Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Truskaweczko - wyniki będą w poniedziałek, bo nie zdążyłam wczoraj ich odebrać. Ja właśnie robię obiadek, zrobię też później leczo wg twojego przepisu na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola juz skomentowalam,ales sie odstawila;) Katarynkaa mam nadzieje ze juz pogodzilas sie z kartofelkiem bo wiem jak to nieprzyjemnie jak nie ma milej atmosfery w domu:( Szykuje sie na fitness bo wczoraj olalam;) Mania a jakie to wyniki beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! no no fragola ale się wyszykowalas? ale pogoda pada i pada totalne nudy :) Mania ja myslalam ze ty masz z 23 latka tak młodziutko wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos wszystkie sie mijamy:( mnie chyba przeziebienie bierze bo nie moge patrzec na oczy i glowa pobolewa,juz wzielam tabletke. A kiedy wraca sisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yoł yoł, wczoraj knio było , film z Jeanem Reno , "couple retreat" cos takiego o tym jak wyjeżdza pare par na wakacje i tam mają psychoterapie (komedia to jest ), w sumie temat dla Was jedna z par ma taki problem jak wy . Ale taki sobie ten film ujdzie w tloku , jests godz 8:45 , pies chce na spacer ale najpierw jakas coffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był wczoraj grill , shish kebab , żeberka barbeque , -jako ze moja 2 polowa jest ormiańskiego pochodzenia ich jedzenie jest takie pomiedzy perskim a arabskim żarciem , ale z rusztu obowiazkowo musi cos byc chociaż 2 razy w tyg + ryz jak ryżu nie ma to mogiła. A dzis to nie wiem co do żarcia , bo w lodówce ch...j nocuje za przeproszeniem , świtało tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cos podobnego jak w mc donaldzie;mieso z kurczaka zmielone,i takie male kotleciki z panierka zrobione,juz gotowe. Ja za tym nie przepadam bo moga tam calego kuraka wlacznie z grzebieniem i drapakami zmielic he,he. Ale möj kartofelek brzydzi sie wielu wyroböw a to u niego jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o nawiedzonych ludziach ktörzy zywia sie swiatlem,ale slonecznym. kargul narzekal tez ostatnio na pogode wiec lipa:( Ja uciekam dziewczynki tv ogladac.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ormianie to w zasadzie jedni z pierwszych chrzesciajn na naszym kontynencie , przyjeli chrzest 900 lat przed polakami !są bardzo wierzący , Armenia ,stała sie panstwem chrzescijanskim juz w 100 lat po Chrystusie , kiedy to Polacy wierzyli w gusła i słowiańskie marzanny. ciekawe jest tylko to ,ze Armenia jest otoczona panstwami muzułmańskim : turcja , Iran , Azerbejdżan i jednym chrześciajnskim Gruzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam: leczo dopiero teraz bedę robić, własnie obieram cukienię. Dziś na obiad zrobiłam inne zarełko: kurczak w panierce kfc, surówka z czerwonej kapusty z pomidorem, ogórkiem i sosem chili sweet i kasza kuskus - pychotka, kurczak został jeszcze na jutro, wiec jutro bedzie to samo, a na wtroek bedzie to leczo, wiec bedzie jeszcze lepsze jak poleży dwa dni :) a u mnie po obiedzie byli rodzice i niedawno poszli, wiec dziś prawie w ogóle nie siedzaiłam w necie. Ascha jutro odbieram TSH, prolaktynę, mocz morfologia i glukoza, a wieczorem o 19 mam monitoring usg czy była owulka i jak tak to biorę luteinę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dopiero dojechalismy do domciu...wiec narazie tylko sie witam i nadrobie kilka stron:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale dzisiaj miałam nudy cały dzien przeleżałam bo co miałam robić pogoda barowa .Jutro znowu poniedzialek i do pracy :) A gdzie moja kochana katarynkaa nie odzywa sie caly dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko - tak zapraszałam ich, ale moja mama ma swoją dietę i chcieli przyjść po obiedzie, ale było superowo, bo gralismy w scrable :D tak się wkręcilismy ze 4 partyjki poszły :D to naprawdę niezła zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
W koncu sie topik ruszyl. ja mialam tez dzis taki nudny dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka ales postow wyslala:P Napisze kilka slow rano bo jestem padnieta ...ale juz nadrobilam wszystkie strony:P Cala droge kierowalam (bo moj wczoraj troszke popil:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ciekawa jestem wyniköw przy niedoczynnosci tarczycy tez nie mozna utrzymac ciazy. Moze cos znajda i bedzie mozna zaleczyc tabletkami. Dziewczyny ja myslalam ze ten cukier to glukoza w krwi czy cos podobnego a badanie bedzie wygladalo calkiem inaczej! Dadza mi cos do picia i beda po 2 godz sprawdzac czy poziom sie podniösl. Z tego wynika ze tak naprawde dokladnego badania jeszcze nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem ,glukozy mam 74. Lekarze wiedza co robia i ja daje sie chetnie badac jesli to nie jest bolesne.Chyba badaja tez poziom po spozyciu cukru? A igiel sie nie boje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem ,glukozy mam 74. Lekarze wiedza co robia i ja daje sie chetnie badac jesli to nie jest bolesne.Chyba badaja tez poziom po spozyciu cukru? A igiel sie nie boje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×