Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

2-tygodniowy program zmian!!

Polecane posty

o to moj nr gg ; 11948346 :) Piszcie :** aa i ten ; jutro wam cos jeszcze opisze..;>;d . heh ! i postaram sie odezwac jutro kilka razy ^ ;d;*** kocham was normalnie !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :D boska pogoda ,sama chmury i jak ja mam dziś jechać nad to morze;/ jak tam nie będzie pogody to się zabiję , opalony człowiek wygląda szczuplej ;d . heh :P no właśnie . ja wyjezdzam dzis i chcialabym tam nad morze(naczy tak będzie) jeść mało , ćwiczyć , tańczyc , pływać i wogóle ;) i mam zamiar nie patrzeć na wagę..ale jak wrócę chcę zobaczyć na wadze 5*... a nie 6* ileś kg; ) heh :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale ze mnie spioch, dopiero wstalam przed chwila ;p i popijam czerwona herbatke, glodna nie jestem wiec nie zmierzam sie zmuszac :P pogoda na pewno bedzie ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , u mnie w miarę tez coraz lepsza ;D spioch :D nad morzem ma byc ok.30 stopni od wtorku , jak fajnie ^ co u was ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nas zostawia :(( a wlasciwie to chyba tylko mnie bo nie widze tutuaj nikogo wiecej jak narazie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
przepraszam ale znów się poddałam:( niesamowicie kiepsko się czuje wiem już że nawet nad głupią dietą nie potrafię panować. 4,5 kg poszło ale pewnie już wróciło bo od soboty złapał mnie straszny dół i nie dałam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×