Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

jestem dziś w 15 dc. W 9 dc miałam pęcherzyk na 11 mm, więc nie wiem dlaczego wcześniej pękł. Trudno, myślę, że nie mam co tego roztrząsać, bo się jeszcze dodatkowo zdołuję. Spróbujemy za miesiąc, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest na 100% ale,przed piecioma laty nie mialam problemu z jajeczkowaniem a mimo to zawsze na lekach ,(slabszych) clostilbegyt badz inne,juz nie pamietam,natomiast pregnylu na pekniecie nie bralam nigdy bo nie bylo potrzeby,no ale Nulla ma pewnie inna sytuacje skoro na naturalnym podchodzi do inseminacji.A jak bylo u ciebie Ascha??? Ja mam grupe A rh+,lubie miecho,warzywa,alkohol:P,za slodyczami nie przepadam ,owoce jem jak musze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla no jasne!!W ogóle się nie dołuj!Pocieszę Cię,że ja miałam mieć 1 września operację,a 31 sierpnia DOSTAŁAM OKRES!!!!!!!!!!!!! No i operacja przełożona o cały miesiąc:) Ale jestem już po! Głowa do góry! Jak mówię-najważniejsze,że masz w ogóle owulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem A RH+. Uwielbiam makarony z sosem pomidorowym,nie przepadam za tlustymi i slodkimi kremami i bita smietana,kocham mleczne wyroby.Lubie bardziej chude mieso niz mielone. Nie lubie owocöw morza,alkohol pije rzadko ale jak juz to porzadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham krewetki!:D A alkohol tez lubie-to znaczy winko! A propos-w niedziele wypilam ze znajomymi piwo. I mnie zmulilo,ze spac mi sie chcialo,a wiec wole winko lub wodke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stymulacji to u mnie bylo na odwröt. Pecherzyki rosly wolniej niz lekarz myslal i non stop chodzilam na usg. Po zastrzyku na owulacje nie pekal i dziwili sie ze jeszcze jest. Dziwie sie ze cie sisi stymulowal jak nie bylo potrzeby i ryzyko blizniaköw;) Ale moze wiedzial co robi i chcial zwiekszyc szanse ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz robilam inseme w lodzi. Tamten lekarz tak mocno mnie stymölowal ze mialam kupe pecherzyköw w tym kilka duzych. Möj lekarz w berlinie sie przestraszyl i möwil-Co on w lodzi zwarjowal? Chcesz dziewczyno miec 5 raczki???? I co?,ucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam kochane powiem,ze niestety nie ufam lekarzom:( No moze teraz temu obecnemu,ale tez nie tak na 100% :D Niestety to wina poprzednich konowalow!! Lekarze traktuja nas masowo!Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wredne malpy.....widocznie na latwizne poszli...:( moze przez to faszerowanie sie lekami nic nie wyszlo... Ja tez mam juz dosc lekarzy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten do ktorego teraz chodze wyglada mi na typowego "Reproduktora",az sie boje co to sie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika w Lodzi nazywa sie Gomeda. W sumie bylam z lekarza zadowolona i to nie jego wina ze nie wypalilo. Robilam monitoring w Berlinie i inseme w Lodzi. Jedynie lekarz mnie zrazil ze na sile chcial zebym u niego kupila wszystkie leki nie w niemczech. I musialam kombinowac zeby zastrzyki byly zimne podzas transportu. Tam tez pierwszy raz naklöwali mi pecherzyki pod narkoza przed insema. A znalazlam ich w internecie,wydawalo mi sie ze bedzie taniej,ale jak doliczysz podröz i noclegi to prawie na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść Dziewczyny :) Nulla przykro mi, że nie miałaś dziś inseminacji i nie dzwie Ci się, że jesteś zła to czekanie jest chyba najgorsze. Ja na poprawę humoru skoczyłam w przerwie w pracy na zakupy. No i sie udało po 2 nowych swetrach czuje się jak po wizycie u psychologa :P Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł , u nas drugi dzien leje Któraś tam pisała ze sie wyśmiewam z ludzi , a owszem ,tak wysmiewam bo nie maja podstawowywch informacji na własny temat , pisza jakies bzdurne laski ze zaszły w ciąze i sie pytaja na kafe jak usnunąć dziecko i czy na przykład jak posiedza 3 godz w gorącej wannie to czy samo wypłynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest takich postów , które jeżeli faktycznie nie sa zwykłymi prowokacjami albo podszywami to obrazują polskie społeczeństwo i powiem wam jedno ten obrazek to wcale nie jest epoka oświecenia to sie zdaje być jakies malowidło ze średniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie;) ja wróciłam z siłowni!!Zrobiłam mnóstwo ćwiczeń na nogi,na koniec bieżnia! I czuję się świetnie!Nie uwierzycie ile zjadłam!Drugie danie(karkówka,ziemniaki i surówka)oraz 2 kanapki i kawałek kiełbasy! Toć to czasem był mój cały posiłek w dniu!Taki niejadek jestem:D Ale dziś miałam apetyt-jestem dumna! Mam nadzieję,że już zawsze będę mieć taki smaczek na jedzonko:) Witaj Kargul! Fragolciu dziś miałam lekkiego doła,bo znajoma urodziła!:( Ale już mi przeszło! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×