Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość driverkaa

Koszty wesela w remizie a na sali z obsługą??

Polecane posty

Gość gość
Nie robilam w remizie bo niewiele taniej by to wyszlo a na pewno zdecydowanie więcej roboty i załatwiania (a tego przed ślubem i tak jest wystarczająco dużo), przy imprezie na 50 osób (sporo niestety nie mogli przyjechać, dużo rodziny mamy za granica) za restaurację wynajętą z wystrojem, jedzeniem, ciastem, napojami itp + nocleg i śniadanie dla części gosci wyszlo nas niecale 7tys. W zyciu bym nie bawiła się w remizy bo na pewno oszczędności bylyby pozorne... Jedzenie bylo pyszne ale to wiedzieliśmy wczesniej bo byliśmy juz w tym miejscu na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remizy są przestronne i wyremontowane nie jeden lokal wygląda wiele gorzej niż niektóre remizy ;D ale co kto lubi ..jedni idą na skróty a drudzy chcą dać coś od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rezerwacje na styczeń w Dominowie koło Lublina i wychodzi nas bardzo tanio wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina bardzo polecana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tam ślub 3 lata temu mile wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie i tanio jest w Sonatinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w zajezdzie u hermanów w olsztynie, sala nie jest jakas duza, u nas było 60 osób wiec i koszta nie byly wysokie. remiza to w sumie dobry pomysł jak chcesz roboc jakies wieksze wesele, przynajmniej w moim odczucuiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remiza jest zawsze tańsza, jeśli masz dobrze gotujące kucharki to na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała. Poza tym wesela w remizie sa mega klimatyczne i jakies takie swojskie, byłam na takim, młodzi zadowoleni bo przyoszczędzili aaaaa zabawa do białego rana. Polecam remize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze robi się wesela w remizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak robi się w remizach a to takie dziwne!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy wesele w remizie ale załatwiamy b. dobrą kucharkę z obsługą oraz renomowanych kelnerów /biała koszula mucha/ profesjonalizm .Zespół drogi ale warto bo ludzie zadowoleni grają wszystko i przeboje przez nich wykonywane nie odbiegają od oryginału .Salę ubiera dekoratorka też sprawdzona ,/kule tiulowe,pokrowce na krzesła,kryształki, podświetlone okna ,żywe kwiaty , lustra na ścianach.Powinno być fajnie.Dlaczego w remizie bo jedzenie naprawdę będzie świeże ,gotowane na 2 dni oddzielnie,żadne resztki z dnia poprzedniego bo menu zupełnie inne w drugi dzień.Orkiestra też na dwa dni zamówiona,i jeszcze na pierwszy dzień barman który będzie robił gościom pyszne drinki i zanosił do stołu.Jest jeszcze jedno mogę sama decydować o wszystkim i wiele sama zrobić a to frajda dla kogoś kto ma jakie takie pojęcie plastyczne i estetyczne.Mięs do obiadu ma być do woli nie serwowane,zimna płyta cały czas uzupełniana nie ma prawa być pusto na stole.Jedna z atrakcji kulinarnych to szynka płonąca którą serwują kelnerzy na sali.Nadmieniam że bardzo dużo wesel było ostatnio w naszej rodzinie i dla mnie wszędzie było ok może tylko w jednej sali weselnej piękna była ale minusem były sztuczne kwiaty na stołach a i był taki okres że nie było co zjeść przez długi czas ,wolałabym tego uniknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odniosę się tylko do wypowiedzi z pierwszych stron....p.GESSLER pokazała w programie jaki to ład panuje na zapleczach restauracji..smród ,bród i ubóstwo...także mowa o tym że restauracja jest cacy pod każdym względem to bujda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie wesel w remizach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matass
remiza? :) tylko wtedy kiedy nie ma żadnego lokalu weselnego w okolicy.. jak dla mnie brak argumentów, żeby robić wesele w remizie :) jeśli ktoś nie chce wydawać dużo pieniędzy jest wiele tańszych lokali - my wybraliśmy Sonatinę z Dominowa - i nie zbankrutowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizie bedziesz miała dużo taniej a tez możesz sobie zamówić obsługę i łącznie wyjdzie taniej niż w jakimś super lokalu. W Remizie nie będą Ci robić z niczym żadnych problemów np żeby zrobić pokaz fajerwerków przed salą, ostatnio u znajomego była ekipa pirotechniczna Click Pyro & Art i robili pokaz, nie było żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remiza to dno pod