Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

no cos ty fragola?:) Ja sie tez nad tym zastanowilam co napisalyscie,dzieki za rade. A gdzie reszta babek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam cos porobic bo ostatnio jak nie frayzjer to lekarz i nie mialam czasu na domowe obowiazki. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NERWOWA123456789
hey bylam na usg potwierdzic ciaze na 1 wizycie bylo widac jakas czarna plamke w sumie ja tam nic nie widzialam na 2 wizycie to byl 6 tydzien bylo widac jajo plodowe mialo 17.2 i pecherzyk ale nie dzidzie powiem ze wizyty byly tydzien po tygodniu lekarz kazal przyjsc za 2 tygodnie dlatego ze jak mu powiedzialam ze mam cykle 30 33 to on powiedzial ze owulka sie przesunela i dlatego tak jest a pytanie brzmi czy mooze to byc puste jajo plodowe napiszcie cos prosze o pomoc bo mam taka obawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwowa - przede wszystkim nie zamartwij się za wczasu. Trudno mi jest ci pomóc, mogę ci tylko napisać że moja siostra teraz jest w ciąży usg z 5 tygodnia pokazało pęcherzyk ciążowy 1 cm jeszcze bez zarodka , a w 7 tygodniu, dokładnie po 2 tygodniach, już w pęcherzyku była fasolka o długości 1 cm i biło jej seruszko, a ciałko żółte o średnicy 5 mm. Jeśli jesteś w 6 tyg. to może jeszcze nie było zarodka a już z tydzień bedzie?? Musisz mieć nadzieję Ascha - skarbie najważniejsze że teraz trafiłaś do kliniki. A wiadomo, ze wymieniamy się tutaj tym co same doswiadczyłyśmy, albo słyszałyśmy ale lekarzami nie jesteśmy, a szkoda, gdybym mogła cofnąć czas może bym spróbowała na medycynę :) no nic minełam sie z powołaniem :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się pozmieniało na tym topiku!Wszystkie doła załapały!Muszę niestety szczerze coś zauważyć! Fragolinka ja już na Twoim miejscu dawnnnooo bym lekarza zmieniła,bo rok czasu bez efektu i ciągle słyszeć,że jest dobrze,to jakaś ściema.Sama tak miałam!!! Wciąż niby wszystko ok.Ale się cieszę,że coś wyszło,bo jakby nic nie było w macicy,to chyba bym fioła dostała. Mania przepraszam,ale nie wiem czy Twój gin jest odpowiedzialny?Zobacz,że wskazaniem do histeroskopii są przede wszystkim chroniczne poronienia.Ale może on uważa,że 2 razy to jeszcze nic takiego.. Asha słonko czyli jednak będzie inseminacja?Bo tak wczoraj naklikałyście,że nie nadążam.. Kiki moim największym blędem również były moje narodziny:( Czekam na zanjomych!będziemy dziś chyba pić!Pozdrawiam i raczej dzis się nie odezwe:( 3mqajcie się!! Pozdrowionka dla wszystkich i Kargulika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka a gdzie o tym slyszałaś?? Z chęcią sobie poczytam. Co do doła - nie pametam kiedy go ostatni raz miałam ... na szczęście nie mam czasu na dołowanie, szkoda życia, jest czasami zapierdziel, wszystko pod górkę, życie nie pieści, ale staram się cieszyć z tego co mam, mąż, moja mama jest zdrowa, wyszła z bardzo ciężkiej choroby, może uda mi się zajść 3 raz i urodzić zdrowego bachorka :D eee tam życie jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania masz rację z tym dołowaniem się. Trzeba iść do przodu:) Nie zadręczać się-co będzie,to będzie;) A dziewczynki,a może zaczniecie mierzyć temp?Wiem,że wszystkim to polecam,ale ja już bez tego sobie nie wyobrażam funkcjonowac. Znam swój organizm lepiej od lekarzy:) Takie cudo wymyslili,a to takie banalne..haha Pozdrawiam wszystkich..BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha kochana mam nadzieję,że teraz dobrze Ci podpowiedzą w tej klinice-jak działać!!!! Milego popołudnia kochane. p.S.koleżanka była u tej fryzjerki wczoraj i ma masakre na głowie!Tak więc znów poczekam sobie zanim znajdę kompetentego fryzjera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danabanana
Proponuję invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki katarynia za przepis,zrobie jak kupie skladniki;) Nio insemka w grudniu sie szykuje. Gin powiedziala ze moze mam cukier i nie moge zajsc,bo to przy pco czesto wystepuje. I de dalej sprzatac i gotowac! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynkaaa mocne sowa z tymi narodzinami hahahaha -rozbawiłaś mnie do łez kochana my też mamy tyle wspólnego że gdybysmy się spotkały to gwarantuje niezły dołek bez wyjscia!!! :) A tak a;propos to witajcie laski!miłego popoołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
