Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hejka kobiety :) Właśnie wracam z apteki co prawda zamówiła mi ten zastrzyk ale powiedziała że musi decyzję podjąć szefowa być może że będę musiała zastawić swój dowod osobisty albo większą kasę zostawić bo 340 to za mało!no nic jutro się okaże a jak nie to se w leb szczelę mam nadzieję że mi wyda zważywszy na to że zamawiam po raz 5w tej aptece:) Tacy sąci doktorzy nic tylko kasa i kasa ile on już na nas zarobił to masakra!!!!!!!!!! Jestem padnięta !ale zaraz sobie coś zdegustuje do picia na rozluznienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, 5- 6 lat temu miałam torbiele czynnościowe, wchłaniały się, ale co miesiąc się pojawiały, wkońcu zakończyło się kuracją antykoncepcyjną 2,5-letnią, a po niej jakby ręką odjął. A i mężuś też się leczy, kuracja trwa 10 dni, ale wymazu od razu nie zrobimy bo to nie ma sensu, dopiero w styczniu sprawdzimy czy zadziałało, pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!! Myslałam że śię tutaj nie dostane na tą stronkę od 18 probuje ii nic! fragola gin mnie nie bada Wypilam drinka i głowa mnie rozbolala idę spać Do jutra kochane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha daj znać jak było w pracy, buziaki :** Dziewczyny coś ciężko dziś kafe chodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha daj znać jak było w pracy, buziaki :** Dziewczyny coś ciężko dziś kafe chodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Pracowalam do 20 30,maz przyjechal mnie odebrac i biedaczek czekal ponad pöl godz, W pracy bylo ok,troche stressu jak to w nowym miejscu z nowymi szefami ale ogölnie byli bardzo mili. A szefowa polka slodka ze do rany przylozyc,bardzo zyczliwa babka:) Ale jeszcze nie wiadomo czy mnie zatrudnia,narazie mam jeszcze przyjsc w piatek i sobota i zobaczymy. Choc bardzo bym sie cieszyla;) Zaparzylam sobie herbatke,ide pic. Jutro rano mam termin z tarczyca. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem po wizycie z u lekarza. Znowu sie wkurwilam bo pöl roku temu bylam u innego lekarza i mi co innego möwil-ze mam cysty na tarczycy! A tan powiedzial ze jest wszystko ok.Tarczyca ladnie wyglada. I w koncu powiedzial dlaczego mam stale stan zapalny gardla i chrybke. To przez migdaly,polecil mi je wyciac! Ja juz mialam wycinane 24 lata temu ale on twierdzil ze nadal sa i ze mi chyba jakies inne migdaly w krtani czy gdzies wycinali. Zabieg jest pod pelna narkoza co mi sie podoba. Ale musze tydzien lezec w szpitalu i 3 tyg bede na zwolnieniu lekarskim! A co z praca? Nie moge sobie taraz na chorobowe pozwolic. Lekarz i tak powiedzial ze musialabym kilka miesiecy czekac na termin w szpitalu. Möj maz jest przeciwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mam te same leki na tarczyce,nawet lekarz mnie nie widzial. Recepte dostalam od pielegniarki i powiedziala ze krew bedziemy badac dopiero w luty jak minie pöl roku! A möj maz jest przeciwny operacji bo to jednak inwazyjne. Sam robil sobie przed 2 laty zabieg na malzowiny w nosie czy jak to sie nazywa,bo mial problemy z oddychaniem. U tego samego lekarza byl co ja! I teraz jest niezadowolony möwi ze mu chyba cos sknocil. Doledliwosci dalej sa,i mösi isc zobaczyc czy nie trzeba poprawiac zabiegu. Masakra! Fragola ja ide cos zjesc bo dzisiaj nawet kawy nie wypilam. Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja wczoraj szybko padlam ,juz nawet nie mialam sily napisac. Ascha ale ci teraz wszystko pogmatwal ten lekarz,jak nie urok to "sr....ka". Fragolinka ile juz spoznia sie @? My jutro mamy wizyte u gina ,spytam sie o skierowanie na hormony i co dalej bedziemy dzialac...mam nerwy ze musze tam isc.:( Na szczescie juz mam weekend,a zimno u nas jak na sybirze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola to dobrze ze dostalas. Przynajmniej nie musisz isc do konowala zeby laskawie stwierdzil co sie dzieje. Ja zabieram sie do pilowania paznokci -przeszkadzaja mi w pracy. Dzis na obiad ziemniaki z kalafiorem i schabowy;) U nas tez sie ochlodzilo ale pada deszcz i wogöle ostatnie miesioce jakies wilgotne sa:( Co to za zima?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Asha bidulko!!:( Jak nie jedna choroba,to druga!!Jak ja tych konowałów nie znoszę,będę ich straszyć po smierci:P Asha mam nadzieję,że uda Ci się dostać tę robotę.Powiem Ci,że jak bylam w Irlandii i szukałam pracy,to Irlandczyk mi dał,a Polka nie!!Su...ka!! Bylam u niej na rozmowie kwalifikacyjnej i gadałyśmy po angielsku-bo kurczę wielka pani manager się znalazła!Ale koniec końców dostałam duuuuzooo lepszą pracę-w recepcji-u Irlandczyka:D:D Także jak najdalej od Polaków za granicą!!!:D:D Fragolinko dobrze,że nareszcie dostałaś-kolejny cykl,kolejne możliwości! Ja wczoraj przeszłam załamanie.Płakałam do rana!Dostałam takiego doła-na 4 dni przed @!Czuję,że znów przyjdzie,ale trudno! Po@ jadę do Uzdrowiska na zabiegi borowinowe!Zafunduję sobie 10!Ponadto chcę kupić borowinę i chyba wezmę tę z alllegro od Fragolinki,tyle że nie mam konta na allegro i nigdy nie kupowałam w ten sposób!Ale muszę spróbować! Sisi no i dobrze,że to już jutro na badania!!Cos ruszy!! Mi ruszy dopiero 29 stycznia-miałam być u lekarza w marcu,ale nie mam siły czekać!!! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Asha bidulko!!:( Jak nie jedna choroba,to druga!!Jak ja tych konowałów nie znoszę,będę ich straszyć po smierci:P Asha mam nadzieję,że uda Ci się dostać tę robotę.Powiem Ci,że jak bylam w Irlandii i szukałam pracy,to Irlandczyk mi dał,a Polka nie!!Su...ka!! Bylam u niej na rozmowie kwalifikacyjnej i gadałyśmy po angielsku-bo kurczę wielka pani manager się znalazła!Ale koniec końców dostałam duuuuzooo lepszą pracę-w recepcji-u Irlandczyka:D:D Także jak najdalej od Polaków za granicą!!!:D:D Fragolinko dobrze,że nareszcie dostałaś-kolejny cykl,kolejne możliwości! Ja wczoraj przeszłam załamanie.Płakałam do rana!Dostałam takiego doła-na 4 dni przed @!Czuję,że znów przyjdzie,ale trudno! Po@ jadę do Uzdrowiska na zabiegi borowinowe!Zafunduję sobie 10!Ponadto chcę kupić borowinę i chyba wezmę tę z alllegro od Fragolinki,tyle że nie mam konta na allegro i nigdy nie kupowałam w ten sposób!Ale muszę spróbować! Sisi no i dobrze,że to już jutro na badania!!Cos ruszy!! Mi ruszy dopiero 29 stycznia-miałam być u lekarza w marcu,ale nie mam siły czekać!!! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj nie moge sie tutaj dostać są jakies problemy z tą stronką :( Mam zastrzyk !wydali mi w aptece!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ni krew mnie zaleje co się dzieję wogóle mi nie laduje tej strony!! Kurwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nie chciala dlugo się otworzyć!tez jestem jakaś nerwowa ciągle dre się na wszystko!!Wszystko mi przeszkadza,na wet to,że moj zamiast myć szklanki,po prostu je opłukuje!Nie umie znależć nic w domu!No i ten Internet,ach jaka ja nerwowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem też wkur**** na te wszystkie osoby,które pracują i nie umieją robić dobrze swojej roboty!Baba -ADWOKAT!!!!-miała przesłac mojemu decyzje w jednej sprawie i idiotka w Wordzie nie umiała tego zrobić,tylko mi jakiś obraz przesłała pierwszej strony!No jak ją zjechałam,że ma wysłać w Wordzie,to normalnie aż się trzęsę!!!Jak tacy ludzie w ogóle dostają posadę??????????????????????????P.S.a sprawy wywalczyć dla mojego męża nie umie już od 2 lat :( KONOWAŁY PIEPRZONE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - super że praca ci się podoba :) Fragolinko - ufff kamień spadł mi z serca, że wreszcie ta @ przyszła :) Ja lecę teraz do rodziców, więc tylko zostawiam pozdrowienia dla Was i pozostałych dziewczyn :) buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nerwowo dla odmiany? Katarynko super ze jedziesz na te zabiegi:D a i przy okazji zrelaksujesz sie trosze:D nie mysl jeszcze o @ ...przynajmniej dopuki jej nie ma! Ja mam w aucie malutkie wodeczki po 20 gr (w sumie to gotowe drineczki) i chyba po ulce skocze po nie,a co mi tam:) Fragolinko napisz jak bedzie przebiegala ta @ . Kiki kamien spadl ci z sercs jak dostalas zastrzyk..i super juz docierasz do celu:D A co dzis Agnieszki nie widac i malutkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja też ;( RYCZEĆ MI SIĘ CHCĘ OD WCZORAJ!!!!!!!!!!!!!!!!! Doszłam do wniosku,że NIE MA gorszego upokorzenia,bólu i wstydu dla kobiety jak niemożność zajścia w ciążę, niepłodność! Czuję się jak jakiś babochłop!! Nienawidzę siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynko skarbie:D ja trzymam mocno kciuki za was wszystkie i siebie rowniez!:D tak naprawde wiemy jakie to jest trudne...dla nas i innych starajacych sie par,i maja szczescie ci ktorzy otrzymuja pomoc oraz wsparcie w rodzinie i u przyjaciol,wiadomo ze bez tego nic nie mialo by sensu. Jak patrze na mojego mezusia to mi sie serce kraja...juz nie chodzi o mnie bo zbyt dlugo zyje ze swiadomoscia niemocy...ale gdy widze ten blysk w jego oczach kiedy opowiada o dzieciach kolegow!!!! Nie da sie tego opisac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nie dziala nic!!😠 Katarynkaa nie placz kochana bo i ja dołącze do ciebie tez jestem NIKIM bo nie mam nic i to co jest najgorsze to to że nie mam wiary w to zebędę kiedyś miała dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo :(to do jutra jak sie tu dostane😠 dziewczyny zbliża się weekend wlaśnie w tych dniach najczęsciej lapie doła jeszcze jutro zastrzyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie już ?Katarynka Ascha Sisi Nulla fragola zadra Mania Agnieszka Malutka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×