kazdym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy remiza jest w jakiś sposób strzeżona? zdarza się, że w noc przed weselem rządni alkoholu i jedenia próbują się włamać. a pilowanie całą noc samemu chyba nikomu się nie uśmiecha. choć ci znajomi którzy zdecydowali się na taki lokal tak właśnie robili.po weselu też istnieje ryzyko włamania. * kto sprząta? chyba nie masz ochoty natępnego dnia po weselu pędzic z mopem do lokalu, zmywać i szorować podłogi? jeśli nastepnego dnia też bedzie wesele to sprzątać trzeba świtem. * w restauracji nie martwisz sie o zaplecze techniczne. w remizach zdarza się przestarzała instalacja elektryczna - nigdy nie wiesz kiedy odmówi posłuszeństwa (widziałam coś takiego), trudniej też o klimatyzację (a wszyscy wiedzą jakie to ważne, zwłaszcza latem)-w 95% remizy tego nie maja * ważne jest otoczenie lokalu, goście często chętnie wychodzą "zaczerpnąć świeżego powietrza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po weselu w remizy sama sprzatasz syf, wszystko sama. Szkoda nerwow. Remizy to przezytek i ubostwo, bo osp nie kfapia sie do dbania o budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz wynajac sale w domu kultury,nie musisz wynajmowac remize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w remizy dla biedakow z osp jest glownie, bo za darmo. Nieudaczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geslerowa chodzi po malych knajpkach, na kilkadziesiat osob lub maks ok 100. Wiec nie porownuj z wiekszymi restauracjami. Remizy to komuna, bez klimy, bez strzezonego parkingu-bo w wiekszosci wogole parkingow nie maja:p dziadostwo jak na te czasy. A oszczednosci rzedu 3tys to sobie w d wsadzic mozna. Szkoda nerwow na te remizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Pani Gessler zajrzala do remiz, to by na zawal zeszla. Grzyb, plesn, pordzewiala kuchnia i garnki. Brud ,smrud i ubostwo. Szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az dziwne, ze tych remiz SANEPID nie zamyka. Przeciez tam moga potruc ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geslerowa niech u siebie sprzata swój syf, tez mi autorytet, spojrzeć na nią to widać jak ''zdrowo'' się odżywia. Prawda jest taka,ze takie wiejskie jedzenie jest zdecydowanie lepsze i zdrowsze od tych sztucznych pozbawionych zapachu wypchanych konserwatami w niby dworkach, Kieruj się własnym rozumem a nie zdaniem jakiś nie dowartościowanych cymbałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ciebie dziś aż dziwne,ze cię w zakładzie psychiatrycznym jeszcze nie zamknęli, chyba że uciekłaś/eś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i w remizie z pozoru wyjdzie Ci taniej, ale - przelicz sobie dodatkowy czas, dodatkowe rzeczy, które musisz załatwić i kupić. Czy jest to warte tych pieniędzy? Poza tym żadne remiza nie będzie tak reprezentatywna jak sala weselna. Ja miałam wesele w tym miejscu - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl i nigdy nie zamieniałabym tych pięknych wnętrza na wnętrza remizowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak każdy ma prawo wyboru.Wszędzie zdarzają się wpadki ,ale sama byłam na 3 weselech i oto moje zdanie.Najgorsze wesele odbyło się w pałacu gdzie panował tak zwany "Luksus"było sztywno i nowobogacko ludzie żle się czuli (nie ich klimat)jedzenia było mało dla kobiet wystarczająco ale czy dla mężczyzn wątpie .Sala jakby dzielona na tych lepszych i gorszych .Można było odnieść takie wrazenie.Kolejne wesele na sali weselnej bylo dużo lepsze niż w/w pałacu .Tak samo remizowe wesele uważam za udane było dużo miejsca przy stole i na parkiecie.Może wystrój nie był taki jak w/w pałacu ale widać było zadowolenie gości a to chyba najważniejsze.Nie że jestem za remizą ale w mojej ocenie sala weselna i remiza zabawą weselną zwyciężyły nad w/w pałacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle ktos dziaduje i chce za darmo zrobic wesele i byle gdzie. Aby odhaczyc i spokoj. To po co wogole robicie wesele. Zalosne. Jeszcze bardziej zalosne sa remizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ty juz tam bylas! Bo nienawisc jaka dazysz wszystkich, wscieklosc i piana na ryju swiadczy o tym , ze cie nie wyleczyli i ze jestes tempa hejterka. Bo nikt cie nie atakowal i nie obrazal. Ale dla ciebie to obca rzecz byc mila i normalna. Leczenie hejterow , co dowartosciowuja sie obrazaniem innych , nic ci nie da. Tempoty nie wytrzewi, chamstwa tez. F u :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×