Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość driverkaa

Koszty wesela w remizie a na sali z obsługą??

Polecane posty

Gość gość
dzisiejsze wesela młodzi organizują nie pod siebie a pod kogoś zastaw się a postaw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego każdy myśli że jesli wesele jest w drogim lokalu to nie ma co zjeść. Pewnie macie złe wspomnienia z takich wesel. Jednak za te złe wspomnienia są odpowiedzialni tylko młodzi. Najwidoczniej chwieli zrobić wesele w drogim miejscu żeby się pokazać ale nie było ich stać by zapłacić na tyle dużo żeby jedzenia było wystarczająco. Oferty w hotelach są czasem porażające 180 zł za 4 dania tylko trzeba się przyjrzeć że mieści się to w 4 linijkach. Obiad jest serwowany i gość nie ma wyboru mięs, surówek, ziemniaków,klusek albo kulek. Czasem nawet zupa podawana jest w czarkach. Rozsądna para młoda która chce zorganizować wesele w drogim miejscu i chce żeby goście wyszli zadowoleni podwaja sumę i dzięki temu goście dostają zupę/krem w wazach i mogą zjeść ile chcą. Mięsa i inne dania podawane są nie na talerzach tylko na paterach i jak gość ma ochotę zjeść 3 kawałki mięsa to może to zrobić. Jeśli chce skosztować kluski,ziemniaki,dufinki to może wszystko na raz jeśli będzie w stanie to zjeść. Nierozsądna para robi wesele w drogim miejscu nie zważając na to czy są to wystarczające porcje dla gości czy nie. Nam udało się być tą rozsądną parą. Także jak się ma chęci, rozsądek i pieniądze to można zrobić wesele na poziomie w drogim miejscu tak by goście wyszli najedzeni i żeby było ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oferty w hotelach są czasem porażające 180 zł za 4 dania tylko trzeba się przyjrzeć że mieści się to w 4 linijkach." Pisząc to miałam na myśli, że jeśli wesele w hotelu kilku gwiazdkowym kosztuje tak tanio para młoda powinna zwiększyć posiłki,a obiad zmienić tak by nie był serwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myśle że goście którzy są zapraszani do drogich hoteli czy też restauracji bądz pałaców oczekują czegoś więcej niż tylko ładnej sali.Dla mnie porażka jeżeli któryś z gości wychodzi głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jedzenie to podstawa! gośc ma być najedzony i zadowolony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jeśli ktoś chce zrobić wesele w drogim miejscu to powinien zadbać o jedzenie tak żeby gość nie wyszedł głodny. Da się to zrobić czego nasze wesele jest przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idę na wesele to wszystko jest dla mnie ważne: jedzenie,komfort siedzenia,odpowiednia temperatura na sali,czyste toalety,miejsce do palenia,możliwość wynajęcia pokoi, dekoracja i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka jeżeli ktoś po weselu jest głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy nie ma wyboru ,tylko kelnerzy podają gotowe dania na talerzach ,to niestety ale ludzie wychodzą głodni,ostatnio byłam na eleganckim obiedzie weselnym,i co z tego ze elegancki lokal ,elegancko podane jak mi to wymyślne jedzenie za bardzo nie smakowało,jako przystawka cynadry w sosie chrzanowym,potem zupa krem z zielonego groszku,potem kaczka w sosie żurawinowym z zapiekanymi ziemiakami,potem był deser i ciasta więc wreszcie coś zjadłam,doprawiłam tortem popiłam wódką i poszłam rzygać,jak wróciłam z rzygania to był już koniec obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wesele na sali z wlasna kucharka( kucharka ma swoich pomocnikow i kelenerow) koszt calego wesela na 100 osob to 26 tys, wesele 2-dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie, że wesele w pięknym i drogim miejscu jak się para młoda postara to może być i eleganckie i ludzie wyjdą najedzeni. A w sali z kucharkami/w remizie/przeciętnym domu weselnym ludzie mogą wyjść najedzeni ale spoceni bo klimatyzacja będzie nieodpowiednia, i przede wszystkim sala określmy to niezbyt ładna a wiele osób jest wzrokowcami i zapamiętuje to co widzi. Walory estetyczne też odgrywają znaczącą rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze remizy wcale nie ustępują wyglądem drogim restauracjom ( czasy pRl u już minęły!