Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

2-tygodniowy program zmian!!

Polecane posty

hehehe ;d . no dzięki ;* . waga ; 62 kg . ( w 4 dni - 3 kg. ) jakoś tak..... nawet ok ;d . dziś poćwiczyłam z rana ;P poszłam do kosmetyczki /wydaje mi sie ze troche glupio wygladam w takich brwiach ;d no ale wiadomo jak to jest - po takich krzaczkach jak moje ;pp . / przeszłam 3 km . no i o 13 zjadłam obiad ; (ugotowałam makaron , (w drugim garnku mięsko /chude/ i do tego dala do rozpuszczenia poltora serka smietankowego topionego i dodalam kukurydze . ) no i wylozylam to na 3 porcje ; dla brata , mej przyjaciolki i dla mnie . i zjadłam .. z 5 łyzek i wiecej nie moglam ; hehe ... - dajmy na to 400 kcal . no i tylko wieczorkiem zjem z 1 kanapke ;p i na dziś koniec :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 otyłość haha ;DD . to dlaczego dalej jestem gruba ?;// ech ! zeby było w miarę ok , i było ponizej 20 (bmi) to powinnam ważyć 54-55 kg ;P jak dojdę do 60.. to już potem tak powoli :) tak no heh -dobrze :P prawidłowo i tak dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ;D niedowaga (18,50) norma (18,50-24,90) nadwaga (25,0 -29,90) otyłość(powyżej 30) wkońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_siedem
ja sie chetnie przylacze dziewczyny, jesli mozna ? u mnie jest to co prawda plan 3 tygodniowy ale to chyba nie ma az takiego znaczenia, hmm ??? ;) mam nadzieje schudnac w te 3 tyg. jak najwiecej sie da, choc docelowo mam plan zrzucic 7kg. by wrocic do mojej dawnej wagi ! aha i jeszcze tak nietypowo, bo zaczelam wlanie dzisiaj mam nadzieje, ze to dobry znak ... koniec z "od jutra" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry ,dobry . -witaj ;d . ile masz lat ? ile ważysz ? (a ile chcesz ważyc to sie dowiem jak napiszesz ile wazysz ,bo wiem ze chcesz wazyc -7) :D:D haha ;) hmm.. ja w tydzień chcę schudnąc 6 kg ;D (wiem , głupia . ale mam motywacje.. w 4 dni mi poszły 3 kg.. uda mi sie :) wiem to ! ) ;***jaka dieta ?;> ile kcal ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_siedem
now wiec tak : lat 27 :) wzrost 170cm waga (dzisiaj rano) 64.5kg. o zgrozo 😭 wiem, ze moja docelowa waga to nie jakies szalenstwo ale nie mam zapedow na wieszaka, z kolei to co teraz soba reprezentuje to .... przemilcze .... kiedys wazylam wlasnie 57kg. i wg.mnie bylo idealnie :) ps. w 4 dni - 3 kg.woooowwwwww - GRATULUJE !!!! i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm . no to ja powiem Ci tak ; możesz to 7 kg , zrzucić w dwa tyg . jeżeli tylko chcesz (poczytaj tam u góry ; jakie my mamy sposoby by się nie poddawać . to pomoże.. ^ a jak masz chwile załamki , pisz odrazu :D ja często jestem , i pisze tu , to wtedy o jedzieniu mniej myślę . ) i oczywiście dziękuję bardzo :*:*:* ważne byś czuła się dobrze w swoim ciele :) pewnie i tak jesteś bardzo ładna ;) jak każda kobieta.. hehe . hm , co jest twoją największą słabością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_siedem
w dwa tygonie -7kg. marzeeenieeee :) no jakby nie patrzec to jestem jakies 10 lat od ciebie starsza i przemiana materii juz nie ta .. i masa glupich diet za mna, wiec organizm nauczyl sie bronic swoj tluszczyk :-o jak uda mi sie w te 2-3tyg. zejsc do 60kg. bede happy ze slabosci to zdecydowanie slodycze i pozne jedzenie ... ja przykladowo moglabym nie jesc do 14:00-15:00 a pozniej konia z kopytami he hehe wiem, ze to bardzo zle i wlasnie teraz bede pracowac nad zmiana tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm . wcale nie prawda :) - jesteś jeszcze bardzo młoda :) żeby przyspieszyć przemiane materi ; wystarczy kilka prostych cwiczen , jakich kolwiek . poprostu ruchu :)) . . to tak jak i u mnie . dlatego wieczorem o 20 zawsze zawituje tutaj :PP i to mnie powstrzymuje od jedzenia/ siadam ze szklaneczką wody niegazowanej.. / i jest dobrze . :) a słodyczy nie jem.. jak mam na nie ochote- myje zemby ;d . hehe ;PP . oczywiscie raz na jakis czas nie zaszkodzi zjesc ciastka - ale jedno ! po co wiecej ? przeciez one smakuja tak samo , hehe . a skad jesteś?