witam ,czy szanse na zajscie w ciąze sa duze kiedy kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia w 12 dc i troche dostalo sie we mnie ? 15 dc byla /miałalbyc owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.styl.fm/wspomaganie-plodnosci-witaminy-ziola-i-inne-leki.t20770.htm#p1069726 Znalazlam ciekawa strone o witaminach,lekach i ziolach wspomagajacych. Moze sie komus przyda. Odpowiedz na pytanie dziewczyny czy moze byc w ciazy. Teoretycznie tak,jak jestescie plodni z narzeczonym. Niektöte kobiety zachodza w dniach ktöre powinny byc bezplodne. A inne jak my na topiku wspölzjemy miesiocami i latami w dni ktöre powinny byc plodne i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Ludki i Ufoludki , a wczoraj się okazało ze moja podopieczna wyjeżdza na weekend ! no to wczoraj było małe szaleństwo , drinczek , exclusive hotelik szmery bajery , a dzis tak lookam za okno poogdy brak buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z kim ty kargul piles,sam?bo chyba nie z dzieckiem czy psem? I z kim w hotelu byles i szalales? Chyba dopiero wstales bo w Ameryce dopiero poludnie? I pogody tez u was nie ma? Biedaczysko ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola tez go pözniej odkrylam;) A ty nic nie bierzez na sluz? Ja bym z checia cos brala ale nie moge przez bezkoncowe badania hormonöw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest 10:12 w tej chwili , ja rano robie jogging z psem , jestem w Cala-fiorni , jest 8 godz róznicy miedzy Polska a Los Anegles . Ja jestem wolnym strzelcem , freelancerem , robie kiedy mi sie chce w zasadzie , ale niedługo zaczynam skrobac mój doktorat i chyba zaczne prace na full etat co by spłacac te ewnetualne pożyczki które zdaje sie trzeba bedzie wziąć , więc czasu nie będzie i Kafe też sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty kargul nie opuscisz nas:( A ja myslalam ze doktorat piszesz o naszym niezröwnowazeniu psychicznym i rozwalaniu malzenstwa przez taki bzdet jak bezdzietnosc? Möj kumpel tez z Kaliforni. Powiedz kargul czy ty masz takie same zdanie jak ja o amis ze sa totalnie na luzie,nie stresuja sie ale tez leja wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co , no właśnie relacje międzyludzkie są bardzo ciekawe, a co do tego jak to nazwałas "bzdetu" to mam swoje zdanie na ten temat . Wcale nie uważam ze małżenstwo musi byc puste bez dzieci , czy któraś z Was czytała cos Williama Glassera, koleś jest psychiatra napisał między innymi "Teorie wyboru" . Super książka , wogole on opiera swoją terapie własnie na tej teorii , przychodzą do niego ludzie z róznymi problemami i on ich uczy tego ze prawie wszytsko co sie dzieje w zyciu TO NASZ WYBÓR , owszem wiem ze waszym wyborem nie jest to ze macie problem zdrowotnym ALE waszym wyborem jest to jak pokierujecie swoją relacją z partnerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka - wracajac do histeroskopii - no właśnie wskazaniem są wielokrotne poronienia,a za takie uznaje się niestety dopiero więcej niz dwa :( ale pożyjemy zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Póki co jestem, mam nadzieję, coraz bliżej poznania prawdy i myslę że to niedomoga lutealna, bo macica na usg wyglada ok. Nie chcę być mądrzejsza od mojego lekarza ---zaufałam mu ---- a ty jak się masz, czujesz że mogło się udać w tym cyklu zaciążenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - a kiedy ty poroniłaś? Jak zaawansowana była ta ciąża. Udało ci się poznac przyczyne?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania poronienie bylo 5 lat temu w 7-8 tyg. Na usg jeszcze nic nie bylo widac. Przyczyny nie poznalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze fragola wröcilas myslalam ze ogladasz jeszcze seriale? möj kartofel ogladal dzis mecz niemcy-rosja. A teraz w telewizji nic nie ma,a polskiej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a jak u ciebie bylo? Bo u mnie najpierw plamienie 2 -3 dni,bylam w klinice powiedzieli ze wszystko ok i tak nic nie moga zrobic.Bralam progesteron dopochwowo.I po tych plamienich mialam mocne krwawienie z bolesnymi skurczami i po ptokach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nudy,M sie uczy i oglada niemiecka schlager muzyke;) Dzis tak sie narobilam i wogöle bez sily jestem ze nie robilam gimnastyki.Mam nadzieje ze jutro bede miala wiecej checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drinczek byl z moja "drugą połówką" -chociaz nie lubię tego określenia bo uważam generalnie ze nie ma czegoś takiego ale dobra po co ten wywód ... a wlasnie moja "druga połówka "tez nie jest obywatelm Polski hehehe , ale po polsku mowi bo poznalismy sie w Polsce Robie prańsko , nazbierało sie tych skarpetek , gaci , kurna wogóle nie moge nic znaleźć , jakis tu bardak , burdelik na kółkach , cóz sobota trzeba ogarnąć te chałup-KIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×