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że są ładniejsze niż kiedyś ale nikt mi nie wmówi, że wystrojem dorównują restauracją albo hotelom. Remiza zazwyczaj jest wysoka sufit rzekłabym mało ozdobny, oświetlenie takie jak i sufit a już jak widzę jak dekoratorzy przyczepiają materiały żeby obniżyć sufit. Istny koszmar. O klimatyzacji nie wspomnę - prowizorka. Okna tak samo mało eleganckie jak i sufit i pozostałe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech każdy robi tak jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są sale w domach kultury do wynajęcia,nie tylko remizy są do wynajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myśle że jak ktoś się przyłoży to czy to remiza czy też restauracja można zorganizować fajne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne wesele można nawet zrobić w domu ale tu też chodzi o komfort gości, czyż nie dla nich robimy wesele ? Jakbyśmy robili tylko dla siebie to dla dwóch osób tanio by to wyszło :) wesele robimy głównie dla gości bo ich zapraszamy. Nam ma się podobać ale musimy zadbać też o ich komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z gości jest inny i każdy zwróci uwage na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w restauracji czułam się jak sardynka w puszce,tak ciasno siedzieliśmy przy stole a na parkiecie nic lepiej jeden drugiego deptał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mielismy wesele w remizie koszt wszystkiego byl35tysiecy bylo 230osob a planowalismy280.zarcia zostalo wedlin na pol roku owoce warzywqa ciato lody alkohol napoje soki chociaz czesc oddalismy wszystko.wesele niebylo ubogie bo bylo na2dni i bylo po11dan w kazdym dniu.wiem ze koszt wesela w lokalu na 100osob to ok 20tys z tym ze nic ci nie zostaje tylko mozna ze stolow zebrac a im wiecej dan cieplych tym drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego brata na weselu było widać że jedzenie było wręcz wyliczone;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remizy są całkiem prrzystosowane do wesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że wesela w remizie są tańsze niż na sali z obsługą tylko wszystko zależy od tego czy państwo młodzi stawiają na jakość wesela czy na to żeby zrobić wesele tanim kosztem a dużo pieniędzy od gości zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12342312
prawda ,jeżeli ktoś się przyłoży jak należy i nie liczy przy ty,m każdej złotówki to remiza jako sala weselna może się sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się sprawdzić ale nie w kwestii klimatyzacji bo nikt nie zakupi na własny koszt klimatyzacji na jeden dzień wesela (w remizach są ale nawiewy nazywane klimatyzatorami albo klimatyzatory za małe czyli nie dostosowane do powierzchni). I nie sprawdzi się wizualnie remiza ponieważ można wziąć kogoś kto udekoruje ale podwieszane sufity z materiału i inne tego typu ozdoby nigdy nie prezentują się dobrze. Nie wierzę też że łazianki są tak ładne i przestronne jak w salach weselnych albo hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2jola
ja byłam na weselu w remizie i nie mam żadnych negatywnych wniosków,sala wyremontowana bardzo ładna wszystko było ok jak dla mnie ,nie jestem z tych którym wszystko przeszkadza jeżeli ktoś mnie zaprosił na uroczystość to na nią poprostu idę nie robie problemów tylko dlatego że ktoś ma wesele w remizie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coście sie kurka doczepili tych remiz,są jeszcze inne sale do wynajęcia,w domu kultury,w pałacykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparli się tych remiz bo taniej. Nie szanuje się teraz gościa, żeby wpuścić do jak najlepszych warunków tylko wiecie zgarnąć jak najgrubszą kopertę, najmniej się wykosztować - stąd te remizy- i cieszyć się pieniędzmi. A wiecie jak już się robi wesele gdzie od osoby jest od 250 wzwyż to już młodzi nie mają szansy na zwrot pieniędzy więc wolą remizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×