Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

2-tygodniowy program zmian!!

Polecane posty

ależ nie ma za co do usług. masz racje ; wszystko kończy się w okół nich ;) no ale , ja w każdym staram się odnaleźć piękno , każdy człowiek jest do siebie podobny.. nie ma nic gorszego :) trzeba poprostu uwierzyć w siebie ! ja własnie tez .a jak się otworzę to później cierpie.. tego się boję najabardziej .. :( no ale postaram się dać radę . zobaczymy jak to pójdzie.. spotkam sie znim kilka razy za tydzien , bo wracam do domu... a potem wyjezdzam znow , to zobaczymy :0 ja mam 165 i waże 66 kg . .;/ i chce schudnac tak do 60 kcal .;P do wtorku , następnego ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i własnie ja tak zaokraglam do większych ilości kcal , wtedy mniej jem , wiec wiem ze wiecej schudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 6 kg w tydzien no.. niezły hardcore :D mówisz że masz niespełna 17 lat kurcze troszke bym uważała z otsrymi dietami na twoim miejscu bo to wiadomo organizm się jeszcze kształtuje itd.. a co do faceta no wiesz skoro juz sie umówiliście to nie musisz tak drastycznie chudnąć w koncu ze tak brzydko to ujmę 'widziały gały co brały' :P :D hehe no z tym zaokrąglaniem to dobra metoda, oszukiwanie organizmu to podstawa na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :D nie boje się o sobie ;) chce dobrze wyglądac, nie musze się uczyć ; więc moge sobie na to pozwolić :) odstawiam słodycze i słodkie napoje , pije herbatki zamiast słodkich napoji i heh ;D dam radę .. ^^ kurdę :( jestem strasznie roztargniona , cały czas o nim myślę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czarną bandere w naszych skromnych progach! :) Ciesze sie, ze bedziesz sie z nami odchudzala. Ja mam 19 lat ;) - to tak apropo pierwszego pytania Grubasek- 6 kg w tydzień to naprawde za duzo. Uwierz mi. Wiem, że teraz masz mnostwo motywacji i wogole, ale nie wiesz co bedzie po tygodniu. A co jak sie bedziesz slabo czula? Mysle, ze nie zrobisz wtedy tak dobrego wrazenia na chlopaku jakbys zrobila tryskajac energia. Ale sama zdecydujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emma
sporo się tutaj dzieje ;) Wpadajcie od czasu do czasu do mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien zakonczony. Może nie sukcesem ale i tak jestem w miare zadowolona. Kalorii sporo bo 2600kcal (ale jutro obiecuje poprawe) Ale sport ponad plany: 1h rowerku stacjonarnego 35min rolek 15min hula-hop i 2 dzien A6W W sumie: 2h :D Jutro bedzie jeszcze lepiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę :) naprawdę chcę to zrobić.. może trochę zadużo ; ) ale wiem ze mnie na to stac , nie mogę stracić motywacji :) ale dziękuję za troskę . ^^ :) ja jestem z siebie dumna (dzisiejszy jadłospis ) : jajko + herbatka 60 kcal. jogurt naturalny + kilka plasterków pomidorka 200 kcal . 4 kanapki wasa z plastrami pomidora ... (zamiast czegoś innego) 200 kcal. to tak na oko ( oczywiscie podwyzając kalorie ) 500 kcal , zjadłam . wypiłam 4 herbatki wciagu dnia , i 500 ml . wody :) przed chwilą . 10 min tańczenia :D (kocham tańczyć ! ) 100 brzuszków 1 h spacerku .. 10 min na tym twisterze , czy jak to się tam nazywa :) 10 min skakania na skakance no to tyle ;) . już mam płastrzy brzuch , a te kanapeczki z tym pomidorkiem - pychota :D !!! Jelinka - i tak dobrze jest :) napewno nie przytyjesz ; ale od jutra bierzemy sie wszyscy ostro do pracy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem padnięta i zaraz idę spać ... ;D ale już nic więcej nie zjadłam :) jutro wybieram się do kosmetyczki , zrobię sobie żelowe paznokcje ,ale nie za długie... ;) jakieś takie ładne . ukształtuje brwi :) i moze nawet skocze do solarium , na te wakacje oszczedzalam od września :D i są.. i teraz zmieniam siebie :)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem byłam już tak padnięta , jak leżałam w łóżku to pokazywały mi się różne potrawy .. i wogóle. i myślałam że tam umrę , ale przeszło : )) . teraz wstałam własnie , strasznie boli mnie brzuch , po tych brzuszkach chyba ;) o 11 zjem cos. narazie na nic nie mam ochoty , teraz pójdę pooglądać tv.. trzymajcie się kobitki !