Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dziewczyny nie mam go w znajomych,bo on uwaza ze nie jest moim znajomym,he,he. Szukaj Roberta o tym samym nazwisku co ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on ma pasemka,chodzi do kosmetyczki,na solarium i wybiela zeby. Pozatym jest pracowity i zorganizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) super ma fotki czy to hiszpania?? Napisz koniecznie co to za plaża, jaki region ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to costa blanka-te ostatnie zdjecia. A co robia wasze chlopy? Fragoli oglada tv,a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkretnie to jest Beniform?? czy inna miejscowość?? Też była na costa Blanca ale głownie w Alicante i Altea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha fajne ma fotki!! mój M siedzi obok mnie czasenm zerknie co pisze i się smieje Mania wysłalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje fragola,jak ogladalam bluzeczke kiki to jeszcze raz zerknelam na jej mezulka,i jego oczy;) Mam nadzieje ze sie nie obrazisz kiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też się ze mnie nabija hahah ale tacy są faceci nie rozumieją nas!ok spada do jutra! dzięki za komentarze na nk -Buziaczki pa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole , 3 pranie , w morde misia sie zebrało tego. A ja mam extra pralke i suszarke , każdy głupek umie zrobic pranko. Wychodze dzis sobota . pierwsza od miesiąca bez dziciaka , to trzeba sie wyluzować , a wy co sie kisicie jak ogóry w tych domach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul ja sie juz wyszalalam i teraz sie lubie pokisic;) Fragola 11 lat bedzie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jezdze na zakupy do Chojnej przy granicy. U rodziny ostatnio bylam 2 lata temu. Jakos coraz rzadziej jezdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko = Pyszne jest to piwo peroni aromat goryczy a smak łagodny - po prostu rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo rózanca widziałyście ten film o zakonie Magdalenek , jak dziewczyny siłą wpychali do zakonu, odrywali od swoich domów , zbierali im nowonarodzone dzieci , jedną wsadzili do zakonu bo ktos ja zgawłcił , lookam jednym okiem , dzis był jakis artykulik o tym na wp . Generalnie bardzo babski film , jest cały na youtubie , Magdalene Sisters Siostry Magdalenki Lektor PL part 1 , ma chyba z 10 czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul ja ogladalam kilka lat temu. Tak mocny fil i smutny ze musialam sama ogladac bo möj maz wymiekl. ja bardzo nie lubie zaklamania i hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na disco nie idę bo mam żałobe , dlatego raczej jakis alko , drinki z parasolkami :), tu tam , klubik , kino , ale bez ostrego tanga . bo to jest według nich Ch..ó... jna LOL obejrzyjcie sobie ten filmik , katasrtofa , XX wiek , w Europie sie to działo nie jakies tam średniowiecze , chociaż na pewno troszke rezyser ubarwił żeby ostrzejsze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja.Wiem,ze pozno,ale pokłóciłam się ze swoim kartoflem :( Ah szkoda gadać. Ale żeście naklikały! Kargul cieszę się,że z nami klikasz :D Dobrej nocki :*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×