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minus_siedem- trzymam mocno kciuki! Z nami napewno sie uda :D _Grubasek_ - super wynik! i czego ty sie balas? Hm? Ja sie boje poniedzialku bo po 1) mam zajebiscie trudny egzamin, nad ktorym od samego rana siedze i czuje ze nie robie postepow a dopiero 1/10 mam za soba... a po 2) to dzien wazenia i mierzenia i boje sie ze nie zobacze tych 2,5kg mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie i zrobilam sobie stopke (tak dla zmotywowania) no ja chyba tez tak bede robila z tym wieczornym buszowaniem po kafe i nie tylko :) teraz juz musze zmykac ale pojhawie sie pozniej ! ja jestem ze slaska ale obecnie mieszkam za granica a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo się bałam ..ech ; realizuje cele :)) jeszcze kg , i 1 cel pójdzie :D:D . jutro się zważę ;) . no to trzymam kciuki i powodzenia !!:** będzie dobrze , nie martw się: ) . dużo ćwiczyłaś :) . JESTEŚ SILNA! JESTEŚMY SILNE !! :*:* minus_siedem - hehe , motywacja jest to dobre :P . mi to pomaga , sprawdź na sobie.. ok , do napisania :D . ja Wrocław ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam pól bulki , i pije właśnie wodę ;D nic juz nie zjem dziś.. tak planuje ze moze zaraz wsiąde na rowerek i jazda.. :PP a i byłam na spacerku , kurczę - dziewczynki, ja mam takiego pietra przed tym spotkaniem :( ja chciałabym go oczarować i zaczarować;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta- nic nie zjem ;/ cholera ;/ nie ma to jak rodzinna kolacja - 4 plastry pomidora , ryba (malutka!) 2 czereśnie ... i herbata nic wiecej nie zjadłam , ech ;/ i wogole mało dziś ćwiczyłam.. kurdę ;/ od jutra sie weze za siebie ;p i zrobie sobie a6w jutro . tak przez trzy dni ; by trochę poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Grubasek_ nie przesadzaj :) Jak dla mnie jesz glodowe porcje :P Tez bym tak chciala :) A dzis znow nie za dobrze, 2000kcal, ale i 1,5h cwiczen. Oj to wazenie w poniedzialek do najprzyjemniejszych nie bedzie nalezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta, fajnie że coraz więcej nas tu:) mam nadzieję że to będzie trochę dłuższy niż 2 tygodnie program zmian :P nie martw nic jelinka, ja w tym tygodniu też sobie za bardzo pozwoliłam i perspektywa poniedziałkowego ważenia napawa mnie lekkim przerażeniem.. tym bardziej że znowu chciałabym zobaczyć te 3 kg mniej :o pożyjemy zobaczymy :) heh jeśli chodzi o inne zabiegi upiększające to byłam dzisiaj u fryzjera w sumie tylko wycieniowałam włosy, ale to zawsze coś.. ;) noi codziennie wklepuję w nogi balsam brązujący więc chodzę sobie taka pomarańczowo-brązowa heheh grunt że nie biała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jelinka - no moze troche przesadzam .. ale grunt że juz wyglądam lepiej ; szczuplej ;)) . nie martw się ;* będzie dobrze ^ ja mam jeszcze 3 dni - tak z 2 kg , chce zgubić :) trzymam za Ciebie kciuki ! :** czarna bandera - no pewnie dłużej :) ja już własnie tez zarosłam , ale jakoś niechce ścinać - dopiero jak schudnę , pod koniec wakacji.. ;p haha . ;DD ja mam ciemną karnację , tylko zawsze jak jem mało - bledne .;d ale będe jesc marcheweczki :D:D . hmm . wstałam ; zjadłam mleko z chałką - 300 kcal . i poszłam na grzyby do lasu , z tatą ;) - troche już ich jest . z 10 napewno nazbieraliśmy , wrócilam - wlazłam sobie pod prysznic , ii o - norma , kleszcz po mnie chodził , naszczescie -zabity ;p . ech , nie lubie zabijać :) . no i idę teraz wysuszyć włoski i ze znajomymi do kina na 12 ; ) trzymajcie się kochane ! :** i piszcie jak tam u was . a i ja mam pytanie , jak są te a6w - to jak z seriami powtorzeniami , i tak dalej , ile tego zrobic i wogole.. jakbyś mogła Jelinka mi powiedzieć , była bym wdzięczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie - ja jestem czytelniczką super linii . i mam nr z lutego ;) i tu był taki tema `ile zjesz za 100 kalori` . i napisze wam wszystkie produkty , które sa mało kaloryczne i mozna ich zjeść w miarę dużo :) : kapusta kiszona - 833 g ogórek-769g sok pomidorowy-769g sałata-714g pomidor-667g cykoria-476g brokuły-370g marchew-370g papryka czerwona-357g truskawki-357g maliny -345g arbuz -278g grejpfrut-278g zupa pomidorowa z ryżem-270g mandarynki-238g sok pomarańczowy-233g pomarańcza-227g brzoskwinia-217g morele-217g wiśnie-213g gruszka-185g kiwi-179g jogurt naturalny 2% tłuszczu-167g jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu-167g groszek zielony , konserwowy bez zalewy -159g brzoskwinie w syropie-137g ziemniaki , średnio-130g mięso z piersi indyka bez skóry-119g szynka z indyka-119g keczup-108g banan-105g fasola szparagowa -103g serek twarogowy ziarnisty -100 g chleb graham - 44 g (aż mnie ręka boli ;P ) to tyle trzeba tego w g zjeść by dostarczyć 100 kcal :) a najwięcej kalori mają placki ziemniaczane , dżem truskawkowy wysokosłodzony, bułeczki drożdzowe z jabłkami , ciasto drożdzowe , kajzerki , serek topiony ,edamski ./ , śledź w oleju , jagodzianki , kiełbasa parówkowa , kabanosy , delicje szampańskie , pizza mięsno-ziołowa , sernik z rodzinkami, parówki popularne , kotlet schabowy , banany suszone, ementaler pełnotłusty , irysy , krówki , herbatniki , baton czekoladowy , baton czekoladowy z toffi i orzechami , wieprzowina boczek bez kości , czipsy bekonowe , margaryna , czekolada mleczna ,salami popularne , czekolada z orzechami laskowymi , migdały , masło ekstra - tego lepiej unikać :)) i jak tu jeszcze wyczytałam to orzechy - mają też dużo kalori , w 16 g orzechów laskowych jest 100 kcal . /nie tak dużo no ale. / i to samo w słoneczniki -18 g- 100 kcal . a słonecznik jest zazwyczaj pakowany po 250 g . wiec to bomba kaloryczna / już nie zjem :P daktyle , morele , figi , jabłka suszone - to samo . ;/ i pierogi , ser feta , kiełbasa mortadela ... - około 40 g- 100 kcal . hmm , jeszcze tak na granicy to jest żurek ,kopytka ,dżem truskawkowy niskosłodzony , awokado i lody śmietankowe(63g.) na to trzeba też uważać :) plaster sera -30g plaster salami-20g parówki(1sztuka)-40-60g kabanos-50g mielonka(1 plasterek)-20g 1 plaska łyzka masła - 12,5 g . bułka grahamka (jedna ,duża)-100g kajzerka - 50g 1 płaska łyzka groszek konserwowy -15 g papryka (średnia)-130g (a duża -200g) pomidor (średni)-130g grejpfrut(średni ze skórką)-350g maliny (jedna szklanka 250 ml)- 140 g truskawki 10 sztuk-100g banan (średni ze skórką)-170g-200g dżem (płaska łyżka)-18g cukier (płaska łyżeczka)-5g czekolada (1 cząstka -4g) 1 tabliczka -100g czipsy (1średnie opakowanie)100g pierniczki alpejskie (3 sztuki)-36 g to taka mała ściąga , mam nadzieje że się przyda :) jak wyczytam jeszcze coś ciekawego to też dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo , dziś sobie zacznę.. a można ćwiczyć tak przez tydzień , bo później już nie dam rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Grubasek - kawal dobrej roboty !!! A co z kinem? nie poszlas? ja wlasnie pije kawke,jestem silnie uzalezniona ale nie od kofeiny a od cudownego smaku i zapachu swiezo zaparzonej kawy :) kiedys pilam tylko zwykla czrna parzona ale zaczelam prace w centrum handlowym i tam jest taka kawiarnia w ktorej robia najlepsze na swiecie cappucino, wiec zaczelam sobie popijac kilka razy w tygodniu i wiecie co? przez okres bodajze miesiaca przytylam prawie 2kg. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wątpię,żeby tydzień ćwiczeń coś ci dał bo ten pierwszy tydzień to taka rozgrzewka. Ja niby mam 12 dzień za sobą ale nie wiem ile jeszcze dam rady bo to wbrew pozorom jest bardzo ciężkie;/ przynajmniej dla mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kurdę , to zobaczymy .. to najwyzej pocwicze sobie wlasnym sposobem i skorzystam z kilku ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrób:) ja też właśnie mam taki zamiar,że jak już będę czuła,że więcej nie dam rady to będę np. powtarzać codziennie 11 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minus siedem - witaj :) i dziękuję bardzo ;** . hm.. na 15 jednak idę ;) no smacznej kawki ^^ a jak tam dieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się ;D więc tak xD mam 164 cm i ważę 65 kg muze się tego pozbyć do końca wakacji ;) a jestem, że tak powiem na diecie coś między owocowo warzywną a mż ;) wiec xd szczezre to sie nie ważyłam od 3 dni, bo wole sie nie wazyc codziennie xp jezdze rowerkiem dwa razy dzienie i pije zielona herbate, zero slodyczy i biore do tego tabletki topinulin aktiv ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy , witamy ;d a ile masz lat :) heh , ja ważyłam 66 kg , i mam 165 i teraz naczy tak wczoraj wazylam 62 :) i jestem z siebie dumna ;p . hehe , mam już co raz ładniejszy brzuszek ;)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×