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz wstalamn i ide po sniadanko- serek wiejski :) A potem chyba wskocze na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie : mam dla was też fajną motywacje ; można pooglądać zdięcia w necie , jakiś ładnych szczupłych modelek , czy aktorek.. czy kogo kolwiek , i uwierzyć że będziemy wyglądać tak samo :) fajna motywajca. ^^ albo nawet lepiej wyglądać :D bo nie będziemy bez kształtów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubasek- ja wole ogladac na dieta.pl zdjecia dziewczyn przed ochudzaniem i po :) A co do Twoich planow kosmetycznych to mam podobny tzn w drugim tygodniu diety chce isc na solarium z 2 razy, chce tez isc na epilacje brwi i moze cos tam jeszcze wymysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) trzeba o siebie zadbac.. ja mam jeszcze taki meszek , pod nosem , nad wargami , i wlasnie nie wiem jak go jakoś usunąc na jakiś dłuższy czas.. to strasznie denerwujące.. o ile to jeszcze jest meszek ;/;) podpytam się kosmetyczki ^^ . hm , też fajnie : ) trzymajcie się ;** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widzę że już od rana jesteście aktywne hehe ja wstałam dopiero po 11 (kocham wakacje! :D) i w sumie dobrze bo im później wstaje tym mniej czasu mi zostaje na jedzenie :D dzisiaj wymyśliłam sobie kolejną motywację.. a więc jestem wysoka (177cm) do tej pory zawsze chodziłam z facetami mojego wzrostu (masakra :o) więc nie mogłam pozwolić sobie na jakieś ładne szpileczki na konkretnym obcasie.. teraz już jako singielka mogę nosić nawet 10cm szpile i nic mnie to nie obchodzi co kto pomyśli.. i właśnie mam zamiar kupić sobie szpilki 6 cm ale żeby w nich chodzić to pasuje nieco schudnąć.. żeby nie przypominać transwestyty :P a więc mój cel to schudnąć specjalnie po to bym wreszcie mogła dumnie chodzić w wysokich obcasach przypominając bardziej modelkę niż babsztyla :D hehe no to by było na tyle :P a noi nie będę wam się spowiadać co jem bo tak właściwie to ciągle coś podjadam po troszku więc nie ma sensu tego wszystkiego spisywać ;) aha i mam pytanie, pijecie może jakieś herbatki odchudzające? daje to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz mam zelowe tipsy , taki naturalne i nie zadługie :)) brwi zrobie sobie w sobote . ^^ byłam dzis w pizzeri z przyjaciółka ,ona zjadla zapiekanke , ja siedzialam , troszke mnie kusilo . i zamiast wmawiac sobie `jesc.jesc` wymawialam imie tego chlopca , i nie zjadłam :)) hmm . śniadanie ; dwa jajka - 120 kcal . ( + herbatka ) obiad ; serek naturalny + 10 płatków zborzowych - 160 kcal . ( 2 herbatki .) kolacja ?;> mam ochote na te kanapeczki wasa ^^ z pomidorkiem ,zjem z 4 i będę z siebie dumna . będe sie wazyc w sobote po raz pierwszy ^^ z rana 50 brzuszkow, teraz bede ogląda detektywów , to wskocze na twister przy oglądaniu :)) i przeszłam 5 km , z przyjaciółka, do sąsiedniej wioski , i spowrotem :DD . i odkurzałam , to też sie przecież liczy :) ja piję herbatki odchudzające z bierdonki :D mają mało kalori , i mi smakuja , zawieraja tam jakieś składniki ;)) mojej kolezance pomogly , 3 kg. normalnie jadla i tyle schudła przez 2 tyg . zapychaja , nie chce sie tak jesc ,wiec polecam .