ani nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
wiem :( nie ma Patryski, 987654321, ani masajkiii ani ccxxx.... ktory juz stawierdzil ze u nas nudno ;) Coz... moze sie uda jakies nowe osoby dolacza jak bedziemy MY obence na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Też mam taką nadzieję,szkoda gdyby nasz topic zaginął...ale póki co my jesteśmy więc chyba mu to nie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Moze Masajkaaa wroci w przyszłym tygodniu :) Z tego co wiem to Ona nas czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Oby wróciła...No pismo napisałam,oby tylko się spodobało,bo głupio gdybym musiała nanieść poprawki teraz jem drugie śniadanko.Zaduch na zewnątrz musi być niemiłosierny, bo nawet u mnie w pokoju nie ma cztym oddychać a to jest z reguły najchłodniejsze biuro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
U mnie na dworze jest ok 28 stopni, ale my mamy biuro tak nisko, ze okna sa przy samej ziemi, wiec u nas jest chlodniutko :) Najlepsze jest to ze ide do pracy w bluzce na naramkach i sandalkach, a jak tylko wejde do biura to zakladam skarpetki i bluze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to u mnie jest podobnie do pracy wyletniona a w biurze bym coś na siebie wrzuciła:)Ale dzisiaj to jest już takie ciężkie powietrze,że nawet u mnie nie ma zbytnio czym oddychać.Tak bym sobie coś kupiła tylko sama nie wiem co to chyba już na poczet tej kay która mi wpadnie:DI tak przelądam allegro ale póki co nic nie wybrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×