^^ hm , fakt ! ja strasznie kocham szpilki :D i kochsam w nich chodzi , tez moze to byc dla mnie motywacja , i jakies ladne rurki do szpilek ;) i juz moge leciec na miasto. ^^ dla mnie motywacja jest tez pozbycie sie trądziku , dlatego nie jem slodyczy ,sera zoltego .. i tak dalej :DD napisze wieczorkiem ;** trzymajcie się !:) hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , no ja też jestem z siebie dumna :D ja moze jak mi sie zechce to zrobie jeszcze wieczorem z jakies 50 brzuszków :D hmm .... oby coraz mniej tych kalori !:) no u mnie tez tak samo :D mama przywiozła dziś truskawki , to zjadłam bardzo dużo.. aż 20 - 150 kcal . i dwie kanapki wasa z truskawkami :D - 150 kcal . to zjadłam dziś tak z 550 kcal :P i tak jestem z siebie dumna.. ale na brzuchu mam zakwasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście?:P heh ;D ja kurdę , nie wiem o z sobą zrobić... ;/ nie chce mi się nic ,a musze zrobic 50 brzuszków? kurdę ! postaram się zmotywowac.. papa;* ja juz ide na tv , a potem spać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubasek- pomysl o swoim chlopcu i napewno odzyskasz sily i motywacje :) Ja jak mam chwile powatpiewania w sens tego wszystkiego to zaczynam albo myslec o swoim mezczyznie, ktoremu szczeka opadnie jak mnie zobaczy, albo zaczynam ogladac ciuszki ktore pragne na siebie wlozyc i zrobic mega wrazenie albo ogladam zdjecia dziewczyn przed i po odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę ,ale najstraszniejsze będzie to jak się dowiem ze nic z tego.. ja się tego strasznie boje , nadzieja matka głupich .. w pewnej chwili jest tak ,ze wiem ze moge go miec ,ze mnie stać na to ,ze nie jestem najgorsza.. a w drugiej , ze to nie jest dla mnie , ze jemu nic nie moze sie we mnie spodoba ,ze milosci nie ma.. a jezeli jest, to on nie obdarzy mnie ją . ;. i takie schizy _ że masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wstałam :) wczoraj nie zrobilam tych 50 brzuszków.. wieczorem , bo juz naprawde nie mialam siły .. dziś z rana zrobie 100 :) i potem umowilam sie z przyjaciolka ze pocwiczymy razem , to pewnie zrobię 50 :) właśnie rozłożyłam matę i zabieram się do ćwiczenia !:D:) wczoraj wieczorkiem , popsikalam sie tym serum ujedrniajacym z AVONU :d :) hehee ;** . i właśnie nie wiem co zjeśc na śniadanie ,znów jajka?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie wiem czy jest zdrowe schudniecie tylu kilogramow w tak krotkim czsie ... ja tez mam do zrzucenia 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest .. bo wiem co zrobić dalej ,gdy schudnę 6 kg... by nie przytyc ;) przy okazji , przyspieszam sobie metabolizm , obecnie :) ogólnie , to witam serdecznie :) chcesz sie przyłączyć?;> zapraszamy ^^ ile masz lat ? ile wazysz ? ile chcesz ważyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) dzisiaj odkryłam kolejny pozytywny aspekt mojej diety.. otóż jest mi na niej całkiem dobrze :D wystarczy że zjem cokolwiek i czuję się nażarta :) tak jak dzisiaj np. połówka grejfruta, zastanawiam się tylko jak to będzie schodzić z tej diety.. mam nadzieję że nie zaliczę efektu jojo :o no ale tym się będę martwić później :P jak tam u was z motywacją do ćwiczeń? moja coraz gorsza hehe straszny ze mnie leń a efekty to bym chciała od razu :D hej grubaska 14 :) planujesz jakąś dietę czy po prostu zdrowe odżywianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala :D zrobiłam 60 brzuszków z rana ; ) motywacja jest.. potem wam coś napisze , bo teraz się zmywam na zakupy :DD . kupie wszystko o rozmiar mniejsze ;P motywacja będzie jeszcze większa :D haha ;D:D zjadłam 9 truskawek i herbatke :)) . witam wszystkich nowych :D miło mi :** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Grubasek_ - nie chce Cie martwic, ale niestety nie przyspieszasz sobie przemiany materii tylko ja spowalniasz :( Zeby przyspieszyc przemiane materii trzeba jesc odpowiednia ilosc kalorii, a nie tak niska jak Twoja, jesc duzo bialka, pic duzo wody mineralnej i cwiczyc. A ja wlasnie wrocilam z egzaminu i jestem zalamana :( Pierwszy egzamin ktory mi tak kiepsko poszedl...Eh.... A jeszcze 2 ciezkie przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybrałam się na 1,5 godzinny spacerek noi jak wracałam to dorwała mnie burza.. siedze teraz przemoczona i zmęczona heh.. cudowny dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×